Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Coconut - dzięki za pamięć :) czuję się dobrze, tzn mówiąc szczerze to gdyby nie brzuch i dodatkowe kilogramy to chyba nawet nie wiedziałabym, że jestem w ciąży. Tzn nic się nie zmieniło, dolegliwości które były przed ciążą są nadal. Wracając do kologramów to rzeczywiscie ciężko mi się przyzwyczaić do nowej wagi i biustu :) tym bardziej że przez ostatnich 10 lat ważyłam max 52 a i to w porywach, wszyscy mówią, ze dopiero teraz ważę tyle ile powinnam, bo wtedy byłam za sucha :) A mi się wydaje, że to po prostu kwestia przyzwyczajenia. Może gdyby ubrania rosły razem ze mną nie "przeżywałabym" tak tego faktu. Tak czy inaczej, jeśli będę miała problem z pozbyciem się zbędnego tłuszczyku na pewno się do Ciebie odezwę :) Jeśli chodzi o małą to w środę mam kolejne USG, więc będę wiedziała coś więcej no i może się opkazać, że jednak będzie mały. Trochę martwi mnie fakt, że bardzo mało się rusza, a może wynika to z tego, że to ja jestem non stop w ruchu. Za Ciebie trzymam kciuki i nie myśl tak intensywnie o wieku i odezwij się czasem. Egz - odezwij się jak będziesz miała chwilkę. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani nasza Egz urodzila zdrowe, sliczne maluszki z soboty na niedziele :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia77777
Ja z tych podczytujących w krzakach. Super, bardzo się cieszę :) Na tą wiadomość bardziej czekałam niż na jakieś tam royal baby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 35
Egz moje gratulacje!!!!!!!!!!!! Masz w koncu swoje wyczekane malenstwa. Alez sie ciesze, az mi lzy polecialy. Niech ich Ciebie i ich Bog strzeze. Wszystkiego co najlepsze. Buziaki. Guzia Ty tez juz niedlugo. Misia dziekuje za pozdrowienia. Dziewczyny walczcie o malenstwo do kad mozecie. Bycie mama jest nie doopisania. Taze zycze wszystkim czekajacym Ince i Alicji szczegolnie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika83: mój mężulek ma 0gólny % r***liwych 14 % (norma powyżej 50%) z tego: szybka linearna 7% (norma powyżej 25%) wolna linearna i nielinearna 4% brak r***liwości postępowej 3% brak ruchu w ogóle 86% (norma poniżej 50%) no i jeszcze liczba plemników 4,25 mln/ml gdzie normą jest powyżej 20 mln/ml No i z takimi wynikami lekarka powiedziała, że tylko in vitro co nas zszokowało bo myśleliśmy, że chociaż na inseminacje się łapiemy:-( Jeszcze mężulek robił usg jąder gdzie wyszły małe żylaki i fragmentacja DNA plemników wyszła 17 gdzie norma to od 0-15% Dostał witaminki i tabletki i po 3 msc.ma zrobić ponownie wyniki i się okaże czy się żołnierzyki poprawiły aby zrobić inseminację. Będziemy jechać do kliniki w październiku. Ale po wynikach planujemy zajechać jeszcze do innej kliniki w Gdyni żeby zobaczyć jaka będzie opinia innego lekarza a jak zostanie nam tylko in vitro na na pewno spróbujemy. Mamy już po 30 lat i już byśmy chcieli małego brzdąca tym bardziej, że już staramy się tyle czasu a lata nieubłaganie lecą.......:-( anika 83 a bierzecie jakieś witaminki bądź leki??? EGZ GRATULACJE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka86 nutka86 :)
egz Gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!!! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dośc takiego kraju
Dziewczyny, podczytuje Was juz od ladnych kilku lat :) Wlasciwie od momentu, gdy sara zaszla w ciaze :) Czekalam na te chwile, i kurde musze panowac nad soba- Egz, mam lzy w w oczach i chyba zaraz sie porycze. Tyle lat czekam tu wlasnie dla Ciebie... gratuluje Ci serdecznie, na razie nic innego nie potrafię napisac. Nie wyobrazam sobie Twojej i Meza radosci, kiedy po tylu latach zobaczyliscie nareszcie swoje szczescie- i to od razu w dwupaku <3 Gratuluje Ci serdecznie, czekam na wiesci, szczegoly, cokolwiek. Kochana, Twoje zycie zaczyna sie od nowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egz, gratuluję Ci z całego serca !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz GRATULACJE!!!!!! Tak sie ciesze, ze malenstwa sa ju z Toba!! To chyba najpiekniejsze chwile w waszym zyciu. Zawsze wierzylam, ze doczekasz tej chwili, Boze to na prawde sie stalo! Cudownie caluja was ,odpoczywaj bo na pewno jestes wykonczona. Zycze zeby bobasy rosly zdrowo i daly ci troche odpoczac. Mega calusy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafi32
Egz 30 !!! GRATULUJE Z CAŁEGO SERCA :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje ci egz z całego serca, twoje dwa szcześcia juz są na świecie. Dałaś im życie dzięki twojemu uporowi i walce. Gdyby nie ty, gdybys sie poddała nie było by ich teraz z tobą. To niesamowite. Ucałowania dla calej rodzinki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2cudow
Moje najbardziej wyczekiwane Gratulacje!!!!! Egz ja tak samo jak "mam dość..." czytam ten wątek tylko ze Ty tu jesteś. Twoje jedno marzenie sie spełniło, nawet podwójnie:) Wyobrażam sobie co to dla Ciebie znaczy! Ciesz sie każda chwila, nawet jak będziesz wykończona bo czas tak szybko ucieka. Tak bardzo sie cieszę. Jesteś przykładem ze nawet po najgorszej burzy zawsze wychodzi słońce! Dla Ciebie świeca teraz dwa słońca! Najpiękniejsze Słońca! Życzę Ci samych radosnych chwil, zdrowia dla Cudów, dla Ciebie!!!!! Udało sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czytająca
Egz serdecznie gratuluję Tez jak dziewczyny wyżej jestem tu i czekam cierpliwie tyle lat na ten moment...Naprawdę bardzo sie ciesze razem z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuskus lekarz zlecił jedynie androwit naprzemiennie z salfazinem i wyniki w zasadzie nie ruszyły wcale bo w ruchu A było 0% to póżniej było 3% ale ta zmiana nie jest wynikiem leków a po prostu o te kilka % wyniki zawsze się zmieniają. My staramy się 4 lata, mamy 2 inseminacje za sobą i myślę o invitro ale chciałabym żeby mi zamrozili tyle komórek abym była w stanie wykorzystać wszystkie. Myślimy też o adopcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - gratulacje, tak bardzo się cieszę, że dzieciaczki są zdrowe!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mężulek łyka m.in. salfazin, l-karnityne, wit. C 1000, kwas foliowy, kwas omega 3, wit. E, diohespan max i polfilin. Chyba wychodzi dziennie 11 tabletek:-/ Ale łyka bez żadnego ale:-) Mam nadzieje, że się poprawią trochę wyniki nawet by było to lepiej do in virto. A dlaczego wasze inseminacje się nie powiodły? Kiedy podchodzicie do in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
Egz30 -ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ten moment jest najważniejszy w zyciu, coś pięknego!!!! wyprzedziłaś nawet royal baby;) Kochana tak się cieszę, poryczałam się jak chyba większość tutaj, to musi być niewyobrażalne szczęście, nie porównywalne z niczym do tej pory. Wykonałaś najlepszą robotę swojego życia , a teraz to juz pełnia szczęścia!! Kochana żałuję tylko ze nie można Was zobaczyć i wyściskac, wyobrażam sobie was teraz jako synonim szcęśćia na tym świecie. Coś cudownego, Twoje modlitwy zostały wysłuchane, a dla nas jesteś mega motywacją, wsparciem, światłem w tunelu. Wszystkiego najlepszego, odpoczywajcie! Kiki35- wielkie dzięki za pamięć o starszakach;) Alicjo -pozdrawiam upalnie, trzymaj sie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja.........
Egz - napisałam mejla, ale napiszę jeszcze tu. Z CAŁEGO SERCA GRATULUJĘ TOBIE I TWOJEMU MĘŻOWI. Twoja walka o dzieciatko ( a nawet dwa:) dobiegła końca. Pewnie jesteście teraz najszczęsliwszymi ludźmi na ziemi. Ale tak, jak napisałam, zasłużyliście sobie na to. Wszystkiego dobrego, dużo zdrówka i dużo siły dla ciebie :) Pozdrwiam i śle buziaki. Mi niestety sie nie udało. Inka - dziękuję za pozdrowienia. Dla ciebie też buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EGZ!!!!!!!!!!!!!! siedze rycze i cieszę się!!! Cudowne wiesci!! pochwal się w wolnej chwili wymiarami heheheh :) Alicja och bidulku teraz musisz nam tutaj dołączyc :( tak mi przykro łączę się z Tobą...tym bardziej ze mój termin się zbliża....trzymaj się ciepło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz ogromne gratulacje dla Ciebie i Twojego męża.Siła walki,upór,determinacja i miłość zwyciężyły.Jak sie czujesz po porodzie?Czy maluszki grzeczne?Cieżko mówić o wolnej chwili ale napisz nam co u Ciebie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuskus nie wiem dlaczego inseminacje nie powiodły się. U mnie po laparoskopii stwierdzono, że jeden jajowód jest niedrożny, drugi ok - tak przynajmniej twierdzi lekarz, który laparoskopię przeprowadzał. W zasadzie to już sama nie wiem co jest przyczyną. Zawsze inseminacje były przeprowadzane przy jajeczkowaniu w drożnym jajowodzie, mój m. (nie pamiętam czy już pisałam) ma 0 do 3% w ruchu A i normę w ruchu A+B, jeden lekarz twierdzi, że ruch A jest najważniejszy i dlatego nie ma ciąży, drugi lekarz uważa, że może być ciąża. Chyba spróbuję tych witamin, które wymieniłaś może coś będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co lekarz to inna opinia na temat inseminacji i bądź tu mądrym!!!! My byliśmy na razie tylko u jednego lekarza i powiedziała, że się żołnierzyki nie nadają ale na pewno pójdziemy do drugiego lekarza po tych 3-ech miesiącach. Chciałabym spróbować przez inseminację dlatego chcemy zna opinię innego lekarza - chciałabym mieć pewność, że nie ma sensu wydawać pieniędzy skoro i tak inseminacja skazana jest na porażkę. Bo po co robić sobie nadzieje, denerwować się itd. skoro nie będzie sensu. Zobaczymy czy żołnierzyki się poprawią po tych wszystkich tabletkach. Szkoda, że trzeba tak długo czekać żeby się o tym przekonać. Ciągle o tym myślę - jak to będzie!!! Nam powiedziała lekarka, że musi się poprawić fragmentacja oraz r***liwość plemników plemników żeby możliwa była inseminacja. Jeśli chodzi o witaminki to powiem Tobie, że mój mężulek tyka aż 4 tabletki l-karnityny (1g) a salfazin łykał przez 2 tygodnie 1 tabl. 2 razy dziennie a później po 1 dziennie, resztę witaminek 1 dziennie po jednej. Diohespan max i polfilin zostały przepisane w związku z żylakami więc jeśli chcesz mu dawać tabletki to bez tego. A wam jakieś tabletki zostały przepisane???? Dale Twój m dalej łyka androwit z salfazinem czy coś jeszcze dostał??? A kiedy będziecie chcieli podchodzić do in vitro? Ja cały czas się zastanawiam gdzie mamy jechać zrobić in vitro jeżeli z inseminacji będą nici:-( Na razie byliśmy w Invikcie u dr Szczyptańskiej ale cały czas myślimy gdzie jeszcze pojechać. Zastanawiamy się jeszcze nad Gdynią i ewentualnie Białystok bo ma dobre opinie na forach ale jest daleko. Do trójmiasta mamy 60 km więc niedaleko ale do Białegostoku ponad 300 więc jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z problemami zaufajcie warto przerzucić pierwsze 250 stron tego watku!! serio da Wam to wiecej wskazówek niż pytanie teraz gdy już się posypało jesli chodzi o starsze piszace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - gratuluję również :):):) ... wiedziałam, że będzie wszystko dobrze !!! spełniło się Twoje marzenie - JEDNO MARZENIE o które tak długo walczyłaś i dobrnęłaś do celu dzięki swojej determinacji i wierze w szczęśliwe zakończenie. Tyle osób sugerowało Ci adopcje, pisało po co się męczyć? a Ty po bardzo kamienistej, wyboistej drodze ale cierpliwie i z pokorą walczyłaś o Swoje Dwa Serduszka :) Udało się, masz już je przy sobie :) Całusy .... Czekam na Twój wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.podczytuje Was od dawna i czasami sie udzielalam.tez jestem po ivf .mam dwuletnie blizniaki a teraz jestem w 8 mcu naturalnej ciazy. Gdzie jest informacja.ze Egz juz urodzila? Szukalam i nie znalazlam.bardzo jej kibicowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest informacja od lali ze egz urodziła. (na 320 stronie :) ) Egz jak tylko dasz rade zdaj nam relacje jak tam maluszki, ucałuj je od cioci Dosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika83 i jak tam nastawienie? Jak tam próby zajścia w ciżę. Zdecydowaliście się na in vitro czy jesteście bardziej za adopcją. asiulka358 ja już trochę poczytałam tego wątku ale jest tegooo strasznie dużooo. Codziennie nadrabiam zaległości w wątku. Wczoraj ja wieczorem czytałam to w pewnym momencie załamałam ręce. Coraj bardziej mnie dobija takie czytanie, rosterki, ogrom problemów. Wczoraj machnełam ręką i powiedziałam sobie "nie czytam", "dosyć tego to mnie dobija". Dziewczyny często piszą aby zmienić natawienie, nie myśleć tyle o ciąży itd.ale jak się człowiek wkręci w wątek to się oderwać nie może. Ja o ciąży myśle ciągle, non stop i dlatego jak wczoraj czytałam i czytałam to stwierdziłam, że już koniec. A jak to się skończyło, że dzisiaj znowu troche już poczytałam bo nie chce mi się pracować. Ale naprawdę chyba musze wyluzować i trochę od tego wszystkiego odpocząć bo za dużo tego w głowie mi siedzi. A tak pozatym mam nadzieję, że niedługo ezg tu zawita i opowie swoje wrażenia:-) Ta dziewczyna to ma zaparcie, nie poddała się mimo tylu przeszkód!!!! Jeszcze raz gratuluje. Nie mogę się doczekać, ąż się odezwiesz!!!!!!! Jestem pewna,że będzie można Ciebie i męża wpisać na liste najcudowniejszych rodziców!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×