Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dorka wiesz co odkąd sie staramy to miałam 24, w ost cyklu 23, wiec teraz nawet jakby pare dni to moze by sie troche przesuneła, nie wiem , no jest bardzo blada taki cien wiec niczego sobie nie wmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta robie codziennie testy to bedze widziec jak to sie rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawi Ci sie mocna juz na dniach :D:D:D:D no moze dlatego nie wyszlo, bo zawsze myslalas ze owu byla pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co to chyba troche bardziej skomplikowane bo przed staraniami miałam cykle 29-33, potem 37 az trzy były , ostatni nawet az 39, zaczełam brac do foliku magnez bo gdzies przeczytałam ze pomaga a mi magnezu zawsze trzeba było.Narazie nic nie biore z lekow bo jak sie uda to od nast cyklu wtedy. A przez te pozostałe cykle mierzyłam temp i w ost test owu miałam i owu była 24 wiec napewno sie nie myliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wcale bym sie nie obraziłajakby przyszła wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu nawijam o sobie a jak ty sie czujesz kochana? zawsze mnie pocieszałas ,mam nadz ze nie tracisz wiary , siły i humoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, czym wczesniej, tym lepiej! no to troche nieregularne te cykle, ale miejmy nadzieje ze to juz jest ostani i bedzie walentykowa dzidzia :D:D:D Ja tez tak mialam jak ty :) strasznie sie ciesze ze juz mam to wyrownane, no ale tylko jak biore leki :( Anna musi sie teraz udac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile kwasu foliowego bierzecie? ja lykam folik po 1 tabletce takiej malenkiej dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuplenie nie trace! Dzis mam jakies dobre przeczucia, jutro pewnie bede myslala ze nie wyszlo :) ale co tam, wiem ze bedzie dobrze no i kiedys sie uda! troche mnie dzis podbrzysze boli, ale to nic nowego bo w zeszlym miesiacu tez mnie bolalo, no i od czasu do czasu bola mnie piersi. No juz za kilka dni wszystko bedzie wiadomo! Lece do domku z testem i bede robic w pn, to jest w dzien @, no moze jeden dzien przed.... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak suri 1 tabl dziennie.Dorka no widzisz ja dopiero w nast cyklu przejde na leki chociaz przed staraniami nie miaam problemow z długościa cykli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore pro-natal i tam jest chyba 400mg foliku i inne mineraly i wit dla starajacych sie i zaciazonych. duza tableta i strasznie nie lubie jej rano lykac :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wilele lat bralam tabl wiec sama nawet nie pamietam czy mialam wczesniej regularne @, ale wydaje mi sie ze tak... tak ok 32dc. A po odstawieniu - hustawka calkowita przez ok roku! no wiec gin stwierdzila ze od razu mi cos zapisze, no i w sumie tez przez moje leniwe jajniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka rozumiem cie ja mam zawsze powiekszone migdały , jakos to dziedziczne, i moj mąz sie smieje ze jak cos łykam to cała reke wkładam do gardła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie zawsze gdzies te tabl zatrzymuja i potem czuje ich smak przez pol dnia! Staram sie zaraz po zagryzc chleb ale nie zawsze pomaga, ale co tam sa wieksze problemy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wszystkie gdzies wygnało no:) chyba walentynkuja sie , och ale bedzie tych dwoch kreseczek po tym mc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie jakos dzis wydelo, ze sie smialam z kumpelka z pracy ze wygladam jakbym juz byla w 4 miesiacu! cos mi lewy stona podbrzusza zaczyna dokuczac i to dosc mocno :( a tu jeszcze taka dluga droga przede mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce nic mowic Dorka i mam nadz ze ci sie udało, ale ja tez tak miałam w tamtym mc ze mnie tak wybuliło, a potem sie okazało ze to przed okresem a potem pare dni bez kolacyjki , bo brzuszek nie chcaił spasc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie pewnie tak wywalilo po wczorajszej uczcie :) Zupelnie nie mysle inaczej :) no ale ludze sie nadal ze moze sie udalo :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki a ja trzymam za owocne nadchodzace nocki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - szczesliwej i szybkiej podrozy Ci zycze, ide troszke odpoczac:) papa:) napisz nam tu jak dolecisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz powoli sie zbieram! Dzieki SURI, milego odpoczynku! Polacze sie pewnie z wami dopiero rano, bo dosc pozno laduje. milego piatku wszystkim zycze i Sylwinka bede o Tobie myslec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczny, ja dzis caly dzien poza domem, wiec dopiero zagladam... Sylwinka trzmaj sie dzielnie i wierz ze bedzie wszstko dobrze, bo tak bc musi.... Kruszyna super ze szalejecie w spialni, duzo milosci i prztulanek i dzidzia gwarantowana :) My dzis z mezem tez poszalelismy rano, jak wrocil z pracy :) :) Dorka, milego weekendu i bezpiecznie wracaj :) 😘 dla wszstkich staraczek i zaciazonch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie, znowu wszystkie śpią :P:P:P M pojechał do pracy, ja za chwilę wezmę się za sprzątanie, gotowanie itp. Muszę coś robić żeby nie myśleć tyle i się nie martwić. Ostatnie 2 dni, temp poszła ślicznie w górę, a dziś już nie...Może dlatego że mało spałam, ale przejęłam się :(:( Przecież to musiała być owu i innej opcji nie przyjmuję!!! Jutro się przyłożę i zmierzę jak należy. Choć serducho było też wczoraj - no nie mogłam takiej ochoty przepuścić :P Dziś Walentynki i też będzie ❤️, a co :) Kolację dobrą zrobię itp :P Dorcia - w poniedziałek z rana proszę się ładnie zameldować, bo umrę z ciekawości co Ci gin powiedział i jak teścik wyszedł :D:D:D Sylwinka 🌼 dla Ciebie. Dla reszty dziewczynek ❤️ ❤️ ❤️ Mam nadzieje że wszystkie się dobrze czujecie drogie przyszłe zafasolkowane i te obecnie w dwupakach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie, jak Was nie ma to zgarniam stronki :P:P:P Buziaki, zajrzę później czy już wstałyście w końcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M powiedział że kupimy pieska na 1 rocznicę ślubu :) A może zrobi mi niespodziankę i kupi go na moje urodzinki w maju? :D Ehhhh ja to bym już chciała takiego małego przytulaka :D Dobra, sama nie będę pisać bo jeszcze Was zanudzę :P Idę coś robić w końcu, choć lenia mam ogromnego :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna - to powiekszy wam sie rodzina na pierwsza rocznice slubu,bo Ty napewno bedziesz juz w dwupaku :D ja temperatury nie mierzylam regularnie ale pamietam ze rano jak mierzylam to niska mialam czest w ubieglym cyklu,jedynie wieczorem 37 bylo :p kruszyna - aniolki w niebie juz tam wiedza co robia i jak bedzie Twoja kolej to uda Ci sie i takiego aniollka bedziesz w brzuszku nosila:), nie ma co az tak temp analizowac, tylko dzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×