Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Efqa 🖐️ Ja wlasnie najgorzej wspominma wymioty po operacji,myslalam,ze mi brzuch rozerwie!!!ale nie wymiotowalam tylko mialam odruchy wymiotne:( No i smiac sie nie moglam nawet kichnac,bo ciaglo starsznie!!! Amezus jak ze mna chodzil po korytarzu na drugi dzien to mnie rozsmieszal a ja stalam kolo sciany i oparta bylam twarza o nia i sie smialam i trzymalam za brzuch az mi lzy lecialy,a gin do mnie podlatuje co sie dzijee wystraszony a ja tchu nie moglam zlapac bo tak sie smialam i mu nie pwoeidzial tylko mezus:):):):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek po narkozie to chyba każdy ma wymioty, bo to silne świństwo ale jeżeli chodzi o to znieczulenie do kręgosłupa to podobno wszystko zależy od igieł jakich używają i podobno na porodówkach przeważnie mają specjalne bardzo dobre i cienkie igły do znieczuleń które zapobiegają podobnym sensacjom. Tak mi powiedziała położna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQA :) Emilka super !! :) A Filipek wyglada na duzego chlopczyka juz. Takie ma bystre spojrzenie. Swietne sa te Wasze dzieciaczki!! Mnie wlasnie kumpela, ktora ma od niedawna dzidziusia namawia na Malenstwo. Trudno mi jakos przyznac sie, ze robimy co sie da w tym kierunku ale jakos od dwoch miesiacy nie wychodzi. Przykro mi sie robi jak ludzie tak mowia: ,,No, czas na Was. Na co czekacie? Latka leca... itp itd \'\' Nie mam zamiaru opowiadac im o tym na jakim etapie jestesmy. W Anglii to normalna sprawa, ze w tym wieku nie mamy dzieci a co jade do Polski to czuje sie jakas napietnowana z tego powodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa no to witaj w klubie bo tu wszystkie już albo przez to przeszły albo sa w trakcie. Najlepiej mówić wścibskim że jeszcze nie myślicie o dzieciach. Ja mówiłam że jeszcze "nie chcemy mieć". Starałam sie 2,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQA🌼 nie rozumiem jak mozna byc tak nietaktownym. My dopiero jestesmy na poczatku naszych staranek, ale juz sprawia mi to przykrosc. Nie wiem jak bede sobie z tym radzic jesli nasze staranka potrwaja dluzej.Ostatnio gdy odpowiedzialam znajomej Mamy, ze jeszcze mamy czas, ze nam sie nie spieszy to mialam caly wyklad jak to z kazdym rokiem trudniej bedzie i ile to par z takim samym podejsciem nigdy nie doczekalo sie potomstwa. Odpowiedzialam jej kilkoma dosadnymi slowami, ale potem gdy juz sama bylam to ryczec mi sie chcialo i tyle- zwlaszcza, ze w tym czasie rozwialy sie nasze nadzieje na wrzesniowego dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa :) Wasze staranka byly dosc dlugie, ale na pewno warto bylo tyle czekac, bo Mala jest rewelacyjna. :) Skad jednak wzial sie taki drugi okres staran? Robilas w tym czasie badania? Ja niedawno bylam u ginekologa, akurat krotko przed owulacja. Zauwazyl pecherzyk, zasugerowal termin dokladnej owulacji i w tym czasie mielismy przytulanka. Wydawaloby sie, ze powinno byc ok, bo przeciez pecherzyk byl, zrobilam badania krwi ( wszystko w normie), zrobilam cytologie ( pierwsza grupa), z badania ginekologicznego i z USG wynika ze wszystko jest w najlepszym porzadku. Wiec dlaczego nie ma z nami Dzidzi.... Jakiegos dolka mam dzisiaj. Przepraszam. Pojawialam sie tu tak niedawno a juz marudze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane problem ze spaniem chyba rozwiazany Normalnie spie hehe choc spalam dzis 6 godzin z przerwami co by nie bylo :p to jestem dzis do niczego na dworze lekki mrozik.Ja ide mordowac moje piersiatka albo arbuzy jak to moj maz mawia slodko . Efqa teraz zerklam na zdjecia twojje malej jest przekochana.Od kiedy zaczelas uzywac maty ja tez mam ale jeszcze chyba sie nie przyda ,ale twoja przecudowna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko ja maty używam właściwie od początku, ona lubiła leżeć i patrzeć na te zwierzątka, bardzo ją ciekawiły wiec ją układałam i sobie leżała. Właściwie już jak miała trzy tygodnie to ten misio ze światełkami ją fascynował :) Lilowa ja najpierw normalnie próbowałam a potem okazało się że mam torbiel, miałam laparoskopię, potem zbijałam prolaktyne bo miałam za wysoką i tak zleciało... Musisz się uzbroić w cierpliwość no i i przyzwyczaić do \"dobrych rad\" i \"głupich pytań \". niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia----serdecznie ci gratuluje synusia!!!!! kochane ja jak zwykle na chwilke - az sama sie dziwie ze na 4 pietro wchodze do mamy :-P ja mam nadzieje ze juz nie dlugo sie rozsypie bo juz nie daje rady ... wszystko gotowe tylko malemu chyba za dobrze w brzuszku... trzymam kciuki za nowe fasolki ktore napewno beda w nowym roczku -- buziaczki STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................21.. . . .. .........30.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................54.... .............07.01.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................5.... . .............24.01.09 EwelkaO /Kraków.........27...................4...................29. 01.09 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................3... ..............05.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu olawd.....................28...............39........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................34........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................24......... .................01.05.09 alutek29.................29.................15......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................12........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... .............2.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panimisiowa :) Twoja Patrycja tez sliczna dziewczynka. Zamiast na lunchu isc do sklepu po kilka potrzebnych w domu rzeczy, to ja siedze i Wasze fotki ogladam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc dla chlopczyka
Czesc dziewczyny 🖐️ Dwie panie postanowily pomoc choremu chlopcu i organizuja aukcje charytatywne z ktorych dochod jest przeznaczony na leczenie malego Wiktora. Gdyby ktoras z was miala ochote cos kupic dla siebie, dla bliskich to podaje link do aukcji: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10006145 Sa maskotki, ksiazki, plyty i wiele innych drobiazgow. Pozdr 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa kupiłam na allegro karuzelkę, droga jest kurcze a facet jeszcze podbija cenę na przesyłce bo za kuriera chce 45 zł !!! Pani Misiowa to fajnie że masz taką samą - teraz wiem ze dobrą wybrałam jak wam się podoba :) mój mąż wczoraj wieczorem z sąsiadem dwa piętra niżej poszedł do matki gnoja i powiedział co się wyprawia jak jej nie ma w domu i poprosił o spokój, baba obiecała że gnojowi coś powie. Dziś na razie było cicho. Zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się nie mogę doczekać aż Smerfcia do nas sie odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzięki za fotki Filipek jest przecudny - zakochałam się;) a Pani Misiowa- chyba nie możesz się opędzi od męskich spojrzen;) Twój mąż ma powody do zazdrości!! co do znieczulenia do kręgosłupa, to ja miałam je kilka lat temu jak miałam operacje na cyste- żadnych poważniejszych skutków ubocznych- przez pare dni miałam lekko podwyższoną temp, i trochę bolała mnie głowa lilowa - kretyńskimi komentarzami się nie przejmuj!! (mnie też wkurzają na maksa...ale od jakiegoś czasu widze że najbliższe otoczenie się hamuje z komentarzami, gorzej jest w pracy- gdzie wiecznie mnie namawiają na dzieciaczka - a ja co mam im powiedziec ze jestem niedorobiona czy co!!?? - BURAKI;)) olawd- mam nadzieje że już niedługo maluszkowi zrobi sie bardzo ciasno i zechce cię zobaczyc z drugiej strony;) Powodzenia pozdrowienia dla podwójnej mamy;) - Smerfeci i jej szkrabów!! mam nadzieję że na dokładkę nie musi się użerac z nietaktownymi teściami!!! o Efqa- widze że interwencja odniosła jakis efekt!! super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanko - czy któraś jest obcykana w mierzeniu tempki?? bo ja w tym cyklu sobie mierzę - robie to pierwszy raz w życiu wiec troche jestem zdezorientowana czy w cyklu w którym nie występuje owulacja również obserwuje sie skok tempki?? bo ja mierze i jednoczesnie robie testy owulacyjne: skok temp mialam 3 dni temu, śłuz dawno sie skończyl, a testy robie codziennie i nic!! wiec czegoś tu nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka :) jaki duzy ten skok temperatury mialas? Niekoniecznie musial on oznaczac owulacje? PaniMisiowa :) a czy i ja moglabym fotki zobaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miło że znowu gwarno na forum się robi, juz nie ma przygotowań do świat i sylwestra- wszystko wraca do normy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa skok miałam spory- myślałam ze cos z termometrem nie tak cały czas 36,30 a potem nagle 37 i kolejny dzien 36.95 i kolejny 36,90 przeziębiona nie jestem, mierze o stałej godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, przeczytałam tamten wątek;)- to pomaga uwierzyc że wszystkim nam się uda!! tak sie rozmarzyłam i pomyslałam że fajnie by było tak spotkac sie z Wami wszystkimi "na żywo" - taki zjazd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam jest takie zdanie Smerfetki że chciałaby miec drużyne futbolowa ha ha :D to jest na dobrej drodze do tego :D Ewelka ja mierzyłam tempkę ale powiem ci że potem dałam sobie spokój bo mnie szlag trafiał a testy robiłam w ciemno. dziwne że ci nie wychodzą. wysłałam ci kalendarzyk który zrobiłam sobie w excelu, wpisujesz z boku tempke i wychodzi ci wszystko potem na wykresie. jak znasz excela może sie tym bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa - wilekie dzięki;) na pewno wykorzystam, zreszta juz sobie cos takiego stworzyłam ale w bardzo prymitywnej wersji- twój wykresik- full wypas;) a z testami nie wiem o co chodzi- wczesniej wychodzil mi pozytywny w 16-17 dniu cyklu, a teraz nic- moze testy jakies felerne?? - kupilam na allegro, a wczesniejsze byly z apteki...zobaczymy ja nigdy nie wierzylam w mierzenie tempki itp...ale teraz jakos mnie tkneło i tak z głupia postanowiłam spróbowac - zobaczymy- na pewno nie zaszkodzi a Ciebie czemu szlag trafiał z mierzeniem?? - nic nie wychodziło, czy po prostu wkurzała Cie sama ta czynnośc;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo wiesz kilka miesięcy mierzyłam i nic i dałam sobie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha;) no ja na razie sobie pomierzę i zobaczę co z tego wyniknie, czekam jeszcze dwa cykle a potem biorę się za monitoring owulacji itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×