Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Efqa- świetny do odciągania kataru jest aspirator FRIDA lub KATAREK. do tego na pieluszkę tetrową parę kropelek olejku kamforowego i powiesić gdzieś w pokoju, ułatwia oddychanie. A swoją drogą na katar spacer nie zaszkodzi! A ja dziś mam mieć gości, to może trochę się rozerwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Asiunia już na pewno tuli w ramionach synka- cesarkę miała mieć 2-giego. Pewnie odpoczywa... Ja już takie kopy dostaję od małego, że czasem aż boli:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia pogłaszcz ode mnie małego 👄 A ten katarek mała ma naprawdę mocny, trochę glutów :p wyciągnęłam tą Fridą i do tego ten kaszel - nie wychodzę dziś z nią niech troszkę wydobrzeje a i pogoda potworna. Dodała troszkę olejku olbas do nawilżacza na kaloryfer no i wietrzę jej często pokój. Czekamy na wieści od Asiuni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za głaskanko:-) Katar to chyba każdego dołapie w taką pogodę. Ja chcę wiosnę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................21.. . . .. .........30.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................54.... .............07.01.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................5.... . .............24.01.09 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............39......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............38........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................34........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................23......... .................01.05.09 alutek29.................29.................15......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................12........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Piotrowska
Hej, mialam napisac co z testem ale postanowilam jeszcze poczekac ze zrobieniem go, by wynik byl pewniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQa naj naj naj z okazji urodzin:D 🌻 🌻 🌻 🌻 spelnienia mazren , samych pogodnych dni i duzo usmiechu:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza :):0 karolina a juz mtslalam ze sie dowiemy dzis ahhh 😘 dziewczyny aloooooo juz po swietach teraz na kaffe wskakiwac :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa_______no i wez tu bądz mądry z tymi szczepionkami ja uwazam ze szczepionki wprowadzone do obiegu powinny byc100% bezpieczne a nie pelno jest opinii przeciwko i wlasciwie nikt nie wytlumaczy ci konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeżeli ja zapłaciłam za szczepionkę 50 zł a te droższe kosztują 150 o jeżeli każde nowo narodzone dziecię musi się zaszczepić to policzcie ile kasy zarabiają na tym koncerny farmaceutyczne... to co się dziwić że krzyczą żeby się szczepić. Jak dla mnie przeciwnicy mają argumenty a zwolennicy tylko straszą epidemią. W dupie mam ich możliwą epidemię - mnie interesuje zdrowie mojego dziecka na dzień dzisiejszy. Zresztą w razie epidemii te szczepionki nie dają 100% gwarancji. Misiaczku 👄 Madzik 👄 Karolina czekamy na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zresztą skutki uboczne po potrójnej szczepionce świnka-różyczka-odra są czasem bardzo silne : gorączka itd. To po huk mam szczepić i zastanawiać się co się dzieje z dzieckiem jak sama różyczka czy świnka ma taki sam jak nie lżejszy przebieg!!! ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocówka pierwszej strony i druga strona Pani Misiowa! A najgorsze dziewczyny jest to że te szczepionki są OBOWIĄZKOWE !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) EfQa skladalam Ci zyczenia na Nk, ale jeszcze raz oficjalnie Ci skladam na kafee: 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 Szczęścia, zdrowia, pomyślności Czerp z życia same radości! Niech los Ci zawsze sprzyja, A co złe niech Cię omija. Dużo słodkości, szczęścia w miłości Samych luksusów, milion całusów. Niech odejdą precz gorycze Z głębi serca Tobie życzę. O czym myślisz, o czym marzysz Niech Ci w życiu się przydarzy! Najszczersze życzenia, marzeń spełnienia Z okazji urodzin składa, pamiętająca o Tobie .....Myszka http://www.sasanka.net.pl/images/bukiety/kos z15.jpg 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 Dziewczynki jutro z rana postaram sie odezwac do Was, bo po poludniu jade do mojego bratanka , bo bratowa jedzie na kontrole do lekarza ze soba i ja jade malego pilnowac....Buzkiiiii ogromne👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa sorry ale tamten link nie dziala, ten drugi jest oki....dla Ciebie kochana :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Efqa ja szczepiłam Martynke tym droższym szczepieniem bo takie mają tu w Irlandi ale Martynce nic nie było znośiła szczepienia super nie wiem co ci doradzić pozdrawiam i uciekam do pracy choć bardzo mi sie nie chce pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko kochana dziękuje :D :D :D :D 👄 👄 👄 jolanta bo to chłopcy maja przeważnie te powikłania nie dziewczynki. Większości dzieci nic nie jest, sa podejrzenia że tylko te dzieci które maja jakiś gen mają po tej szczepionce problemy ale żeby to wiedzieć trzeba by było zrobić dziecku bardzo szczegółowe badania. uf ale zamieszania narobiłam z tymi szczepionkami ale wiecie wkurza mnie to że tak naprawdę nie mamy żadnego wpływu na to co wyczyniają z nami koncerny farmaceutyczne. Dzisiaj świeci słoneczko, a ja nie mogę się dodzwonić do przychodni żeby Emilkę zapisać do lekarza z tym kaszelkiem i katarkiem. Albo zajęte albo nikt nie odbiera,, cóż popróbuje jeszcze jak nie spróbuje jutro. póki co ustawiłam jej koło łóżeczka garnek z gorącą wodą i dodałam kilka kropel olejku olbas. Chyba sporą ulgę jej to przyniosło no i powietrze wilgotniejsze. pokusiłam się i kupiłam nawilżacz powietrza bo na dłuższą metę to mi się dziecię na wiór wysuszy w tym bloczysku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko kwiaty tylko od ciebie dostałam :D :D :D Na obronę męża powiem że może by i kupił bukiet ale nie wypuściłam go z domu wczoraj żeby się wykurował do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Przywlekłam się wreszcie z tego Zus-u,na szczęście wszystko poszło pomyślnie, poszłam na nogach- w sumie to 5km, ale mam nadzieję, że nic mi nie będzie. Efqa- ja też kupiłam nawilżacz kiedy Róża się urodziła, bo niewiadomo czemu dostawała katar i coś jej w gardełku świszczało- no i okazało się , ze powietrze za suche, mimo, że ogrzewamy kominkiem! A zaraz po tym jak ręką odjął i teraz to samo ma moja siostra z małą, więc już jej go pożyczyłam i nachwalić sie nie może:-) A Olawd wczoraj wpadła i wypadła, nawet nie dała znać jak się czuje! Karolina-daj znać jak test! Teraz zamierzam trochę poleżeć, na wszelki wypadek:p ale tak się mi fajnie spacerowało mimo tego śniegu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia na ja podejrzewam że Emilka ten katarek może mieć od tego bo ja sama mam zapchany nos bo za sucho jest i muszę sobie sól fizjologiczna wpuszczać. To upewniłaś mnie że dobrze zrobiłam. Zresztą jak postawiłam ten garnek z parującą woda koło niej to już widzę poprawę. No centralne ogrzewanie dobra rzezcz ale strasznie wysusza, u moich rodziców w domku jednorodzinnym nie ma tego problemu. Nawet trochę za wilgotno mają. Jak do nich pojadę to od razu inaczej się oddycha. Jem sobie makowiec od mojej cioci - wyjęłam go z zamrażalnika rozmroził sie i jest i jak świeży :D pycha. Ale u mnie piękna pogoda - tylko mroźno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka sorki ze tak wpadam i wypadam ale tak jak mowilam nie mam dostepu do netu a do mamy przychodze raz na ruski rok . teraz juz w ogóle przestane na jakis czas bo wejscie na 4 pietro dla mnie to nie lada wyzwanie :-P ja sie czuje jako tako , po piatkowym usg maly wazy 3 kilo , zostalo mi juz ok 18 dni do terminu ale z mila checia chcialabym juz urodzic :-D w nocy wstaje co chwila bo jak nie siusiu to kregoslup wysiada i tak w kolko . pamietam o was caly czas i szkoda ze nie moge z wami byc na biezaco :-( buziaczki slonka moje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się wzięłam za smażenie naleśników, zrobię trochę krokietów jak mi się mięso rozmrozi. Pogoda piękna- ale jak się przez okno patrzy:p, ledwo dziś do przedszkola dojechałam i to maksymalnie 50/h, ale warunki do jazdy okropne! I cały czas pada:-( Róża szczęśliwa, że wreszcie będzie mogła się z dziećmi pobawić:-) Efcia- tak, naprawdę ja też nie wierzyłam, że od suchego powietrza katar, a pediatra pierwsze co, to zapytała, czy nie mamy za sucho, podobno nawet można dostać zapalenie gardła! Ja nawilżacz na całą noc włączałam. A siostra mi mówi, że jak raz zapomniała włączyć, to wszyscy się obudzili z suchym gardłem. Coś w tym jest! Dziewczynki- co tam u Was? dajcie jakiś znak, chyba Was nie zasypało? Myszko- a u Was jaka pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę- Olawd- szkoda, że nie możesz nam przesłać aktualneho zdjęcia! Już niedługo brzuszek zgubisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia co ja słyszę naleśniki? Krokiety ? A kto miał leżeć i odpoczywać co ? A mojego męża często boli gardło i ssie cholineks wysłałam go do lekarza nawet wymaz robił ale nic nie wykazało a teraz jak o tym napisałaś to jestem pewna że to od tego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak EfQa- na 100% to od tego, my też to przerabialiśmy... zanim zrozumiałam, że rzeczywiście to wina suchego powietrza. a codo naleśników, to ja powolutku, na siedząco sobie smażę... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej- jest tu kto??? naleśniczki usmażone, teraz gotuję mięso na farsz. Ale mnie korci wziąć łopatę i poodmiatać ten śnieg wokół domu:p Uwielbiam odmiatać śnieg!!! Ale boję się, żebym nie przesadziła ojoj!!! Ja chcę już normalnie żyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×