Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

sylwinka GRATULUJE .....wszystko bedzie oki zobaczysz teraz duzo odpoczywaj...pozdrawiam was wszystkie...ja jak zawsze cierpie na chroniczny brak czasu......jeszcze od soboty bylam chora i lezalam w lozeczku i odpoczywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, ja sie czuje super! Dzis rano mnie zemdlilo strasznie, ale ja sobie wmawiam ze nawet jezeli sie udalo to jest za wczesnie na jakiekolwiek znaki :) Od czasu do czasu cos mnie zakuje w jajniku :) moj ukochany tylko jakis dziwny bo strasznie sie do mnie tuli i codziennie pyta jak sie czuje :) moze faceci wyczuwaja :) Kruszyna trzymam aby nie przyszla no i za dwie krechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska - czy ja czy nie ja - oto jest pytanie... Co chwilę latam do łazienki sprawdzić czy @ przypadkiem nie ma, tak mam od 2-ch dni \"mokro\".... Stresuję się przez to bardzo, ale jestem dobrej myśli :) Kciukasy musicie poprostu za mnie mocno trzymać i fluidki ciążowe przesyłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek to kuruj się :( Ja na dzisiaj się umówiłam do przychodni, bo nie mogłam spać - tak mnie cały łepek bolał :(:(:( I nadal boli... Poproszę ją jak coś o zwolnienie na uczelnie, jakbym jutro też się źle czuła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie strasznie ciesze :) DObrze, że tabelka zaciązonych się powiększa bo to daje nadzieję, że wszystkim nam się uda :):):) Kruszyna widziałam Twoj wykres i dzisiaj w radiu mówili, że Ty też w ciązy jesteś :):):) Ja trzymam kciuki baaaaardzo mocno 🌻 :) Później będą mówić o Dorce naszej kochanej :) ja mam dzisiaj 10 dc :) szybko mi to zleciało dzięki Wam:) I staranka trwają cały czas :) Zastanawiam się nad przerwą w przytulankach przed pozytywnym testem owulacyjnym ale nie wiem czy mąż się zgodzi na takie cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna mi test nie wykazal ciazy po 10 dniach, dopiero po 15 od owulki, ale niektorym dziewczyna pokazje, zalezy jaki poziom hcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - a mój M nic nie mówi. Jakieś nerwowe dni ma w pracy, mało teraz przebywamy razem. Na ten temat ani słowem nie piśnie, tylko zapytał czy test będę robić. Moje samopoczucie jest do bani, cały czas kłucie w brzuchu, prawy jajnik, szczegolnie wieczorem. Brzuch w dole mam jak napompowany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe spoko, mam 10 sztuk testów to w niedzielę zacznę :D:D:D Ja mam dopiero 8 dzień wysokiej temp, więc nie łudzę się że w niedziele coś już wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie spojrzalam na twoj wykres, to niezle dawaliscie! Musi sie udac, nie ma szans abys przepuscila owu! Moj nic sie nie pyta czy sie udalo, i jak zamierzam robic test, tylko jakos tak sie wyjatkowo mocno sie o mnie troszczy :) Grazka 10dc, to teraz najlepszy okres! Zaraz beda owocne staranka :) Ja mojego przetrzymalam dwa albo 3 dni, nie pamietam i bylo o wiele wiecej chlopakow, bo az mi w nocy i caly dzien wylatywaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka właśnie dlatego chce troche poczekac przynajmniej 2 dni ale moj M to codziennie teraz chce :O z jednej strony nie powinniśmy się powstrzymywac jak jest ochota ale w ostatnim cyklu sie nie udało jak było tak czesto wiec teraz chce z przerwami :) Wyczytałam gdzieś że żeby chłopaki były silniejsze to mąż powinien zrezygnowac z gorących kąpieli i jeść duzo jajek i jogurtów :D Sylwinek gdzie jestes? Opowiadaj kiedy rodzicom powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka!!!!! Wieeeelkie gratulacje. Ja wiedziałam, normalnie wiedziałam, że Ci się uda :) Ale się cieszę :) Kurcze, co za wiadomość dnia. Nawet poprosiłam męża by mnie do pracy wcześniej zawiózł, bo muszę coś sprawdzić w necie. Trzymajcie się ciepło z fasolką 🌼 Następna Kruszyna i Dorka :) A ja zmykam do pracy. Mam dziś duuuużo pisania na kompie. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby sie do wszystkiego stosowac co pisza to chyba bysmy musieli sie w jakims laboratorium zamknac :D Jak macie ochote to ja bym sie az tak strasznie nie powstrzymywala, ale jezeli mozecie to moze jeden dzien warto... Asia, no mam nadzieje ze dobrze wiesz, w koncu przepowiedzialysmy wszystkie Sylwinke :) Kruszyna rozbawilas mnie z tymi 10 testami :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, to prawda z tymi kapielami, jogurtami i jajkami, moj sie stosowal, no i dobrze tez by chlopaki meza troche wypoczely :)) Sylwinkaaaaaaaaaaaaaaa halllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka:) SUPER GRATULUJE:) 👄 🌻 ja dzisiaj padam na ryj, do 2 sprzatalam. Mialam zaleglsoci, bo tu nigdy nie ma na nic czasu: D rano zrobilam test owu neistety zgubilam czytnik i nie wiem czy jest usmiechniet abuzka;p ale druga kreska widoczna;) ale nei taka sama gruba jak ta zwykla;p w dodatku test zostawilam na blacie w kuchni a moi znajomi jak przyleca, nas nei bedzie jeszzcze ale oni maja klucze;p pomysla, ze jestemw ciazy :D hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka 23 zazdroszcze takiego meza z ikra:D doslownie chyba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, to wypoczywaj w pracy i atakuj meza na szybki numerek dzis w nocy :) No mam nadzieje ze kapiele nam nie zaszkodzily, bo bierzemy prawie codziennie razem :) no zostal mi jeszcze tydzien czekania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowa widzę że nareszcie masz więcej czasu na pisanie :) Ja sie nie znam na tych Waszych testach owulacyjnych ale działaj dzisiaj jak wyszła 2 kreseczka :) Dostałam smsa od Sylwinki że wzieła luteinę i odpoczywa teraz :) pewnie jak ochłonie to do nas znów zawita i opowie wszystko ze szczegółami :) dzisiaj zabolał mnie jajnik lewy :o ale na owulacje to jeszcze za wczas chyba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, wylicz tak ok 14 dni przed @ powinna byc owu :) ale kochana jak ty tak dajesz codziennie, to sie zuplenie nie musisz przejmowac owu, bo na pewno trafisz :) ja testy robilam, bo my sie az tak regularnie nie przytulamy no i nie chcialam przegapic :) no i tez musialam sprawdzic czy w ogole mam po tych moich jajnikach :) Aga, u was bedzie raz a dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a więc tak zaczęłam plamić zadzwoniłam do lekarza mam brać luteinę 3*1 tabletce a w czwartek mam się zgłosić do niego i potwierdzi ciążę :) na razie plamienia ustały no i moja mama wie bo jest u mnie ucieszyła się bardzo a moja teściowa mnie wyściskała :) Kruszynka Ty to na 1000000000000000000% jesteś w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Slwinka trzymaj sie tam:)ale fajnie:) w Koncu teraz Grazka Twoja kolej. No jest ta niby kreska, ale ja tak ogolnie chcialam sprawdzic jak to dziala, bede lukac jeszcze jutro, zeby zobaczyc roznice:) moi znajomi n alotnisku w Katowicach lot im sie opoznil;p cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka - jeśli się potwierdzą moje przeczucia to chyba zwariuję z radości! Grażka - my prawie codziennie bara bara a i tak ze mnie na drugi dzień wylatywały chłopaki :P:P:P Jakiś \"obfity\" ten mój M :P:P:P A teraz nie chce mi się już 6 dzień przytulać... Dziwne jak na mój charakter :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka wiedziałam że tak będzie!!!!! GRATULUJĘ z całego serduszka ❤️ :) bardzo się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka - jeśli się potwierdzą moje przeczucia to chyba zwariuję z radości! Może już w niedzielę teścik wyjdzie, to będzie 10 dzień wysokiej temp... Hmmm co zrobić żeby te dni szybciej mijały? Grażka - my prawie codziennie bara bara a i tak ze mnie na drugi dzień wylatywały chłopaki :P:P:P Jakiś \"obfity\" ten mój M :P:P:P A teraz nie chce mi się już 6 dzień przytulać... Dziwne jak na mój charakter :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka bierz luteine i nie wstawaj prosze, lezec, lezec i jeszcze raz lezec! Moj lekarz mowi ze to najcudownieszy lek. Nie wolno chodzic jak mialas plamienia... wiec odpoczywaj kochana 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna na 1000000000000000000 jest zaciazona, cos dzis na necie widzialam w wiadomosciach :D Sylwinka, mam nadzieje ze wszystko ok! Oszczedzaj sie dziewczyno! Aga, ja jestem strasznie z tych testow zadowlona, nawet jezeli sie nie udalo,to i tak uwazam ze mocno ulatwiaja zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×