Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

witam z rana:) u mnie za oknem paskudnie... gdzie ta wiosna??? Czuje sie dobrze. Mam wrażenie ,że za dobrze....no ale nie wiem sama. Co do testowania to Ty Sylwinka chyba w myślach mi czytasz... właśnie myślałam o tym, żeby w poniedziałek zrobic test , bo juz powinien wyjść ( bo mialam podane pięciodniowe zarodki zamrożone). No ale chyba faktycznie poczekam do środy. Wczoraj delikatnie Mąż się na mnie wklurzył... zrobiłam mu wiosenny porządek w szafie ..hmmm a on nienawidzi tego , bo jak Twierdzi potem nie może niczego znależć. Mimo, ze on nie należy do brudasów i lubi porządek to jego szafa zawsze temu zaprzecza.... Dzis są jego urodziny. MImio tej pogody chce wybrac sie do sklepu na małe zakupy i ugotować mu coś wyjątkowego. Odewe się potem :) Buzka dla Wszystkich Małych i Duzych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDA jak ostatnio sprzątałam w szafie M to była masakra! 2 pralki prania :/ STO LAT dla męża 🌼 Pewnie, ugotuj coś ekstra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest z dziećmi jak długo taty nie widzą niestety to potem boją się iść na ręce do taty :( Magda sto lat dla męża 🌻 ja to jestem wróżka i umiem czytać w myślach :) my tu razem poczekamy z Tobą do 12 maja i będziemy Cię wspierać :) mój to chociaż ma poukładane w szafie to i tak zawsze muszę mu szykować ubrania nawet Madzia ostatnio się śmiała że tatuś to mała dzidzia jest :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka 👄 dla Dominisi na te 8 miesięcy :) jak ten czas leci! Madzia słachaj Sylwinki i nie rób testu. czekamy do 12-tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAtko, o 2 w nocy obudził mnie silny ból, pół szczęki mi napierniczało i spędziłam 2 godziny okładając twarz lodem i łykając prochy przeciwbólowe :( Teraz jest w miarę, da się znieść, tylko zaczęło boleć gardło :( Mam nadzieję że to się lada moment skończy bo sfiksuję, do dziecka trza wstać w nocy, zasnąć nie mogę bo na boku się nie mogę położyć, nieżywa jestem :( No, to sobie ponarzekałam :P Życzę wszystkim udanego weekendu pełnego słoneczka i uśmiechów i seksu i dobrego jedzonka ;) P.S. A co po niektórym baaaaardzo dziękuję za pamięć 🌼 :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo ale tu cichutko........ Zbieram się do gina po recepty i do firmy, bo w środę wracam do pracy więc muszę iść pogadać z moją dyr jak to sobie dalej wyobraża po tym jak chciała mnie zwolnić :P Zobaczymy co mi powie ;) U nas znów pada, już mam dość tej pogody!!!!!!!! Grażka jakbyś chciała wiedzieć, to dalej są silne dolegliwości ze strony szwów i tej rany, ust nie mogę normalnie otworzyć :( Także dwa razy się zastanów jak pójdziesz te cholerne ósemki usuwać..... Dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Polusia gratulacje! Teraz praktyka - a to proste :D:D:D No ja mialam farta i zdalam wszystko za pierwszym podejsciem, ale to zalezy od szczescia a nie umiejetnosci... Sykwinka buziaki dla Twojej duzej Dominisi! Czas strasznie leci! Madzia urodzinowe pozdrowionka dla meza! Mam nadzieje ze dasz mu najpikniejszy, spozniony prezent! Grazka a jak Twoje chorobsko, juz calkowicie przeszlo? Kruszyna podekscytowana jestes powrotem czy sie troche denerwujesz? Powodzenia na rozmowie, aby wsztstko poszlo po Twojej mysli! A ja wrocilam wczoraj z Warszawy i spedzilam super weekend z przyjaciolkami i rodzinka. Doslownie czulam sie jak na wakacjach, szkoda ze bylam tylko na weekend. To byl juz moj ostatni wyjazdz, nastepne wakacje to juz z dzidzia :) A poza tym czuje sie super! Brzucho rosnie, dzis zaczelismy 17tydz wiec bede starala sie jakies ruchy wyczuc :D:D:D choc wiem ze moze bede musiala jeszcze kila tyg poczekac :( Milego dzionka! Madzia juz nie moge sie doczekac srody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dorka ja też nie moge się doczekać 12 maja, ale niestety nie mam zbyt dobrych przeczuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia nie zadreczaj sie teraz przeczuciami... bo powiem Ci ze one nic nie znacza.... te cykle gdzie mialam wszystkie objawy to nic nie bylo, a w cyklu jak nie mialam zadnego objawu to sie udalo! Wiec jak widac moje przeczucia sa calkowicie do d... Jak sie udaly urodzinki meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabijecie mnie.... ale niewytrzymalam i zrobilam test o czulości 25 i wyszla 1 kreska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia test jeszcze nie jest wyznacznikiem... Nie zalamuj sie czekaj do srody i zrob z krwi. Robilas z rannego moczu czy teraz no i ktory masz dzis dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rannego ...10 dzien po transferze..dzien cyklu nie ma tu nic do rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja czekam na Twoj wynik bety i dopiero wtedy uwierze. Jak sie czujesz??? Mam nadzieje ze sie jeszcze nie zalamalas, bo jeszcze nie jest wynik przesadzony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samopoczucie nienajlepsze mam... generalnie sama nie wiem co o tym myślec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie to nie mozliwe, ale staraj sie nie myslec o tym zupelnie do srody... 10 dni po transferze... dzidzia potrzebuje kilka dni na osadzenie sie, i wtedy rosnie LH, ja mam wielka nadzieje ze u Ciebie jeszcze jest za niskie aby wyszlo na tescie... czekamy na wiarygodna bete. Madzia tak strasznie mam nadzieje ze to tylko zly sen ta jedna krecha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze tylko dwa dni... a powiedzialas o tescie mezowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie i nie powiem mu , przynajmniej on nie bedzie miał ciężkich tych dwóch dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Madzia nie wiem co radzic... mysle tylko ze moze Tobie byloby latwiej... gdybys sie z ukochana osoba podzielila swoimi odczuciami. Podziwiam ze myslisz o mezu i go chronisz to piekna cecha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle ,że tak będzie lepiej. No coż zostaje mi czekanie. Na innym forum o in vitro wyczytalam ,że ten test ktory ja robilam ma słabą czulośc i ze moglo wyjśc nie prawidlowo.... zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czekamy razem z Wami! Ja sie zupelnie nie znam na czulosci testow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda mam nadzieję, że jednak środa będzie dla Ciebie szczęśliwa! szkoda, że testowałaś :( Mi też się wydaje, że to za wczas jeszcze bo gdyby teraz test mógł wykryć ciąże to pewnie z kliniki powiedzieli by, że masz robic w poniedziałek a nie środe. Ja dalej jestem dobrej myśli i mam wielką nadzieję, że ten test zrobił Ci psikusa, żeby w środę była jeszcze większa radość. Kruszyna to sobie zrobiłaś prezent urodziowy! jeszcze raz STO LAT!!! pewnie za kilka dni opuchlizna Ci zejdzie i bedzie dobrze. Ja ciężko się zastanowię nad usunięciem ósemki. Chyba, że nie będę miała wyjścia to pójde a tak sobie poczekam aż znów zaboli. Dorka jak się czujesz młoda ciężarówko :) ja pierwsze ruchy poczułam wcześnie, chyba koło 17-18 tygodnia! Już za chwilkę i będzie CI brzuszek podskakiwał :) Suri jak w pracy? i co u Was? Dawidzio rośnie pewnie jak na drożdżach :) Ja zrobiłam pyszny obiadek, kurczaka, młode ziemniaczki z koperkiem i mizeria :) mniam mniam :) Teraz czekam aż Igor wstanie i dam mu kaszke. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka moge wpasc na obiadek??? Marzy mi sie mizeria... Ja mam rogale na lunch bo nie chce mi sie tylka ruszyc po cos smacznego... ale chyba bede musiala sie zmotywowac, bo dzidzia sie obrazi ze ja syfem karmie... Oj Kruszyna przepraszam ze zapomnialam o urodzinkach! Przesylam ci duzo szczescia, milosci i samych przespanych nocek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Kruszyna 🌻 Z serca płyną te życzenia: W datę Twego urodzenia Zdrowia, szczęścia, pomyślności, Sto lat życia, moc radości! Zdrowie wiecznie niech Ci służy, Uśmiech stale miej na twarzy, Niech się spełni, o czym marzysz! Niech Ci towarzyszy zgoda Wieczna, tak jak Twa uroda. Dni w radości niech Ci płyną, Z serca życzy Ci... Sylwinka z rodzinką 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D Magda a pisałam żebyś nie robiła testu teraz będziesz o tym myśleć i zamartwiać a tak to byśmy razem cierpliwie poczekały razem na forum pamiętaj że test nie daje 100 % gwarancji najpewniejszy jest test z krwi Kruszyna współczuje bólu jakbym blisko miszkała to bym przy Hani pomogła Ci Dorcia to na weekend pojechaliście we dwójkę :) a u mnie nic nowego wczoraj miałam gości na obiedzie mojego oczywiście nie było bo pojechał w trasę no i jak kuzynka wyśle mi na e-maila zdjęcia dziewczyn bo wczoraj im porobiła to Wam powysyłam :)lecę już bo jedna siedzi na jednym kolanie a druga na drugim :D:D:D:D:D:D:D:D:D oooooo matko zaduszą mnie tu :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwo Wam pisać... nie rob testu... dobra mam za swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×