Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Lolcia i Gaga, wlasnie pije za Wasze zdrowie. Gratulacje 🌼 kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa:) super fotka:) tyle powiem!!!!:) gratulacje mam nadzieje, ze niedziela fajnie Wam minela, owocnie P:) zycze milego tygodnia:) Wasza Agi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kolejna leniwa niedziela :) Mamy z mezem filmowo-lozkowo-jedzeniowe klimaty :) Tak dobrze, ze coraz wiecej dziewczyn w ciazy, raz jeszcze gratulacje dla wszytkich..dajecie kazdej ze staraczek optymizmu troszku :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kobietki przytulam Was mocno :D Trzymam mocno kciuki, żeby każdej z nas się udało ujrzeć te upragnione 2 kreseczki.🌻❤️🌻 Ja nadal w szoku. Ale mnie mój ślubny troche negatywnie ze swoją reakcją zaskoczył :(. Niby się cieszył, ale powiedział, że nie chce skakać z radości dopóki nie będzie potwierdzenia u lekarza, że wszystko wporządku. No niby chlopina ma racje, ale... Czuje ten niedosyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
Kurcze, ale Wam zazdroszczę tych dwóch kresek. Ja już jestem taka niecierpliwa, że sama nie wiem co się ze mną dzieje ;). Wiem, że nie powinnam się tak napinać, ale to chyba silniejsze ode mnie. Jutro mam urodziny i takie dwie kreseczki to by był najlepszy prezent dla mnie. Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Gaga 🌼 Lolcia 🌼 GRATULUJE!!!! Ja działałam w czwartek, sobotę i niedziele:) mam nadzieje że sie udało i na święta będzie prezent dla całej rodziny:) Powiem wam że mam dziwny ból w podbrzuszu już trzeci dzień i intensywne mleczne upławy ale to może tylko od wiesiołka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pozdrawiam z pracy:( a tu nikt dzisiaj nie wita mnei z kawa??? Grazka, Sylwinek??? zawiodlyscie mnei z rana:D hahahah Jordan:) hej, ja nei miewam mlecznych uplawow po wiesiolku, po wiesiolku nei zauwazylam szcego;nej rroznicy, bo sluz mialam normalny jak co miesiac, ladny kurze bialko:D ale tez bede w tym cyklu zazywac wiesiolek:) jestem padneita, spaaaac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Ja witam z słabą kawusią z mleczkiem. Nie potrafie sobie tej przyjemności odmówić ;) Agi mi chyba wiesiołek pomógł, bo właśnie w tym cyklu zaczelam go zarzywać. I bach, zaskoczyłam. A co do ciąży to specjalnie nie czuję, że zaciążyłam. Ból piersi i zgrubienia na brodawkach, a sutki cały czas twarde tak jakbym się cały czas czymś podniecała :P Zupełnie inaczej się czuję niż na początku pierwszej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć staraczki :D Aga sorki, że kawki nie podałam ale dzisiaj spałam jak dziecko :P Juz nadrabiam zaległości i podaje kawke dla wszystkich :D Ja starałam się w piątek, sobotę i niedzielę ale jakoś mam złe przeczucia że nie zaskoczyło :o w grudniu też kupie sobie wiesiolek i testy owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem w tym wątku nowa, ale z tego co czytam myśle ze bardzo mi się on przyda. W tamtym cyklu zaczeliśmy starania o dzidzię. Mierzyłam temperature i obserwowałam swoje ciało.Bez problemu zauwazyłam szczyt .W dni płodne \"przytulaliśmy się\" z mężem.Po owulacji co pare dni odczuwałam lekkie kłucie, nie miłam nigdy wczesniej czegoś takiego. Potem bóle podbrzusza i strasznie bolące piersi innych objawów nie miałam, ale czegoś takiego też nie. Cichutko juz zaczełam się cieszyć.Dwa dni po spodziewanej miesiączce zrobiłam test druga kreska mało widoczna ale jest!! na drugi dzień troche ciemniejsza ale jeszcze nie dokładnie ciemna. I potem trach :( poszłam do pracy, miałam bardzo stresujący dzien, zaczeły sie bole ze sie popłakałam i zaczeła mi leciec krew. Myslałam ze dostałam okresu ale to było coś innego. Miałam takie skrzepy połączone z brązowym śluzem. Jescze z rana tak miałam a potem lekkie plamienia przz 3 dni. Po prostu bardzo wczesne poronienie nic innego :( Bardzo to przezyłam, naprawde gdyby nie mąż to bym sie chyba załamała. Ale teraz sie otrząsnełam i czekam na dni płodne bedziemy dziłać dalej . Mam obawy jednak co zrobic aby do czegoś takiego nie doszło po raz drugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D Aga wybacz mi ale od rana miałam staranka i zapomniałam o kawie a musiałam sprawę doprowadzić do końca a nie przerywać w trakcie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Grażka a Ty kopa chcesz :D:D:D jeszcze nie masz terminu @ a już myślisz o tym że się nie udało Asia jak tam u Ciebie jak się czujesz:) anna bardzo mi przykro :( i mniej się stresuj gaga a co Ty tam widzisz że się tak podniecasz:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek to super że dzis staranka były :) Jakoś kurcze tak mi sie wydaje że nic z tego bo niby miałam miec wczoraj owulacje a sluzu nie miałam :o i teraz juz głupia jestem z tego wszystkiego. W grudniu kupuje wiesiolek i testy owulacyjne jak sie nie uda teraz. A od stycznia nie bede nic sprawdzac, mierzyc i wyliczac tylko sie przytulac :D:D:D Aniu przykro mi bardzo :( Byłaś u ginekologa? Może przy następnej ciąży przepisze Ci jakieś tabletki na podtrzymanie ciąży. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie byłam, chciałam poczekac na te dwie krechy jeszcze pare dni i sie nie doczekałam. Ale po tej owulacji jeśli bede miec takie same odczucia to sie nie bede zastanawiac i czekac na mocne krechy tylko pójde do ginekologa. Narazie ( od paru mc biore kwas foliowy i witaminki), reszte pokaże czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno trzymamy kciuki:) Grażka a może jednak się udało!!! Ja pokładam nadzieje w minionym weekendzie:) Swoją drogą, co się dzieje z Natalką, kilka dni temu miała mieć @.. czy może jest dzidzia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna bardzo mi przykro :( Ja też się tego strasznie obawiam, bardzo..... Przeraża mnie to wszystko. Chyba wolałam byc ta nieświadomą mamuśką. Dowiadywałam się o wszystkim z czasem. Wogóle jakoś tak mniej się stresowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka ja Ci powiem że ja też nie miałam śluzu a zaszłam w ciąże i mam Madzie poczekamy i zobaczymy :) a Madzia powiedziała że siostra ma mieć na imię Agata a brat Natalka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek ja sluz miałam ale w piatek i sobote. może to wystarczy, zobaczymy :D Staram się nie nakrecac :P hehe ale ta Twoja Madzia ma pomysły :D Po mamusi odziedziczyła :D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nei mysle o @ ale i tak wiem, ze przyjdzie wiem i tyle;) nawet si enei zalamuje tym jakos, szukam prezentow i mysle co kumu kupic;) to tyle;) Anna:) bedzie ok:) staraj sie spokojnie, wiesz przynajmneij, ze oboje jestescie plodni:)sprobuj jeszcze raz:) i unikaj stresow:) ja w grudniu bede stosowac wiesiolek, witaminki, wszystko jak zwykle, ale nie zameirzam meirzyc tempperatury, a sluz zawwsze widze jaki jest:) nei musze zbyt w to wnikac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka wypchaj sie bananem:D wcale nei ucieklam:) ja po prostu pracuje;( buuuuuu a Wy od rana baraszkujecie pozazdroscic:) ze macie tykle checi i sily;p woow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane na co jest ten wiesiołek ? i czy to ma jakąs swoja nazwe ten apteczna czy poprostu wiesiołek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez by mi sie przejadly:) fuuuuj :D Anno to jest olej z wiesiolka wystarczy. ze tak to nazwiesz w aptece;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dzieki, może zakupie :) powiem wam ze fajnie jest sie nowych rzeczy dowiadywac a po pierwsze i co najwazniejsze moge sie poprostu wygadać :) mam kochanego meza ktorem u moge wszystko powiedziec,ale to jest facet nie podzieli sie ze mna swoimi odczuciami i nie poradzi tak dobrze .myśle ze bede odwiedzac forum tak czesto jak bede mogła, bo czuje ze ktos mnie wspiera dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna:) tutaj mozesz sie wypisac:) zawsze ktos Cie pocieszy:) mozna tez dostac chwilowej glupawki:) od przedawkowania bananow;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dopisz się do tabelki :) My wszystkie jestesmy tutaj po to żeby się wygadac :) własnie przeczytałam, że dla poprawienia śluzu płodnego powinno się pić dużo wody i soku z marchwi :) Sok z marchwi piję codziennie bo lubie :) A i wyczytałam że śluz płodny wystepuje przed owulacją a w czasie może się zdażyc że go nie widać bo jest głeboko w środku więc to dało mi nadzieje i polepszyło humorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D bananki i głupawki są super :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówicie że te banany są dobre na głupawkę??? to ja sobie kupie kilka jak pójde do sklepu. :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka ja mam sluz plodny wlasnie przed owulacja;) podczas owulacji wiem, ze go mam, ale nie wychodzi tak na zewnatrz bardzo:) wracam do pracy bede pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×