Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

kruszyna - ja daje rumianek jak sie meczy z kupka i pomaga :) jeszcze troche i Hani sie unormuje i nie bedzie tak Cie psychicznie i fizycznie wykanczac bylismy u drugiego neurologa i wszystko ok,tylko maly ma niby lekka asymetrie i bardziej wg tej pani sie w prawo glowka przekreca i mamy go obracac na lewo bylismy tez na badaniu dna oka i w porzadku an szczescie z oczkami wszystko :) teraz tylko bioderka 5.01 i szczepienia 7.01,sie najezdzi nasze malenstwo po tych lekarzach ale lepiej dmuchac na zimne grazka -jak tam Igorek?? kasia - jak Wiktorek?? polusia - gratulacje z okazju zabka:D suuper:)pierwsze koty za ploty! a dorka pewnie baluje z rodzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri my też mamy styczeń zaplanowany na samych lekarzy i szczepienia, no ale potem będzie spokój. Cieszę się że z maluszkiem wszystko dobrze :) A ten rumianek to jakaś herbatka specjalna, czy taki normalny zaparzasz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki w granulkach rumianek z Hippa,dziewczyny tu polecaly i faktycznie jest ok:) i szybko sie go robi 1 lyzeczka na 100 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Polusia gratuluję ząbka :) super! Kruszyna nam na kupki pomogło zmiana mleka. Igor nie umiał zrobić, męczył sie strasznie, płakał a jak zrobił to była zielona! http://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=12909 poczytaj rady na tym forum. odradzam pomaganie małej termometrem bo podobno dziecko sie przyzwyczaja. teraz Igor robi 3 razy dziennie a kolek tez juz nie ma więc z czasem wszystko mija ale namęczyć się trzeba. dziś Igor strasznie marudny, wydaje mi się, że cos go w buźce boli bo płacz jest przy jedzeniu. Polusia fajne te leżaczki z fisher price co nie? my kupiliśmy taki : http://www.allegro.pl/item860953671_lezaczek_bujaczek_fisher_price_do_18_kg_naklejki.html Pozdrowienia dla reszty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri oj najezdzi się Dawidek po lekarzach ale ważne, że wszystko sprawdzicie i będzie spokój. Igor też ma asymetrię a na usg bioderek jedziemy 19 stycznia. niby wszystko ok wyszło ale kazała przyjechać na kontrolę :O prywatnie jezdzimy więc myśle że to dlatego :O Kruszyna to pięknie, że Hania przybiera na wadze :) cieszę się bardzo i trzymam kciuki, żeby jej badanie wyszły dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:(:(:( ja tylko na chwilę :) Polusia gratuluję ząbka :D Kruszyna najważniejsze że mała przybiera na wadze :D trzymam kciuki za badania żeby dobrze wyszły :) Grażka ucałuj małego :) Asiu bardzo Ci dziękuje że zawsze znajdziesz czas na gg i odpiszesz na nurtujące mnie pytania jesteś kochana 👄 👄 no to tyle ja na razie nie mam ochoty pisać na kaffe pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka dzięki, poczytałam to forum. Herbatkę z kopru włoskiego mam z Hippa, ale nie daje efektów, dziś zapytam w aptece o rumiankową, może będzie efekt. Hania robi czasem zielone kupki, ale dr mówiła że przy tym mleku tak może być. Po NANie było na początku jeszcze gorzej, teraz ma bebilon pepti na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka dzięki ucałuje :) a czemu nie masz ochoty tu pisać? stało się coś? wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u nas swieta mineły bardzo szybko, u mnie w domu było weseło gorzej jak pojechalismy do tesciow, moja szwagireka jak zwykle zafoszona nie wiadomo na co ? niedo ze nic nie zrobiła to jeszcze jakies wonty miala ,w wigilie poszła po godz od stołu i gadała z bratem przez kom ,a w boze narodzenie przyjechala od mamusi najedzona i poszła spac wiec przy stole z 5 min siedziała. mojego meza malo szlak nie trafil ,ale nic nie powiedzial bratu, bo nie chciał psuc atmosfery, szkoda mi tylko tesciow. bo w szczepana i w niedziele juz wogule nie przyjechali ( za namowa szwagierki pewnie) tylko my bylismy pare godzin no ale coz nic na to nie poradze,dobrze ze u mnie w domu atmosfera super byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wigilia była u nas z rodzicami, pierwszy dzień świąt u teściów, drugi u chrzestnej Wiktora, a niedziela u mojego brata (chrzestnego Wiktora). Mały był bardzo grzeczny, dostał sporo prezentów. My też odpoczęliśmy. Nocki nadal mamy kiepskiem. Zęby wychodzą, ale jeszcze nic się nie przebiło. Mały je co 2 godzinki, nawet w nocy. Chodze niewyspana jak zawsze. Po tamtej wysypce pozostały mu jakieś plamki na szyji i jedna przy łokciu, poszliśmy na konsultację do innej Pani dr i dała maść robioną na zamówienie i kazała kąpać w Oilatum. Po 3 dniowej kuracji małego tak wysypało, że prawie nie było czystego miejsca. Małe, czerwone krostki. Uczulenie na Oilatum. Na szczęście już krosty zeszły, zostały szorstkie pola, ale też już się zmniejszają. Na czas uczulenia musiałam odstawić wszystkie inne dania poza mlekiem. Czekam teraz aż wysypka zniknie na dobre i zaczynamy dania z mięskiem. Przenoszenie się do nowego lokalu w toku. Jutro odbieramy klucze i powoli się wynosimy ze starego miejsca. Załatwiania w związku z tym mega dużo. Ciągle jeżdżę po urzędach, podpisuję papierki itd. Wczoraj np byłam zdawać egzamin w Totalizatorze, bo będziemy mieć kolekturę. Ja tam siedzieć nie będę, ale jako właścicicle muszę mieć papier. Wiktor wszędzie jeździ z nami, bo cycków nie odepnę ;) ---------------------------------- anna już 31 tydzień? wow, już niedługo :) Polusia gratuluję ząbka :) Kruszyna Hania rośnie bardzo ładnie. Współczuję nocek :( Dobrze, że teściowa pomaga choć troszkę. Co do kupek to herbatki tak jak dziewczyny piszą, my stosowaliśmy też wodę koperkową (Gripe Ware). Teraz już ratujemy się startym jabłkiem, bo przy żelazie mamy też z tym problem lekki. Plany sylwestrone? Biała sala :) Suri super, że wszystko ok z synkiem. Grażka a może gardło boli małego, skoro marudzi przy jedzeniu? Jak dasz radę to zajrzyj i zobacz, może ma pleśniawki? Sylwinka mam nadzieję, że wszystko ok. Pisz w razie co, chociaż Cię na duchu podniesiemy jak nie będziemy umiały pomóc inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia własnie nie wiem czy to gardło bo nie da mi sprawdzić a pleśniawek nie ma. Ja mu daje co 3 godziny i albo nie jest głodny albo juz nie wiem co mu jest. On mi zasypia na rekach i nie mysli o jedzeniu. Dopiero jak mocno zasnie to zjada wszystko. Dostałam @ przed chwilką :) prawie 11 tygodni po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka to zostaje poczekac i w razie co do lekarza zeby sprawdził. Wiktor znowu przez sen nic nie zje :) A Ty go moze polaskocz, poglaszcz po policzku, niech nie usypia tylko je. Okres, mimo karmienia piersia, dostalam rowno po 8 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na sylwestra idziemy do znajomych , robią domowke i wszystkie pary przychodza z dziećmi,takze bedzie takie mały żłobek :) takze beda 3 pary i kazdy z dzieckiem i my 4 para:) moj maz sie smieje ze nasze dziecko bedzie najgrzeczniejsze :) tak to juz 31 tydz to juz tak niedługo ,wczoraj urodziła moja kolezanka ,ach jak jej juz fajnie ze ma mała przy sobie :) mam tez babcie od tygodnia ,oj juz mam dosc, cały czas chodzi i sie o wszystko dopytuje,ciagle marudzi na moja ciocie u ktorej mieszka (chociaz nigdzie nie bedzie miec lepiej) i według niej jest najbardziej chorą osoba na swiecie i cały czas jej nie tak i wymysla choroby:/ bierze kupe lekow , i jak ktos powie ze blowa boli to i ja od razu,jak kogos boli brzuch to i ja . chce aby sie tylko pytac jak sie czuje i nic ja nie obchodzi na okolo tylko ona, jest taka nieszczesliwa wg niej oczywiscie. Smutne to ze nie potrafi byc taka babcia jak kiedys była ,no ale to juz 88 lat i robi swoje mam tez do was pytanie ,oprocz tego ze mała mi wpycha nogi pod zebra ,czuje czasem taki bol jajnika jednego albo drugiego czy mialyscie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak nie zaśnie to nie zje bo jak mu daje to płacze :( w nocy nie ma takiego cyrku bo jest głodny a w dzień może już też dłużej wytrzyma? A Ty się biedulko namęczysz zanim Wiktorkowi ząbki wyjdą. Super, że już się przenosicie z interesem :) ide posprzątać i zrobić obiad bo Igor śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mnie pobolewały jajniki w ciązy a pod koniec to już całe krocze mnie bolało bo mały był nisko. Kurcze ja tęsknie za ciążą :) to cudowny czas był dla mnie mimo że końcówka była ciężka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka, mi tez jak mała pod zebra kopie to mnie boli ale za chwile sie usmiecham ze moje malenstwo tak fika :) aha czyli mam sie nie przejmowac ze mnie pobolewa ,bo nigdzie nie moglam wyczytac o tym ,a jak sie pojawi cos nowego to chce wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie powiem Ci czy tak ma być bo nie wiem. Pamiętam, że mnie czasami bolały chyba jajniki, może mała juz sie obniża i dlatego czujesz ją wyraźniej w dole brzucha. jest coraz większa i ma mało już miejsca :) zapytaj na wizycie lakarza jeszcze o to. A ja Igorowi dałam jeść po 3 i pół godzinie i nie płakał :) on chyba potrzebuje większej przerwy już. teraz spi i mam nadzieję, że pośpi dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna mnie też bolało "coś" podobnego do jajników pod koniec ciąży. Nie wiem czy to one, ale w tym miejscu :) Grażka na białej sali sporo par będzie w tym roku :) Dziewczyny z kilku innych topików też się tam wybierają :D Wiktor niestety po 2 godzinach bardzo głośno domaga się jedzenia. Chciałabym mieć 3 godz przerwy. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA - ja pamiętam że mnie często coś w dole brzucha kłuło, potem doszedł silny ból kości w kroczu, chyba od początku 8 miesiąca już mocno bolało i gin mówił że to normalne. Być może mała uciska Ci coś w środku, pamiętaj żeby leżeć i spać raczej na lewym boku :) I nie zaszkodzi zapytać lekarza co o tym sądzi :) Kupiłam tą herbatkę rumiankową z Hippa, wystarczy jak 2 razy dziennie ją będę dawać Hani czy dawałyście częściej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Kruszyna, tylko pamiętaj dużo bananów ;):P Zmykam już dziewczynki, chciałam jeszcze Wam życzyć Szczęśliwego Nowego Roku, samych pomyślności, dużo miłości i oczywiście zdrowia :) bawcie się dobrze i do napisania w nowy roku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego Nowego Roku! Pomyślności i spelnienia najskrytszych marzeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za gratulacje - powiem Wam, że Aleksik zrobił się o wiele spokojniejszy, ale 2-3 noce przed samym wyrżnięciem się ząbka to budził mi się co 2 godziny, a nad ranem to w ogóle nie mógł się uśpić. Tyle, że dzisiaj mu temperatura się podniosła i ma koło 37,2 :( Kruszyna ja tak jak Grażka dawałam tak jak Grażka, bo mały nie chciał więcej. Teraz daję mu jabłuszka tarte, soczek jabłkowy. A ciocia mi mówiła, że kuzynce jak tylko zaczęły jej się kolki to robila coś jak kompot śliwkowy. Tzn, troszkę śliwek zagotować i tak zacząć od 1-2 łyżeczek i zwiększąć trzeba. My na razie nie próbowaliśmy bo po soczku i jabłkach jest oki. Ale przy zupce jarzynowej muszę mu tak dawać bo miał problemy z kupką i brzuszkiem. Ja @ nadal nie miałam. Ale byłam wreszcie u gina, no i zrobił mi cytologię i po nowym roku mam przyjść po wyniki to dostanę tabletki dopiero... Eh utrudnia życie :P:P:P A ważył mnie i już 18 kg schudłam, więc 8 kg mniej niż przed ciążą ważę :) A w sylwestra mam takie same plany jak Kasia, Grażka i Kruszyna :P Magda 🖐️ co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście i zdrowie na ten Nowy Rok aby się Wam rodziła kapusta i groch ziemniaki jak pniaki bób jak chodaki a proso, abyście nie chodzili boso :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) zycze Wam i nam:) wszystkiego co najlepsze w nadchodzacym roku:) jak najmniej trosk i zmartwien jak najwiecej radosci:)!!!!!!!!!!!!!!!!!! oby nam sie:D!!!! buziaki wielkie dla wszytskich mam i przyszlych mam i starajacych sie:) !!! my nie wychodzimy nigdzie, wpadna do nas znajomi:) zrobilam kilka salatek, bedzie tez chinszczyzna w wykonaniu mojego meza:) nei lubie zbyt hucznych imprez, tak wiec ciesze sie:) ale Wam zycze szampanskiej zabawy, niewazne czy na balowej czy na bialej sali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowego i radosnego roku 2010 dla wszystkiech naszych kobitek i ich rodzinek....... oraz szampanskiej zabawy dzisiaj :) My tez na bialej sali sie bawimy :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×