Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Ja tu jem sniadanko a tu takie mile wiadomosci... :) Gaga i Lolcia grattttttttttttttulacje :) :) Ja 3 dni przed @, aleprzyjdzie na bank wiec szkoda testu robic i sie nakrecac :) Przygotowuje sie juz do proby nr 3 :) :) i na same swieta bede miala odpowiedz i oby, oby wyszly takie kreseczki jak Wam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło się czyta takie dobre wiadomości :) Gaga i Lolcia - gratuluję wam z całego serca. Pewnie teraz nie możecie myśleć o niczym innym jak i fasolce w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te krechy zaleza od stezenia hcg mi ciaze 2 razy pokazalo w dzien spodziewanej @ i dlugo nie musialam czekac.... gratuluje dziewczyny.... kurde 2, 3 cykle i tak szybko zaciazyliscie.... gratuluje raz jeszcze ja tez tak chcem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. agi26................02.12...................2......Lond yn. .....26 ..... Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32.....1 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.....0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lubl in.........25.....0 Lady Love..........15.11...................2....Ruda Śląska....19.....0 aska.osa............26.11...................2....Derby( Uk ).....26.....0 lolcia26..............26.11.................2.....Edinbu rg......26.......0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............23.11....................2......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988...................................3.......Gda ńsk ......20....0 Kiciuchna..........07.11....................1......Gdańs k.......25....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21............................................... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ******************************* NIK................IMIONA............................... ......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%........................................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tej dolnej tabelki to sie przepisze w dniu spodziewanej @, coby nie zapeszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze gaga.... ja czekam jeszcze 10 dni i okarze sie chcialabym byc bardzo..... jak michala ktos pyta co dostanie na gwiazdke mowi kazdemu ze siostre:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poczekam jeszcze z przeniesieniem sie na dół...cos się stało i tyle razy wysłałam tą samą wiadomość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas to w zasadzie pierwszy cykl starań... po poronieniu... boję się strasznie bo tu i tak nie dostanę nic na podtrzymanie... w Polsce będę dopiero 22.12 i na 23 mama ma mnie do gin zapisać... boję sie strasznie, żeby nie było powtórki z rozrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia ja też się boję co będzie. Przy Martynie mialam plamienia niemal od 5 tyg ciąży i lekarz przepisał mi luteine. Tu właśnie nic nie przepisują :( Może uda mi się, w razie potrzeby, telefonicznie z moim ginem załatwić. Ale nie martwmy sie na zapas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLCIA- Jak byk druga KRECHA :D- te drugie kreski zawsze sa bletrze :) wiec 🌼G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼U🌼J🌼Ę 🌼raz jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pół godziny mój chlopina przyjdzie z pracy :D Tęścik zapakowałam do pódełeczka z ładną kokardką. Chyba mu cykne focie jak będzie je otwierał :D A wiecie co .... przecież ja zaszłam w ciążę za nim te banany zaczelam żreć :) Chyba mam jeszcze szanse na chłopczyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek ale tego raczej nie wolno brac bez konsultacji z lekarzem... kal myślisz...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ton zadzwon do polski do lekarza i pogadaj, jak juz raz poronilas to przy nastepnej daja profilaktycznie duphaston lub luteine....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka*, KasiaT.21, kasza83, lolcia26, GaGa_ G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E🌻 Troszkę mnie nie było, a tu tyle wspaniałych wiadomości :D U mnie 22 dzień cyklu, jestem już po owulacji, co wnioskuję po skoku tempki. Staraliśmy się jak mogliśmy najbardziej :D. Teraz zostaje nam tylko grzecznie czekać na wynik. Dni mi się strasznie dłużą i chciałabym już wiedzieć ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajnie widzieć u Was testy z II kreseczkami :) My dziś już wykonaliśmy przyjemną czynność a teraz siedzimy nad papierami z pracy męża :o bolał mnie dzisiaj jajnik prawy :) Ciekawe czy cos z tych naszych staranek wyniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WhoIsShe
Witam Was dziewczyny serdecznie! na początku chciałabym pogratulować wszystkim mamusiom!Widzę,że dobrze się tu wszystkie znacie...chciałam się tylko z Wami podzielić tym,że właśnie zaczynam starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pieknie jest zobaczyc dwie kreski na tescie mam nadzieje ze wszystkie niebawem je zobaczymy.... grazka a mnie napierdziela lewy jajnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK[ serce] - ja nie mam wątpliwosci że niebawm wszystkie zobaczymy II krechy :D ja wczoraj działałam i dzisiaj też podzialam :D Bo wyrka jeszcze nie zarwałam a po wczorajszych starankach plecy nie bolą :D Wiec jak mówią kuję jajniki puki gorące hihihiihihi:)Powiem wam że jak czytam jak co chwilkę którejś się udaje to aż wierzę że i mi się uda :) AGI26👄 SYLWINKA👄 GRAŻKA👄 KOTECZEK👄 LOLCIA👄 KASIA👄 GAGA👄 I RESZTA KOBITEK BUZIOLKI👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WhoIsShe
SYLA30 ja wczoraj też działałam,ale chyba za wcześnie bo ostatnią @ miałam 16.11,także ok 30 będę musiała się przyłożyć,a Tobie i innym kobietkom życzę owocnych staranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×