Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

hej kochane... tak już wie... ale ja cały czas mam takie wrażenie że nic z tego nie wyjdzie i że test się pomylił... zobaczymy... mam nadzieje ze nie... 26-27 sie wszystko wyjaśni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia jestem z Tobą :) Ja Też czekam na 27 i czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka zamiast z bananem zasnąć to Ty z termometrem a gdzie Ty go trzymałaś co przyznaj się :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi staraliśmy się jak mogliśmy :) 19 dc miałam ból owulacyjny i tempka poszła w górę. Nie chcę się nastawiać, nakręcać bo potem będę jeszcze gorzej przeżywać rozczarowanie. Z jednej strony chciałabym móc już jak najszybciej zrobić test, a z drugiej strony mierzenie temperatury to tak jakby codzienne robienie testu ;) Dopóki tempka nie spada jest nadzieja :) Zdecydowanie wolę fazę intensywnych staranek niż to czekanie ... agi a Ty na jakim etapie staranek jesteś?? lolcia głowa do góry, test się nie pomylił jesteś w ciąży i proszę mi tu głupotek nie pisać i się nie potrzebnie nie zamartwiać. Jeszcze tylko kilka dni i będziesz wszystko wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze!!!:) lolcia i GaGa! ptzestancie snuc czarne scenariusze! bo to nie idzie Wam na zdrowie:) macie myslec o ciazy:) po drugie zrobilam salatke jarzynowa:)mniam:) pycha bez bananow na szczescie:) Neti:) my musielismy odpuscic troche po pierwsze dlatego, ze maz ma prolemy z plecami:( po drugei libido troche spadlo:) cala ta otoczka staranek nei wplywa na nas jakos szczegolnie na plus;) nei wiem czy jestescie to w stanie pojac;) bo wiem, ze tu wszystkie pelne energii i checi:D ale tak bywa, ze kiedy odczuwa si edyskomfort fizyczny w postaci bolu, to ciezko dzialac;) nwet jesli staramy sie wyleczyc...stosujemy juz wszystko...ale nei narzekamy:) jest ok bo sie kochamy juz 10 lat :) w rezultacie przytulanek bylo tyle co nic;) 1 przed plodnymi i jedno 2 dni przed owulacja;) i to na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka no ja właśnie dotarłam do sypialni. I tylko ja, mężuś na dole meczyk ogląda. Pewnie teraz to nawet nie miałby odwagi mnie tknąć ;) Wiecie co zauważyłam na bieliźnie, w tym śluzu jakby niteczki krwi, ale bardzo bledziutkie. Oj mam nadzieje, że się nie rozkręci @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa proszę mi tu myśleć pozytywnie a nie od razu czarne scenariusze :) Aguś a mogę wpaść na sałatkę a banany to przywiozę ze sobą :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka:) Ty to masz pomysly, ja Cie bez tych bananow tez zaprszam:) ale jak jutro kawa nie bedzie na mnie czekac w pracy to macie przesxxxxxxx:) GaGa nei przejmuj sie;) moze tak jest bo tak powinno byc;) w grudniu po poludniu:):):) hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, ty jeszcze jesz te banany :) ja po dwoch dniach juz bym nie mogla :) Lolcia i Gaga nie ma innej rady jak , musicie sie zmusic i wbic do glowy ze wszytko jest ok, i bedzie ok, nie moze byc inaczej.. Nie ma mowy o innym mysleniu! Gaga delikatne plamienia w dni @moga sie zdazyc i nie swiadcza o niczym zlym... Kochane nie denerwowac sie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie:) oby zadzialalo:) bo powiem brzydko, chec miec juz to z glowy:) :D chce mi sie bardzo spac;) ide jutro rano sie widzimy:):) buziaki dla wszystkich bez wyjatku na tym forum:) znaczy na naszym temacie:):)P:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie zjadla sloik grzybkow w occie, chipsy o smaku sol i ocet i krewetkowym :) I teraz mi tak dobrze i milo :) Spac mi sie jeszcze nie chce, wiec film jakis obejrzymy z mezem i do lozeczka milego uciekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jem już tych bananów bo ile można :) Aguś nastawie sobie nawet zegarek żeby nie zaspać i zrobię Ci kawkę :) Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj o 23 zostałam ciocią :):):) Moja siostra urodziła córeczkę :):):) Dzisiaj jade do szpitala zobaczyć tą kruszynkę :) Ale się cieszę:) Więc z dobrymi nowinami stawiam poranną kawusie :) Tylko wstawajcie śpiochy bo ostygnie :P Wczoraj jeszcze troszkę podziałaliśmy w sypialni ale dzis już przerwa :D:P Ile można :P Wczoraj jak mąż wracał z pracy to zatrzymał się w sklepie i kupił pomarańcze, soki marchewkowe i BANANY!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka dobrze że zdążyłaś z tą kawą bo marny by był nas los szefowa by nam tyłek skopała :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Gratulacje ciociu :) moja kuzynka jeszcze nie urodziła a nie jedz tyle bananów bo w końcu urodzisz pięcioraczki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani nie gadaj :P Pięcioraczki, tylko nie to :P A szefowa coś sie nie spieszy na tą kawke :D O 10 jadę zobaczyć moją siostrzenice i chrześnice Emilkę :) własnie rozmawiałam z siostrą przez telefon i słyszałam jak malutka płakała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szefowa wstawaj albo na drugi raz robisz sobie sama kawkę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ty też niedługo będziesz miała maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka jak szefowa się spóźnia to może my jej skopiemy tyłek co :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysł Sylwinek :D:D:D:D:D Co do dzidzi to ja chce jak najszybciej ale póki co to musze nacieszyć się siostrzenicą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
Hej dziewczyny Ja generalnie dzisiaj nie mam żadnych dolegliwości "ciążowych" i tak sobie myślę, że chyba się nei udało w tym rzucie, ale jakoś chyba sie z tym pogodzę ;) póki co. Tak sobie poczytałam, jak kobiety interpretuja wyniki testów, jak dopatrują się tej upragnionej kreski to powiem Wam tak. Jesli wydaje Wam się, że widzicie cień cienia kreski to najpewniej jej tam nie ma. A jesli macie wątpliwości to dajcie test do oceny swojemu lubemu ;) od razu powie, że jej tam nie ma. Też raz sobie wmawiałam, że coś widać. Pokazałam chłopu test, a ten mówi "Pewnie, że tej kreski nie ma". I koniec złudzeń ;) Ale tak czy siak, życzę wszystkim Nam, żebyśmy wreszcie nie musiały sobie tej kreski wymyślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka szefowa???? o kim Wy mowicie;D????hahaha Grazka gratulacje ciociu:):) corka wlasnej siostry!!:) ja sie tego doczekam za jakies 5 lat moze:) najpierw swojej chcialabym si edoczekac:) ja kawke popijam, nei wiem od kogo ale pycha:) dziekuje i bez bananow na szczescie;) co do sokow marchwiowych bedziemy popijac ale swiezo zrobione, mam wyciskacz do sokow;) beda moze skuteczniejsze:) dzisiaj ciezki dzien w pracy ledwo z lozka sie zwloklam co do kresek..to zgadzam sie, ze cien cienia kreski to negatyw:) ale jak juz lekka kreska jest to raczej mozna miec nadzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamajra 🌻 Jest w roku taki dzień, W którym smutki idą w cień, Więc z okazji tego dnia Posłuchaj co Ci życzę ja: Dużo zdrowia i radości, Szczęścia w życiu i miłości, Moc najpiękniejszych wrażeń I spełnienia wszystkich marzeń i dwóch kreseczek na teście. jak dobrze pamiętam to masz dzisiaj urodziny tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale szefową uszy pieką :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ty napewno teraz zaszłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszlam????osochosi????:D Lamajra, jesli dzisiaj Twoje urodziny:) to duzo zdrowia i szcescia zycze;) spelnienia marzen i upragnionej ciazy:):) !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamajra STO LAT KOCHANA!!!! I urpragnionych II kreseczek :) Aga ja też na moją siostrzenice musiałam baaardzo długo czekać bo moja siostra to się nigdy nie śpieszyła mimo że jest starsza odemnie o 7 lat :D Ale czuję się dzis taką prawdziwą ciocią :) CHoć już chrześnice mam dwie to dziś poprostu urosłam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszłaś daleko :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a tak poważnie to chodziło mi że Grażka zaszła na pewno w ciąże no i może Ty też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×