Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

dziękuje dobrze ze zdjęcie doszło :) a ja mam rybaczki bo mama mi na targu kupiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka trzymam aby jutro sie dzidzia pokazala! Daj znac od razu OK???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka czekam z niecierpliwością :) Ja sobie leżę i odpoczywamm, bo chyba po wczorajszych zakupach pobolewa mnie brzuszek :( Suri to prawda, że te ciążowe ciuchy nie są szczególnie udane. Ja kupuję w normalnych sklepach, tyle, że takie odcinane pod biustem. Co do rybaczek to wczoraj widziałam fajne w C&A, zwykłe, ale z taką gumą w pasie. I nie drogie były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka, a co obstawiasz? Chlopczyk czy dziewczynka ? Dziewczyny obstawiamy??? Ja mysle ze bedzie mala ksiezniczka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mysle, że bedzie dziewczynka ale wszyscy mi mówią że bedzie chłopak :) Wczoraj nawet moja siostra powiedziała, że na 100% chłopak bedzie, więc zobaczymy czy ma racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie mala dziewuszka :D:D:D Juz nie moge sie doczekac wiesci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka a ja nie umiem doczekać się kiedy Ty, Anna, Magda, Neti i Aga napiszecie na kafe, że testy wyszły pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, ale ty pierwsza nam powiesz :D:D:D My w tym cylku zrobimy wszystko co sie da :):):) dzis 15dc, normalnie to juz odpuszczalismy.... myslac ze juz po owu i testy sa bledne... a tu jeszcze przed.... Grazka a na ktora masz wizyte? ciekawe jak anna po zastrzyku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka jak będzie dziewczynka u Ciebie to u mnie na pewno też bo my siostry syjamskie no nie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na 9 :) kurcze, żeby tylko wyniki były dobre! Sylwinek no jasne, że bedzie to samo u mnie co u Ciebie :) Dlatego nie nastawiam się, że jutro się dowiem bo pewnie dowiem się 28 maja tak jak Ty :P Bo w ten dzien obie idziemy na usg :D tyle, że ja rano a Ty wieczorem :) Ide prasować, mam 10 koszul męża i pełno innych rzeczy, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w maju mają wszystkie testy być pozytywnie i macie mnie posłuchać :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam oddac buty do szewca ale juz jestem! Bedziecie miec blizniaki dwu jajowe - dziewczynke i chlopca :D:D Grazka bedzie miala dziewczynke, sylwinka bedzie miala chlopczyka :D:D:D Moje cialko powoli sie przyotowuje do ataku, bo piekny plodny sluz sie pokazal :D:D:D oj zeby tylko ukochany za pozno nie wrocil :D:D:D Postaram sie najbardziej jak moge i reszta tez ma sie starac!!! Grazka na pewno masz super wyniki! Polusia w ty sie oszczedzaj a nie znow masz jakies bole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super wiesci Dorka, wazne ze pecherzyk jest, wiec teraz korzystac, a ukochany niech nie pije w tym tyg zeby plemniczki zdrowe i silne dotarly do celu!! Grazka daj znac jak po usg jutro, oh taka jestem ciekawa kto w tych naszych brzuszkach rosnie :) My na usg 3/4d idziemy 23maja, i dostane filmik 20min z malenstwem oh to bedzie piekne i mnostwo zdjec.....niech ten czas szybciej leci bo juz sie stesknilam za widokiem mojego malego Skarba :) Polusia odpoczywaj! Sukienke znajdziesz napewno tylko nie chodz za duzo w jednym dniu, ja tez dzis pol dnia chodzenia i wiezadla ciagna strasznie, wiec teraz bede sie relaksowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie napisalam do ukochanego aby za pozno nie wracal, bo pracowita nocka go czeka, ale juz chyba go nie ma w domu bo nic nie odp :( Ja po pracy spotykam sie u mnie w mieszkaniu z kumpelka na kieliszeczek winka, wiec super mi wieczor zleci! Nie dziwie sie wam ze nie mozecie sie doczekac USG! To musi byc niesamowicie ekscytujace!!! Odpoczywajcie ciezarowy, wygrzewajcie sie na slonku :D:D:D Ciekawe jak Agi w Pl. Jak domek wyglada. jeszcze godzinka i do domku :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka kupiona :D Ledwie zaczęłyśmy szukać i już :) W kolorze ecru. Taki fajny lejący materiał. Także teraz tylko buty i jakaś biżuteria ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polusia - ale Ci zazdroszcze sukienki:) zaluje ze juz w mojej nie wystapie ;) mialam taka sliczna \"rybke\" teraz juz bym do niej nie weszla ;) a jaki Twoja ma ksztalt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna kuzyna jest w ciąży (on 20 , ona 18 lat) wpadli.... a my od ponad roku sie stramy o dziecko i nie mamy....che mi się plakać, wyć!!!!!;( pochrzanione to wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ponioslo mnie....nie powinnam tutaj tego pisać...mam jakieś gorsze dni. Zrobiłam z siebie tylko idiotke.... czuje ,że i tym razem się nie udało nam ...poprostu to czuje....Mlodym tak na prawde szczerze gratuluje choć oglądając zdjęcie usg chciało mi się plakać....tylko nie piszczie ze na pewno sie uda...prosze nie piszcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - doskonale wiem co czujesz bo byłam w identycznej sytuacji: kuzynka 18 lat, chłopak 19 i wpadli... A ja tak bardzo chciałam być w ciąży i byłam zła na cały świat, bo oni nie chcieli tego dziecka... Dopiero teraz się im zmieniło jak kuzynka ma już duży brzuszek. Po to nas masz, żeby się wygadać, to wcale nie są głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się dziewczynki podziewacie??? Polusia - będziesz napewno ślicznie wyglądała :) A brzusio masz przeuroczy!!!! I piękniejesz w ciąży :) Dorcia - jak wieczór wczorajszy? Mam nadzieję że bardzo udany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :) Może już mnie znacie z forum, jeżeli nie, to się przedstawię: jestem położną i tak jak Wy jestem w ciąży :) Od stycznia piszę na topiku wrześniówek 2009. W tej chwili rozpoczęłam prowadzenie badań do swojej pracy magisterskiej, dzięki której chcę ocenić poziom lęku kobiet ciężarnych przed porodem. Chciałam zaprosić Was do wzięcia udziału w tym badaniu. Badanie jest poważne, więc prosiłabym o rzetelne odpowiedzi na pytania w nim zawarte. Jeżeli któraś z Was jest chętna do pomocy, zapraszam do zgłaszania się na mój adres mailowy: polozna.online@gmail.com - odeślę ankietę w wersji pliku Worda. Pozdrawiam wszystkie serdecznie :) zyrafa-dluga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienkę mam taką za kolano, odcinaną pod biustem i tak luźno puszczona :) Kruszyna dziękuje :) Magda po to właśnie jesteśmy, żbyś mogła się wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Magda, wiem doskonale jakie to frustrujace jak sie ciagle nie udaje! Mi tez ciegle nie wychodzi... ale nie zamierzam przez to rujnowac sobie kazdego dnia. Ja na powaznie sie zastanawialam nad invitro... jezeli jeszcze przez kilka miesiecy sie nie uda, tak strasznie marze o dzidzi... Polusia super ze masz sukienke, koniecznie bedziesz musiala nam pokazac zdjecia! Kruszyna wczoraj wieczor bardzo udany, kapiel, winko i przytulanka jak szalone :D:D:D Dzis robilam test owu i mi nawalil :( cos nie zadzialalo, bo ja mam ten elekroniczny, ale jak sprawdzilam to byly dwie kreski, wiec podejrzewam ze owu dzis :)Pozno, ale chyba jest :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia jak będe u rodziców to zrobię fotkę :) Nie chciałam jej wczoraj wieźć przez całe miasto, bo strasznie lało. Zresztą i tak u nich się będę ubierała, bo tam fryzjerka ma przyjść ;) A ty dzisiaj ostro do ataku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny Magduś pisz tu nam jak masz gorszy dzień my po to jesteśmy żeby siebie wspierać nawzajem 🌻 Dorcia do ataku do ataku do ataku banana dorwać trzeba :D:D:D:D:D:D:D Polusia jeszcze 9 dni :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atakuje go codziennie! I dzis rowniez nie popuszcze! ukochany znow ma jakies spotaknia wieczorem i spotyka sie z kumplem ale zapowiedzialam aby nie wracal za pozno :D:D:D jutro spedzamy wieczor sami w domku, wiec tez bedzie atak, no a w sobote to nie wiem jak to wszystko wyjdzie po weselu :D:D:D a grazka dzis sie dowiaduje co ma w brzuszku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×