Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

I po pracy :p Widzę, że mało was dzisiaj tutaj. Grażka to szykują wam się \"zapracowane\" święta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia oj tak :) bardzo zapracowane a zarazem leniwe święta spędzone w łóżeczku :D Sylwinek ja jutro rano wpadam na kawe i rybkę bez zaproszenia a w sobote jak już mnie zaprosiłaś to nie odmówie i też na rybę przylece:P ide na spacer z mężem i psem :) chyba bede dopiero jutro :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kogo bardziej trzeba na spacerek zabrać? Męża czy psiaka? :p Ja mojego narzeczonego wysłałam z pieskiem :p I powiem wam, że dzisiaj wrócił wcześniej i całe mieszkanko posprzątał :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki serdecznie:):)U mnie dzis nie za wesolo,bo dostalam strasznego kataru i umieram:(:( nie biore zadnych lekow bo boje sie w tak wczesnej ciazy,zrobilam sobie syrop z cebulki i cukru a jutro nie mam wyboru-leze caly dzien w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka czytałam na jakimś portalu wypowiedź gina, żeby robić inhalacje z gorącej wody z solą lub olejkiem miętowym. Ja dzisiaj robiłam z solą i trochę mnie katarek puścił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka na przeziebienie w ciazy najlepiej pic herbate z lipy naprawde pomaga dziala rozgrezwajaca,,,wiem cos o tym bo sama w ciazy bylam chora na poczatku i nie wolno zadnych lekow i pomoglo........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chyba jestem dzis pierwsza na topiku a to dlatego,ze ten wstretny katar nie dal mi spac w nocy,nie jest mi zimno,nie kaszle tylko ten katar....:( Chyba poslucham waszej rady i sprobuje sobie zrobic te inhalacje i choc nie lubie to wypije ta jakze cudowna lipe:)W poniedzialek ide na usg ,ktore mam nadzieje juz mi pokaze ma dzidzie i jej serduszko:):)Modle sie tylko,zeby to katarzysko nie popsulo niczego:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello hello Grażka :P jestem pierwsza :D:D Kawka dla wszystkich a dla Majki herbatka z miodem i cytryną :):) a ja dzisiaj robię placek wpadnie któraś mi pomóc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę jakie dobre lekarstwo wymyśliłaś ja chociaż nie jestem chora ale i tak pójdę sobie okłady zrobić a może jeszcze lepsze będą z męskiego gorącego nasienia :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, jak robisz sernik to wpadnę :) Chodzi za mną taki sernik z mlekiem.... Tylko czasu mi brakuje żeby zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zboczone kobiety :P mnie dzisiaj wszystko boli na tą @ :o moze jeszcze dzisiaj przyjdzie:o jak ma przyjsc to niech przyjdzie jak najszybciej! Sylwinek ja moge CI pomóc ale w jedzeniu tych wszystkich pyszności :D:D:D:D:D Majka a Ty rób inhalacje i do łóżka sie grzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak do jedzenia to wszyscy a do robienia nie ma nikogo :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a teraz już wiem bo jak się zaleje foremkę to później chłopaki pływają i są prawdziwe fale Dunaju :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie fale, jakie nasienie, a kawa???? u mnie @dzien 3:) juz za 2 dni nie bedzie po niej sladu:) ciesze sie bardzo:) wczoraj zmeczona bylkam srasznie po zakupach....tylkoe ludzi, tloku...okropnie...kupilam kilka rzeczy tylko..chce kupioc sobie nowe perfumy, na pewno hugo boss ale nie moge sie zdecydowac na zapach:) wszystkie serie lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 agi26...............01.01.09...................2......Lond yn. .....26 ..... Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lubl in.........25....0 Lady Love..........15.11...................2.....Ruda Śląska....19......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988...................................3.......Gda ńsk ......20....0 Kiciuchna.........04.12....................2......Gdańs k.......25....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 lamajra...............30.11...................3.......Wa rszawa...26......0 Dorka...........................................1.....Lo ndyn..........28....0 Kruszyna2008.........?.......................1......Biel sko.........23......0 Polusia86.............29.11..................4.......Kra ków.........22.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21........................26.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........4...............06.08.2009............. ..26..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NIK................IMIONA............................... ......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ze przez angielska klawiature pisze czasami jakbym byla pijana:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ze przez angielska klawiature pisze czasami jakbym byla pijana:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dodatku sie powtarzam, ale uwierzcie jetsem zupelnie trzezwa, chyba ze dolalas rumu do kawki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dolałam rumu bo słyszałam że Ci zimno i chciałam żebyś się trochę rozgrzała :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×