Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

ja czuje się nawet choć ostatni mdłości powróciły jeden plus że nie wymiotuje i taka jestem nie wyspana a szczeże to nic mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko moja przesypia około 18 godzin na dobę. Średnio wychodzi godzina snu - godzina zabawy i w nocy śpi z jedną przerwą na jedzenie. Właśnie ją wykąpałam była bardzo grzeczna, potem ją ponosiłam i usnęła ładnie. Izulka ale masz już dużą pannę!!! Fajnie że teraz jesteś w ciąży bo różnica wieku między dzieciaczkami będzie nieduża. Saro ja tylko czekam aż weteranki ogłoszą ciąże, najlepiej wszystkie na raz !!!!. Nie martw się w następnym cyklu pójdziesz do gina. Alutek a widzisz mówiłam ci żebyś się nie denerwowała bo nie warto, moja kuzynka miała urodzić dziecko z jakąś poważną wadą , chyba chodziło o serce i zespół downa więc coś podobnego jak u ciebie ale już nie pamiętam szczegółów, jej mama strasznie rozpaczała - cała rodzina załamana. A dzieciątko urodziło się zdrowe jak rydz!!! I tylko nerwy niepotrzebne... Madzik oby opijanie zaowocowało :D :D :D Ale powiem ci że mój chciał dziewczynkę. A teraz następnego chce chłopczyka, ja mu mówię że co zrobi to będzie miał. I że on coś mi wygląda na tatusia dwóch dziewczynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehh ewcia moze maz ma silna wole jak to moj dawid okreslil i jak zechce chlopczyka to bedzie mial:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa_________ ale Emilcia jest sliczna!!!!!!! izulka ________ Zuzia to juz duza panna a jaka slodka myszka ________ dawaj, dawaj musi sie teraz udać koniecznie madzik_______ to ty bedziesz miala jakiegos naukowca bo jestes na bieżąco z nauką i jak bedzie siedzial w brzuszku a ty bedziesz sie uczyc to potem bedzie jak znalazl alutek ______ mamy coraz wiecej chłopcow i dobrze !!!!!!!! w koncu ja tez chce byc za jakies 25 lat teściową hehhee jezeli chodzi o badania to najwazniejsze ze sie uspokoilas, synek to czuje i tez bedzie spokojniejszy czekam na Smerfcie !!!!!!!!! juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik ________ jak sie rozpedzi to beda bliźniaki tak jak u naszej Smerfetki !!!!!!!!!!!!!!!! a jeszcze po alkoholu to poped jest wiekszy to i dzialanie lepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa eheh tak maly geniusz bedzie lepiej po mamusi niz po tatusiu heeh dzis chyba smerfcia wyszla ale pewnie zanim w domu sobie posegreguje to sie zejdzie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa heeh ty to umiesz powalic na kolana eheh u dawida byly blizniaki to kto wie ja bym sie nie obrazila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh pani misiowa to juz mi przyszlosc powiedzialas nie mam co patzrec na pojedynczy wozek:):):0 no ja tez jestem ciekawa jak wygladaja i czy sa podobni do siebie male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Co ja słyszę Madzik planuje bliźniaki _____które w dodatku od razu będą miały zdaną maturę :D dziewczyny szlag mnie trafia bo pode mną meszka szczyl który całymi dniami jeździ na deskorolce. Huk potworny! Właśnie urządził sobie taki maraton że myślałam że zejdę na dół i mu jaja powyrywam. Walnęłam mu młotkiem w podłogę na razie przestał - zobaczymy co dalej. Jak się nie uspokoi zejdę wieczorem do jego matki, która niewiele się nim przejmuje bo po rozwodzie z mężem \"korzysta z życia\" a syn samopas chodzi. I postraszę ją, jak się za niego nie weźmie to dzwonię do dzielnicowego. Sąsiedzi pod nim tez juz maja nerwy na wierzchu. Na dobrą sprawę szczyl powinien byc teraz w szkole !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa_______ to masz niewesolo, musisz cos z tym zrobic bo tak sie nie da zyc przeciez jeden gowniarz nie bedzie utrudnial zycia ludziom w calym bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Tak jak obiecałam piszę :) 2 stycznia przyszedł na świat mój synek Filip :) dopiero wczoraj opuściliśmy szpital bo mały miał żółtaczkę a ja po cc gorzej niż inwalida. Przeszłam przez mękę związaną z bólem dopiero przedwczoraj sama wstałam z łóżka. Na szczęście mąż był ze mną cały czas w szpitalu bo inaczej nie dałabym rady nawet dojść do łazienki, nie mówiąc już o opiekowaniu się dzidziusiem. Teraz jesteśmy już w domu i próbuję się jakoś zorganizować. Mały jest grzeczny, cały czas praktycznie śpi trochę gaworzy no i dużo je :) ja już przeszłam nawał pokarmu czego żadnej z Was nie życzę. Teraz już na szczęście wszystko się unormowało a ja spokojnie mogę karmić. co właśnie idę czynić :) Buźki noworoczne dla Was, dużo szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................21.. . . .. .........30.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................54.... .............07.01.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................5.... . .............24.01.09 EwelkaO /Kraków.........27...................4...................29. 01.09 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu olawd.....................28...............38........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................34........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................24......... .................01.05.09 alutek29.................29.................15......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................12........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip.......................2.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja juz po maturze :):):0 ewcia ja bym odrzau na policje dxwonila co on sobie mysli a jak kiedys bedzie ci mala budzil no ja to bym nie wytrzymala :P:P:0p asiunkia gratulacje ❤️ same synki cos ostatnio:):):) wiem co przeszlas przez cc bo i ja mialam teraz czekamy na smerfcie :):):) 😘 [kiss ]😘 bu$$$ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilowa
Witam serdecznie i niesmialo pytam czy przyjmiecie mnie na forum? Wlasnie rozpocal sie 3 cykl naszych spontanicznie podjetych staranek. Za pierwszym razem tlumaczylam sobie, ze nie wyszlo, bo rozlozyla mnie paskudna grypa. W drugim cyklu zmiana klimatu i ogromne zmecznie. Na najblizsze tygodnie nie planuje stresow, chorob ani wyjazdow :) Wierze, ze sie uda :) Wszystkim Wam zycze spelnienia marzen w Nowym Roku i duuuzo milosci, bo przeciez ona najwazniejsza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam lilowa nie masz co sie pytac ty;lko wpisuj sie do tabeleczki i zagladaj do nas:):):):) no i proponowalibysmy ci zmienic nik na czarny wtedy bedziemy wiedzialy ze nikt sie pod ciebie nie poszyje:):):0 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co tak ciuchutko nie wim czy wam mowilam ale chyba sie nie chwalilam ze 31 mam studniowke:):):) tylko dawid nie chce poloneza tanczyc :(:(:( mam nadzieje ze go namowie:):):)ale te przygotowania do studniowki bardzo wolna ida ja juz wsumie zaplacilam ale teraz ciagle na cos brakuje a jeszcze nie mamy nic na dekoracje sali a to juz tuz tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik :) Dzieki za mile przyjecie.Jejku, ja juz prawie zapomnialam jak to bylo przygotowywac sie do studniowki. Zycze Ci jednak udanej zabawy! Na pewno wszystko sie uda. Jakos tak staro poczulam sie jak na to forum.Szybciutko staracie sie o dzidziusia. :) Ale jesli tylko czujesz sie gotowa to super. Ja jakos dlugo chyba dojrzewalam do tej decyzji i chyba jeszcze nie do konca czuje, ze doroslam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia gratulacje!!!!!!!!! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ ja juz na drugi dzień po cesarce musiałam wstać i zająć się dzieckiem, bo mąż nie mógł być ze mną całą noc, więc 24 godz po cc byłam na nogach a wieczorem sama musiałam małą brać do karmienia i przewijać. Ból przy wstawaniu nieziemski. Obok leżała dziewczyna po normalnym porodzie to bez porównania lepiej się czuła i normalnie chodziła od razu po porodzie a ja jak kaleka. cześć Liliowa. Madzik faktycznie wcześnie poczuła instynkt macierzyński ale za to będzie młodą mamą i jak juz będzie w moim wieku (31) to będzie miała odchowanego brzdąca :D A co do ciąży to myślę że każda z nas ma lub miała obawy że do tego jeszcze nie dorosła. W końcu to duża odpowiedzialność :D Mam nadzieję że niedługo wam sie uda. Myszko weź no tam pogoń Graminis na tym drugim forum żeby i do nas czasem zajrzała :) madzik ja zadzwonię na policje jak szczyl jeszcze raz będzie tak hałasował, no mówię wam nóż się w kieszeni otwiera !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia ________ wielkie gratki [usta👄👄👄 dawaj foty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! witaj lilowa 🌼 madzik a jaka masz suknie ?????????? pisz tu zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam suknie taka na tiulu uszyta zielona :):):):)a ja mam 20 lat prawie 21 to juz stara dupa ze mnie eheheh a mnie wczesnie wzielo na dzidzie czuje ze juz czas:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale bardzo mnie wy zacheciliscie to wasza wina :):):):):) heheh dzieki wam zrozumialam jakim skarbem jest dziecko bo w sumie wczesniej aby mowilam ze chce bejbe bo po tym co mnie spotkalo dawid strasznie sie zniechecil nie wiem moze sie bal a dzieki wam bo czasami czytal ze mna to zrozumial ze chce i on i od kiedy dolanczylam do was zaczely sie staranka a teraz to juz takie na maksa :):):0 chwila chwila a yourmind?????????aaaaaaaaaa ten sam wiek:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dziewczyny :) Mi juz 27 latek strzelilo. Za rada Madzika wpisze sie to tabelki. Jesli nie bedzie Wam to przeszkadzac, z checia bede do Was zagladac. Mieszkamy w Anglii, nie mamy wlasciwie z kim sie tu dzielic naszymi obawami i radosciami w czasie planowania dzidzi. Mamy siebie i w sumie to wystarcza ale czasami brakuje babskich pogaduch ;) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................21.. . . .. .........30.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................54.... .............07.01.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................5.... . .............24.01.09 EwelkaO /Kraków.........27...................4...................29. 01.09 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................3.................05.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu olawd.....................28...............38........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................34........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................24......... .................01.05.09 alutek29.................29.................15......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................12........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... .............2.01.2009 Powiedzcie mi prosze, na pewno macie juz swoje spostrzezenia. :) :)Po jakim czasie staran najczesciej sie udaje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa dluga lubie takie suknie co kiedys sie nosilo w dawnych czasach takie baniaste:):):) hehe nie nie chcialam powiedziec ze juz wkroczylam w moje dwudziesto lecie:):):):):) to teraz juz z gorki 😘 😘 lilowa witamy w tabelce:):):) z nami nie zginiesz:):):):):) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×