Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

volume_six

Dochodzę do wniosku, że mężczyźnie...

Polecane posty

Bo ja wiem czy od razu się nabijam. Któryś z wielkich powiedział coś w sensie "Jakie znaczenie ma to że zajmujesz się rzeczami na które nie masz wpływu?? Może bardziej celowe zająć się rzeczami na które masz wpływ." A mnie zginęła herbatka i to taka dobra:( A co gorsza chyba sam ją gdzieś zgubiłem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądre słowa, ale niestety trudno mi je wprowadzic w zycie :( a co to za dobra herbatka? :) ja uwielbiam takie aromatyczne, pyszne, z herbaciarni... mniam, a Ty mówisz o saszetce i zastanawiam się czy piłam moze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie to była TGFOP Assam z drugiego zbioru. Niby zwykła, czarna, indyjska bez żadnych aromatów, ale ja ją bardzo lubię. W życie z natury bardzo łatwo się wprowadza różne rzeczy. Spróbuj może tak: - filiżanka herbaty, wypić spokojnie i nie myśleć o niczym innym niż o piciu herbatki - jak brakanie herbatki zastanowić się czy rozpatrywanie danej sprawy ma jakiś sens - jeśli nie ma sensu to należy wziąć następny problem i powrócić do punktu pierwszego - jeśli warto zastanowić się nad problemem to wiedz że problemy potrafią same się rozwiązywać więc możesz zająć się następnym i wrócić do punktu pierwszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie wolę zieloną herbatę :) ale czarna też jest ok. a te przemyślenia przy herbatce są całkiem ok, chociaż z takiego rozwiązywania problemów raczej się nic nie wywnioskuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zbyt poważnie traktujesz życie. Mnie zawsze bawiło jedno zdanie Konfucjusza. "Zanim zadasz pytanie zastanów się czy chcesz poznać odpowiedź":) Jak coś idzie nie tak to ludzie mają zły zwyczaj zadawać pytanie "co jeszcze może się stać".:D:D Zazwyczaj w bardzo krótkim czasie dostają odpowiedź:D:D:D A w sumie jest tyle fajnych i wesołych rzeczy którym warto poświęcać czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i teraz zrobiłeś ze mnie jakiegoś gbura :P Ja cieszę się życiem, no ale czasami jest ciężko. Szczególnie kiedy coś nie idzie po naszej myśli :| Kiedy pytam chcę znac odpowiedz. :) nie pytam \'po nic\' :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak Ci się wydaje, bo w internecie ciężko pokazac usmiech :] Na żywo uśmiech non stop, tylko czasami jest mi smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam... ale wtedy nie mam siły na uśmiech. Spotkam się z przyjaciółkami to pośmiejemy się, pogadamy, ale kiedy tylko zostaje sama... szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to paluszkami trzeba te usteczka w prawidłową stronę wygiąć:) Z każdą prubą będzie coraz łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym momenci jak głupia szczerze się do monitora :) nie trzeba paluszkami ust nawet dotykac, wystarczy poczytac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno mi odpowiedzieć bo to jak mnie ludzie odbierają to jest ich subiektywne odczucie. Ale staram się odziaływać pozytywnie na otoczenie. Kwasów jest i tak zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo a kto tu nas podgląda :) witaj Kwiatku :P Filozof dobra dusza.. dla wszystkich chcesz dobrze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filozof - tylko uwazaj... bo szewc bez butow chodzi :P volume_six - a co, publicze forum to se Kwiatek wejdzie tu i ówdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja zabraniam? :) oczywiście zapraszam, ciekawe czy więcej ludzi to czyta :D ale odeszliśmy od tematu całkowicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volume_six - zdaje sie ze temat calkowiecie sie wyczerpal i luzno dryfujecie z filozofem ;) zawijam sie i zostawiam was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v-6 Jescze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził:) Już się tego boleśnie nauczyłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już od razu dogadzac wszystkim :P Za dobrze by ludziom było... Filozof, jak masz na imię? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×