Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Temat zawsze najczesciej wybrac! Potem juz latwiej idzie, jak sie zbierze literature itp! Pamietam jak siedzialam zawalona ksiazkami ze nawet krzesla nie mogalm przesunac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jak sie ma juz temat i literature to juz prawie sukces..no i jeszcze trzeba troche czasu znalezc na napisanie :)) Ja mialam jeszcze badania i stworzylam program dla chorch na schizofrenie wiec sie troche balam ze nie bede miala czas przeprowadzic tego wszystkiego, ale potem poszlo jak po masle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka oglądaj wózki, bo niedługo Ci się przyda :) A przy okazji zawsze fajnie tak z rodzicami iść :) Pisanie pracy to fajne jak masze mnóstwo książek i nie masz się jak ruszyć :P Ja tak pisałam licencjat - biurko, krzesło, stolik i wszędzie książki, artykuły z gazet i internetu... Teraz bedzie trudniej, bo bedzie dzidziuś - prawie roczny wtedy :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to ja i tak mam łatwiej, bo ja teoretyczną pracę będę pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia dasz rade bo bedziesz chciala szybko skonczc zeby miec wiecej czasu na malenstwo... Ja nie miala zadnego bodzca, przychdzilam doi domu po 12stu godz pracy, czulam sie jak po dragach bo sie zawsze nawdychalam anestetko na bloku operacjnym i mialam wielkiego lenia, ale im blizej do konca bylo to strach wiekszy i sie zmobilizowalam :) Dorka ogladaj wozki bo juz niedlugoo bedziesz sama potrzebowac, no i nam polecisz moze jakis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na chwilkę :) No no tematy dzisiaj istnie naukowe :) Ja licencjata pisałam o rebrandingu firm, miałam trochę badań marketingowych - jak dla mnie super temat, sama go wymyśliłam. Promotorkę miałam super :) W miesiąc napisałam 4 rozdziały, ponad 100 stron wyszło, tak się rozpisałam :P P.S. Czy mogłaby jakaś mądra duszyczka zajrzeć na mój wykres i powiedzieć czy to normalne że płodny śluz zanika przed owu??? Jak tu teraz serduchować jak go nie ma...??? http://28dni.pl/Kruszyna2008/charts/2009-01-28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez robilam badania, bo pisalam o zmianach kulturowych na proces kreaowania produktu - kruszyna razem mamy marketingowe mozgi :) A co do sluzu, to mi sie skonczyl jakis dzien przed owu... juz nawet myslalam ze testy sie myla, ale gin potwierdzila ze tak moze tez byc! Kochana, jak jest problem to wazeline albo inne sposoby pomagaja :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, no mi to wglada na owulke 12 lutego, ze sluzem tez sie zgadza, bo w sama owulke sluz plodny nie jest juz taki jak w dni poprzednie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna piekna owu tuz przed walentynkami! SUPER! Atakuj!!!!! i nie puszczaj az do samych walentynek! Ale bedzie z tego piekna dzidzia!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz zobaczę czy temp będzie w górze :) Jejku, tak bym się cieszyła, bo to by oznaczało że owu faktycznie w tym cyklu była :) W poprzednim wszystko na to wskazywało gdzieś koło 28dc, a to stanowczo za późno było. A tu proszę, 16dc i niespodzianka :) I w takim razie termin @ przypadałby na 26 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziś zaatakuję ostro :P:P:P Kupiłam śliczną koronkową koszulkę do łóżeczka :D:D:D:D A na same Walentynki mam sukienkę z mega dekoltem i odkrytymi plecami, ledwo pośladki zakrywa heheh :P:P:P Trzymajcie kciuki kochane !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna pozytywnie mysl i milych , namietnych prztulanek zycze :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Asiu :) Będzie napewno "ogniście" i miło :) 2 dni przerwy było w seduchach, to M dziś pewnie będzie celnie strzelał :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ona na kazda noc przygotowana! Szczeszciaz ten Twoj M!! Po takich koszulkach to beda chlopaki na sam widok sie wyrywac! Kruszyna mam nadzieje ze masz dzis owu i chlopaki beda gnac po dwoch dniach przerwy! IDEALNIE! Znow beda dzis szyby pekac! Dobrze ze mnie nie ma wieczorem w domu, a po obiedzie pewnie sie dolacze do krzykow :D:D:D:D:D:D u nas juz prawie tydz przerwy, bo ja zupelnie nie mam ochoty - a do mnie to niepodobne, wiec dzis zaatakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - ja tak miałam w zeszłym cyklu, 2 tygodnie byłam aseksualna :P Ale po @ mi przeszło i teraz 2 razy dziennie bym mogła :D:D:D No wiesz, z tymi koszulkami, to robię co jakiś czas takie niespodzianki mojemu M :) Śmialiśmy się ostatnio bo M wypalił, że gdyby wiedział że seks małżeński ze mną tak wygląda to by się wcześniej ożenił :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam już, pewnie będę dopiero jutro :) Idę do wanny na cieplutką kąpiel, potem balsam do ciała, pachnące włosy, mocniejszy makijaż... Ohhhh wieczór będzie namiętny :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super! Ja takich niespodzianek nie robie, bo moj nigdy za specjalnie nie zwraca uwagi na bielizne :( On za to lubi kapiele, babelki itp, czesto jak przychodzi z pracy to juz czekam w wannie :) z szampanem i truskawkami :D:D:D:D No mam nadzieje ze mi ta aseksualnosc dzis przejdzie! chyba sie ostryg nawcinam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no, jakie plany na wieczór :P:P:P A ja spędzę wieczór nad książkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo ty juz nie musisz, fasolka juz jest :D:D:D:D:D Oczywiscie zartuje! Kochana, ksiazke na chwilke mozesz odlozyc i sie zrelaksowac, dobrze Ci to mozg dotelni i od razu bedziesz szybciej pracowac :D:D:D Polusia moze tak na dziko na ksiazkach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka niezły pomysł ;) Od razu mi się będzie lepiej uczyło po takim relaksie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz sobie ze o 21 robisz sobie przerwe na dotlenienie i zobaczysz jak bedziesz ciezko pracowac przed i po :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie wszystkie uciekly???? Mi jeszcze 1.5 godz zostalo! Juz nie moge sie doczekac, wracam do domku, pakuje sie bo jutro od razu z po pracy lece, potem stroje sie sukienke i szpile i idziemy na obiadek! od 13 juz nic nie jem, aby miec duzo miejsca w brzuchu! Moj ukochany ma jeszcze dla mnie jakies super wiesci! Oj jak fajowow sie wieczor zapowiada!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie chcial ze mna gadac, to zmykam do domku :( U nas znow zaczyna padac snieg... Ciekawe czy moj samolot odleci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia kochana trzymam kciuki żeby samolocik się nie opóźnił w żadną stronę :) Buziaki przesyłam i 🌼 dla Ciebie :) No i czekam na dobre wieści od Ciebie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka życzę miłego wieczoru ;) Ja zajęłam się nauką, żeby móc zrobić sobie przerwę tak koło 20-21 :P:P:P Kruszyna jak tam przygotowania do wieczoru? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Kruszyna ale wczoraj szalałaś :):) Piękna fasolka bedzie! Zobaczysz! :D:D:D Sylwinek herbatkę Ci zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka Oj szalałam, szalałam :D:D:D M był bardzo zaskoczony tym co dla niego przygotowałam :D:D:D Tempka w górze, serducha były, kciuki trzymać i nie puszczać :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny właśnie wstałam i robie herbatke, która chce:) Kruszyna zazdroszcze ci tych szaleństw niestety mój lekarz na ostatniej wizycie powiedział, że może trzeba będzie zrezygnować na pierwsze 3 miesiące z przytulanek :( Ja na pewno nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×