Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

tak sobie siedzialam i powysylalam wam troche zdjec z mojego ślubu wyslalam do myszki,Eqfy, olawd, Smerfci reszta jak chce to dawac adresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulkaa
wojcikizabela@interia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny zmykam juz do lozko moze jakis przytulanki eheh tym razem bez % ale tak go opilam ze musi byc :):) buziaki 😘 😘 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie chodzilo mi ze dzidzie opilam a ze licz ena chlopoczka to mowie jego:):):0 no to zmykam dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa obejrzałam zdjęcia - no teraz to wiem po kim Patrycja taka ładna!!! No i sukienka naprawdę extra. efqa@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze wesolo mialyscie wczoraj super:) wpadlam na chwile dopiero co wrocilam z pracy mam wiesci to siadlam..Smerfecia juz w niedziele w domku byla z maluchami sa zdrowi cala trojka ,dziekuje za pamiec i sciska mocno moi ze ma urwanie glowy przewinie jednego trzeba karnic drugie i tak w kolko w glosie slychac ze zmeczona jest.ale jak male troszke odpoczna to juz inaczej bedzie:) sciskam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik _______ ja ślub bralam w czerwcu 2006 wtedy jeszcze bylam duzo szczuplejsza :P dzieki dziewczynki 👄 misiaczki dzieki za info !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ale gwarno..Ja tez pani misowa poprosze o ofotki kalpek@wp.pl Dobrze,ze smerfecia juz w domku:D U mnie bez zmina jest,a co u reszty.. Ktomi wysle zdjecia Asiuni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ale się stronki ruszyły! Witam Izulkę i nową staraczkę🌻 Izulka- zaczernij sobie nick! A Twoja pociecha śliczna! EfQa, Asiunia, Madzik, Pani Misiowa- ja też chcę zdjęcia!!! morze_monika@interia.pl Asiunia- trzymaj się , ju niedługo będziesz śmigać, różnie to bywa z tym wstawaniem po cięciu, ja też zaraz musiałam wstać, chodzić i małą karmić(potworny ból), a o nawale pokarmu nie musisz mówić- wiem, co znaczy, trzymaj się!!! EfQa- a ty już całkiem doszłaś do siebie po cc? Smerfetko- buziaczki! Pozdrowionka dla Was kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie od wczoraj złapało takie kołatanie serca,do tego problemy z oddychaniem, już myślałam o wzywaniu pogotowia, nie wiem, czy to nie jest wina potasu, który dostałam. Padam juz od tych tabletek (18 dziennie),jeść się odechciewa. Wczoraj wpadła do mnie szefowa(w porze obiadu) i tak się zasiedziała, że koło 17 dopiero pojechała, cały czas powtarzając, że się spieszy :p Ale za to Róża miała radochę , bo do każdej zabawy ją wciągała, nawet puzzle razem układały, nie mogłam się nadziwić. No, a mi się tak słabo robiło( bo nie zdążyłam tego obiadu zjeść), że dobrze trzymałam się krzesła modląc się żeby już poszła :D He he, komedia, ale naprawdę aż mnie trzęsło, a tu wszystko było w rozsypce, a ona gadała i gadała... Jak już pojechała, to zrobiłam napad na lodówkę:-) Mówię Wam, już padam przy Róży, tak jej się nudzi, że cały czas mi na głowie siedzi, bawić się , czytać, już bajka nie pomaga na dvd, a o leżeniu nie ma mowy.. Ufff, byle do poniedziałku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani misiowa dziekuje,to na tych slubnych jest Asiunia tak?sliczna kobitka ! Misiowa a Ty masz slubne?dawaj tu zaraz ! Filipek cudo normalnie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa to Ty????????????????????????????????????????????????????????????????Ja pierdole,ale lasencja szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Witam przy pysznej herbatce. Ostatnio zasmakowala mi herbatka z bratka. A jak na cere ladnie wplywa. Polecam. A czy i ja na fotki moge sie zalapac? Adres mam podany w profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani misiowa ten pan obok mnie to mój brat, nie mam z nim żadnego normalnego zdjęcia bo na każdym robi głupie miny. Monia blizna jeszcze mnie odrobinę ciągnie i czuje ją czasem ale myślę że jeszcze ze dwa miesiące zanim będę się czuła naprawdę swobodnie. Ale ogólnie cc zniosłam bardzo dobrze przez to że dwie poprzednie operacje miałam dużo bardziej uciążliwe. I bardzo się cieszyłam że nie wymiotowałam całą noc jak w poprzednich operacjach. Co tam poród wymioty najgorsze :p Rany obejrzałam zdjęcia Asiuni!!! Jakie śliczne dziecko ja pierniczę noworodek a już ma taka buźkę !!! przystojniaczek z niego będzie że ho ho, juz to widać :) Liliowa ja ci wysłałam zdjęcia daj znać czy doszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zjadam śniadanko przy kompie i piję herbatkę laktacyjną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×