Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Ja przylaczam sie wieczorowa pora... Aga zazdroszcze regularnych @! Ja nadal nic, czekam i czekam az @ przyjdzie, a jak nie to w sobote test... Mam juz kilka dni opoznienia, ale i tak czekam do soboty. Aulidka, moze sie do tableki wpiszesz? Zawsze razniej, mi to pomoglo sie wyluzowac, bo wiem ze nie jestem sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzisiaj wychodzimy:) Dorka czekaj na @ jak nie to testuj co Ci szkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, bawcie sie dobrze, w szczegolnosci ze jutro wolne :) no czekam iczekam na @, mial przyjsc 30-stego a tu ciagle nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciuchna szkoda, że @ przyszła :( Aniu dzialaj i zalewaj foremkę do pełna :D Dorka jak ta @ ma przyjsc to i tak przyjdzie :o moze Ciebie jednak w tym miesiacu nie odwiedzi i beda 2 kreski :) Szefowa milego wieczoru :D:D:D a gdzie nasza wesoła pani Sylwinek? :D:D:D ja własnie sie wykąpałam i bede robic zamówienie na kolczyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz bym chciala aby przyszla, bo ilez mozna czekac? Nastawilam sie ze dwoch kresek nie bedzie i czekam :) Ja wlasnie robie zakupy swiateczne przez internet - bo strasznie nie lubie chodzic po skelpach przed swietami :) Jakies pomysly na prezent dla dziadka i babci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciuchna przykro mi że przylazła @:( Grażka trzeba było zadzwonić to bym rowerem przyjechała i Ci plecy umyła :P Dorka a mi kupisz banany pod choinkę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, ile sobie tylko zazyczysz! Kontener zamowie, aby ci na caly rok wystarczylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam niestety babci ani dziadka, wiec pomyslow brak.Ale mam meza i tez pomyslow brak...dziewczyny co kupujecie mezowi na swieta?? Sylwinka ode mie masz nowy samolot, bo ten widze ze zawodzi, bo czekam i czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze gdybym wiedziała to bym zadzwoniła :D ja własnie skonczyłam robic zamówienie :) Rybki już dużo ubyło :P Pysznaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przykro mi :( Ja mojemu kupilam wielka ksiazke kucharska, bo on uwielbia gotowac :) wiec przyjemne z pozytecznym :) Dziadkowie i brat mi zostal... pomysly sie skonczyly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moim braciom ciuchy kupilam, zawsze chca ciuchy wiec maja :) Mezowi kupilam bluze jego ukochanego zespolu pilkarskiego i plyte ukochanego zespolu muzycznego :) Ale chce cos jeszcze fajnego kupic a pomyslow brak :) Dorka jakbym kupila mojemu ksiazkie kucharska to kuchnia moglaby nie przetrwac :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):) Jak moj gotuje, to kuchnia wyglada jakby bomba wybuchla :) ale pysznosci przyzadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane dziewczynki ja po pracy ... i chyba zaczynają mi się mdłości... tylko nie poranne a wieczorne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dawno nie pisalam bo jakos ciagle brak czasu mam teraz tyle na glowie ze masakra u mnie 21 dc jeszcze 10 dni i mozna testowac mam nadzieje ze @ nie przyjdzie....gratuluje wszytkim zaciazonym ......buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka do jutra już nie będzie rybki sama jesz a koleżanki nie poczęstujesz jak tak można co:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Asia no wiesz śmigło nam odleciało po drodze no i dalej nie lecimy :D:D:D:D Dorka niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi dzięki za banany :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech nam Bozia wszystkim w dzieciach wynagrodzi :) w koncu nalezy nam sie! Ja wlasnie po kapieli relaksuje sie przed TV i czekam do soboty, aby robic test... Jak wyjdzie negatywny, tzn ze mam cos super namieszane i bede musiala sie chyba niezle przebadac :( Wiec dziewczyny trzymajcie albo za @ a jeszcze lepiej za dwie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba tak... podzielilaby sie, bo ja mam tylko swiatlo w lodowce! no i banany w koszyku, ale to trzymam dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banany są moje i z Grażka się nie podzielę bo mi ryby nie chce dać :):) a Grażka tylko uważaj żebyś ryby razem z talerzem nie zjadła :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jakie dziewczynki wesołe :) Juz wiem czemu mnie uszy pieką :P Macie rybke, leci do Was :) Sylwinek a Ty swoją juz zjadłas? mój mąż juz spi a ja patrze na YCD-finał. przed chwilą zjadłam troche rybki i sie wkurzyłam bo mąż zapomniał zgasic światła w lodówce a tyle razy mu mówiłam :o musze go jutro ukarac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki za ten kawaleczek, juz glodem przymieralam :) Calkiem niezla ci wyszla! Uwielbiam rybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a za to swiatlo, to zdecydowanie kara - chyba ze kwiaty i czekoladki przyniesie, to mozesz sie zastanowic czy mu wybaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka a czemu Cię uszy pieką to piekarnika je wsadziłaś :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo :D tyle razy mu mówiłam, żeby gasił światło w lodówce a on znów swoje :D Karny jeżyk jutro bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mnie obgadujecie paskudy jedne!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D o mały włos a by mi ta ryba w gadle stanęla tak o niej myślałyście :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×