Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Gość kraqers
Witam Porobiłam wszystkie badania i wyniki mam ok. Juz niedlugo minie 2 miesiace. Poczekam Jeszcze miesiac i wtedy zaczne:) Dzieki za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Czesc;) Ja juz pisze z pracy, pije slaba kawke i musze powiedziec, ze dzisiejsze 2 kreseczki bylo takie same;) wyrazne i bardzo mnie to ucieszylo:)! Ale mimo wszystko zaczekam na bijace serdudszko w 7 tygodniu postanowilam isc do poslkiego ginekologa:) nie mowimy nikomu jeszcze, ale powiedzialam mojej ciezarnej kolezance z pracy, bo jednak w pracy chcialam miec jakies wsparcie...caly czas boje sie, ale mysle pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis w domu, do pracy nie pojechalam, bo zdecydwanie jestem jeszcze za slaba. wczoraj jak poszlismy na zakupy to co 15min musialam siadac... okropne uczucie, ale mam nadzieje ze juz niedlugo wroce do sil. Agi powiem Ci ze ten strach zawsze gdzies jest... niestety. niby jak juz sie uslyszy serduszko to wiesz ze wszystko jest ok, a jednak przed nastepnym usg czlowiek znow ma jakies glupie mysli... ale trzeba sie zupelnie na nich nie skupiac, bo inaczej cala ciaze moznaby sie tylko zamartwiac. ja czekam na mame i mam nadzieje ze juz niedlugo przyjedzie to bedzie mi weselej w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka czesc:) odpoczywaj! masz racje, lepiej nie ryzykowac. A gdzie jest Sylwinka??? Wczoraj dostalam gratulacje od Asi na FB:) bardzo milo, ze wie....choc ja wciaz sie boje....nie umiem przestac myslec o tym co sie moze stac, ale z drugiej strony co sie moglo by stac:P w pracy staram sie robic jak najmniej i malo sie stresowac...a poza tym czesciej biegam na siusiu i to tyle z moich objawow, jednak kreski byly 2 i mocne tak samo:) a to chyba juz nie klamie....wiem, ze kazda ciaza jest inna i na pewno duzo jeszcze sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery dzieki:) zagladaj czesciej :) jestem glodna, nei wiem co mam zjesc na lunch..a jeszcze godzinke poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie maila dziewczynki ;) U nas ok, w końcu jest pogoda!!!!!!!!!!!!!! W sobotę i w niedzielę mała była u teściów, my się bawiliśmy na weselu :D:D:D:D:D W niedzielę zrobiliśmy grilla, fajnie było, bo cały czas się malutka wietrzyła w ogrodzie :) No i idą nam górne ząbki. Stąd to marudzenie chyba i problemy ze spaniem. Całe dziąsło jest czerwone i opuchnięte ale ząbków nie widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi jedz na co masz ochote! Teraz sa takie pyszne truskawki, ja zawsze przekaszam sobie przy biurku! Na objawy to jeszcze troszke poczakasz a najlepiej aby zupelnie Cie nie nawiedzily, chyba ze bedziesz tak jak ja czym wiecej tym bardziej sie cieszylam, bo wiedzialam ze wszystko jest OK :) Agi test wysle za kilka dni, bo na razie nie za bardzo moge sie z domu ruszac - lekarz zabronil mi bo podobno mam tak niski poziom zelaza ze przy najmniejszym wysilku moge zaslabnac... Ale wysle jak obiecalam! Ale juz chyba wierzysz, bo tyle testow to nie kamie!!! Kruszyna zaraz sprawdzam maila! mam nadzieje ze to piekne zdjecia Twojej Hanusi! Fajnie ze taki super weekend sobie spedziliscie. My zrobilismy grilla w sob i super sie udal, bo pogoda dopisala! Ja dzie zamierzalam posiedziec w ogrodku, ale niestety zachmurzylo sie u nas :( Sylwinki to juz tu dlugo nie ma :( Wielka szkoda bo brakuje tu dziewczyn :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna - sliczne! Jakie ona ma slodkie doleczki! no ale taka mloda a juz do piwa ma ciagoty :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka spokojnie lez i odpoczywaj:) !! ja juz wykonalam te 4 testy i jak na razie to wiem co mam wiedziec....jedynie musze odgonic czarne mysli! to jest poczatek 5 tygodnia i bardzo mocno trzymam kciuki za nas:) ! Kruszyna super mieliscie weekend, my tu mam y taka sobie pogode, ma spac temperatura itd..a Sylwinka to tak na dobre znikla>??? pojawi sie jeszcze:D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D:D:D Agi gratuluje 👄 tak się cieszę że Wam się udało :) Dorcia jak ten czas leci jeszcze 4 miesiące i będziesz mieć maleństwo przy sobie :) Kruszyna zaraz zajrzę na pocztę i zobaczę co tam mam :) u nas wszystko dobrze 17 czerwca idziemy z małą do neurologa bo jeszcze sztywno nie siedzi chociaż pediatra stwierdziła że nie widać żeby była opóźniona w rozwoju no ale dla świętego spokoju dostałam skierowanie :) acha i to jest moje nowe gg 23389078 :) no i niestety mam mało czasu mała marudna w dzień w nocy dobrze śpi Magda od września jak się dostanie to pójdzie do przedszkola więc same rozumiecie ;) pozdrawiam jak będę mieć czas to Wam wyślę zdjęcia Dominiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Dorka ja też brałam żelazo, odpoczywaj dużo i pewnie za chwilkę siły wrócą. Jakieś przeczucia co do płci? Kruszyna dzięki za zdjęcia, Hania cudowna! taka mała ślicznotka :) Iorowi też dokuczają górne jedynki, dziąsła też spuchnięte ale ząbki nie umieją się przebic. Nacierpią się te nasze dzieciaki. Agi ja też się tak bałam jak Ty na początku ciąży, wszystko będzie dobrze, po co zamartwiać się na zapas. Ważne, żebyś teraz nie dwigała nic, nie brała gorących kąpieli, dużo odpoczywała i łykała kwas foliowy :) Co do Sylwinki to u niej wszystko ok bo z nią rozmawiałam, jedynie narzeka na brak czasu przy dziewczynkach :) pewnie jak znajdzie chwilkę to napisze do nas. Ja ostatnio mało czasu jestem w domu, dlatego też mało piszę do Was. Jest nareszcie pogoda to korzystamy i cały dzien jestesmy na działce :) pozdawiam Was i niech Wasze dzieciaczki zdrowo rosną :) w brzuszkach też :) zdjęcia Igorka na bobasach. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka ladnie wytlumaczylas Sylwinke:) Sylwinka dziekuje bardzo:) ale nei chce zapeszac, Grazka dzieki! A dlugo sie tak balas?? Nie dzwigam prawie wcale, jesli cos nosze to jest to lekkie raczej, kapiele biore w l;etniej wodzie no i witaminki z kwasem biore juz od lat:) musze unikac stresu najchetniej wzielabym na te pierwsze tygodnie urlop, ale nie moge tak po prostu...potrzebna nam kasa i w ogole...ale musi byc dobrze, czytam czasem nasze forum wstecz jakie byly u Was poczatki i to mnie troche podnosi na duchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi do pierwszej wizyty bałam się najbardziej, później zawsze jakiś stres był tak jak pisze Dorka przed każdym usg, później przed porodem, wiec wiesz zawsze coś :) Wydaje mi się, że taki stres jest normalny, tyle lat się starałaś, że boisz się stracić tego małego skarbeczka! Ale Agi wszystko jest i będzie dobrze, nie ma co się martwić bo dzidzius już zamieszkał w Twoim brzuchu i na bank jest mu tam wygodnie :) chciaałabym być jeszcze raz w ciązy :) jeszcze poczekamy ale to super stan i cieszcie się nim dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka milo mi sie czyta co piszesz:) myslalam, ze jak juz ujrze te 2 magiczne krechy to wszytsko mi przejdzie i bede sie tylko delektowac byciem w ciazy:) ale nie przypuszczalam, ze dopadnie mnie tyle obaw i lekow....ja na pierwsze usg anielskie musze poczekac do 12 tyg, ale 1 7 tygodniu pojdziemy na polskie;) chociaz tu na forum moge podzielic sie obawami i wiem, ze Wy mnie tak nie bedziecie zbywac i pocieszycie...nie przypuszczalam, ze kiedykolowie podziele sie z Wami wiadomoscia o 2 kreskach i nei przypuszczalam, ze bede tak panikowac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ja najbardziej balam sie usg w 12tyg. Tego w 7 tez sie balam, ale jakos sobie wytlumaczylam ze jezeli cos bedzie nie tak, to dam rade sie z tym pogodzic... bo wierze w sile natury. Ale jak uslyszalam serduszko - oczywiscie sie splakalam :D:D:D to naprawde uwierzylam ze jestem w ciazy! a to w 12tyg strasznie sie balam ze babeczka najedzie ta gruszka i nic nie znajdzie... jednak dzidzia od razu sie pokazala i dlugo po bylam bardzo spokojna. Zmartwienia to dopiero sie zaczynaja, beda przez cala ciaze towarzyszyc, ale jak zacznie rosnac brzucio, pojawia sie objawy, jak uslyszysz serduszko a potem zobaczysz jak dzidzia sie kreci, to czlowiek zaczyna inaczej myslec i wie ze nie moze sie martwic a cieszy sie z tych niesamowitych zmian! no i jak czytam dziewczyny, to okazuje sie ze jak dzidzia sie urodzi to nadal sie zamartwiamy i to pewnie jeszcze bardziej! I taki juz nasz los!!! Dlatego trzeba jakos starac sie nad tym panowac :D:D:D Grazka zazdroszcze dzialeczki i takich wypadow! Ja ciesze sie z mojego ogrodka 4m kwadratowe :D:D:D Sylwinka Dominiczka to juz duza dziewczynka!!! Szkoda ze malo z nami tu jestes, ale domyslam sie ze masz duzo pracy przy corciach!!! Agi a jak maz? rozmawiacie juz o imionach itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOrka mysle, ze masz racje;) zawsze bede sie o cos martwic, ale Asia mi napisala, ze bardzo sie bala ale sobie w glowie poukladala wszysto i ja tez taki mam zamiar....mysle, ze za duzo siedze na necie i czytam glupoty:) Co do imion to niby tak wstepnie bo juz wczesniej jeszcze jak marzylismy o ciazy, to postanowilismy, ze synka nazwiemy po Pawla tacie zmarlym- Ryś:) ale zastanawiamy sie naprawde nad tym imieniem, ja mylalam o Franku, Witku:) wiem, ze nie sa to jakos wspaniale imiona, ale chyba nie sa dziwne bardzo;) a dziwczynka to Antosia, Maja albo Hania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGI Rysio to rzadkie imię i ładne :) A Franków jest teraz dużo. No i Hania też ładne hihi ;) Tak z perspektywy czasu powiem Ci że przed każdym usg były jakieś obawy czy wszystko w porządku. Potem po porodzie były same zmartwienia i kłopoty z małą, ciężko było przyznaję. Za to teraz jest cudownie!!!!!! Piękne, niezapomniane chwile z dzieckiem, szczęście i uśmiech na twarzy. Życzę Ci tego z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super imiona! my w sumie mielismy dla dziewczynki imie zanim jeszcze bylam w ciazy :) a chlopca imie tak nas naszlo pewnego dnia jak siedzielismy w wannie :D:D Pewnie ze trzeba sobie wszystko poukladac i jezeli wszystko jest OK to trzeba myslec pozytywnie! Chyba ze cos sie dzieje, to wiadomo ze trzeba dzialac a nie liczyc ze samo sie naprawi... no i przede wszystkim Agi zero czytania internetu!!! Wtedy czlowiek na prawde moze oszalec... ja nic nie czytalam, bo tylko sie denerwowalam :D Ja czuje sie troszke lepiej, ale nadal jestem dosc slaba, wiec jutro kolejny dzien w domku. Szkoda ze juz mama nie przyjedzie :( Kruszyna milo sie czyta, ze w koncu wszystko zaczyna sie ukladac i cieszysz sie macierzynstwem, bo swoje juz przeszlas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja po letniej kapieli:) polubilam taka chlodna wode:) No skoro podoba Wam sie Rysio i Antosia to moze na tym na razie poprzestaniemy, ale na pewno bedziemy myslec i myslec...:) zaczal sie 5 tydzien....dzisiaj 7 czerwiec moze juz 23 czerwca bo wtedy mam wolne zrobie pierwsze usg:) nawet nei jestem za barzdo zmeczona...Dorka a moj maz mi kupil ten elektroniczny tescik:) dzisiaj! bo chcial zobaczyc koniecznie juz i rano zrobimy...bo juz dzisiaj jeden robilam:) Kruszyna z tego co piszesz, to zaszly duze zmiany na lepsze i cieszy mnie to bardzo! tak trzymac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi no i jak test rano? ktory tydzien wskazal? Ja znow dzis dzien w domku, ale juz troche sil nabieram co mnie bardzo cieszy!!! moze nawet jutro pojde do pracy... jeszcze poczekam jak sie bede czula po poludniu i wtedy pomysle. A co tam u Was slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia czesc:) tescik pokazal PREGNANT 2-3 czyli w/g ulotki 4-5 tydzien:) ale ja wiem dokladnie, ze to poczatek 5 3 tydzien zaplodnieniowy:) modlcie sie, zebym dotrwala do 12 tygodnia bez rewolucji:)!!!! za dlugo czekalam, nie moge stracic ciazy!:) kocham caly swiat!!!!!!!:D Dorka nabieraj sil, pij soczek buraczkowy, albo jedz buraczki itd, duzo szpinaku, salaty, zieleninek:)! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi to tak samo jak mi :D:D Jak ja robilam ten tescik to tez mialam 2-3! Fajnie jak najpierw sie pokazuje pregnant a pozniej sie czeka na tyg! Pamietaj ze pierwszy tydz sie w sumie liczy jako zerowy, bo liczy sie tyg skonczone. Ja teraz jestem w 21tyg i 2 dniu, czyli w 21 tyg a nie 22 jak niektore dziewczyny licza. Czyli pierwszy tydz liczy sie jak dni a jak sie skonczy to sie jest w pierwszym tyg - mam nadzieje ze ma to sens. Pewnie ze wszystko bedzie dobrze, zobaczysz jak czas szybko zlatuje! Ja pamietam jak szalalam z radosci a teraz moja dzidzia szaleje i juz przekroczylam polmetek! A tak sobie ostanio myslalam ze Anna to juz sie tu nie odzywa miesiacami. Ciekawe jak ona i corcia sobie radza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Aga nie martw się tylko myśl pozytywnie będzie wszystko dobrze :) a strach to zawsze będzie przed każdym usg ja też miałam tak samo jak dziewczyny Dorcia kiedy masz usg :) bo już się nie mogę doczekać jakiej płci jest maleństwo :) Kruszyna Hania jest śliczną dziewczynką mąż ma szczęście że ma dwie kochane kobiety :) Magduś 👄 a dziewczyny macie prezent na poczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to liczyc wiec:) jeszcze sie przyzwyczaje...martwi mnie temperatura, nie mierze rano, w ogole nie mierzylam ostatnio, ale nei czuje, ze mam wysoka. Kiedys zmierzylam po poludniu pod jezykiem i mialam 36,7:o ale zgubilam moj dobry termometr i uzywam tylko z jedna cyfra po przecinku....za to za 30 minut mialam 37,4 pozniej 37,1 36,8 obled:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka usg w pt na 16, wiec juz niedlugo :) Juz sie nie moge doczekac!!!! Snilo mi sie ze bedzie synek, a ogolnie caly czas mialam przeczucie na dziweczynke. Niewazne co, ja teraz najchetniej to bym chciala blizniaki - chlopca i dziewczynke na raz!!! :D:D:D Zaraz sprawdze poczte! Agi zagarniasz stronki jak szalona, no niech Ci bedzie. Spokojnie jak pojdziesz do poloznej to ona wszystko Ci wyliczy. Poprostu liczy sie skonczone tyg od ostatniej @. przyzwyczaisz sie do liczenia - ja jestem pogubiona w miesiacach i licze tylko tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×