Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

dorka kup cobie jakis bardziej czuly test ja w promocji kupilam 2 po 9,99 ACON Ultraczuly i ten pokazal II a zaledwie 2 dni wczesniej jak testowalam takim bylejakim z rossmana to byla I hihi M sie smial ze dostalam II w promocji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmykam, bo jeszcze psiaka muszę wyprowadzić... A jeszcze dojechać trzeba... Suri mogliby dawać taki gratis :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam najczulszy jaki znalazlam.Pisza ze mozna testowac 4 dni przed spodziwanym @. Ja na pewno nie bede testowac tak wczesnie, bo jak wyjdzie pozytywny to nie wytrzymam a nie chce ukochanemu mowic przez tel... Jak zrobie w pn to juz bedzie wiarygodny a widze sie z nim juz we wt :D No a jak bedzie neg to bede miala jeden dzien na smucenie w domku i jak sie z nim zobacze to juz bede szczesliwa :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede czekac na wyniki waszych testow jak na gorące kluski :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Suri bylas najlepsza ze swoim testem! Najpierw neg, juz nastawione ze sie nie udalo a tu nagle dwie krechy! To bylo super!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj a ja test najwcześniej zrobię za jakieś 2 tygodnie, zależy czy tempka podskoczy. Napewno nie będę testować wcześniej niż w 12 dniu fazy lutealnej. Tylko czekanie pozostaje... Nie chcę sama w tej górnej części tabelki zostać.... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna nie bedziesz sama bo ty tam juz jestes na wylocie! Na pewno zaraz Ci sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet piwko grzane sobie strzelilam w sobote i z podpaska w pon poszlam do pracy :p kruszyna - im sie jest mlodszym tym latwiej podobno zajsc,nie bój nic :) mloda jestes ,plemniki Twojego wybranka podejrzewam ze tez to trafia bez okularkow nawet we wlasciwe miejsce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie wlasnie przypomnialo ze w tym cyklu najadlam sie troche jajek,tak jakos smaka mialam (pamietacie jak pisalam o bratowej co 3 dziecko ma i tyle jajek je) haha ciekawe czy jest jakas zaleznosc z tymi jajkami i ciaza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI rozbawilas mnie z ta podpaska! HAHAHAHAHA Tak jest chyba najfajniej, pelen luz i tu prosze taka niespodzianka! Kruszyna, to co mam na Ciebie czekac? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M to dumny jest ze 3 dni wolnego sobie wzial i tak podzialal skutecznie ;) fakt,ze jak czlowiek przemeczony to tez niewiele wychodzi,organizm musi byc wypoczety i nakarmiony jajkami na twardo haha taka recepta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastosuje, jezeli w tym cylku nie zadzialaly chlopaki z moim jajkiem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - nie czekaj na mnie, bo już nie możesz :P Fasolka się robi u Ciebie i tyle :P A ja dziś samopoczucie mam jak z jakiegoś koszmaru. Chyba przez pogodę i ten ból brzucha. Zaczynam już myśleć że i ten cykl stracony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna-zabraniam Ci tak myslec!!!!! do konca trzeba wierzyc,wogole to powiem wam ze mam wrazenie ze to zaplodnienie u mnie na krotko przed okresem mialo miejsce, dopiero w dzien @ czulam takie bulgotanie,ktore potem ustalo i w @ sie nie zamienilo juz my tu cudujemy,obliczamy a prawda jest taka ze do zaplodnienia moze dojsc w najmniej oczekiwanym czasie :) glowa i cycki do gory :D ja nie przyjmuje innej opcji niz to ze wam sie tez uda!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri jesteś kochana :) Zmykam już do domku, nie wiem czy jutro zajrzę. Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paaa kruszyna:)buziaki i pozytywne myslenie Ci wysylam zajrzyj jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna POZYTYWNE NASTAWIENIE przesylam i troszke slonka! Na pewno sie uda!!! SURI dokladnie sie zgadzam ze na jakiekolwiek objawy to pewnie za wczesnie... Podobno czasami to sie poprostu czuje... no mozna miec pewnie jakies bole, ale to moze byc oznaka ciazy a moze nie byc :) Ja jestem pozytywnie nastawiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka wg Twojego schematu jakby test byl pozytywny to wieczorem do gina bys poszla czy zadzwonila z wiadomoscia? ja w przyszlym tyg ide odebrac wyniki cytologii-3 tyg temu mi robil, to spytam kiedy na wizyte ciazowa dobrze przyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide do gina, bo po to jade do PL :) Ukochany niestety zostaje w Londynie, wiec bede musiala czekac do wt wieczora aby mu powiedziec :) Ale obiecalam sobie ze wytrzymam, bo chce widziec jego reakcje i chce aby mnie mocno przytulil, bo znajac siebie to bede sie trzesla i sie pewnie porycze :D:D:D Ja takie mokre oczy troche mam :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi26, a czemu jedzenie pomarańczy mogłoby by być szkodliwe w czasie ciąży? Truskawki źle umyte - moga podobno toksoplazmozę spowodować. Staram się jeść dość dużo owoców, uwielbiam pomarańcze, stąd moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna nie zostaniesz sama bo jeszcze ja jestem!!!:) do 10 .3 a ty masz @ spodziewana 4.3 wiec i ja czekam jeszcze dłuzej niz ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez pracujemy w walentynki ale mam na druga zmiane wiec prezencik rano może być:) hihi a potem mamy niedziele wolną wiec myśle ze może być milusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - ja dzien przed planowanym @ teraz poryczalam sie bo ktos z sasiadow na klatce schodowej palil a mi to tak smierdzialo,wogole taka nerwowa cos bylam :p fajnie ze mas ztakiego czulego M :D, do mojego to nieodrazu dotarlo co sie stalo,choc tez chcial bardzo, ale teraz wiem ze sie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ze moj mocno przytuli, przynajmniej tak sie ludze :) SURI ty mnie rozbawiasz! Ja chcialam bez powodu ryczec w nd, nic mi nie pasowalo... a humorzasta to ja raczej nie jestem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tez Ci hormonki szalaly :) ja to raczej taka smieszka jestem, ale czasem zdarza mi sie lezke uronic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze szalaly, bo ja zawsze szczesliwa :):):) Oj opowiem historie ukochanemu, razem sie posmiejemy z Twoich papierosow :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - ale naprawde to mi tak smierdzialo,podemna smrodzili na pietrze papierosami a nademna trawke palili,normalnie horror :( i malo tego interweniowalam na policje do dzielnicowego tak sie podkur... ze szok jakis diabel ze mnie wyszedl :p troche elementu mieszka w moim bloku mimo ze osiedle i okolica fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche cie rozumiem, bo nasi sasiedzi za sciana jak czasami sobie zapala to smrod sie doslownie przez sciany przekrada.... Czlowiek sobie siedzi w mieszkanku, ma super wysprzatane itd a tu sie smrod zakrada jak z jakiegos baru... Wlasnie wciagnelam pol tabliczki czekolady, chyba mnie stad dzis wytocza :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×