Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

volume_six

Dochodzę do wniosku, że mężczyźnie...

Polecane posty

ooooooo czy to ta sama v-6 pisze o "wybaczaniu drobnostek"??;) Moja żona musi znosić moje specyficzne podejście do kobiet, bardzo silne poczucie niezależności i przemądrzałość:) Jak nic pójdzie za to do nieba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak ta sama... aczkolwiek względem mojego mężczyzny nie jestem taka pobłażliwa (niestety) :) a cóż to za specyficzne podejscie do kobiet? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj myślę że znacznie gorszy, on pewnie nie pozwala się cmokać, przytulać, nie pozwala beczeć i nie podaje chusteczek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty gorszy czy on? on pozwala się cmokac, lubi się przytulac, kiedy płaczę przez niego:pozwala beczec i nie podaje chusteczek... kiedy płaczę bo mam jakiś problem to odwrotnie :) a Tyyy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko ja tak robię z większą ilością kobiet, a nawet czasem z nieznajomymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pisząc "on pozwala się cmokac, przytulac... itd" miałam na myśli, że ja to robie.. i że mi na to pozwala a nie obcym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żona to naprawdę pójdzie do nieba:) Kiedyś nawet powiedziała że to dobrze że mam taki stosunek do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz to tak naprawdę jest bardzo względne. Oczywiście jeśli bym tak robił bo szukam ja lub ta druga osoba jakieś "przygody" no to jest jak najbardziej zdrada. Kobiety działają dość emocjonalnie i kiedy jest im smutno potrzebują takiego kontaktu, kiedy coś je bardzo ucieszy chcą się spontanicznie tym podzielić. Mnie tak kobiety wychowały że nie odpycham tych zachowań chyba że jest w nich coś "niepokojącego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy rozpoznajesz, że działanie emocjonalne to tylko TO, może któraś ma na myśli coś więcej a nie wie jak się do Ciebie zbliżyc? czyli jesteś etatowym pocieszycielem smutnych pań? (nie mam na celu obrażenie Ciebie, tylko pytam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he bardzo etatowym. Momentami mnie to strasznie deprymowało bo kobiety do których czułem miętę zadawały się z maczami, a do mnie przychodziły się wypłakać. Kurcze frustrujące to było. Takie reakcje emocjonalne są z natury incydentalne (raz i pyk), a jakiś takie niezdrowe mają pewien "tok". Poza tym w takim emocjonalnym kontakcie kobiety nie szukają erotycznych doznań. Tak +-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( bliski kontakt emocjonalny moze byc gorszy od fizycznego... co z tego że np mężczyzna nie kocha się z obcą kobietą, kiedy ją np kocha...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namotałam... kocha-kocha :) co z tego jeśli nie uprawiają sexu, jak np facet ją daży uczuciem,o niej mysli i tęskni. a "do zakochania jeden krok" jak mówi piosenka. To się dzieje dosyc szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he nie myl spontanicznych reakcji emocjonalnych z uczuciami. Ja nie zakochuję się w tych kobietach. :) W prawdzie jest duża grupa kobiet z którymi mam bardzo bliską więź ale to zdecydowanie przyjaźń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he no jak najbardziej w realu, teraz to są przeważnie dwudziestokilkuletnie kobiety i urody raczej im nie brak. uległem raz i źle zrobiłem, ale ona była bardzo zawzięta, a ja bardzo zdesperowany i uległem. Skończyło się raczej smutno, teraz powiedzmy że traktujemy się poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona jak najbardziej, jedna z tych kobiet to nasza świadkowa. No cóż, długo samotny, za dużo łez powycierałem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w takim razie, nie ładnie z Twojej strony, ale jeśli żałujesz i tego nie powtarzasz... ja miałam podobną sytuację, dlatego cięzko mi zaufac. :( Czyli jednak mężczyzny nie można zostawic samego, bo zaczyna się. Eh... ciekawe jak tam mój :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie dokładnie to określiłem. Nie byłem z nikim związany od około 3 lat, dziewczyna była moją wychowanką więc znałem ją od ponad 5 lat od roku była pełnoletnia. Niestety była moją podwładna. Naruszyłem tę zasadę. Cóż nie jestem matką Teresą i jak większość ludzkości chciałem egoistycznie by to właśnie mnie ktoś pokochał. Pomyliłem się. Ponoć też ludzka rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli w takim razie nie zdradziłeś żony... Szukanie miłości to nic złego, kiedy jest się samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×