Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Ja ryzykuje....bo nikt nie chce pisac bo 100 stronka sie zbliza.....Kalpeczku lap ja lap;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie dziś, nic mi się nie chce robić:-/ jakiś leniwiec weekendowy mnie chyba dopadł. Jeszcze tylko godzinka i uciekam do mamy na weekend, wczoraj obiecała, że mi upiecze ciasto jak przyjadę, mniam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ani Ty ani ja nie zgarniemy jak glupie bedziemy teraz pisac i ciekawe komu teraz wskoczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia tak lapalysmy ze ani Kalpek ani ja nie zlapalysmy hehehehehe:) Za to szczescie bedzie miala Felicity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, kto zgłosił mój post do usuniecia? był zaraz pod postem małej26 na str. 99???? oj, nieładnie koleżanki z drygiego topiku!!! nieładnie! ciekawe, czy ten też usuniecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ja nie mysle ze to ktos z naszego topiku.....przeciez dziewczyny chcialy poczytac o tym co napisalas!!!!!!!!! Jezeli cie urazilysmy to przepraszamy🌻 Ja wierze ze to nikt z nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byc moze to ktos z innego topiku przylazl na nasz i zglosil do usuniecia, pojecia nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha zapomniałam powiedzieć, w zasadzie napisać, zdecydowanie lepiej się piszę jak wiem jak wyglądacie, dziękuję za zaproszenia na nk:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo Felicity:) Dziewczyny ale ktos nas wkopal.....ciekawa jestem co to za dobra duszyczka pofatygowala sie na nasz topik i zglosila posta majki do usuniecia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wlasnie niewiem co to sie dzieje....ktos chce nas albo sklocic ze soba albo co.....ja wiem na 100% ze to zadna z dziewczyn z naszego topiku nie zglosila post do usuniecia:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie rozstrząsajcie, ja sie domyślam kto! -Konkurencja:P:P:P nie martwcie sie, chciałam po prostu, abyście poczytały, że niewiele straciłyście wraz z ucieczką pewnych dwóch pań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a można wiedzieć co było napisane w tym poście, że został usunięty. Z reszta może to nie ważne - chyba ktoś lubi dziecinne zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyszlo szydlo z worka....juz jestem na 100% pewna kto ten post usunal....heheheh:) juz nie chce wracac do tego tematu , zamknijmy ten rozdzial......i nie przejmujmy sie jakimis tam "obcymi"dla nas osobami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no nie dane jest mi chyba zmierzyć sobie temp dzisiaj. Znalazłam właśnie drugi termometr, taki najzywklejszy, najprostszy ale niestety krska rtęci jest podzielona na 3 odcielne odcinki więc pewnie nadaje się on tylko do wyrzucenia. I tak ta głupia @ napewno przydzie, coraz bardziej to czuję... Dziewczyny jak ja bym chciała juz żeby był lipiec... Odbierzemy nasze mieszkanko, później urządzimy i pewnie nastepne święta spędzimy już w normalnej rodzinnej atmosferze. Mówię Wam mam już dosyć tej Irlandii - jedyny plus mojego pobytu tutaj to Tomek - gdybym się nie zdecydowała na ten wyjazd to napewno bylibysmy dalejtylko znajomymi... Los potrafi czasami zaskakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, jeszcze 15 minut i weekend:-) nie mogę się już doczekać. Nareszcie odeśpię cały tydzień, pod czujnym okiem mamuni. Niestety mój wyjechał i nie wiadomo kiedy wróci z trasy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewuchy ide smażyć naleśniki - chociaz baaaaaaardzo mi się nie chce. Od rana biorę się za naukę łaciny ale co chwilę znajduję ważniejsze zajęcia i tak odwlekam moment, w którym zasiądę "wchłaniać" wiedzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka szybko to zleci zobaczysz;) A z tym termometrem to rzeczywiscie masz same przeboje hehehe....chyba jednak bedziesz musiala kupic nowy;) Felicity i juz weekend, fajnie nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do termometru, to ja właśnie kupowałam ostatnio, bo mam elektroniczny, ale wcale nie jest taki wiarygodny, najpewniejszy jest rtęciowy, albo douszny, ale drogi. Ale chciałam powiedzieć, że stoję w aptece, wyciągam 20 zł(kilka lat temu płaciłam około10), a kobieta mi mówi 1.50! Hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewuszki Mysia patrzyłas na ta strone co majka wyżej wypisała strony ja sobie zobaczyłam, ciekawe to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×