Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Gość monisr85
Dzieki:)Już mnie tak kusi bo temp od 2 tyg powyzej 37:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek foremko :D:D:D:D:D co jest na tej stronce bo nie chce mi sie otworzyc, jakis blad wyskakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisr85 mi temperatura tez sie utrzymywała powyzej 37 a w dzien spodziewanej @ spadla i dostałam @ :( mam nadzieje, że u Ciebie bedzie inaczej i nie spadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tydzien przed test nie wyjdzie.... grazka tam bylo forum jutro poddam sie aborcji i usunieto ten topik.... masacra czlowiek pragnie dziecka a inna suka ze ja tak nazwe zabiera zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogole nie rozumiem takich kobiet, one chyba nie sa poczytalne bo ktos o normalych zmyslach w zyciu by tak nie zrobil.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo to staszne:/ ja juz po kapieli:) dpoczywam! musze polezec, odpoczac i nabrac sil na kolejne dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Grażka tam dziewczyna też chciała dokonać aborcji tylko widzę że temat jest już wykasowany jak można zabijać własne dziecko to nie którzy starają się przez długie lata i nie mogą mieć dzieci a taka co zajdzie szybko i bez kłopotów chce usunąć :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej niech sama sobie odbierze zycie a nie dziecku jeszcez nie narodzonemu...... jestem staroswiecka i nie popieram takich technik.... dziecko nie przychodzi na swiat z byle powodu jak nie wiedza co to zabezpieczenie to niech wogole sie nie pieprza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za takie cos powinno grozic dożywocie :( ja dzis ledwo na oczy widze :( dzis nie mam nawet siły na przytulanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foremka bedzie zalewana za tydzien dopiero wiec dzis sobie odpoczniemy :) a Twoj maz juz wrocił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest w domu i śpi bo o 1 w nocy wstaje i jedzie w trasę niech już mi się skończy @ bo foremka czeka :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy Ci sie kończy @? Jutro? aaale masz chcice na męża co? mój M tez juz spi bo wstal o 4 :( a mi sie zgubil termometr i szukam go :( sprzatałam i dałam go w pewne miejsce :) tylko gdzie jest to pewne miejsce :D najlepsze jest to, że juz raz to pisałam i nie załaczyło mi sie bo cos mi co chwile net wylaczaja wiec sie nie zdziwcie jak przyjdzie to samo kilka razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że w niedzielę jej już nie będzie :) Grażka zobacz o tej samej godzinie pisaliśmy :P mam chcicę i to jaką :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D przecież u mnie zostawiłaś termometr zapomniałaś :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no faktycznie :D zapomniałam :) oddaj mi go szybciutko :P tak na serio to juz znalazłam :D na parapecie sobie lezał :) fajne mój maz znow zrobił dzis zapasy jogurcików :) myslałam że umrę w sklepie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogole to długo jestescie po slubie? bo ja dwa lata :) i od tej pory sasiadki ciagle mi na brzuch zaglądają kiedy to w ciazy bede :) ale mnie to wqrza !!!! tez macie takich ciekawskich sasiadów? czy tylko na śląsku są takie małpy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to musisz zdrowo się odżywiać czytałam gdzieś że jak się je banany to większe są szanse na chłopca więc Paweł wymyślił że mi kupi 10 kg bananów i wszystko mam zjeść :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedna Ty :D hihih ja lubie banany i zajadam często ale 10 kg... życzę powodzenia Sylwinek żeby był Martynek :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chodziliśmy ze sobą 3 lata a dzidziuś był planowany 6 czerwca 2004 roku zmarła Pawła babcia a 13 czerwca 2004 zaszłam w ciążę ale się cieszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak my 3 lata chodzenia 4 lata po ślubie razem 7 lat razem coś nas jednak łączy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×