Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

nie zalewam foremki powinien wieczorem wrócić ale będzie zmęczony i dam mu odpocząć my nie długo będziemy wyglądać jak te banany :P jak tyle będziemy jeść :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia czytając Twojego posta przeczytałam 29 dzień ciąży :) Może coś w tym jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, uciekam na zakupy, mam liste od Was co kupic wiec spoko :) Grazka przyjdzie na 100%, ale co tam ..hehe moze w grudniu sie uda, a nastepna @ ma przyjsc 25 grudnia, wiec licze ze nie przyjdzie i bede miala piekne swieta w PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale 30 kg bananów żeby spalić to trzeba cały dzień skakać w sypialni :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie że najlepszym ogrodnikiem jest facet bo ma dorodnego ogórka i 2 dojrzałe pomidorki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh oj ogórka to ma bardzo potrzebnego :) co do spalania bananów to cały dzień to jednak za duzo :P nie wiem który facet by to wytrzymał :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
Sylwinka ;) Ty to sprośna jesteś Tylko te banany i ogórki w głowie, ża nie wspomnę o seksie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek a przypomnij no mi te pozycje na chłopczyka? Z tego co pamiętam to od tyłu tak? Bo ja sie dostosowałam do Twoich wskazówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienmy temat:) z bananow;) na : co dzisiaj macie na obiad;):) z wyjatkiem Grazki, ktora obioadu nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no mam dzisiaj obiad :D nie miałabym gdybym została u siostry w szpitalu cały dzień :) Ja dzisiaj mam ziemniaczki, schabowe i groszek z marchewką :) Bo szybko a sprzątam sobie dzisiaj :) Ja już bym chciała wyciągnąc ozdoby świąteczne- wali mi :D Jeszcze nie mamy choinki :( Bo to dopiero bedą nasze pierwsze święta w nowym mieszkaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ozdobie mieszkanie nie pierwszy a 3ci raz:) ale jedz\iemy do Polski, wiec malo sie tym bede cieszyc, dla mnie swieta w listopadzie to przesada:) Grazka mniami:) a ja bede miec dzisiaj watrobke;) drobiowa:) wczoraj byly pierozki:) z barszczykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dobre :) Dla mnie też świeta w listopadzie to jakieś nieporozumienie, dlatego narazie tylko mnie kusi ale ozdabiać bede w grudniu jak pomyje wszytskie okna :) Milka a gdzie to Cię wywiało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usypiam😴 ja chce juz wyjsc z tej pracy, z tego wiezienia;/ spaaaaaac, Grazaaa mozesz podsoczyc i tak ladnei mi mieszkanko wysprzatac??:>:> bardzo ladnei prosze:) bo u Ciebie na pewno blyszczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że mogę Agi :P Klient płaci, klient wymaga :D U mnie faktycznie już czysto :) Nie lubie bałaganu i męża to bardzo wkurza bo potrafiłabym codziennie wycierac podłogę, kurze i układać wszystko co się da :) taka już jestem :P on za to jest wielkim bałaganiarzem, przeciwieństwa się przyciągają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez regularnie sprzatam, ale moze jakbym nei pracowala i mialabym na to wiecej czasu, to lsnilo by wrecz:) a tak pojawia sie czasami taki artystyczny nielad:) i nie da sie tego szybko ogarnac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spedzilismy wekeend ze znajomymi....super bylo//////predko sie nie powtorzy...gratuluje zaciazonym......tabelka sie powieksza...a tobie grazka gratuluje ze zostalas ciocia,,,,zapatrz sie dobrze a niebawem bedziesz miec swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka pozycja od tyłu od przodu poziomo pionowo :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D lamajra ogórki i banany są najlepsze a seks to moje hobby :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka oj zapatrze się :) Sylwinek to dobrze to robiliśmy :P :D My jesteśmy już po obiedzie :) ale mąż jak wszedł to już od progu mi powiedział, że dzisiaj musi odpocząć :o ciekawe czym on się tak zmęczył w tym miesiacu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodze i bardzo sie ciesze:)))))) Grazka ja sie Twojemu M nie dziwie:) wcale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie dzien i tyle do przeczytania miałam :) Fajnie ze macie dobry humor to i mi się to udziela. Do moich płodnych dni jeszce troche :/ a juz mi sie nie chce czekać :(. Moj mąż to chyba nidługo po ścianie będzie chodził hihi:) Nie chce zaczynać wczesniej w tym miesiącu czekam na dni płodne :) Może jak go tak przetrzymam to nie plemnika tylko jakąś rakietę wyprodukuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka to na pewno będzie chłopczyk jak takie pozycje były i ja się wcale nie dziwie Twojemu mężowi że chce odpocząć za dużo skakałaś pewnie przyznaj się :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samira i Koteczek wracać mi tu a nie się chowacie za szafą nie wstydźcie się nas :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 agi26................02.12...................2......Lond yn. .....26 ..... Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32.....1 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.....0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lubl in.........25.....0 Lady Love..........15.11...................2....Ruda Śląska....19.....0 aska.osa............26.11...................2....Derby( Uk ).....26.....0 lolcia26..............26.11.................2.....Edinbu rg......26.......0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............23.11....................2......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988...................................3.......Gda ńsk ......20....0 Kiciuchna..........07.11....................1......Gdańs k.......25....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21............................................... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ******************************* NIK................IMIONA............................... ......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%........................................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczescie w nieszczesciu. moja siostra tak mi nazamiawilaa towaru ze jak mnie nie bylo ze teraz faktry gonia, tylko zabic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×