Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

volume_six

Dochodzę do wniosku, że mężczyźnie...

Polecane posty

Nie wiem czy gdzieś doczytałaś czy nie, ale ze względu na pracę sporo ludzi mnie szpieguje, a ja nie lubię im ułatwiać pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm raczej nie wgłebiam się w wiele tematów na forum :) ze względu na pracę? szpiegują Cię? olaboga... wole nie myślec gdzie pracujesz :) ok, nie ułatwiajmy pracy szpiegom... akysz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he no właśnie pracuję w domu kultury:) ale przez lata zajmowałem się czymś co Ty nazywasz internetem i niektórym trudno uwierzyć że już tego nie robię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj.. za dużo zdradzasz na forum publicznym. Juz zaraz Cie znajdą! : o w domu kultury... hm artysta? ;) ja bym chciała pracowac w Internecie, ah nie musiałabym chodzic (dosłownie) do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak? a co mam wpisac żeby znaleźc? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:DD:D:D:D (udaję głupią babę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to zabawne, że nie chcesz podac swojego imienia, ale mówisz o googlach i co wystarczy żeby wpisac i Cie znaleźc... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volume_six "ale to zabawne, że nie chcesz podac swojego imienia, ale mówisz o googlach i co wystarczy żeby wpisac i Cie znaleźc.." No to Ci zostawiłem wiadomość:) sprawdź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie jeszcze zależy w jakim rejonie Polski mieszkasz. U mnie misie polarne biegają ulicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam i znalazło trochę informacji, ale ja nie lubie włazic w czyjesz życie (chociażby wirtualne) z butami, jeśli ktoś sobie tego nie życzy :) nie przesadziłam... foki w rzekach też się znajdą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzasz, w prawdzie foki żyją w Bałtyku, ale one nie bardzo mogą żyć w słodkiej wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka już ze mnie maruda, co ja poradzę? :) ale się nudzę dziś strasznie i zamiast się uczyc to siedze na kafe itp. ohjej... :] a Ty nie masz pracy? Nie spedzasz czasu z żonką? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję, ale prace mam małofrapującą, a Małżowinka uczy się i tylko od czasu do czasu potrzebuje mojej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem praca w domu kultury jest całkiem ok :D mimo że nigdy nie pracowałam w takiej instytucji :D To żona jeszcze studentka?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuda. Strasznie bezpłodne, nierozwojowe i stagnacyjne grono. jedyne co to mam się z kogo nabijać:) i fajnych ludzi mam w dziale. A Małżowinka dalej się uczy. Chce być biegłym rewidentem a to wymaga sporo tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×