Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dorka to drugie :D A tak na serio to ja taka mała pedantka jestem :P i strasznie nie lubie miec brudno a przy moim psie to niestety jest częsty widok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( a mi sie tak dzis nudzi, i chce aby jak najszybciej ten dzien zlecial. Wlasnie przegladalam karty ciazowe na 28dni, ale niektore mialy szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, ty chyba oszalalas! nic nie idzie! nie ma prawa do Ciebie przyjsc! Nawet nie chce tego sluchac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - tylko że mnie brzusio boli, kłuje... Zwariuję normalnie. Niesamowicie mi zależy żeby mieć dzidzię w sobie... Właśnie M dzwonił i pytał czy robiłam test rano... I tak jeszcze by nic nie wyszło przecież.... Boże jak ja nie chcę tej @ dostać!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj rzadko mi się taki dołek zdarza... Uciekam do domku już. Pojawię się dopiero w sobotę albo w niedzielę wieczorem bo nie będę miała dostępu do kompa :( Ciężko mi będzie bez Was wytrzymać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, glowa do gory, jeszcze nie przyszla wiec sie nie smuc! Jak sie zafasolkuje, to tez moze bolec wszystko jak na @, wiec nie rezygnuj jeszcze! Kochana, jak zrobisz test to koniecznie musisz dac nam znac! Niewazne jaki wynik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - jasne że dam znać :) Właśnie byłam w toalecie - @ nie ma, ufffff :D Testuję w niedzielę z rana, mężuś przy mnie będzie na szczęście. Ale w niedzielę będzie (mam nadzieję) 10 dzień wyższej temp więc nie nastawiam się na wynik II kreseczek. Do "zobaczenia"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello jestem spałam cały czas wiecie tych plamień nie miałam dużo tylko takie 4 kropeczki się pojawiły brunatne i teraz jest spokój nic mnie nie boli tylko nie mogę jeść na samą myśl o jedzeniu mi się nie dobrze robi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka odpoczywaj dużo i myśl pozytywnia cieszę się, że ci się udało ja jestem w trakcie robienia testów już dzisiaj 4 dzień robiłam ,a owulki nie widać zobaczymy może w końcu przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jajnik mnie nawala, moi goscie juz pewnie u mnie w domu, jutro jeszcze zrobie ten test, zeby zobaczyc czy kolor bedzie silniejszy, bo ten dzisiaj nei byl taki jak powinien raczej;P bede tez tu rzadziej zagladac znowu, bo goscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ja jak mialam usmiechnieta buzke to dwie krechy byly bardzo wyrazne. Sylwnika, to super ze tylko kropeczki, czyli nic sie zle nie dzieje! Odpoczywaj a jak nie mozesz jesc, to nic przeciez kedyz zglodniejesz! Ja caly czas chodze z bananem na twarzy, wiedzac ze ci sie udalo! Sylwinka, a moze bananka zmiescisz? No mam nadzieje ze kuszyna pozytywnie zatestuje w ten weekend a ja w nastepny :) Wlasnie moje przyjaciolii zaprosily mnie na winko na sob no i jak mam nie pic nie wzbudzajac zadnych podejrzen... bo chyba bede dopiero testowac w nd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jest tu ktoś jeszcze? Siedze w domku, narazie sama. Po no-spie trochę mi przeszło z tym bólem brzucha, mam nadzieję że będzie ok. Kupiłam sobie dzisiaj pre-test. Jakoś dla mnie będzie bardziej wiarygodny niż te z allegro :) Sylwinka jeszcze musi mi pozytywne fluidki przesłać i już będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś - to już fasolka daje o sobie znać, skoro niedobrze Ci itp :) Napewno się u Ciebie zadomowi, będzie jej cieplutko i przytulnie całe 9 miesięcy :D Moja mama powiedziała mi, że jak pierwszy raz zaszła w ciążę (ze mną) to ponad 20 kg przytyła (a jest bardzo drobna) i śmiałam się, że ja gdybym była taka "duża" to męża będę z łóżka zrzucać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, co do tych przytyulanek w ciazy to chyba zalezy od hormnów ja z michałem w ciazy nie mogłam sie przytulac do 20 tc a potem to normalnie taka mialam ochote ze w dniu pojscia do szpitala jeszcze byly przytulanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę się położyć... Samopoczucie fatalne, ale pewnie mi przejdzie po teście jak już będę wiedziała czy "tak" czy "nie". Mężuś przytuli i będzie ok :) Do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka, trzymaj sie cieplo! wyjda na tescie dwie krechy i bedziesz sie smiala z tego wszystkiego jak bylas smutna :) moze juz hormony szaleja :) dawaj od razu znac! buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka fluidki lecą do Ciebie......................................................... krechy będą 2 zobaczysz ja to nie mam ochoty na żadne przytulanki bo mi się nic nie chce:) dziewczynki idę już spać pa pa Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka dziewczyny ;) Herbatka i kawka na stole :) Ja wczoraj byłam u lekarza, no i okazało się, że niestety zatoki wstrętne oczywiśćie plus moje biedne ucho :( No i dzisiaj zamiast na uczelni siedzę w domku... Lekarka dała mi zwolnienie na uczelnie jakby się czepiali... Póki co mam Bioparox i krople do uszu :/ Sywlinka jak się czujesz dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja. Polusia to odpoczywaj i kuruj się. Ja dziś mam zapierdziel w pracy. Studentom zaczęła się sesja więc drukują, xerują itd. Roboty duuuużo. Ale zaraz po pracy jedziemy do kina, a potem na imprezkę do znajomych :) Wstawać śpiochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz herbatka was witam, bananem i ptasim mleczkiem :D na taka dziwna kombinacje mi sie wzielo :) Sylwinka, jak nic ci sie nie chce to nic nie rob ;) odpoczywaj! ja dzis w domku, pozniej wyskocze na zakupy zapelnic lodowe i po spodnie. a w niedziele jade do brata i jego zony ogladac usg ich malenstwa :D Kruszyna, a jak u ciebie? jak nastroj? Mery te owu testy tez nas cierpliwosci ucza ;) Kasia a na co do kina sie wybieracie? mnie dzis strasznie swedza piersi, chodze i sie drapie, ale to wcale nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja właśnie zaczynam sprzątanie więc będę zaglądać z doskoku sylwinka odezwij się jak się czujesz napisz coś bo pewnie wszystkie w nerwach siedzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zapomnialam, polusia, ty tez sie kuruj, jak masz zwolnienie to siedz w domku zazywaj lekarstwa, bo inaczej sie nigdy tego paskudztwa nie pozbedziesz. buziaczki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka te testy to mnie wykąńczą dzisiaj 6 dzień i nic powiedziałam rano mężowi ,że chyba jestem bezpłona, a on na to ,no to dalej przytulanko przynajmiej nie będziemy musieli uważać i zaczął się śmiać :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pozytywny wyszedl na 6 dzien, tez sie strasznie wkurzalam i stresowalam,ale w koncu wyszedl :) i to przy 25dc, dwa dni pozniej niz sie spodziewalam. A kiedy, tak bez testu, myslisz ze powinnas miec owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×