Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

nie wiem czy nei umowic sie na srode, kiedy mam wolne, na badanie krwi pod katem toxo i hormonow:) jakos mnei klorci, zeby to sprawdzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) co do imion to moj przyszły mąż to Tomek ;) u nas w szkocji pogoda spoko ale to może się w sekundzie zmienic ;) Ivett miłego dnia w pracy... oby szybko minął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w Londynie pada lolcia:) a to si eraczej nie zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry..u nas piekne slonce, wiec wybieramy sie zaraz na spacerek z pieskiem naszym do parku... trzeba szybko korzystac poki sie nie zmieni ta pokrecona angielska pogoda.... Dzis 12dc ale jeszcze owulki nie widac... :) Aniutka i Sylwinka oby juz nie przyszla do Was @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... U nas leje :( Więc się pytam (aska.osa) gdzie macie to słońce :) Wczoraj z mężusiem pobaraszkowaliśmy, choć nie miałam dni plodnych. Ale mieliśmy tak wielką ochotę... Choc z drugiej strony nasza córcia też jest z dni bezpłodnych :D Sylwinka nie trzymaj nas w niepewności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi..gaga u mnie jeszcze caly czas swieci i tak od rana, ale noc cala padalo przeokrutnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przestało lać i wychodzi powoli słoneczko :classic_cool:. Moze dzionek jeszcze nie stracony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz..ja koncze gotowac zupe grzybowa i zmykamy do parku... duzo slonca dla wszytkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze w pracy i pogoda mi wisi:) moze lac, moze nawet popadac snieg, choc to sie raczej nie zdarzy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w zasadzie tez sie nigdzie nie ruszam z domu... jak samopoczucie dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje samopoczucie jest ok:) wiadomosc, ze konczy sie @ i bede meic gosci:) i wychodze z pracy za godzine poprawia mi humor:) wypogodzilo sie i zaswiecilo slonce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett miłej imprezki dziś życzę ;) jak ja bym chciała Żeby nam wszystkim jak najszybciej się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia 26 hahahaa ale zbieg okolicznosci:) a tak sie sklada:D, ze zamowilam je dzisiaj w Polsce;p moja siostra w tym tygodniu wysle mi je poczta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Chciałabym dołączyć do waszego grona. Dzisiaj jest 31dc. Cykle mam dość różne od 31-34, ale było też 38. Jedyne moje objawy to dziwne uczucie w brzuchu raz na jakiś czas; po za tym nic. Tak bardzo bym chciała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no to świetnie się składa - powiesz jak działaja. przeczytałam na innym forum ze dziewczyny to biorą i niektórym pomogło... u nas na wyspach tego nie ma??? witaj kasza83 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... sylwinka ja mam meza piotrka.ty kochana testuj nam a nie opozniasz sie z nowinami:))) ja wlasnie wrocilam od mojej psipsioly od malego pawełka...chrzciny mam 26 grudnia.... michas zazdrosny o pawełka a ja zakochałam sie w tej małej istotce nie odstepowalam go na chwile, karmilam przewijalam a jak wracalam to sie poplakalam tak pragne drugiego dziecka......a w tej malej bezbronnej istotce zakochalam sie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza83:) witaj🌻 zaprszamy:) dopisz sie do ostatniej aktualnej tabelki! lolcia26 dzisiaj szukalam na necie na googlach.co.uk i niestety nei znalazlam nic- to jest chyba herbapolu, wiec typowo polskie;) ale moze i sa jakeis angielskie odpowiedniki tylko jakie??? ja za 10 min wychodze z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę w Polsce na Święta i jak się do tego czasu nie uda - choć mam wielką nadzieję że tak - to kupię wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem byłam w pizzerii bo mąż mnie i Madzie zabrał na kolacje jeszcze nie mam @ byłam w mieście i zapomniałam kupić testu ale akurat teściowa teraz pojechała to mi kupi test i jutro lub w poniedziałek rano zrobię a Piotrek to jest brat mojego Pawła ja jestem jedynaczką :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nic nie pisalam bo mam troche urwanie glowy z moja mala zeby jej ida i jestr marudna!!ivett jakbys chciala costagnus moge ci wyslac bo mam nowe nieuzywane opakowanie ja nie uzywam a kupilam niedawno przez pomylke..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO ja was wszystkie pozdrawiam ja wkenduje z męzulkiem i działam :) wiec nie bardzo mam czas na pisanie :oAle całuje was mocno i trzymam piastki za staranka❤️ A co do imienia PIOTREK - to ja mam rodzonego brata :D 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka ja chętnie kupię costagnus od Ciebie ale przed nast cyklem jeśli w tym się nie uda... i dostane @... ale oby już nie był potrzebny... żadnej z nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... ............O@...... .TEST... .CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ivett26..............04.11...03.11(-)........2......Lond yn. .........26 Sylwinka.............09.10.......?........1......Jarocin .........25.....1 A.N.N.A..............10.11.......?........6......Barline k........30 ninam................15.11................2......Ostrołę ka.......31.....1 milka czekolada....14.10................4.......sieradz.........26 grudniowa.............?..........?.........1......Irland ia..........26.....1 GaGa .................01.11................2....Birmingham....... 29.....1 AguniaAgusia........06.10.......?........2.........Opole .........26 magdafikus..........10.10.......?........1....Zduńska Wola.....32.....1 Novida................25.10......(-).......1........Dubl in..........30.....0 _neti_................02.11.......?.........3........Lub lin..........25.....0 Lady Love............15.11......?.........2....Ruda Śląska.......19.....0 aska.osa..............28.10......?.........2....Derby(Uk )........26.....0 Liebe..................24.10......?.........2.....Szczec in .........26.....1 Samira. ...............24.10 .....?.........6.....Rzeszów..........28.....1 dowa..................17.10......?.........6......Łódź.. ............29.....1 syla30.................23.11......?.........2.......W-wa ............29.....1 Malwina...............05.11......?.........3....Sosnowie c.........28.....0 Aniutka*..............13.11......?.........1...woj. lubelskie.......25..... katie.g...................?.........?.........?......... .Epsom..........?...... sztuka teria.........14.11.......?.........?........W-wa..........3 5.....2 karola1988...........14.10......?.........2.......Gdańsk ..........20....0 Kiciuchna..............07.11.....?........1........Gdańs k..........25....0 Kasia.T21..............?..........?.........2........... .?.............25.....0 lolcia26..........26.11..........?.........1......Edinbu rgh............26.....0 Symptyczna79.....11.11........?.........?..........wrocl aw.....29.....0 ssscarlet............01.11........?.........?......woj.l ubelskie....29.....0 Grażka23...........07.11........?.........1.......woj.śl ąskie......23.....0 Koteczek..............4.12.......?........8........święt oszów.....25.....1 kasza83...............08.11.......?.........2...........łódź.....................25....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? dopisałam się do tabeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no heeej jazrobilam kolacje;) czekam na znajomych:) milka czekolada;) dzieki za oferte!! ale juz moja siostre poprosilam:) w poniedzialek mi wysle:) lolci sie bardziej przyda:) ja podchodze do tego sceptycznie, ale nei zaszkodzi sprobowac;) pozdrawiam Was zycze milego wieczorku;) Sylwinka fajny wieczorek z rodzinka:) Syla oby z przytulanek cos wyszlo:) Kasza fajnie, ze sie z nami starasz:) ja swietuje koniec @!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×