Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

volume_six

Dochodzę do wniosku, że mężczyźnie...

Polecane posty

Jeśli oboje będziecie "chcieć" i będziecie "pracować" razem wspierając się to macie duże szanse.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... często zastanawiam się, czy on chce. Niby wiem, mówi mi to, ale i tak czasami wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie zaintrygowałaś. To jakieś hobby, czy może jakieś artyzmy?? Kurcze pochwal się bo mnie ciekawość zżera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he no to fajna rzecz. Do malowania i rzeźbienia szef poskąpił mi talentów. Zawsze chciałem mieć taki gabinet z wielką biblioteczką na trzech ścianach i zawsze mi się marzyły takie główki "potworków" wyglądające z pomiędzy książek. Kupić takich się nie da, a zrobić nie potrafię:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze poszukaj kogoś kto potrafi? :) dużo tkaich ludzi, chociażby w internecie. Ja nie uważam, że mam talen ale lubię to robic, wiec może Ty też spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już próbowałem. Udaje mi się coś fajnego zrobić ołówkiem, całkiem nieźle tuszem, farny to porażka, rzeźbienie nie lepiej, za to potrafię robić modele i makiety takie bardzo dobrze naśladujące rzeczywistość:). No i fotografia, tylko ostatnio sprzęt się popsuł i zbieram na nowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to widzę, że jesteś dosyc uzdolniony :) ja niestety ani nie rysuje, ani nie maluje... szkoda słów :D ale fotografia... ah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę po jednym dziadku odziedziczyłem. Ten to potrafił, ale za to chlał jak smok. Poza tym lubię próbować różne nowe rzeczy i czasem udaje mi się coś fajnego zdrobić. He he za to literatura to poczytać tylko, no może czasem troszkę pośpiewać i po brzdękać troszkę:). Taka mała twórczość to fajna zabawa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) rozuuumiem... a ja czasem lubię jakieś głupawe romansidło obejrzec, czy posluchac ckliwej muzyki ;) takie tam kobiece, no bo wkońcu czasem dochodzi do \'zmęczenia materiału\' prawda? :D ile można myślec... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się ograniczać czas spędzany przed kompem bo już mi się na mózg rzuca:) Będę krócej ale intensywniej:) Na dziś uciekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja superowo:) Małżowika wyjechała na studia i mam chatę wolną do późnego wieczora:) Impra na całego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumpli to za wiele tu nie mam, piwa nie piję, a panienki zaraz zabrudzą mi mieszkanko które tak starannie posprzątałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×