Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Ja rodzicom powiedzialam w 6-7 tyg - specjalnie pojechalam do polski bo chcialam im powiedziec osobiscie :) no i przy okazji odwiedzic moja gin. Trudno jest nie dzielic sie taka przecudowna wiescia! Ja zmykam do szpitala, bo okazalo sie ze takie omdlenie to dosc powazna sprawa... i polozne kaza mi jechac do szpitala na jakies testy... wiec pojawie sie po poludniu! Agi ciesz sie tym jednym z najszczesliwszych dni!!! Uwazaj bardzo na siebie i jak bede w domku to sprawdze FB i bedzie przesylka :D:D:D Nawet nie wiesz jak sie ciesze mamusko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraqers
WItam, jestem tu nowa. Postanowiłam zajzec do watka "starania" i od razu humor mi sie poprawil. Gratuluje agi27:) Ja wlasnie za miesiac postanowilam poczynic starania o dzidzie. Ogolnie na tym forum udzielam sie od okolo 2 miesiacy, tylko w innym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka!!:) dzieki:) widze te Twoje kreseczki na zdjeciach i przypoimnam sobie Twoje staranka:) wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu!:) duzo milosci:) cieszcie sie soba i dlugim weekendem:) Dorcia a Ty zmykaj do tego szpitala...mam nadzieje, ze to nic az tak poaznego...moze to sparwy cisnieniowe....trzymam kciuki....jest i troche niedobrze, ale to chyba z wrazenia:) Buziaki dla Was Kraqers witaj! Jak widzisz ja staralam sie dlugoe lata, co prawda bez konkretnego leczenia, bo wierzylam, ze sami damy rade;) a jak z Twoimi cyklami>??? me ziolek sprobuj tych co ja:) mi pomogly musiall pomoc;) spadam pozalatwiac kilka spraw, ale nie bede sie przemeczac;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraqers
agi27 teraz z miomi cyklami jest roznie. Ja bylam w ciazy w marcu tego roku, ale niestety sie nie udalo, mialam zabieg i od tej pory mam strasznie nieregularne cykle, kupilam sobie nawet testy owulacyjne, zeby sprawdzic sobie cykle i powiem Wam, ze teraz np. bede miala cykl 34dni. Dodam, ze zawsze mialam wszystko jak w zegarku, co 28dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi - wielkie gratulacje :D ale super,ja do konca zycia nie zapomne moich II dorka - moze wiecej zelaza musisz brac,lepiej to sprawdzic grazka - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :) ja dzis kibluje nad papierami do pracy a dawidek u moich rodzicow buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja wrocilam:) Suri dzieki:) mam nadzieje, ze to ciaza i ze bedzie dobrze, ciesze sie, ale jednak dmucham na zimne i w ogole boje sie, bo poronienia sie zdarzaja czesto bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja sama nei wiem co pisac i czy jest sens sie cieszyc:) tak sie boje co bedzie dalej....:) o niczym innym nie mysle, tylko o tym zeby bylo dobrze! Mowie Ci Magda to ziola nam pomoglY:)!! jeszcze taka ladna pogoda...:) kupilam kartke male buciki i wszystko to woze do niebieskiej torebeczki:) wszystko niebieskie, jesli bedzie dobrze, to bedzie chlopczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Polusia:) bardzo bym chciala, zeby to sie udalo juz tak dlugo czekamy:) byle do niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraqers
agi, a jakie ziółka piłas jesli moge spytac? Mam dylemat i nie wiem co zrobic, wlasnie dzisiaj mam owulacje i nie wiem, czy zaryzykowac i sprobowac, tylko boje sie troche tego, ze za krotko odczekałam od zabiegu. Psychicznie czuje sie niezle, zabieg mialam 15 kwietnia i mialam dopiero 1 @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilam ziola ale do owulacji tylko, to byla mieszkanka nr 3 ojca grzegorza sroki i pilam ja tylko w cyklu majowym. Te zila kupila mi siostra na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi to piekny prezencik kupiony! ja juz w domuu wiec zaraz bede podziwiac Twoje dwie kreski :D:D:D Bylam w szpitalu, bo caly czas mi bylo bardzo slabo i musze powiedziec ze jestem bardzo pod wrazeniem! od razu mnie przyjeli, pobrali krew, zmierzyli cisnienie itp. poczekalam chwilke i zaraz mialam wizyte z lekarzem. mam za malo zelaza a co za tym idzie anemie, wiec dostalam zelazo do lykania i za ok 3 dni powinnam czuc sie lepiej. po raz piewrwszy sie przestraszylam... i az sie poryczalam jak do mamy zadzwonilam, ale teraz juz wszystko super! Zaraz sie zdrzemne i obudze sie nowo narodzona!!!! Agi a ty prosze nawet nie mysl ile jest poronien do okola!!! U Ciebie wszystko bedzie dobrze i zadnych czarnych mysli! Teraz kochana tak jak Ty sie czujesz tak dzidzia sie czuje! A ona teraz tak szybciutko rosnie ze potrzebuje spokojna mamusie, ktora jest najszczesliwsza na swiecie!!!! ciesz sie i uwierz!!!!!!!!! juz nie moge sie doczekac jak nam opiszesz reakcje meza! oj bedzie mial niespodzianke! biedny w pracy, nawet nie wie ze bedzie tatusiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraqers, przykro mi z powodu ze stracilas malenstwo, i niestety nie jestem w stanie Ci doradzic czy to za wczesnie. wiem ze jedni mowia ze mozna od razu probowac inni lekarze, ze powinno odczekac sie 6 miesiecy, aby organizm doszedl do siebie. Wybierz sie do swojego lekarza i porozmawiaj. nie ma co sie spieszyc, jezeli organizm potrzebuje dojsc do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka to ciesze sie, ze znasz przyczyne i wszystko w porzadku:) bedzie dobrze:) trzymam kciuki;) Jestem tak bardzo rozchwiana emocjonalnie w tym momencie, ze ciezko to opisac....jeszcze nei dociera do mnie, ze widzialam dzisiaj pierwszy raz w zyciu pozytywny test:) 2 kreski:) Dorka ak czytam co piszesz to mnie zaraz zaczynam plakac, ogolnie placzliwy mam nastroj:) ale ze szczescia bardziej:) maz sie dowie za 3 gh jak wroci;) ide ugotowac sobie fasolke szparagowa:) umieram z glodu.....a tak na marginesie to Wy pierwsze wiecie;) nikt poza Wami:) w razie czego Wy mnie pocieszyscie szczerze, a ludzie dookola mogli by inaczej zareagowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGI wiedziałam :D:D:D:D:D:D:D Super! Nie myśl o żadnym poronieniu, w niedzielę powtórz teścik i zobaczysz jaki będzie piękny :D:D:D:D Ja miałam dużo bardziej bladą kreseczkę a byłam po terminie @ :) Krakersik - opinie są różne, ja bym szła na żywioł ;) Co ma być to będzie, trzymam kciuki! Dorcia dobrze że poszłaś do lekarza, będzie już dobrze :) Suri buziaki 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraqers
kruszyna i chyba tak zrobie:) Co ma byc to bedzie. Tydzien po zabiegu bylam na kontroli i lekarz powiedzial mi, ze juz wszystko ladnie sie zagoilo. Niepokoi mnie tylko to, ze pierwsza @ po zabiegu dostalam po 31 dniach, a teraz wynika z tego, ze mam dostac po 36dniach. Zastanawiam sie , czy z hormonami jest wszystko ok, czy juz wrocily do normy. Ale tak jak piszesz, kto nie ryzykuje ten nie ma, a wiec chyba sprobuje. To nie jest powiedziane, ze od razu sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ja tez bylam taka plakliwa :D:D:D i nikomu zupelnie nie powiedzielismy dlatego tak strasznie sie cieszylam ze moglam tutaj sie wtedy podzielic ta wiescia :D:D:D pierwsi byli rodzice i dwie przyjaciolki a z reszta podzielilismy sie w 12 tyg :) zobaczysz jak z dnia na dzien bedzie to coraz bardziej docieralo, potem moze pojawia sie jakies objawy :) to jest przecudowne czekanie! jedno co to nie radzilabym isc do tej pl kliniki na acton... niby robia Ci usg, ale maja dosc slaby sprzet i ogolnie nikt sie tam niczym nie przejal. ja bylam w 3 tyg i gin najpierw mi powiedzial - o a ja tu nic nie widze... a za chwile a nie jest pecherzyk :) myslalam ze przez ta chwile umre! Chyba ze bedziesz chciala uslyszec serduszko to wtedy mozesz isc tak w 7tyg. I to tez czas aby isc do GP i poinformowac o ciazy. to sie rozpisalam o nudnych sprawach!!! Ja dopiero sie obudzilam i lece teraz do sklepu :) Karaqers, ja bym poczeakala.... chociaz jeszcze z miesiac... zabieg to bardzo powazna sprawa i szok dla organizmu. A wiadomo w ciazy organizm musi pracowac bardzo mocno i dzidzia wszystko co dobre pochlania wiec trzeba miec zapasy. Teraz do mnie to doszlo, jak mi cale zelazo zjadla :) Widze po sobie jaki to wysilek, zawsze zdrowa, wysportowana, pelna energi a dzidzia wszystko mi to zabiera, wiec musze jeszcze dwa razy mocniej sie starac aby wszystko bylo w odpowiednich ilosciach. To ze ladnie wszystko sie goi nie znaczy ze mozesz byc jeszcze gotowa na maluszka w brzuszku. Wydaje mi sie ze w takich przypadkach warto to skonsultowac a nie isc na calosc- a moze sie uda... Ja zawsze jestem ryzykantka, ale tu mowimy o dzidzi i ryzyko raczej nie jest wskazane. To tylko moja opinia, oczywiscie zycze powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi moje gratulacje ❤️ 🌻 cieszę się Twoim szczęściem i mam nadzieję, ze ja też kiedyś doczekam się takiej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rakacja mojego meza bla niesamowita:) megaradosc i duma:) gadanie do brzucha i jeden wielki szok i szal radosci:) ale ostrzeglam go, ze to takie moje nadzieje....ale owszwem kreski widoczne stwierdzil i jutro tez zrobimy test:) Teraz bierze kapiel i po woli do niego dociera co to znaczy:) Ale widze pelnie szczescia:) banan na twarzy non stop! Dorka dobrze, ze napisals mi o tych lekarzach i badaniach....ja poczekam na 7 tydzin i wybiore sie do lekarza GP....a pozniej poszukam moze jakiejs innej lepszej Poslkiej kliniki:) jesli jestem w ciazy to najlepsze przed nami:) nie zdarzylam zaczac terapii castagnusem:) ale ziolka maja moc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super reakcja :D:D:D pewnie sam nie moze uwierzyc!!! Agi pamietaj teraz zadnych dlugich goracych kapieli.... :( siedz sobie w wodzie ale letniej :) A co do lekarzy to jestem bardziej zadowolona z tych przez nhs niz przez polskich prywatnych... :D milego wieczoru Wam zycze! ja czekam na ukochanego jak wroci z pracy i przygotuje mi przepyszny obiadek :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka tak wiem o tych kapielach:) biore letnie kapiele od tygodnia;) takze nie zaszkodze;) w ogole duzo nowosci przede mna:) ale oki co to sobie moge odpukac w niemalowane:) a moj maz caly czas mowi, ze mial przeczucie;) i z tej okazji kupil totka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi super reakcja męża :) Dorka ja praktycznie całą ciążę brałam żelazo. Nic strasznego. Pamiętaj, że we wchłanianiu żelaza pomaga wit C, a przeszkadza np. nabiał, herbata. Poczytaj o tym :) A dla reszty rabatka 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja po zwykłym żelazie miałam mega zaparcia, potem brałam Biofer (lepiej się wchłania) i po 3 tygodniach morfologia była już ok :) Agi tak się cieszę, ogromnie ;) Życzę Wam dziewczynki udanego weekendu! Ja zmykam do fryzjera robić fryzurkę i idziemy się bawić na wesele :D:D:D M właśnie zawiózł Hanię do babci, oj będę tęsknić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Ja rano o 4:45 obudzilam sie sama i nie moglam jzu zasnac:) polecialm od razu zrobic kolejny test i kreseczka jest juz ciemniejsza niz wczoraj:) choc wciaz jasniesza od tej ciemnej:) Siedze dzisiaj w pracy do 15.. Kruszyna bawcie sie dobrze;) Kasia Dorka Madzia Suri Polusia udanego weekendu:) wypocznijcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki za rade, lykam to zelazo na czczo i mam popijac szklanka soku pomaranczowego aby sie lepiej wchlonelo. Jak za tydzien nie poczuje sie lepiej to ponowne badanie. Wczoraj to juz tak z sil opadlam ze nie moglam odkrecic butelki z sokiem... musialam czekac na chlopaka az wroci aby mi pomogl... ale pewnie zaraz sie super znow zaczne czuc!!! Agi ja tez sie budzilam po nocach i nie moglam zasnac, bo balam sie ze jak sie znow obudze to bedzie to sen! Widzisz test za testem jest poz wiec nie masz co sie bac niedzieli!!! To nie dosc ze dzidzia w drodze to jeszcze bedziecie milionerami - super!!! a jak kupisz sobie jakies ksiazeczki, to duzo sie dowiesz. troszke jest zakazow, ale da sie spokojnie z tym zyc :) jedz duzo i to na co masz ochote, nie dopuszczaj abys czula sie glodna, bo u mnie to czesto powodowalo mdlosci.no i oszczedzaj sie teraz bardzo, zero stresu w pracy - a nawet jak ktos Cie wkurzy to sobie pomysl ze masz dzidzie w brzuchu i od razu Ci sie humorek poprawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka tak milionerami na pewno:) :D hahaha....dobrze, ze Ci lepiej, fajnie, bo masz wolne i ogrod;) to juz sa bardzo duze plusy:)! ja mam juz kilka ksiazek na tematy ciazowe:) ale starm sie sluchac swojego ciala....poki co nakazuje mi nie przemeczac sie a w domku z checia poleze przynajmniejw pierwszych tuygodniach...w pracy pracuje po woli, bo zawsze mialam zawrotne tempo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie:) kolejny raz stronka;D musi byc dobrze!:) nie zmienia to faktu, ze ciezko mi uwierzyc, bo nie czuje nic....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraqers
czesc dziewczyny, mam pytanie. Jak pisalam wczesniej mialam zabieg w kwietniu (łyzeczkowanie). Od 5 dni czuje sie jakos dziwnie, jest mi bardzo goraco, ale nie mam podwyzszonej temeratury, jest mi niedobrze, robilam testy na owulacje i niby wczoraj ja mialam, 15 maja mialam 1 @ po zabiegu, ktora trwala do 20, a 21 wspolzylam z mezem i on zakonczyl we mnie, jak myslicie moge byc w ciazy? Dodam, ze robilam test ciazowy dzisiaj i wyszedl mi negatywnie, ale serio czuje sie taka ospala, od marca biore kwas foliowy, moze od niego jest mi tak niedobrze? Nie wiem kiedy mam dostac miesiaczke, bo mi sie teraz wszystko pokopalo. Wczesniej mialam @ co 28dni, a po zabiegu dostalam po 31 dniach. Co to moze byc, a moze tak mi hormony szaleja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej nieobecności niestety nie miałam internetu awaria komputera Agi super wiadomość gratulacje zobaczyłam zdjęcia testu masz ciemniejszą kreche niż ja a ciąża była teraz dużo zdrówka życzę jeszcze raz gratulacje Witam nową koleżankę co do starań to poczekaj min 3/6 miesięcy ja na twoim miejscu poczekałabym na wyniki przebadała się dokładnie i zobaczyła czy wszystko ok przecież jeżeli miałaś zabieg to masz wszystko osłabione macica musi wrócić do "siebie " to troszke nieodpowiedzialne starać się tak szybko wiem co mówię bo sama to przeżyłam Pozdrawiam wszystkie dziewczyny postaram sie częściej zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×