Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

nawet rozpatruje wymiane drzwi wejsciowych na nowe bardziej szczelne, :p tylko troche wydatek,nie wiem czy z kasa wyrobimy,2 komunie nas w tym roku czekaja a papierochy mi zawsze smierdzialy a smierdziele klatkowi nawet pety potrafia na ziemi zostawic a fuj w niedziele dostalam ataku jak spiewaczka z Alternatyw 4 haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKOŃCZYŁAM!!! Na dziś :o Ale się rozpisałyście... Zmykam poczytać bo kilka str się zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mialysmy wene :) Czytaj, czytaj i pisz co u Ciebie! Jak remoncik, posowa sie do przodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remoncik do przodu. Zerwana podłoga w dwóch pokojach. Jutro trzeba to uprzątnąć, zebrać gruz i zacząć ze ścianami. Poza tym rozglądamy się za firmą robiącą kuchnie. Będzie trzeba ich zaprosić na pomiary jeszcze jak będzie stan surowy w pomieszczeniu. A poza tym, mam dużo pracy. Ale to dobrze, bo trochę kasy przybędzie. Na szczęście mogę sobie tą pracę dawkować. Studenci dzwonią, umawiają się więc nie zgadzam się jak widzę, że nie dam rady czasowo. A co do spraw ciążowych to czujemy się nadal bardzo dobrze. Dziś z rana miałam jakieś wahania ciśnienia, było mi duszno, sapałam jakbym była w 9 miesiącu. Ale po kilku min przeszło. Koło południa lunął z nieba deszcz więc chyba tak mój organizm oznajmia zmianę pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, czyli wszystko pieknie sie uklada! Super takie wiesci! to bedziecie miec troche roboty z gruzem itp, ale jak juz kuchnie poszukujecie, to juz niedlugo....Oj jak trudno sie kuchnie wybiera... mi troche zajelo zanim sie na jedna zdecydowalam. Strasznie mnie kolor blatu meczyl :D:D:D u nas tez dziwna pogoda, rano pieknie a teraz leje. Mnie piersi zaczely raptem bolej, jakbym miala posiniaczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuchnię robimy na wymiar więc kolor blatu, frontów itd jest do wybrania spośród duuuuuuużej ilości wzorników. Szukamy najtańszej firmy. A że chcemy porządną kuchnię to wiem, że wyniesie ona nas sporo. Ale za jakość trzeba zapłacić. A te Twoje piersi to wiesz.... :P No, wszystkie wiemy co się święci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my tez robilismy na zamowienie, i jak przyniosza wszystkie probki to zwariowac mozna :) i jeszcze mat, blysk, polmat.... oszalec. Ja wiedzialam ze chce prosta, kremowa, i blaty... po godzinach myslenia i wybierania zamowilismy kolor granitowy - bluszczace! Jestem strasznie zadowowlona, kuchnia to chyba moj ulubiony pokoj :), no i lazienka i sypialnia i salon :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam juz do domku, dzis samotny wieczor, bo ukochany w pilke gra :D:D:D Milego wieczoru! buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :):) Dorka ja czuję, że do Ciebie @ nie przyjdzie :) mnie cycki tez bolały wczesniej i juz tydzien @ brak :) kibicuje Ci bardzo :) Jutro jade do siostry ale i tak komputera nie bede miała chyba do przyszłego tygodnia :O narazie z tabelki staraczek sie nie przepisuje bo jeszcze nie byłam u lekarza :) ale zrobie to jak tylko dowiem się że wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka jak milo Cie widziec! no czy nie przyjdzie... poczekamy, zobaczymy... Ja zaraz sobie robie zapiekanki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia Ty masz apetyt jak kobieta w ciąży i te piersi no wiesz to na pewno musi być ciąża innej opcji nie ma :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i polazły zostawiły mnie samą 😭😭😭 dlaczego nikt mnie nie kocha :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka jasne że pamiętam :D Dorcia mówie Ci że bedzie dzidzia u Ciebie i mnie słuchaj :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomniałam ile mam powtarzac :P Czuje sie dobrze:) troche mdłości dokuczają ale ogólnie to super :P brzuch juz nie boli :) nie bede miała znow jutro komputera :(:( jade do siostry bo zanudze sie na śmierc :) a Ty SYLWINEK jak sie czujesz? zaraz ide jesc barszcz bo mąż gotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjedz do mnie to sobie popiszesz :P na kompie a ja dobrze się czuję rano tylko mam mdłości i później spokój śpiąca nie jestem ciśnienie dobre oby tak dalej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M się teraz ze mnie śmieje że sobie tak skakałam że sobie wyskakałam dzidziusia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam Wam powiedzieć że sympatyczna się udziela na sierpniu 2009 a do nas nie zajrzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy jak to bedzie z ta dzidzia u mnie :D:D:D oj lepiej siostr sjamskich do jedengo pokoju nie wpuszczac, bo przeciez caly dom by rozniosly :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty Sylwinka co tam robilas ??? no to jak tam chce pisac, trudno, wypiszemy od nas... Ale okrutna jestem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie co robiłam :) moja Madzia wymyśliła że dzidzia w brzuszku gra teraz na komputerze :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dorcia nie jesteś okrutna ale jak nie chcą u nas pisać to nie prosić się nikt nie będzie ich i trzeba wykasować :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co robilas na tamtym topiku, ze wiesz ze Sympatyczna tam jest :D:D:D Ta Twoja madzia jest jedyna w swoim rodzaju :) no jezeli z nami nie pisza, to po ca maja byc w naszej tabelce. Ja sie najadlam jak glupia, no i chyba sie przejadlam...teraz mi niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam już jestem :) Komputer naprawiony wszystko przeczytałam co napisałyście troszke tego było ;) U mnie wszystko dobrze czuje się nieźle 20-02 mam wizyte u gina i dokładnie potwierdzi czy wszystko jest ok wtedy zmienie tabelke Widzę dużo zmian u naszych koleżane niedługo tabelka staraczek zniknie SURI jeszcze raz gratuluje :) Dorka trzymam kciuki :) kruszyna tylko głowa do góry i dużo przytulanek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosyć, że tak długo mnie nie było to jeszcze stronke zgarnęłam:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim Mary a myślałam że będę pierwsza :D:D:D:D i zgarnę stronkę nie mogłaś poczekać za mną :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dorcia bo ja czasami podczytuje topik sierpień 2009 i ją tam widziałam po prostu nas zdradziła ja też jestem na innych topikach ale z Wami mi się lepiej pisze :) Kruszynka wstawaj :D:D Polusia to na bank jeszcze leży i śpi :D:D i reszta niech się melduje to rozkaz :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka Ja dziś w domku jestem, jadę zaraz parę spraw załatwić. Dziwne rzeczy się ze mną dzieją, ale nie będę Was tu zanudzać :P Śluz był płodny, ale wczoraj zniknął, dziś skok temp - oby się utrzymał, jakieś niezgrane mam te rzeczy, ale co zrobić, tylko czekać pozostaje. Reszta pewnie śpi z fasolkami, a pozostałe serduchują na całego :P U mnie dopiero dziś będą serducha, więc jeśli owu była wczoraj to może jest szansa... Ale teraz to ja głównie o szczeniaku myślę, M nie chce się zgodzić :( Tzn chce psa, ale jeszcze nie teraz :( Może mi w maju na urodzinki prezent chce zrobić i dlatego tak mówi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×