Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

czesc laski , wczoraj byłam u gina... ja dowiedzial sie ze mnie tu nie przyjeli w przychodni dal mi skierowanie do szpitala w legnicy zeby mnie przebadali, mam grype: syrop stodal, rutinoscorbin, wapno i apap..... wogole jak 26 stycznia pojde do tej w zlotoryi ginekolog to powiem jej co mysle, idiotka, nie mam zadnych zylaków na jajnikach, żadnych torbieli, niepotrzebnie brałam duphaston bo ciaza zdrowa jak nic.... dzidzius ma 11 tygodni , rozwija sie prawidlowo.... jak po 20 tc nie bede miala cisnienie rode naturalnie... bedzie to bezpieczniejsze dla mnie... i wogole za glowe sie zlapal ze nie mam karty ciazy, od dzis juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWINKA TAK SIĘ CIESZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jej, ale radość :D:D:D Aż brak mi słów. Niby takie pewne to było, ale dopiero teraz do mnie to dotarło :D:D:D:D To kiedy wybierasz się do lekarza? P.S. U mnie @ nadal brak. Czekam do niedzieli i robię test. Kciuki proszę trzymać bo następna w kolejce jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek! najwieksze GRATULACJE! Pol nocy przec Ciebie nie spalam! A dzis jak widac wczesniej wstalam aby sprawdzac kafe! Strasznie sie ciesze! Ja od razu zakumalam z tymi telewizorami! Super, wtajemniczone zakumaly :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Bedziecie razem z Asia rodzic! no co za przecudny piatek! Kruszyna teraz ty testuj pozytywnie w weekend! Sylwinka no i jak sie czujesz? co Maz? pisz wszystko! LUDZIE SYLWINKA JEST ZAFASOLKOWANA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, no pisz wszystko!!!! Bo umrę normalnie z ciekawości!!! A kciuków nie czuję, tak mocno trzymałam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny siedzę i ryczę z radości dzisiaj o 3 w nocy mąż się szykował bo jechał w trasę więc ja wstałam poszłam zrobić test i poszłam z tym testem do pokoju i mu pokazuje a on a co to jest a ja mu mówię że test i jestem w ciąży to wygnał mnie do łóżka żebym odpoczywała i widziałam jego szkliste oczy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super super super! Jednak w radiu i tv mieli racje:) Teraz Kruszyna i Dorka... trzymam kciuki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś, radość wielka, to i łezki ze szczęścia muszą być :D:D:D Niesamowicie się cieszę razem z Tobą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka no i jak przeczytalam o mezu i tescie w nocy to nie dalam rady i mokre oczy od razu :D Ciesze sie tak strasznie conajmniej jakby mi dwie krechy wyszly :D Kruszyna, ty nastepna, potem ja no i Grazka na deser jak to chyba Asia napisala! Lece do pracy bede z Wami za godzinke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha :D:D:D A ja cieszę się jak głupia z Twoich kreseczek :D:D:D:D:D P.S. Jak owulka była około 28 dc, to jak zrobię test w 38 dc to powinien wyjść wiarygodny ? Tak się zastanawiam.... bo nie chcę się rozczarować... A dziś jest dla mnie dzień "zero" - powinna przyjść @ najpóźniej dzisiaj. Dłuższych cykli nigdy nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - a jak tam u Ciebie? :D:D:D Ja wczoraj czułam się jak balon, podobnie jak przed @ mam zatrzymanie wody w organizmie, wieczorem brzuch bolał i myślałam że już napewno @ idzie. Ale szyjka szczelnie zamknięta jest i temp nie spada, tylko to mi daje nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje sylwinka jak przeczytałam to aż łezki mi lecą bardzo się ciesze że ci się udało i nam dziewczyny też się uda bieżmy przykład z sylwinki teraz trzymamy kciuki za fasolke i za ciebie super co za nowina od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wszystkiego stronke ci zabrałam ale to nic następna będzie twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANA SYLWINKA GRATULACJE 😘 😘 To byl moj wielki plan, i obie rodzimy we wrzesniu :) :) :) :) Tak sie ciesze, jak dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka strasznie się cieszę :):):) Wzruszyłam się jak przeczytałam o teście w nocy i reakcji Twojego męza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×