Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Czesc, Moja dzidzia ma za to juz 12 cm i wszystkie jej pomiary sa tym razem prawidlowe. Na ostatnim usg niestety nie chciala nam pokazac czy to on czy ona. Moze nastepnym razem, tj. juz za 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Kurcze straszna tragedia :( Tyle osób zginęło :( Ja się nie odzywałam się ostatnio, bo strasznie zalatana byłam. Załatwianie spraw w ych naszych urzędach to mnie kiedyś doprowadzi do białej gorączki :/ Dzisiaj znowu do ZUSu po zaświadczenie o opłacaniu składek muszę jechać - czy te baby by nie mogły mi powiedzieć od razu jakie dokumenty mi są potrzebne do złożenia wnioski :/ A dzisiaj ekspresowy dzień, bo o 15.301 basen mamy. No i pochwalę się, że Aleks próbuje stawiać kroczki przy bokach łóżeczka czy przy wersalce :) Tylko kurcze martwi mnie, że prawą stópkę strasznie krzywi i to nawet jak siedzi :( No nic musimy się wybrać do lekarza i zobaczymy co powie. DORCIA, NOVIDA strasznie się cieszę, że z dzieciaczkami wszystko dobrze :) Dorcia ale Twoja dzidzia już duża :) Novida Twoje maleństwo wstydliwe jest :) Pewnie nie możesz się doczekać USG za 3 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki! No i zaczynam ze poniedzialek i juz mi sie nie chce byc w pracy :( Zle sypiam wiec zmeczona jestem juz od rana. ale oszukam sie kawka Inka i na pewno nabiore silki! Novida a w ktorym jestes tyg? My dzis zaczelismy 13-sty. Czuje wielka ulge i spokoj po usg, my nastepne i pewnie ostatnie za 8tyg. Tragedia straszna, wczoraj ogladalam TVN i zupelnie mi sie to wszystko nie miesci w glowie. Dziewczynki milego dzionka zycze a ja zabieram sie do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwnie jakos poukladac sobie w glowie to co sie stalo..... Dorka wyslij mi zdjecie Twojego Szkraba Malego.... Bardzo sie ciesze ze dzieciatko pieknie sie rozwija i machalo do rodzicow slicznie... Novida rowniez gratulacje dla Ciebie.....rosnie Malenstwo jak na drozdzach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka my w srode konczymy 18-ty tydzien. Termin mam na 15 wrzesnia :) Sylwinka, Agi, Neti i Magda, a wy gdzie sie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ,Nowida super wiesci ,wiem jak to jest ja jak zobaczyłam swoja mała ,choc jeszcze nie wiedziałam czy to ona , normalnie nie moglam sie pozbierac tak sie rozkleiłam wtedy. Ale juz zanim sie obejrzycie a beda wam łzy szczescia leciec jak zobaczycie malenstwa po drugiej stronie brzucha :) u nas mała cały dzin znosnie a wieczoram znowu troche brzuszek bolał, w nocy po kazdym karmieniu musiałam troche na rekach pobujac zaby sie uspokoiła. Dzis idziemy po poludniu do ortopedy ,mam nadz ze bedzie wszystko ok do mnie to nie dociera jeszcze ze tyle osob zgineło, i niewazne co kiedys ktos o nich myslał i czy sie zgadzał z pogladami ,poprostu szkoda ludzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszesie jeszcze pochwalic ze zostalo mi juz 4 kg do wagi sprzed ciazy :) choc najgorsza jest ta oponka z przodu ,trzeba bedzie wiecej brzuszkow robic . Dieta przy karmieniu malej tak mnie wyciaga ,ale czego sie nie robi dla szkraba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Tragedia straszna - nie umiem w to uwierzyć :(:(:( Dorka, Novida jak ładnie Wasze dzieciaczki rosną :) a jak Wy się czujecie? Polusia Twój Aleks idzie jak burza z nowymi umiejętościami :) Super! U nas spoko, Igor probuje raczkować :) narazie przesuwa sie do tyłu ładnie a do przodu ciągle ćwiczy, pupa jest w górze, nóżki wędrują do przodu i bach na brzuszek upada :) musze liciec bo wstał, napisze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida, to super! roznica miesiaca miedzy nami :) My czuejmy sie dobrze, choc wczoraj mialam taka migrene ze musialam siedziec w ciemnym pokoju. To chyba z nrewow, podekscytowania i szczescia. Dzis juz jest OK! Wlasnie powysylalismy maile do wszystkich znajomych i w tym smutnym czasie choc tyle radosci mamy, jak nam gratuluja :) Grazka to musi przesmiesznie wygladac :) A Polusi maly to zaraz bedzie biegac! Ciekawe jak u Madzi.. Mam nadzieje ze jest OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja też poproszę maila ze zdjęciem Twojego maleństwa :) Madzia daj znac co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeslijce mi na maila nr tel to wam przesle, bo nie mam zeskanowanego zdjecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka dziękuje :) Piękny dzidzius i jak ładnie widać buźkę :) Jeśli chcesz to mogę wrzuć Ci to zdjęcie na komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka juz chyba mailem Ci podziekowalam :) Super teraz moge przesylac zdjecie! Po usg ukochanemu wydaje sie ze to chlopiec a mi ze dziewczynka wiec super! Ciekawe kto bedzie mial racje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, sliczna dzidzia.... wzruszylam sie i przypomnialam jakie to cudowne uczucie nosic taka kruszynke w brzuszku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam maila do tych do ktorych znalazlam maila :) Sorki, ale nie mam wszystkich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow nikogo nie ma :( No nic tylko sie przywitam i zaglebiam sie w wir pracy w takim razie! buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem - drugi raz już piszę, bo napisałam przedtem i mi necik się rozłączył i nie chciał się za nic połączyć :/ Mój maruda mały ma fatalny dzień - całe rano marudził. Potem moja babcia wzięła go na spacer i teraz śpi - jeszcze trochę i pewnie się obudzi na obiadek. Mam nadzieję, że po takim spacerze i drzemce będzie w lepszym humorku. Bo rano to ani na rękach, ani leżeć, ani stać. Wszystko źle... O właśnie się obudził - zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nasz topik powoli zamiera :( Ja znalazłam sposób na zajęcie przez chwilę mojego marudka :P Dostał do łapki swojego balona-lwa i tak się śmieje, że nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia chyba tak :( Nikt juz nie pisze :( A dostalas zdjecie mojego malenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) dzisiaj Igor powiedział MAMA :):):) jak fajnie to usłyszeć :) Ja dzisiaj staram się posprzątać mieszkanie, jeszcze musze umyć podłoge w kuchni i łazienkę, ciężko teraz z dzieckiem sprzątać. Na wieczór zostanie mi sterta ubrań naszych i Igorka do prasowania ale mąż już obiecał że to za mnie zrobi :) Igorowi chyba idą zęby bo nie chce jeść nic łyżeczką, mleko też pije i często płacze przy tym i cokolwiek bierze do buzi to jest marudzenie. Magda napisz co u Ciebie? Dorka a na jakie stanowisko zostałaś przyjęta? podoba Ci się praca? wybraliście już jakieś imiona dla dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia dostałam - śliczności :) Aż mi się łezka w oku zakręciła, bo sobie przypomniałam moje pierwsze USG ;) A jak tam praca? Grażka Aleksowi też ząbki dokuczają :( I coś się nie mogą przebić... Eh biedne te nasze maluszki z ząbkami... Madzia odezwij się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ na wstępie chciałam podziękować Asi Kruszynie i Dorci jesteście kochane Wy wiecie za co 👄👄👄 Dorcia dziękuje za zdjęcie śliczne maleństwo :) Kasia Kruszyna Ania dużo siły Wam życzę :) u nas jest już dobrze oby tak dalej Dominika ładnie je łyżeczką herbatkę pije nocki tylko są raz dobre raz koszmarne no ale co zrobić to tylko dziecko Dominika mówi już tata sama jeszcze nie siedzi bo trochę się chwieje no to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka podziwiam, ze przy malym jeszcze myslisz o prasowaniu jego ciuszkow.. Ja bez dziecka nie mam czasu a pewnie raczej ochoty prasowac wlasnych ubran... i tego nie robie - no chyba ze koszula do pracy... Super ze malutki juz mowi mama - to jeden z tych magicznych momentow! Polusia z Twoj to chyba przed roczkiem bedzie mial cale uzebienie, tylko zebow madrosci bedzie brakowalo :D:D A w pracy jest ok, o wiele spokojniej, w biurze jest tylko ok 10 os a nie 100 jak w poprzedniej :) Zajmuje sie zbudowaniem i rozwojem dzialu rekrutujacego pracownikow socialnych. Jest ciekawie, ale tak na prawde nie zobacze efektow moich staran, bo jak wszystko zacznie nabierac ksztaltow, to mnie tu juz nie bedzie. A wlasnie sie dowiedzialam ze moja kolezanka jest na porodowce!!! A imiona juz mamy - wstepnie, bo wiadomo ze moze sie wszystko zmienic :) Maja dla dziewczynki, ale pisana Maya aby nie byla tu Madza i Alex dla chlopca :D:D:D Polusia mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko :) Dla nas wazne bylo aby imiona nie byly latwe i podobne po polsku i po ang - Asia rozumie pewnie problem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka super, że napisałaś :) Martwiłam się co z Tobą już! Widzę, że Dominiczka jak Aleks woli mówić tata :P Woła brata hehe :P Dorcia jasne że nie mam nic przeciwko - ja myślałam o Wikorku tak jak Kasia ;) Ale też mi zależało,żeby było takie powiedzmy międzynarodowe - w końcu nie wiadomo, gdzie dzieciaczek będzie mieszkał ;) Fajnie, że dobrze Ci się pracuje :) Grażka ja mam całą kupkę prasowania Aleksa rzeczy, właśnie zdjęłam z suszarki... Ale jak nie lubię swoich ciuchów prasować, tak jego bym mogła dłuuuugo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia a słyszałam że jak dziecko pierwsze słowo mówi tata to drugie dziecko będzie płci męskiej a jak mama to płci żeńskiej i u mnie by się zgadzało bo pierwsze słowo jakie powiedziała Madzia było mama no i jest Dominika :P Dorcia ładne imiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wariatki z tym prasowaniem :D:D Ja chyba nie bede prasowac ubranek dzidzi, chyba ze cos mi odbije :) A to nigdy nie wiadomo! Dzis ogladalam obrazki i lampe do pokoju dzieciecego... juz sobie wyobrazam jak sobie urzadze. Sylwinka jak dobrze Cie tu widziec!!! Jeszcze Madzia musi sie odezwac no i Agi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×