Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

no obgaduja, jak sie nie dzielsz ;););) no ale masz szczescie ze nam zostawilas po kawalku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka na szczęście ta ryba jest bez ości :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D możesz wejść na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrcocilam:) bylo pysznie:) ja sie zawsze tam wyluzuje;) mam o czym pogadac!! :) ja kupje mezowi plyty zespolu Republika:) caly komplet:) nei wiem czy lubicie czy znacie:)) a co do reszty musze sie zastanowic chociaz dla siostr ksiazki zwiazane z zaninteresowaniami plus jakis kosmetyk a dla reszty tez cos w tym stylu:) jakos sobi eporadze dla Was BANANY:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja tez czesc prezentow kupuje przez interenet:) nei mam sily i cierpliwosci wloczyc sie teraz po sklepach, choc jutro musze sie za to zabrac:) ale nie mam szcegolnych pomyslow dla Was;p przepraszam:) musialabym Was bliezej poznac:D BANANy nie wystarcza dla wszystkich;p buziaki ide spac bo bredze bede tesknic za WAMI Syliwnka Grazka Asia lolcia Dorka Syla Kiciuchna Koteczek Samira Majka Kruszyna GaGa Jordan KasiaT21 Polusia WSZYSCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzisiaj ja zaczynam :) Aga dzięki za buziak 👄 robie kawke dla wszystkich bo za godzinę jade do siostry :) Sylwinek ta ryba to był strzał w 10 :D Mój M wzioł do pracy połowe miski :) A ja teraz też ją jadłam :) Dzisiaj jest jeszcze lepsza niz wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Dotarłam do pracy, ale jak wstałam było mi strasznie słabo. Może któraś z Was mi odpowie, co może znaczyć śluz podbarwiony na różowo? Wczoraj zauważyłam taki u siebie i nie wiem po prostu... Czy mam się tym martwić? Do lekarza idę dopiero we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krusszyna nie mam pojecia co moze oznaczac taki sluz :o najlepiej spokojnie poczekaj do wtorku i idz do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dzięki za buziaka :) mój dzisiaj też jadł rybę i pojechał już do pracy obejrzyj pocztę bo coś tam masz:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka bo ona z dnia na dzień jest jeszcze lepsza rybka ja powiedziałam swojemu M że jak urodzę bobasa to potem zamykam fabrykę i więcej dzieci nie będzie a on do mnie pomarzyć sobie możesz zawsze :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a Grażka jeśli chodzi o te światło to powiedz swojemu M że jak będzie zapominał zgasić to seks 24 h na dobę będzie wtedy na pewno nie zapomni ja zawsze tak do swojego mówię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wcięło mi wszystko co napisałam :/ Kruszyna też mam tak rano, że strasznie mi słabo. A wczoraj w pracy to jak stałam dłużej niż godzinkę to mi się robiło strasznie słabo i bolał mnie brzuszek :/ Na szczęści zarówno dziewczyny, jak i managerowie są spoko i mogłam sobie iść usiąść, a jak by był ruch to ktoś by stanął na kasie :) A do pani doktor dopiero za tydzień w czwartek. Grażka, Sylwinka narobiłyście mi smaka na tą rybkę :p Chyba sobie jutro taką zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Babki:* Kruszyna ja też mam tak czasem przed @, taki różowy śluz U mnie piękna pogoda, humor dopisuje po 2 dniach lenistwa w domciu. Czas na kawkę, trzeba sobie umilać oczekiwanie na @... A czuje, że nadchodzi.. wielkimi krokami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie chciałam żeby Ci było smutno:( tak było u mnie no ale przecież w ciąży też są różne upławy, śluzy. Kruszyna, trzymam kciuki żeby nie przyszła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie, uszy i cycki do góry :) We wtorek idę do gina, może jakimś cudem już zobaczę ziarenko :) Test wyszedł i kreska była wyraźna, słabsza ale wyraźna i tej myśli się trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj mam wolne, cala noc meczyla mnie @ wzielam 2 pandaole i nospe i jakos usnelam, ale dzisiaj spalam az do 10, teraz troche posorzatam i pojade na zakupy chyba;D albo i nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi pozazdrościć! ja miałam 2 dni wolnego z powodu przeziębienia ale dzisiaj już trzeba było wrócić do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja dzis do pracki i do 21 :/ ach ten grudzien,narazie pozytywnie nastawiona i mam nadz ze mi @ nie zepsuje swiatecznych wieczorow. Nadal czekam na ten szczyt i jak w tamtym miesiącu przyszedł wczesniej to w tym cos sie skubany ociąga :/ chyba zimowego lenia złapał. ale przytulansko co dwa dni:) i zobaczymy rezultat. Ja dzis robiłam gołąbki z sosem pomidororym, moj mąż zjadł 3 i cały sie umazał sosem ( bo uwielbia go :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Czy któraś mnie jeszcze pamięta? :) Na początek gratuluję nowozaciążonym i oświadczam, że dalej trzymam kciuki za całą resztę staraczek. Już piszę co u mnie. Byliśmy u gina. Zwykłym badaniem stwierdził ciążę i wypisał skierowanie na wszystkie badania. Nie założył nawet karty ciąży, bo chciał poznać wynik bety. W poniedziałek odebrałam betę. Wynik prawie 11 tys. (5 tydz. od owulacji). Od razu pobrano mi krew na dalsze badania, na wynik których muszę czekać do poniedziałku. Dziś mamy 7 tydz. mojej ciąży. Wybrałam w końcu gina, którego chcę do prowadzenia ciąży. Nie będzie to ten pierwszy u którego byłam więc nawet dobrze, że karty ciaży nie zakładał i nie ma tam jego nazwiska. Właśnie umówiłam się z nowym lekarzem na wizytę w poniedziałek na 18.00. Będę miała wyniki, założymy kartę ciąży itd. Co do mojego samopoczucia to nic się nie zmieniło. Dół brzucha boli, piersi wrażliwe, zmęczona, często sikam i tyle. Nudności nie mam, dziwnych zachcianek też nie. Czuję się naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey wszystkim, KasiaT21 fajnie ze nas pamietasz i odwiedzasz nas :) Gratuluje ze ciaza pieknie i ze dobrze czujesz sie :) Sylwinka i Grazynka przez ta wasza rybe to juz nie moge wytrzymac i bede musiala zrobic w weekend :) Agus milego dnia wolnego, zasluzylas sobie na leniuchowanie wiec postaraj sie choc troche spedzic czas na leniuszka :)... I ooczywiscie buziaczek dla Ciebie :) A Republike lubie, nie jest ze mnie zbyt duzy fan, ale niektore kawalki uwielbiam :) Kruszynka ja bym na Twoim miejscu zrobila jeszcze jeden test, choc trzymam kciuki ze to ciaza i badz dzielna i nie daj sie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia i dobrze że zrobisz przynajmniej mąż nabierze siły przed staraniami o dzidziusia :D:D:D:D:D:D:D:D:D bo rybki są dobre polecam każdemu :P Kasia skąd ja Cię znam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D pewnie że pamiętamy o Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja musiałam się z Wami jakoś telepatycznie połączyć ostatnio bo też robiłam rybkę po japońsku :D Jeszcze końcówka w lodówce stoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem znów z Wami :D A tu dzisiaj pustki na topiku :o byłam u siostry, siostrzenice wycałowałam, wynosiłam :) Kurcze do roli cioci to sie nadaje :) teraz z mężem zjedliśmy ostatnie kawałki ryby :D:P Nie ma juz :( ale na świeta znów zrobie :P @ się zbliża, a dzisiaj kupiłam wiesiolek :) I w święta daaaawaaaajjjjj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×