Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Dziękuję dziewczyny:) Rzeczywiście mały cyrk, ale jaka zwiercona, prawda? :):):) Dziewczynka jak fajnie, też bym chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka, idź do dermatologa i poproś o wypisanie na receptę kremu robionego w aptece. Ja miałam robiony krem do rąk (wazelina + składniki odżywcze) i krem do ciała. Kosztuje to śmieszne pieniądze, bo ryczałt (poproś o podwójne opakowanie). Jest to bardzo wydajne i lepsze niż nie jeden krem. Nie uczuli Cię, nie zaszkodzi - bo bezzapachowe i dobrze nawilży. Tylko musisz mieć aptekę, która robi leki na receptę. Dermatolog sam pisze skład i proporcje. Na uczulenie ja stosuję hydrocortyzon w maści, jest lepszy i tańszy niż Fenistil. Ale zapytaj lekarza czy w ciąży wolno go stosować. Uważaj z oliwką Nivea, mam z nią złe doświadczania :( Uczuliła mnie i małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianek dzbanek
Podczytuję was od długiego czasu i odnośnie kosmetyków ciązowych, to czytajcie ulotki. Zwłaszcza ty, asiulka, bo widzę, że uważasz dosłownie na wszystko. http://www.pro-test.pl/article_suplement/60853,60860/_Lista%20kosmetyk%C3%B3w.html http://www.pro-test.pl/article_suplement/60853,71165/_Lista+kosmetyk%C3%B3w+bez+17+substancji.html no ale może sama wiesz, czego unikać Ja do smarowania brzucha używam olejku migdałowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Wiecie co już mi lepiej jak nie jem tych cytrusów - na pewno uczulenie Odzywajcie się trochę dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinka to spróbuj jeszcze z pomidorami bo u mnie sie okazało że jedno i drugie, a poza tym w tych durnych ksiazkach piszą zeby jesc duzo witaminy c to sie nie zachoruje...i jadłam...i wysypka :) ja nie mogę ani fenistilu ani hydro...mi pozwolił tylko wapno musujące a ta oliwka mnie nie uczula, ogolnie moje ciało lubi kosmetyki nivea, bynajmniej narazie bo wszystko tak się zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianek dzbanek dziękuję za linki i w szoku jestem,...kosmetyki AA zawsze mi służą ale głównie uzywam zelu do higieny intymnej AA help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianek dzbanek
Cieszę się, że mogłam pomóc. Sama byłam mocno zaskoczona, kiedy w płynie do higieny intymnej (!) Biały Jeleń (niby dobre, polecane) w składzie przeczytałam o SLS :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie mam pytanie do mamusiek i ciężarówek, czy Wasze Dzidzie też były np. tydzień do przodu? Bo moja Dzidzia jest dokładnie 7 dni z usg do przodu niż z kalendarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich po dłuższym czasie, akurat mój szkrab śpi i mam chwilkę i spróbuje nadrobić trochę zaległości :) Asiulka moja mała była cały czas do przodu o tydzień, dwa w rozwoju w brzusiu, a i tak urodziła się w 41 tygodniu :) a teraz ma 3,5 miesiąca a jest taka duża jak pół roczne szkraby i to nie tylko wymiarowo, ale i rozwojowo (siedzi, czołga się, gaworzy, umie przekładać zabawki z raczki do rączki itp.)- wiec się ciesz to dobrze wróży :p Mam dziewczyny pytanko, mam nadmiar odciągniętego i zamrożonego mleczka - nie wiem co z tym zrobić? szkoda mi wylewać, bo wiem że są kobiety którym by się przydało, i chętnie oddam potrzebującej mamie z okolic Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Asiulka moja dzidzia też jest o parę dni do przodu więc to chyba norma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź, a powiedzcie mi do ktorego tygodnia brałyście dupha i luteinę? ja mam już do 16 tygodnia dostawić zupełnie..obecnie jestem na obnizajacej dawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymmarzone.dziecko@wp.pl
witam wszytskich 2 lata sie z męzem starałam o dziecko ale bez skutecznie w interencie sie natknełam na leki z czech na bezpłodnosci i udało sie jestem SZCZEŚLIWA MAMA CUDOWNEJ ANETKI mam jeszcze kilka opakowan tych tabletek zainteresowanych zaprasza wymarzone.dziecko@wp.p l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymarzone.dziecko@wp.pl
witam wszytskich 2 lata sie z męzem starałam o dziecko ale bez skutecznie w interencie sie natknełam na leki z czech na bezpłodnosci i udało sie jestem SZCZEŚLIWA MAMA CUDOWNEJ ANETKI mam jeszcze kilka opakowan tych tabletek zainteresowanych zaprasza wymarzone.dziecko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymarzone.dziecko@wp.pl
witam wszytskich 2 lata sie z męzem starałam o dziecko ale bez skutecznie w interencie sie natknełam na leki z czech na bezpłodnosci i udało sie jestem SZCZEŚLIWA MAMA CUDOWNEJ ANETKI mam jeszcze kilka opakowan tych tabletek zainteresowanych zaprasza wymarzone.dziecko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymarzone.dziecko@wp.pl
witam wszytskich 2 lata sie z męzem starałam o dziecko ale bez skutecznie w interencie sie natknełam na leki z czech na bezpłodnosci i udało sie jestem SZCZEŚLIWA MAMA CUDOWNEJ ANETKI mam jeszcze kilka opakowan tych tabletek zainteresowanych zapraszam wymarzone.dziecko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ulżylo mi bo o ile coś dobrze pamiętałam do luteinę chyba do 20 tc zalecali, ale gdzie nie zapytam okazuje sie ze juz tak dlugo się nie bierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dziewczynki pisałam Wan o moich wynikach FSH 6,32 NORMA 3,03--- 8,08 LH 3,57 norma 2,39----6,60 ESTRADIOL /tu tragedia 10,00 norma 21----251 i prolaktyna 2,92 a po obciązeniu tylko 5,12 a dzisiaj odebrałam wynik progesteronu z 22 dnia cyklu - jakaś tragedia wynik 1,30 ng/ml przy normach w tej fazie 1,2 - 15,9 ng/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniwa mi te wyniki nigdy nic nie mówiły bo tam sa różne fazy i różne wartości...co powiedział lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg30K
Witam wszystkich serdecznie, Bardzo dawno temu była aktywnym uczestnikiem tego forum. Niestety przez ponad 10 lat nie udało mi się zajść w ciążę i na razie muszę odpuścić (po ostatnim IVF, które nie było łatwe-hiperstymulacja). Zajęłam się tematem niepłodności troszkę od innej strony- "naukowej" :). Kochane piszę pracę magisterską dotyczącą problemu niepłodności, bardzo was proszę o pomoc wypełnijcie dla mnie ankietę :). Proszę o pomoc Z góry bardzo bardzo dziękuję Tu znajduje się moja ankieta http://www.ankietydlaciebie.pl/ankiety/pokaz/834ac3ab-4a6a-4b53-e74b-4f44d8d58771

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka no cicho, cicho... Jak się czujesz? Brzuszek wystaje? Który to już tydzień (pewnie 18-sty)? Mam pytanie jak jest z Twoim apetytem, tzn. co Tobie najbardziej smakuje? Piszesz, że prawdopodobnie dziewczynka to pewnie bardziej na słodko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, brzucho mam od 5 tygodnia - tak mi zostało po stymulacjach itd. ale teraz jest ciut większe. Smakuje mi wszystko co nie jest mięsem czyli wszelaka roślinność i jedna zasada musi być twarde i chrupiące :) czyli kapusta, marchew, kalarepa, swiezy ogorek a jak czekolada to tylko z lodówki...jaja jakieś ale cóż. Nie ciągnie mnie do nieczego jakoś specjalnie ale ogórki kiszone odpychaja i dziwnie smakują - dobre były tylko w okresie mdłosci. Tydzień dziś 15 :) i chyba już na dobre wybraliśmy imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, coś tu cichutko ..... Asiulka a jakie imię wybraliście? :):) macie też jakieś dodatkowe na wypadek gdyby jednak urodził się chłopak? My tak zrobiliśmy, jak dziewczynka to Amelia Barbara a gdyby chłopak Iwo Szymon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wybraliśmy dla dziewczynki Pola a dla chłopca Przemek, tylko że dla dziewczynki już na 100% a z chłopakiem to się nam zmienia...od jakiś kilku dni czuję wiercenie w brzuchu...nie czuję ruchów tlyko tak jakby cały środek brzucha się wiercił, kręcił i robił fikołki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatam///
asiulka a jak bedziecie zdrabniac to imię dla dziewczynki,? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę mówić do niej pollena rex :) a co do zdrobnień to te co ma imię Ola to przecież bardzo podobne imię :) ale myślę też o stosowaniu: córcia, córeczka, dzidziuś, mały dzidziuś i grzeczny dzidziuś :)i pewnie mnóstwo innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisia_k
witam dziewczyny mam pytanie - czy któraś z Was stosowała może olej z wiesiołka i czy rzeczywiście pomaga on przy zajściu w ciążę, wspomagając wytwarzanie większej ilości śluzu? proszę o odpowiedź, jeśli któraś z Was coś wie na ten temat... pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamisia wydaje mi się ze któraś z dziewczyn to stosowała, nei wiem czy nie EGZ30 ale musiałabyś poczytać posty tak chyba ok 15 storny się zaczynaja i może tam coś jest na ten temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×