Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Gość lamajra
E no Kasia Jesteś niezła ;) Poza tym wszystkie Kaśki są niezłe, sama si e zaliczam do Kasiek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamajra to żeś się udała :D Dupujesz tu, a tu wszystko poprawnie :) Chyba że masz jakiś inny powód dupowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
Nie no dupa była zanim zauwazyłam, że już sobie poradziłaś z sytuacja ;]hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi27
a co sie dzialo???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz chol:) nieeee:D ja wciaz ta sama:) nawet piwa mi nie sprzedaja bez dowodu:) nie wiem czmeu napisalam 27 brrrrrr wcale nei chce byc jeszcze 27:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż zawołał wczoraj do mojego taty "tatuśku", a mój tata "sam się tak nazywaj, a nie mnie", a mąż "żebyś wiedział" :D Na szczęście powiedział to po cichu i tata nie bardzo usłyszał, a co za tym idzie nie wydało się nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadlam dopiero do domu , a i za chwilkę uciekam z synem na kontrolę do laryngologa :) KASIA- brawo :) gratulacje z okazji pokonania reklamy :D Ja jak bylam w ciąży to kupiliśmy buciki dzieciece i dwa ładne pudełeczka z empiku zapakowaliśmy do kazdego po jednym buciku i dalismy im na niby zwykłej kolacji z kartkami witamy w dziadistwie ;) i co działo sie po tem to już nie będę opisywać w szczegulikach powiem tak kolacjia skończyła sie o 5 rano ;) ale co się dziwic jak sie teść z tesciem spotka i to przy takiej okazji :D A co do KASIEK :D to zagadzam się że wszystkie sa fajne bo ja też Kaska ale na drugie imię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem. Znowu :) Mąż przyjechał i bieże się za składanie komputerów. Muszę zmykać mu pomóc. Do gina idziemy w poniedziałek. Zamykamy sklep i idziemy. Już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero, jak wszystko dobrze pójdzie, to dzidzie zobaczę pewnie koło 12-13 tyg. :( Chyba, ze wyczasne gdzies tu prywatnego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w 12 tygodniu można już wykonać pierwsze USG 3D :) Moja siostra właśnie zrobiła. Widziała dokładnie jak dzieciątko zasłaniało oczy rączkami itd. Koszt 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
No ja nie wiem jak będzie z tą moją ciążą, brzuch mnie boli jak na @, i zaczyna coraz bardziej. Teoretycznie do okresu jeszcze 5 dni, ale ja brałam ładnych kilka lat pigułki i obawiam się, że te wszystkie objawy to może być też efekt normowania się wszystkiego w moim organizmie. Chociaż mam nadzieję malutką, że może się mylę ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamajra ja tabletki brałam 4 lata. Nie biorę ich od 6 miesięcy. Odczekałam 4 cykle żeby organizm się oczyścił (lekarz zalecał min jeden, dwa miesiące) i zaczęliśmy próby. W drugim cyklu prób się udało :) Więc może i Tobie się uda. Poczekaj cierpliwie te 5 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam nareszcie do domku i kawke pije... Zlecialo nam troche na tych zakupach, jeszcze zjesc bylismy, i znajomych spotkalismy i bylo bla bla bla...wiec czas inal bez myslenia nad to cholerna @... :) Widze ze dzieczyny dzielnie walczyly z reklama i zwyciezyly :) Bravo :) Jak sie czuja nasze mamy :) Kasia, Lolcia i Gaga coz tam w swiecie kobiet z malymi fasolkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po staremu. W poniedziałek idziemy do gina w końcu. Tak jak Wy odliczacie dni do @, tak ja teraz do tej wizyty. A czuję się dobrze :) Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam uczucie jak na okres. Troche brzuch pobolewa i pojawiły mi się upławy :/ Oby @ się nie pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa trzymam kciuki. Dziś już prawie koniec dnia, a od jutra już tylko 2 dni czekania. Czekam razem z Wami i mam nadzieję, na nowe fotki testów z dwoma kreseczkami :) Ból brzucha można porównać do tego przed @ więc to jeszcze nic pewnego, że @ przyjdzie :) Nie wiem tylko co z tymi upławami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmykam dziewczynki. Kończymy pracę na dziś. Pojawię się jutro po 11 znad kawki jak zwykle :) Trzymajcie się ciepło ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie wiem czy dobrze, że test sobie zrobiłam sobie wcześniej. Teraz to dwa razy bardziej się martwię. Żeby tylko ta ciaża się utrzymała. Bólami na okres się nie przejmuje tak bardzo , bo macica sie rozkurcza przy ciąży. Sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa będzie dobrze trzymam kciuki :) Grażka a Ty gdzie jesteś :) chwile człowieka nie ma a tu o dupie piszą :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D czekam na męża bo jeszcze jest w pracy :o Szef go przetrzymuje. I szkoda mi go dzisiaj do łóżka na zalewanie foremki ciągnąć bo pewnie zmęczony. zresztą zobaczymy jak wróci :D Dziś to już chyba szanse są małe ale dla przyjemności my też sie przytulamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jedzie o 23 więc zalewania nie będzie poszłam do niego położyłam się i mówię no i co tankujemy a on nie bo dystrybutor opadł :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D nie będę go męczyć bo musi być wypoczęty jak pojedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi dziś jakoś smutno :( wszystkiego mi się odechciewa i do tego w pracy mnie jeszcze wkurzyli. Poprostu jesienno-zimowa deprecha :( Idę się uczyć, to może przestane myśleć o głupotach. A wszystkim starającym się stosunkowo udanej nocy życzę :D Dziewczyny bierzcie się do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D hheh ciekawe co mój powie jak mu dzis tak powiem :D:D:D:D:D Chce zabrac go dzisiaj na spacerek z psem :) Wczoraj też byliśmy i super sie spało :) Szukam własnie na necie śpioszków z napisem: Najfajniejsza dziewczyna na świecie! bo jak moja siostra urodzi to chciałam takie dać malutkiej ale nie umiem ich znalezc :o Dzis przysłali mi karuzele na pilota :) i elekroniczny termometr dla dzieci co mierzy temp w 2 sekundy :) Mi tez by sie taki przydał bo rano jestem nieprzytomna i raz juz zasnełam z termometrem ... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka z termometrem w.... Czy ja dobrze myśle? :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neti:)milej nauki:) a jak przewidujesz ? staraliscie sie ?????? nie mysl o glupotach mysl o malym dziecku, ktore nei da Ci spac w nocy:D lolcia26 mowilas juz mezowi neislubnemu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×