Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Wrocilam z mezem od tesciowej niedawno, wiec dzis zrobilam szybki obiad pierozki i barszczyk :) Zaczelam dzis plamic delikatnie wiec jutro powinna juz byc piekna @, co cieszy mnie bo ostatnia byla jakas niemrawa, a tak niech przychodzi i sie konczy i juz nie chce jej widziec w najblizszym czasie :) Agus te Twoje zmeczenie codzienne mnie dziwi, moze sie udalao Tobie zaciazyc, pisalas ze nie bylo czesto ale najwazniejsze ze moze trafilas w the best day :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
Dobry wieczór, Ja dzisiaj zajadłam z moim ukochanym moje uro i imie ;] Zabrał mnie do fajnej knajpy na obiad i obżarłam się jagnięciną, pieczonymi ziemniakami i pysznie zrobionym szpinakiem Dostałam jeszcze Wii Fit ;] o którym kiedyś tam wspomniałam, ale nie spodziewałam się. Już wypróbowałam, jest super :D Ciągle czuję jakies podejrzane bóle w podbrzuszu, ale do @ jeszcze kilka dni, nie nastawiam sie jednak na dwie kreski, czuję, że chyba będę musiała jednak poczekać. Dobrego wieczoru i nocki kobietki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ee:D to nie to, ja bywam zmeczona czasami, ale to nie jest takie ciagle zmeczenie;) ale wiem, ze dobrze mi zyczysz;) chcesz mojej ciazy tak jak ja Twojej:) i Was wszystkich:) masz plamienia;) to moze @ moze nei :) zobaczymy jutro powinna sie rozkrecic:) a jesli nei to super!!! Koteczek:) masz moje duchowe wsparcie w Twoich problemach i dobrze, ze siostrze sie nic nei stalo....ale z tymi fakturami to przypal niezly:( nei chce nic mowic, ale Samiry/Yariski to ja juz miesiac nie widzialam, ona chyba juz tu n ie zajrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła jestem na nia jak nic, a mowilam prosilam zeby nie zamiawiala jak ludzi nie ma, to ona na opak....wiesz cwana jej nic nie zrobia za mna beda biegac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szefowa jutro kawka od rana będzie czekać :D:D więc się nie spóźni :D:D ano Koteczek tak się z pracownikami wychodzi że pozamawiają i później się niczym nie przejmują bo oni nie płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamajra super ze urodznki-imieninki sie udaly :) Teraz trzymam kciuki za dwie kreseczki dla Ciebie jako spozniony prezent urodzinowy :) Agus, oj rozkreci sie u mnie ta brzudula @ ale nie wiem co sie dzieje bo himorek mam tak swietny ze nawet sie tym wiele nie przejmuje :) :) Tydzien temu bylam taka spieta i rozdrazniona a teraz pelen luz...wiec sie ciesze, ze dola nie zlapalam zadnego :) A te Twoje zmeczenia ma byc spowodowane 'pewnymi zmianami' na ktore wszytkie czekamy, no ale nie ma co wrozyc, zobaczymy niedlugo :) Koteczek, przykro slyszec o problemach, a jak Twoj cykl? Moze na mikolaja sie Tobie humorek poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka a ja moge herbatke zamowic, czarna bez cukru :) Bo z rana z kawa u mnie to ie bardzo, kawe pije zazwyczaj popoludniu z obowiazkowym ciastem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest szefowo herbatka bez cukru od rana albo ja zrobię albo Grażka :) Asia nie słodzisz herbaty tak jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja w pracy jestem dopiero o 9 Twojego czasu:) to co bedzie z kawka jutro:)?nesca gold lyzeczka 1l plaska cukru odrobine mleczka 2%:D:D:D:D:D:D:D: licze na Ciebiel):):) i Grazke:) bo Wy obie jak te siostry o tej amej porze:)jakbyscie razem spaly i wstawaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Aga racja....Sylwinka i Grazka przyznac sie, co tu jest grane :) Ja wychodze z domu po 5am wiec kompa nie wlaczam nawet, bo wstaje 15 min przed wyjsciem wiec ruchy mam ograniczone :) Sylwinka taka herbatka jest najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra bo wiecie my razem śpimy i te banany zjadamy no i wydało się :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście wstanę albo ja albo Grażka i będzie kawka z mleczkiem 2% Grażka tylko się nie obraź musiałam im powiedzieć o nas :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka trzeba bylo tak odrazu, my wyrozumiale jestesmy :) :) Moj mezus pije tylko herbate z mlekiem i cukrem..bleble..zreszta jak kazdy w UK, tesciowa za kazdym razem jak robi mi herbate to nie moze uwierzyc ze istnieja ludzie co pija herbate bez cukru i bez mleka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a u nie w pracy, nie oga uwierzyc, ze mozna pic herbate z cytryna:) ale to chyba tylko w tym kraju, w innych pija normalnie jak my Polacy:) Anglicy, lubie ich czasam:) ale sa starsznie hermetyczni i odpieraja przysmaki wschodneij kuchni, choc ok gustuje w hinduskiej i chinskeij kuchni, tudziez wloskiej;) sa tacy co polska lubia, jak Asi maz:) a u neiw pracy nei lubia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu ja pierwsza wstałam :) Kawka podana i herbartka czarna dla Asi tez :) Sylwinek nie obraziłam się ale szkoda że wszystkie teraz wiedzą :o :Dto miała być tajemnica, no ale cóż :D przed szefową to nic ukryć sie nie da :P:D Ja własciwie to od 5 już w łóżku się dzisiaj rzucam :( Jakoś spać nie umiem, boli mnie bodbrzusze :( Dzisiaj znów jade przed 10 do siostry i odbieram firany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka a jak bym nie powiedziała szefowej o nas to kopa bym dostała i później na tyłku nie usiadła taki bym miała spuchnięty :D:D:D oj rzucałaś się bo czułam to :D:D może Cię brzuch boli bo zaciążyłaś mnie ostatnio też bolał ale poszłam się poprzytulać z mężem i przestał mnie brzuch boleć szefowe nawet śniadanie macie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje, że dupa by Cie bolała i obie byśmy sie w tym łóżku rzucały :P narazie o ciąży nie myśle bo się nakręce a do testu jeszcze tyle czasu :o Smakuje Ci śniadanko?:D:D:D Mogę dodać troszkę banana jak chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
Dzien dobry Paniom U mnie jakies ogólne rozdraznienie, chyba @ się zbliża ;) Ale nie będę bić... mam nadzieję :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Grażka Ty miałaś owulke w tym samym czasie co ja. Może powiesz co o tym myślisz?..: dzis rano mierzyłam temp. i było 36,5!! Boje się że oznacza to jedno: BRAK CIĄŻY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan nie znam się na tym tak bardzo, ale głowa do góry bo temp jak spadnie w dniu spodzewanej @ to wtedy oznacza brak ciąży. A jaką miałaś temp wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mierzyłam po południu i bylo 37,1 ucieszyło mnie to bo wysoka, nie mam takiej na co dzień. no i rano bach, taka niska. Fakt że poprzednie dni wcale nie mierzyłam więc nie mam porównania tak naprawde. Nie moge sie doczekać testu:D wtedy wszystko będzie jasne. Grażka a Ty jakie masz przeczucie, udało wam się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan temp w ciągu dnia jest zawsze wyższa, mierzyc musisz codziennie rano po przebudzeniu lub w ciągu dnia ale jak śpisz min 3 godziny. Sprawdz jutro rano i tak przez kilka dni i zobaczymy:) Ale mam nadzieję, że się Wam udało. Ja nie mam żadnych przeczuć :o Jak narazie to staram się nie myśleć ale jakoś chyba mi się to nie udaje :O Kiedy testujesz? Bo ja w Mikołaja :D no chyba że wcześniej mnie skusi bo test już mam kupiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziekuje za kawusie;) ja bym zjawila sie wczesniej, ale ten dzien fatalnie sie zaczyna, wszystko mnie wpienia;/ okres bede miec za tydzien, na bank, bo zawsze tydzien przed strasznie mnei wszystko wkurza:( dziekuje za sniadanko:) jaka pyszna jajecznica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też planuję na Mikołaja:) Ja o tym mysle prawie cały czas, nakręcam sie nie potrzebnie, ale jestem tak przejęta że nie potrafię inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ja tez w nast tyg koło mikołaja zaczynam starania może tym razem się uda :) fajny byłby prezent na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy prezent innych nie chcę:D:D Czas napisać list do Mikołaja:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga tylko nas nie bij dzisiaj wszystko Ci damy tylko się nie wkurzaj proszę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D dziewczyny ja mam pomysł może tak wszystkie @ wsadzimy do jednego worka i wyślemy na wakacje co :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Grażka dobra ta jajecznica i te banany mniam mniam ale moim zdaniem to i tak banany górą :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×