Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Lolcia to dobrze, mam nadzieje ze Ci się uda. Kurcze ja się idę położyć bo źle się czuję, odezwę się rano ale wiem że temp spadnie i dostane @ :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia26 mnie tez lekarz mowil zeby po poronieniu zajsc szybko w druga ciaze....ja poronilam w sierpniu 2007 i potem sie jakos zablokowalam zaszlam w ciaze w czerwcu 2007 z pomoca wspanialej lekarki..pozdrawiam zycze 2 kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Sylwinka25 to odpoczywaj i czekaj na 2 kreski:) a Ty Grazka uspokoj sie, bo niepotrzebnie gadasz glupoty:) czekaj na 2 kreski a nie ma @ to rozkaz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekcja. Pani bawi sie z dziećmi w zgadywanki. Dzieci po kolei zadają pani zagadki, a pani stara sie odpowiedzieć na każdą z nich. Przychodzi kolej na Jasia. Jaś wstaje i pyta: - Co to jest: długi, czerwony i często staje? Pani, cała zaczerwieniona, mówi: - Jasiu, jak ty możesz takie świństwa?! Jasio: - To autobus, proszę pani, ale podziwiam pani tok myślenia! coś na poprawę humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie za 10 minutek wychodze:) i jade do domu:) reszta dziewczym strajkuje czy cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ostatnio nie mam czasu na pisanie :/ Czekam z niecierpliwością na dni płodne ;) i do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam do Was jeszcze dziś. Mąż mój patrzy na mecz i nie chce ze mną rozmawiać a ja na serio się denerwuję :P Wstrętny jest, ale mu się nie dziwię bo faceci to z innej planety są... ale zrobił mi barszczyk czerwony i właśnie popijam :) Ivett jak rozkaz to rozkaz! Czekam na 2 krechy!!! :D inaczej byc nie może. Jutro kupię test bo nie chciałam wcześniej, żeby nie kusił bo ja taka niecierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój to powiedział że na pewno jestem w ciąży bo on ślepakami nie strzela faceci tak mają bo są z marsa :):) już lepiej się czuje coś byłam poddenerwowana i mnie wszystko wkurzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D ale mnie rozbawiła Twoja wiadomość :D Czyli nawet testu nie musisz robić. Ty to szczęściara jesteś :) ale tu pusto dziś na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu mam zabawnego męża kiedyś myłam naczynia a on mówi choć do mnie bo musisz spełnić swój obowiązek małżeński a ja że przyjdę jak wszystko pomyję a on swoje no to zostawiłam położyłam się koło niego a on mówi no teraz możesz mnie podrapać po głowie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D no to faktycznie fajny mąż :) oby tylko sie nie mylił. Zrób test bo chce Ci już pogratulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a do mnie przyszła @, ale za 10 dni intenstywne staranka... milka jeszcze mi powiedz od kiedy bierzesz ta luteine po clo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... ............O@...... .TEST... .CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ivett26..............04.11...03.11(-)........2......Lond yn. .........26 Sylwinka.............09.10.......?........1......Jarocin .........25 A.N.N.A..............10.11.......?........6......Barline k........30 ninam................15.11................2......Ostrołę ka.......31.....1 milka czekolada....14.10................4.......sieradz.........26 grudniowa.............?..........?.........1......Irland ia..........26.....1 GaGa .................01.11................2....Birmingham....... 29.....1 AguniaAgusia........06.10.......?........2.........Opole .........26 magdafikus..........10.10.......?........1....Zduńska Wola.....32.....1 Novida................25.10......(-).......1........Dubl in..........30.....0 _neti_................02.10.......?.........2........Lub lin..........25.....0 Lady Love............15.11......?.........2....Ruda Śląska.......19.....0 aska.osa..............28.10......?.........2....Derby(Uk )........26.....0 Liebe..................24.10......?.........2.....Szczec in .........26.....1 Samira. ...............24.10 .....?.........6.....Rzeszów..........28.....1 dowa..................17.10......?.........6......Łódź.. ............29.....1 syla30.................23.11......?.........2.......W-wa ............29.....1 Malwina...............05.11......?.........3....Sosnowie c.........28.....0 Aniutka*..............13.11......?.........1...woj. lubelskie.......25..... katie.g...................?.........?.........?......... .Epsom..........?...... sztuka teria.........14.11.......?.........?........W-wa..........3 5.....2 karola1988...........14.10......?.........2.......Gdańsk ..........20....0 Kiciuchna..............07.11.....?........1........Gdańs k..........25....0 Kasia.T21..............?..........?.........2........... .?.............25.....0 lolcia26..........26.11..........?.........1......Edinbu rgh............26.....0 Symptyczna79.....11.11........?.........?..........wrocl aw.....29.....0 ssscarlet............01.11........?.........?......woj.l ubelskie....29.....0 Grażka23...........07.11........?.........1.......woj.śl ąskie......23.....0 Koteczek..............4.12.......?........8........świętoszów.....25.....1 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett26..............04.11...03.11(-)........2......Lond yn. .........26 Sylwinka.............09.10.......?........1......Jarocin .........25.....1 A.N.N.A..............10.11.......?........6......Barline k........30 ninam................15.11................2......Ostrołę ka.......31.....1 milka czekolada....14.10................4.......sieradz.........26 grudniowa.............?..........?.........1......Irland ia..........26.....1 GaGa .................01.11................2....Birmingham....... 29.....1 AguniaAgusia........06.10.......?........2.........Opole .........26 magdafikus..........10.10.......?........1....Zduńska Wola.....32.....1 Novida................25.10......(-).......1........Dubl in..........30.....0 _neti_................02.10.......?.........2........Lub lin..........25.....0 Lady Love............15.11......?.........2....Ruda Śląska.......19.....0 aska.osa..............28.10......?.........2....Derby(Uk )........26.....0 Liebe..................24.10......?.........2.....Szczec in .........26.....1 Samira. ...............24.10 .....?.........6.....Rzeszów..........28.....1 dowa..................17.10......?.........6......Łódź.. ............29.....1 syla30.................23.11......?.........2.......W-wa ............29.....1 Malwina...............05.11......?.........3....Sosnowie c.........28.....0 Aniutka*..............13.11......?.........1...woj. lubelskie.......25..... katie.g...................?.........?.........?......... .Epsom..........?...... sztuka teria.........14.11.......?.........?........W-wa..........3 5.....2 karola1988...........14.10......?.........2.......Gdańsk ..........20....0 Kiciuchna..............07.11.....?........1........Gdańs k..........25....0 Kasia.T21..............?..........?.........2........... .?.............25.....0 lolcia26..........26.11..........?.........1......Edinbu rgh............26.....0 Symptyczna79.....11.11........?.........?..........wrocl aw.....29.....0 ssscarlet............01.11........?.........?......woj.l ubelskie....29.....0 Grażka23...........07.11........?.........1.......woj.śl ąskie......23.....0 Koteczek..............4.12.......?........8........święt oszów.....25.....1 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka ja wolę poczekać bo przeważnie tak miałam że zrobiłam test a na drugi dzień dostałam @ a nie chce się nakręcać cierpliwość popłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze takie male bo bralam je w ierwszej ciazy na podtrzymanie a potem duphaston i jakies zastrzyki juz nie pamietam jakiie,,a teraz je biore na podtrzymanie ewentualnej ciazy @ma przyjsc na poczatku tyg ale mam nadzieje ze nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kocham bardzo takie male dzidziusie swiezutkie pachnace po prostu cudowne...mam jedno juz male co prawda ale bardzo chce miec drugie ...odchowam je razem maz duzo mi pomaga i wroce do pracy za praca tez tesknie a praca za mna wiem bo dzwonia do mnie szef i kolezanki chociaz juz nie pracuje rok kontakt mamy wspanialy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×