Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Sylwinka, bo ja niedobra jestem :P:P:P Kasia mi też tak gin powiedziała, że wtedy najlepiej. Później podobno trudniej zobaczyć cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia po pierwsze później trudniej zobaczyć, a po drugie wcześniej też nie ma co, bo dopiero po 20tc wykształca się tak do końca chyba serce i mogą od razu przeprowadzić na nim jakieś tam badania. W ogóle to USG jest nie tylko fajne, że widzimy swoje maleństwo w fajnej perspektywie, ale jest też gruntownie przebadane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, u ciebie piersi zaokraglone na owu, u mnie po owu, aby nam one dobrze przepowiedzialy :D:D:D:D:D Dziwczyny juz nie moge sie doczekac sesji z waszych USG - 3D, 4D! Ale bedzie super! Ja dzis cicho siedze, bo szefostwo nadal sie kreci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka tak to jest jak się śpi :P:P:P Kasia no i dopiero wtedy można ewentualnie zobaczyć dobrze płeć dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia powiedz szefostwu że znasz bandę z kaffe i jak tam wlecą to będzie z nimi kiepsko :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie pomyslalam o tym! Zaraz im powiem ze przyjedziecie, nastukacie i juz nie bede musiala sie kryc :) 5 min i zmykam do domku! Strasznie dzis jestem zmeczona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ty dzisiaj w bojowym nastroju jesteś :D:D:D A ja za to idę się położyć już, bo maleństwo chce spać :P A muszę się Wam pochwalić, że jeden egzamin zdany :) A martwiłam się jak z tym będzie - bo źle się wtedy czułam... Ale udało się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z fosolka wszystko zdasz, bo bedzie Ci podpowiadac, a nikt nie bedzie tego slyszal ani widzial :) DOM DOM DOM DOM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje maleństwo nie woła jeszcze spać :D:D:D:D:D:D:D:D Polusia bo ja wesoła i bojowa dziewczynka jestem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam tylko na chwilkę, żeby się przywitac i powiedziec że jutro mnie też nie bedzie bo znow mąż komputer mi zabiera :O Dorcia mnie przed @ też bolały piersi i sie powiekszyły :):) do teraz tak mam i mąż sie cieszy :):) ja wierze że to tez pierwszy objaw ciązy :) trzymam mocno kciuki :) Dla całej reszty śle buziaki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka-wracaj tu do nas!!!! mi strasznie piersi \"wypycha\" i takie nabrzmiale sa ale mnie dzis spanie wzielo,spiochem z natury jestem ale teraz czuje ze to nie tylko moj spioch,taki czlowiek nietomny chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Grazka, choc na chwilke! no mnie nie bola, ale zdecydowanie sa powiekszone :) Ja juz w domku, czekam na ukochanego i juz sie doczekac nie moge :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do temp.mierzylam kilka dni przed @ wieczorem i bylo 37,teraz mam 37.2 wiec chyba nie zawsze tylko ten pomiar rano jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI, teraz to spanie za/dla dwoch :) odpoczywaj ile sie da! no ja sie troche ludze ze sie udalo... juz tak strasznie nie moge sie doczekac przyszlego tyg aby sie dowiedziec! SURI a poza zmeczeniem to jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem u sąsiada bo komputer nadal ma awarie u mnie wszystko ok czuje się nawet nieźle lekko boli brzuszek SURI gratulacje cieszę się, że się udało naprawde to super wiadomość Jak naprawią mi kompa to nadrobie zaległości i napisze więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprocz ospania to czasem mi tak w glowie zapulsuje,posmarowalam amolem i troche lepiej nie wiem jak jutro do pracy wstane,jak ciezko mi bedzie sie zwlec to moze na L4 skocze :p meczace takie samopoczucie dorka-ja wierze ze Ci sie uda:)mierz sobie temp przed okresem tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide polozyc sie dobranoc-silne plemniki (dla niezaciazonych) na noc :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja temp w ogole nie mierze, bo jeden cykl mialam prawie caly czas 37.3 juz sie cieszyla i @ przylazla, wiec u mnie temp jest mocno zahwiana... Ja czekam cierpliwie, ze @ nie przyjdzie i wtedy bede testowac :D oby tylko pozytywnie! SURI to juz do lozka i spij do rana :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery, oj bedziesz miala do nadrabiania :D:D:D naprawiaj ten komputer jak najszybciej sie da! buzka ja tez zmykam na jakis czas, moze jeszcze pozniejszym wieczorkiem zajrze. buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem cały dzien śpiąca :) i śpie w ciągu dnia :) ale juz mam mniejsze mdłości :) za to zgaga czasami mi dokucza :O Asiu a co u Ciebie bo widzę że sie nie oddzywasz, 🌻dla Ciebie :) Jutro ruszam w poszukiwaniu książki, którą polecała Kasia :) \"ciężarówką przez 9 miesięcy\" mam nadzieję, że kupie bo nudno mi teraz bez komputera cały dzien :):) Dorka ja mocno kciuki trzymam i odganiam @ od Ciebie :) Musisz być w ciąży!!! to jutro jeszcze cos napisze wieczorem a teraz ide spac :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Wiem, wiem, zaciążone śpią :) Nie wiem co się dzieje ze mną, wczoraj wieczorem zaczął boleć mnie brzuch, jakbym miała zaraz @ dostać, dziś to samo, a mam 15dc :(:(:( W poprzednim cyklu 16 dnia miałam jakieś plamienia, cykl przekreślony. Nie chcę znowu tego samego buuuuu :( Myślę o piesku, chciałabym kupić szczeniaka yorka... Mała przylepa o wielkim serduszku... Ale M nie chce się zgodzić :( Z jednej strony chcę psiaka żeby nie myśleć wiecie o czym , a z drugiej chciałabym żeby został z nami dłuuuugo i na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Wiem, wiem, zaciążone śpią :) Nie wiem co się dzieje ze mną, wczoraj wieczorem zaczął boleć mnie brzuch, jakbym miała zaraz @ dostać, dziś to samo, a mam 15dc :( W poprzednim cyklu 16 dnia miałam jakieś plamienia, cykl przekreślony. Nie chcę znowu tego samego buuuuu :(:(:( Myślę o piesku, chciałabym kupić szczeniaka yorka... Mała przylepa o wielkim serduszku... Ale M nie chce się zgodzić :( Z jednej strony chcę psiaka żeby nie myśleć wiecie o czym , a z drugiej chciałabym żeby został z nami dłuuuugo i na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HHHHHHHHHHaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllllllllloooooooooooooo!!!!!!!!! Już po 9-tej!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, to ja może zajrzę później, bo widzę że Was z łóżek nie wyciągnę :P No chyba że serduchujecie z rana, to mogę wybaczyć nieobecność :P Chyba zwolnię się z pracy wcześniej i pojadę do domu, okropnie się czuję :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry wszystkim! Kruszyna, co sie dzieje? Moze Cie boli na owu? Mnie dzien przed strasznie bolal jajnik, tak ze nie moglam wytrzymac! Nic sie nie martw, bo jezeli nawet sie nie uda w tym cylku, to wiesz ze bedzie to juz ostatni taki i w nastepnym juz na 1000000000000000% bedzie piekna owu! Zobaczysz, gin wszystko wyrowna, i juz niczym nie bedziesz sie martwic, tylko bedziesz spokojnie serduchowac. Z pieskiem to super pomysl, ale troche rozumiem meza, ze nie chce, bo przeciez bedzie juz niedlugo dzidzia! No chyba ze chcecie dzidzie i pieska razem, to go namawiaj ile sie da! Sylwinka a ty co, pojawiasz sie i od razu stronki kradniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwinka :) Widzisz, specjalnie Ci stronkę zostawiłam :) Jak dzisiaj samopoczucie? Mam nadzieję że oki :D Mnie brzuch boli, jajniki strasznie kłują, cycki bolą, szczególnie sutki... Czuję się jak przed @ :(:(:(:( Nie wiem co się dzieje i przejmuję się jak zwykle, bo to za wcześnie, stanowczo za wcześnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×