Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

He he, masz rację, tylko ja nienawidzę tv! A jak tam u Ciebie? Choroby zniknęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki:) EfQa prosze bardzo:) Monia u nas pogoda nawet w miare , sniegu nie mamy a zimno jest jak to w zimie....ale nie mamy co narzekac..... za 2 godzinki ide pilnowac mojego bratanka, a wieczorem jedziemy do domu pogrzebowego bo zmarl mojego kuzyna tesciu....kuzyn jest z mojego roku i slub cywilny byl w maju, a w tym roku we wrzesniu mial odbyc sie koscielny slub.....i teraz biedna dziewczyne nie bedzie mial kto do slubu poprowadzic.....wspolczuje im ....az boje sie isc do tego pogrzebowego....:(:(:(:(:( Niestety takie kruche jest basze zycie:(:(:( trzeba sie modlic i dziekowac Bogu za kazdy przezyty dzien i chwile.... A co u Was kochane??? Wlasnie ciekawe jak tam nasza Smerfecia i Smerfiatka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_______ na szczescie wszystko wrocilo do normy i noce sie ustabilizowaly myszka_____ masz racje zycie jest bardzo kruche i nie wiadomo kiedy przychodzi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa wlasnie poogladalam Twoja Patrysie na bobasach....jaka fajna...mala minki smieszne robi.....i jaka juz panienka sie robi z niej..👄 dla niej i dla Ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam tylko powiedzieć że czytam was codziennie ale nie chce mi się pisać. deneruję się badaniem w środę - wtedy wszystko się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrobilam nasze kaffe miedzy czasie jutro do szkoly bo oczywiscie dzis nie wstalam eheh:P:P:P monia ty to jestes jak ja i moja mama ona tez w ciazy jak byla to na sile ja bralismy zeby nic nie robila bo wszystko jej przeszladzalo a to cos stalo nie tak jak poiwnno i tak wkolko ja tez jak dawid zrobil pranie to drzwi zamykalam zeby tego nie widziec bo wiedzialam ze zaraz polece pokazac jak zle robi itp:):):) myszko to przyjezdzaj do nas u nas sniegu po pachy sanki mam to sie powozimy eheh efcia pani misiowa 😘 😘 buziaczki dla waszych ksiezniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek okaże to sie dopiero jak urodzisz! i zobaczysz że zdrowe ! Pamiętaj że te badania nie dają 100% pewności. Wiem to na przykładzie kuzynki. madzik to na sankach do szkoły jutro posuwaj :p Oj Myszko to nieprzyjemna rzecz cię czeka. Tez czekam na wieści od Asiuni i Smerfetki a niebawem Olawd dołączy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia widać pracowitego chłopa urodzisz :D :D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pomóżcie mi prosze ide na 18-tke do mojego kuzyna za 4 tyg. i nie wiem co mam mu kupić a jest bardzo wybredny moja siorka jak go opcina to 1,5 godz. po prostu gośc przechodzi samego siebie a kasy nie chce dać podajcie jakieś propozycje a interesuje się komputerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia chyba jutro nie pojde wcale eheh obdzwonilam cala klase i nikt nie idzie jolcia jest mnustwo gier do kompa kierownice itp roznego rodzaju myszki cos napewno znajdziesz:):):) a jak mu sie nie spodob ato kopnij go 18 razy eheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co dzis tak tu cicho???:) zamarzlyscie hih u mnie mrozno wczoraj -20 w nocy masakra..na na dzis zapowiadali cieplej ale snieg i wiatr.. zima przyszla szkoda ze wczesniej tego nie zrobila na Świeta;p a co tam u WAS ?? Myszka24 👄 nono dzidzie masz pod opieka??niedlugo swojej sie doczekasz:))) EwQa mam nadzieje z z mala leoiej??:) 👄 olawd 👄 juz niedlugo bedziesz miec maluszka:))) madzik 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Ja też zamarzam!!! Znowu zaczął padać śnieg Zjadłam obiadek, a teraz dopadłam takie cukierki pudrowe, bo w sklepie znalazłam, a nie widziałam ich od kilku lat.. mniam!!!! Aż się boję jak w czwartek stane na wagę u gin.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zamkncijcie lodowki masakra postalam 5 min da dworze i ruszyc sie nie moglam a jak rano wstaje oj boze juz chce lato i kiniec szkoly a i jeszcze dzidzie:):):):) ale tu cicho dzis jak makiem zasial:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monia- teraz to wagą się nie przejmuj!! zrzucisz jak maluszek bedzie obok Ciebie;) my właśnie wróciliśmy od znajomych- grzaliśmy sie grzancem- bo jest u nas -20, brrrrrrrr, nie cierpię zimna!! czytam Was codziennie, ale nie odzywam sie bo w sumie u mnie nic nowego, faszeruję sie wiesiołkiem, castangusem, lnem, kwasem foliowym itp;) zamówiłam tez testy owulacyjne na allegro - mam nadzieje ze zdążą dotrzec w tym tygodniu;) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka widzę że przypuściłaś zmasowany atak ;) nie zapomnij nóżek w górze trzymać :p to też pomaga Misiaczku małej juz lepiej ale nie wychodzimy na dwór bo byśmy chyba przymarzły z wózkiem do asfaltu!!!! Do mnie dziś przyszła koleżanka która ma 2-letniego prawie malucha i jeszcze go karmi piersią trochę, wzięła małą na ręce i mała była wniebowzięta tak się dobrze u niej czuła że chyba lepiej niż u mnie :p zasnęła jej na rękach. Chyba czuła zapach mleka. Ale ma być ponoć coraz zimnie chociaż czy może być zimniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Myszko co tam u ciebie słychać? bo u nas zima w nocy -14 a teraz śnieg sypie Monia niedługo w piecu napalisz pewno bo już południe i zmarzłaś :p Właśnie uśpiłam małą i idę robić obiadek. Wyglądam za okno i widzę że sypie całkiem nieźle a przy takiej temperaturze na pewno się nie rozpuści więc może być ciekawie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) A co to tak pusto na naszym topiczku???? Cio???? Myslalam ze jak jest zimno na dworze to wiekszosc z Was bedzie sie grzala w domku, a w wolnej chwili zasiadzie z kawka czy herbatka do komputera;););) EfQa u nas dzis caly dzien ma padac deszcz i juz od samego rana pada i jest na +2 stopnie.....a ja z domku nawet nosa nie wychylam....mam wolne chyba do konca tygodnia wiec troche sobie odpoczne po tych swiatecznych i noworocznych wariacjach hehehe....wlasnie robie pranie, zaraz pojde sprzatnac lazienke i musze zrobic obiadek- zupke juz ugotowalam wczoraj a dzis tylko ziemniaczki i miesko:) Jak maz wroci-a pewnie wroci wczesniej to che go naciagnac do sklepu bo chce sobie kupic nowe krzeslo do komputera , bo te stare juz sie mi przedziera....czekamy rowniez kiedy ksiadz zadzwoni z wiadomoscia ze przyjdzie do nas z koleda, narazie cisza wiec moze gdzie w weekend przyjdzie...zobaczymy....dobra kochane lece przelozyc pranie do suszarki , ale bede zagladac do Was wiec piszcie.....👄 dla Was wszystkich ...sciskam Was wszystkie choc nie pisze do kazdej z osobna to o Was wszystkich pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bryy zima jak nie wiem nawialo sniegu:D melduje sie! z miętką pol dnia przespalam dzis :P a pozniej urodziny babci wiec zlecialo..a co tam u WAS>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio chociaz jedna Misiaczki sie zameldowala po moim poscie👄.....u mnie wszystko po staremu.....a gdzie reszta dziewczynek??? nie mowcie ze dzis znow nie zakonczymy tej stronki.....strasznie sie dlugo ciagnie....Madzik na pomoccccccccc, gdzie jestescie wszystkie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku fajnie bylo, malutki tylko spal i jak sie obudzil to go przebralam i dalam mu mleczko i zaraz przyjechala bratowka juz....pozniej go troche ponosilam, ale On jak zje i ma sucho to dalej mu sie oczy zamykaja i spi.....ja go podskubywalam zeby nie spal to popatrzyl na mnie troche i znow oczka mu sie zamykaly....smieszny taki jaki niewiem....miny smieszne robi ze mozna peknac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×