Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

misiaczku ja tez się dziwię co tak pusto ... :( U nas dziś hula mroźny wiatr więc tez nie wyjdziemy na dwór :( może jutro się poprawi. Dziewczynki odzywajcie się!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQa to ciepla herbacia i odpoczywaj:)) ja dzis na noc jeszcze i wolne :P bylam wczoraj u mojefo w pracy zrobil mi pyszna pizze duza! ale dwa kawałki i mialam dosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ale jestem wstręciucha moja kuzynka zaszla w ciąże po niecałym roku starań, z jednym jajnikiem...a ja zamiast się cieszyc to jakas zdołowana jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno się nie odzywałam, bo czasu brak-w robocie zapierdal, do tego kilka prac zaliczeniowych do napisania miałam (została mi jedna), do tego egzamin w niedzielę i jeszcze w tym tygodniu pracowałam do 18-tej. I jeszcze okres dostałam (ale to żadna nowość, bo ode mnie to się chyba nigdy nie odczepi....) Czy ktoś ma wieści od Smerfetki? Dzieciątka zdrowe? Mamusia szczęśliwa? Do domu wróciła? Przesyłam 👄 Madzik za maturę! Monia zdrowa? Efqa jak tam Emilka? Pewnie urosła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara Emilka urosła i spasła się jak prosiaczek :) nikt by nie pomyślał że była niedożywiona na poczatku przez tą żółtaczkę. monia faktycznie coś sie nie odzywa. Ewelka ja też się zawsze złościłam że te moje koleżanki które miały problemy ze sprawami kobiecymi i to poważne już dawno pozachodziły w ciążę i mają dzieci a ja niby zdrowa i nic. Rozumiem że jesteś zdołowana. Ale pomyśl sobie że jak jej się udało to tobie się tym bardziej uda!!!!! Zjadłam bułeczkę czosnkową zobaczymy jak mojej córci posmakuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wiecie co dopiero skończyło mi się jajeczkowanie (mam nadzieje, że owulacja była), a ja już zaczynam miec objawy ciąży. To chyba przeradza się w małą paranoję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa - dzięki za pocieszenie... już mi trochę przeszło;) jeszcze się z tym przespie i bedzie ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka pomyśl że to świetnie wyszło bo ty niedługo zajdziesz w ciąże a ponieważ dzieciątko kuzynki będzie starsze to ubranka po nim dla swojej dzidzi będziesz miała jak znalazł :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka tez przez to przechodziłam, raz miałam dosłownie wszystkie możliwe objawy ciąży - no ciąża urojona dosłownie mówię ci, jak @ przyszła to był szok! A jak naprawdę byłam w ciąży to nic ZERO jakichkolwiek objawów ani nawet śladu kobiecej intuicji i jak zrobiłam test .... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby ten styczeń jakoś zleciał - luty krótki a potem już wiosna.... Nie myślałam że wychowywanie dzieci jest takie trudne... a najgorsze chyba jeszcze przede mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiałam ze Smerfetka juz lepiej sie czuje Maluszki juz nie maja zółtaczki:D moze juz w poniedzialek wyjda :) Smerfecia pozdrawia WAS i dziekuje z a pamiec 👄 bardzo juz by chciala byc w domu ma dosc tegoi lezenia no nie dziwie sie wkoncu msc..w szpitalu nic przyjemnego..nic uciekam niedawno wrocilam z pracy oczy sie same zamykaja zajrze pozniej 👄 milego Dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogoda deszczowa i wieje wiatr ja czuje się tak sobie pobolewa mnie brzuch na dole i strasznie mnie mdli w pracy mam już troche lżej dziewczyny już mam kupiony bilet do Polski na 30 Maja nie moge sie doczekac już na stałe do domu a mąż pewnie jeszcze troche zostanie choć czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry mala śpi, mąż na zakupach a ja ograniam mieszkanie bylam wczoraj na browarze z przyjaciółką, nawet nie wiecie jak ja dawno nigdzie sama nie wychodzilam ale jaka to satysfakcja ubrac sie normalnie i makijaz zrobic i wyjsc i stracilam rachube czasu tak sie zagadalysmy i o 21.36 dostaje sms od męża \" Żyjesz?\" przypomnial sobie o moim istnieniu hehhee no ale wrocilam do domu dziecko wykapane i nakarmione spalo a ja sobie polezalam w wannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane 😘 moja mala niestety poprzestawiala sobie wszsytko w nocy buszuje a w dzien spi i za nic obudzic ja nie mozna zeby sie przestawila i ja nieprzytomna okolo 4 tej w poludnie zaczynalam odzywac zeby znow noc jakas przetrwac. Dopiero wczoraj 1 raz od 1 szej do 4 spala a potem od 4.30 do 8 smej az ale w domu mialam czarno ciemno cisza kompletna wczesniej zaswiecalam Swiatlo bo jak juz znia siedzialam to po co po ciemku i tu byl chyba blad.Przewijalam ja karmilam calkiem po ciemku i spala. Mam nadzieje ze to byl najwiekszy problem i dzis tez bedzie spala :) pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka witaj Matko Polko !!!!!!!!!!! dasz sobie rade!!!!!!!! jak nie Ty to kto ma sobie dac rade!!!!!!!!!!! jak spedzacie weekend kobietki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajajajaj
tez koniecznie chce zajsc w ciaze. mam torbiel jajnika. w tym miesiacu 2 dni po stosunku mialam okropne skurcze calego brzucha. nie moglam chodzic z 2 godziny. czy moglo to byc zaplodnienie? drugie pytanie to okres. temperatura utrzymuje sie caluy czas 37,2 stopnia a dostalam okres i trwa juz 3 dzien . jest calkowicie bezbolesny. temperatura skoczyla do 37,3. czy moze to byc ciaza? czy sa jakies szanse? w zwiazku z tym mam pytanie. czy skurcze bardzo sielne 2 dni po stosunku to moze byc zaplodnienie? jak wyglada okres w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny matura z polskiego to luz nie narzekam :):):) ja dopiero znalazlam troche czau u mnie nic ciekawego ten sluz mnie martwi bo wkladka cala mokra a rozciagniecia zero co to znaczy ze sa dni plodne czy nie? bo na jednej kaffe wyczytalam ze jak sie ma mokra wkladke to sa dni plodne:(:(:9 ewelka kupie sobie ten wiesiolek w nastepnym cyklu bo widze ze on naprawde dobrze dziala ale obym nie musiala kupywac a szczerze mowiac nawet zeszytu nie zajrzalam na mature:P:P:P nikolka wrzuc na luz i bezdie dobrze :):) 😘 😘 misiaczki ja tez trzymam za ciebie kciukki oby ten rok byl dla nas owocny:):0 😘 😘 kalpek bedzie dobrze nie zalamuj sie bo to najgorsze co mozesz zrobic:):0 😘 😘 trzymam kciuki za ciebie nalezy ci sie :):) sarciu dzieki za kciuki jak zdam to wypijem heeh:):) 😘 😘 efcia dobrze ze emilka ma taki apetyt i przybiera na wadze lubie takie male puncusie moja siostra tez byla taki fajny puncus i tak ja nazwalam puncek i teraz tak na nia wolaja a ma 5 lat:):) i teraz juz wydorosla i juz nie jest takim puncusiem 😘 😘 dla ciebie i emilki smerfcia czekamy na wiesci i fotki w poniedzialek:):):):) jolcia to juz na stale u nas zagoscisz jak fajnie:):):) 😘 😘 czyli dzidzia urodzi sie tu:):) pani misowa ja tez marze zeby ktoregos dnia miec bejbe i pojsc na piwko bo nie pamietam dnia zebym byla w barze na piwku przyjsc do domu a tu maluch spi a dawid zadowolony kolo niego :):):) pozazdroscic aby😘 😘 patinko mowilam ze mala oliwka woli noc niz dzien hehhe przyslij ja do mnie to sobie odpoczniesz chetnie sie nia zaopiekuje takim slodkim bejbiakiem tego mi potrzeba:):) [kiss ]😘 😘 😘 buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulkaa
Witam was dziewczyny serdecznie pozdrawiam i cieszę się że powstała ta druga część czyli kontynuacja mojego topiku, gratuluje tym dziewczyna którym sie udało zostać szczęśliwa mama, PATIMKA MYSZKA Wy kochane to juz weteranki tego forum bardzo sie ciesze że jesteście. Witam również nowe dziewczyny, pamiętajcie że warto tu czasem coś kliknąć:):):) ja jestem szczęśliwą mamą 18sto miesięcznej Zuzi, a teraz spodziewam sie drugiego maleństwa, nie planowanego za drugim razem jakoś tak bez problemu zaszłam , właśnie dowiedziałam sie kilko dni temu i jeszcze nie oswoiłam się z ta myślą , ale się cieszę. Wyśle że jak będę na zwolnieniu to częściej będę tu zaglądać czyli niebawem , pozdrawiam serdecznie , bardzo się ciesze że mogę być tutaj zwami......tysiące buziaków:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tak już na stałe i dzicia urodzi się w Polsce choć Martynke też rodziłam w Polsce na poród jechałam do Polski teraz też a w Irlandi jestem już 4 lata i chcę wracać do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka_______ no w koncu sie odezwalas !!!!!!!!!!!!!!!!!! i to z jakimi wiadomosciami druga dzidzia w drodze !!!!!!!!!! wyslij nam zdjecia Zuzi a moze masz profil na naszą klasę ??????????????? 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja widze:D:D Izulka:D:D:D super wiesci:D:D:D:D widzisz ze wszystkie lzy zostaly podwojnie wynagrodzone:)) gratulacje:)) PaniMisiowa 👄 cp tam u WAS??:) jak samopoczucie:)) madzik 👄 no aD::D:D to bedzie prawdziwy wysyp zobaczysz:D Patinka26 mam nadzieje ze malenstwo sie przestawi i odpoczniesz sobie troszke:)) EwQa a co u WAS??:) Myszka24 slicznotko:))) 👄 Sara 76 musisz sobie znalesc w tym zamieszaniu troche czasu dla siebie:))) kalpek 👄 mam nadzieje ze lepiej sie czujesz:) no dziewczyny pisac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izula ale super wiadomości! Zaglądaj do nas koniecznie! Wreszcie mamy kobitkę która już dwie ciąże na naszym forum zaliczy :D :D :D Dziewczynki wysłałam wam zdjęcia mojego tłuścioszka. Wysłałam wszystkim których adresy mailowe mam, jak któraś nie dostała a chce to niech wyśle do mnie maila a ja prześlę zdjęcia. madzik strasznie żarłoczna jest ta mała - tylko cyca i cyca.... Patinko musisz próbować Oliwkę przestawić ze spaniem na noc w końcu się uda zobaczysz - powodzenia ❤️ jolanta to dobrze że będziesz rodzić w Polsce.Tu jest jednak chyba lepsza opieka medyczna. Pani Misiowa to mówisz że dobrze się czułaś na swobodzie :p Misiaczku dziękujemy za wiadomości od Smerfci 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka no wkacu sie doczekalismy ciebie fajnie tak starac sie o dzidzie a potem dowiedziec sie ze tu juz 2 dzidzia w drodze a nie dawno nalezalas do jednych z nas w tabelce starajace sie :)(:) buziaki 😘 😘 efcia emilka bustwo normalnie a jakie ma ciemne oczka a buzia jaka okraglutka fajniusia :):):0 😘 😘 😘 misiaczki ja juz nie moge sie doczekac na dzien tych 2 kreseczek:):):) lece dziewczyny pulpeciki robic papapp odezwe sie pozniej 😘 [kiss ] dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no EwQa sliczna curunia rosnie jak na drozdzach:D wcale nie jest tllusta;) madzik zoaczysz ze to edzie szyciej niz myslisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki;) co porabiacie?? ja zaraz mam gości, wiec mnie nie bedzie Efqa , do mnei jeszcze prosze fotki Twojego szkraba: ewelkac@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nie odzywałam sie ostatnio, ale jakoś psychicznie czuję sie do niczego, po prostu życ mi się nie chce:-( Dobija mnie cały świat, nie wiem jak sobie poradzę, kiedy myślę o przyszłości:-( Nie chcę tu wprowadzać niepotrzebnego pesymizmu, mam nadzieję, że mi to przejdzie. Niedawno byłam u gina, oczywiście badania do d**y, znowu kolejna dawka leków, stwierdził, że gdyby nie to, że (na szczęście) z szyjką jest ok, to by mi z miejsca skierowanie do szpitala dał:-( Najbardziej dokuczają mi nogi, w nocy budzę się z bólem, kurczem i opuchlizną, dostałam leki, mam nadzieję, że coś pomogą. Efqa- mała jest śliczna!!! Dziewczyny przesyłam Wam wszystkim👄👄👄❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×