Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Witam dziewczynki! Dolaczam sie do kafkowania :) U mnie nadal brak @, no i test dzis rano byl ale niestety tylko jedna kreska. W sumie nie spodziewalam sie niczego innego, czekam i czekam na ten durny @ ale cos nie chce do mnie przyjsc! No i jak tu sie starac? Zazdroszcze tym ktore maja regularne @! Wyglada na to ze mi juz drugi wypadl! Ostatni mialam 26 wrzesnia! To chyba nie jest normalne... Moze juz przekwitam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Sylwinka za 300zl dziennie co dziennie lece;D Dorka:) co Ty wygadujesz:) opanuj sie kobito:) jestes w kwiecie wieku raczej, a nei przekwitasz;) ja mam regularne cykle, tyle ze po 25 rz przesunal mi sie cykl do 30 dni:) i tak owulacje mam 16 dc a 14 dni po owulacji @ to moje ostatnie spostrzezenia:) Mopj biedny pawelek ma te plecki zdezelowane:( calkiem:) teraz krzyz go boli jakas rwa..... oby do 14.12 mu przeszlo wszystko;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, sa pozycje, ze M krzyza nie musi uzywac :) No mam nadzieje ze jakos wszystko mi wroci do normy i bedzie OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem, ze sa, ale niekoniecznie je lubie :D ja chce miec meza wydajnego w 100% a co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno oklady z mlodych piersi robia cuda :) ;) a tak na powaznie, to mam nadzieje ze przejda mezowi plecki i bedzie wszystko OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi byc, nie ma innej opcji:) a nei pochwalilam sie co sie stalo we wtorek:) po przyjsciu z pracy czekala na mnie kapiel ze swiecami i platkami roz;) pelna piany i pachnaca:D bylam w szoku:):) ten moj maz potrafi czasem zaskoczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cudnie! Musze chyba poprosic twojego meza, aby sie z moim chlopakiem skontaktowal i mu podszepna kilka slowek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie 300 zł chcesz żebym zbankrutowała :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D kurczę dzisiaj na topiku to prawie o seksie jest :P a placek się pieczę i jeszcze masę muszę zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka opuszczam 250zl moze byc;D z checia wroce do kraju za taka pensje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, niech taki topik panuje, przynajmniej jest wesolo :) no i weekned sie zbliza, to dzieci trzeba robic :) A z czym ten placek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny my wrocilismy z przedszkola, byl mikolaj, musze powiedziec ze dyrektor naprawde sie postaral bo od rodzicow nie wzial ani grosza na paczki wszystko sam zorganizowal i dzieciaki dostali i zabawke i slodycze. moj dostal woz policyjny i jest szczesliwy bo zawsze chcial, mowi ze mikolaj wiedzial ze on pragnie samochod policyjny, i tak dziecko lyklo bajke o mikolaju i jest przekonany ze taki istnieje.mikolaj tez byl super tenczyl z dzieciakami, bawil sie przytulal je , bral na kolana cale 4 godziny byl dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Sylwinka ja pomoge jesc :) uwielbiam fale dunaju....o placku mowimy , tak ? :) :) :) :) :) :) :) :) :) Agus, moj maz wiekszy cwaniak, kupil mi masazer do kapieli, super relaksuje jak sie mocze w wannie, ale chyba mysli ze juz nie bedzie musial po takich rozkosznych kapielach mnie masowac, to sie pomylil, dzis mu to udowodnie :) :) Grazka pewna jestes, ze przyjdzie @ ?? Koteczek, super sa takie szkolne mikolajki, czy dzien matki, babci itd dzieciaczki tak fajnie to przezywaja, mam 8 lat mlodszego brata, to chodzilam na takie szkole przedstawienia, i mialam nadzieje ze wszyscy mysla ze jestem jego mama, taka dumna zawsze bylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) no to mnie dopadła wysoka gorączka i ból głowy :o nie wiedziałam czy moge wziac tabletki i zrobiłam test - negatywny :o więc tabletki poszły w ruch :) mam nadzieje że po nich mi przejdzie! wiedziałam, że @ przyjdzie i nie chciałam robic testu ale na tabl które wzięłam pisze nie nie wolno w 1 i 3 trymestrze brac wiec wolałam nie ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda Grazka, ale wiesz przynajmniej ze mozesz sie teraz kurowac na calego i zwalczyc to co Cie dopadlo, zeby byc cala i zdrwa na nowe staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś dobra niech ci będzie te 250 zł:P:D Asia a co Ci masuje ten masażer :P a fale dunaju to placek ciekawa jestem co Wy mieliście na myśli oprócz placka co :D:D:D:D:D:D Grażka a Ty to powinnaś kopa dostać wiesz oooooooooooooooooooooo :P bo nie myje się samochodu w taką pogodę :P Koteczek to super że Michaś dostał wóz policyjny :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sywinka, no masuje mnie :) cala, ale pod czujnym okiem meza :) :) :) Oj, ale bym zjadala ten Twoj placek, moje glowne menu to slodycze, moge jesc dzien caly i nic wiecej nie potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to zazdrosny jest mężulek co :D:D:D:D mój to nie raz był zazdrosny o mojego ginekologa :O jak miałam dłuższe paznokcie to mówił że idę go po jajkach podrapać :P:D:D:D a teraz czas na budyń właśnie go ugotowałam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka robisz mi smaka na to ciasto :p Miałam ochotę coś zrobić dobrego, ale niedługo na uczelnie idę... A tak mi się nie chce - wolałabym się zdrzemnąć :p Ja to bym teraz tylko spała i spała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten placek brzmi wysmienicie! Fale dunaju to jedno z moich ulubionych ciast! Chyba zamowie od babci jak pojade na swieta :) Ona zawsze piecze wysmienite slodkosci! Jej jak fajnie ze dzis piatek! Jeszcze kilka godzinek i weeeeeekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestancie o jedzeniu:) ja mam za 5 min lunch:D i jem juz oczami;p umieram z glodu:D ale co by tu zjesc:) ja jutro pracuje do 17:30 a dzisiaj wieczorenm wychodze jutro raczej tez;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze jak sie rozszalala dziewczyna :) Ja po moim negatywnym tescie, po miesiacu odmawiania alkoholu, mam ochote dzis tez troche zaszalec! A co sobie bede zalowac :) Aga, moze kiedys, gdzies na siebie przypadkiem wpadniemy w Londku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze przypadkiem moze nie przypadkiem;) tu wszytsko jest mozliwe:D dzisiaj w pubie na Twickenham, ale pewnie tylko lapmka wina;D bo jutro praca, a jutro Richmond:) ale tez lampka wina bo w niedziele zakupy:) taki los, a poza tym ja lubie siedziec w domu:0 przyjmowac gosci, robic kolacje itpitdetc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA zakupy jutro - Covent Garden... koszmar! dlatego dzis sie bede nastawiac psychicznie w pubie ze znajomymi i kieliszeczkiem winka :) ja tez najchetniej przyjmuje gosci u siebie, ale raczej nie gotuje, to dzialka chlopaka :) Taki mamy podzial obowiazkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziole kochane ja mam młyn postaram sie was nadrobic wieczorkiem i poklikać :)👄 KOTECZEK- mikołaj SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie za mnie kciukasy jutro mam zaliczenie roznicy programowej. a jutro mam urodziny misia dla dzieciakow. w ndz dla rodziny. bo misiek w ndz 3 lata konczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek witam w moim klubie - okres spozniony juz tydzien, test negatywny (tez dzis rano)... teraz tylko czekanie nam zostalo :) Niech juz przyjdzie, aby mozna znow sie zaczac starac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×