Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

madzik - Ty stara d...- nie wytrzymam- najchętniej nakopałabym Ci i to porzadnie!! nie dołuj dużo starszych od siebie koleżanek- dinozaurów;) a co do studniówki to licze na to że uda ci sie jakos swojego przekonac do poloneza;) liczę na jakies fotki w sukni balowej;) efqa- czy ten typ to w domu jeździ na tej desce?? bo czegos tu nie rozumiem- chyba jestem jakas niedzisiejsza asiunia- gratulacje!! najgorsze juz za Tobą- teraz tylko może by lepiej;) powodzenia, zagladaj do nas czasem lilowa- witaj, zobaczysz juz po paru dniach jak jest fajnei na forum;) zawsze mozna sie wygadac, zapytac o rade... ja juz jestem uzależniona i nie ma dnia żebym to nie zaglądneła;) na babskie pogaduchy zawsze mozna sie załapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie Your Mind jakoś się nie odzywa ? Ciekawe co u niej.... liliowa zaglądaj zaglądaj to forum jest szczęśliwe jak ktoś się udziela to mu się udaje :D a zachodzeniem jest różnie czasem miesiąc , czasem rok a czasem kilka lat.... jeżeli bardzo się martwisz i niecierpliwisz to odczekaj jeszcze ze dwa miesiące i jak się nie uda to szoruj robić badanka. madzik zrób zdjęcie sukienki i wyślij nam :D albo lepiej siebie w sukience :D Piekę żeberka - pięknie pachną, zaraz mężuś wraca i będę wyjmowała z piecyka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa nie ma takich cykli jednym sie udaje od razu a drugim po dlugim czasie:):):) ja teraz stosowalam metode z % w dni plodne choc nie nadidze alkoholu to opilam cala dzidzie to musi sie udac:):):):) u ciebie 3 cykl to dopiero poczatek nie masz co sie przejmowac 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka tak, jeździ po domu na deskorolce i robi takie przeskoki czy nie wiem jak to się nazywa - wiesz naciska nogą na koniec deski - deska wylatuje w powietrze i ląduje z hukiem na podłodze zmieniając położenie. Chyba wiecie o co mi chodzi ;) To robi potworny hałas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to u mnie tak łomocze to co musi się dziać u sąsiadów pod nim....... zgroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik wysłałam ci zdjęcie moje w sukni która miałam na weselu brata, pewno ci sie spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamale dzis gorarco tu:D Madzik Ty stara dupo!normlanie nakopac i nic wiecej..witamy nowa osobke:) Efqa wyslij mi tez sukienke,prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa :) a dalas temu mlodzincowi do zrozumienia, ze Ci to przeszkadza? Moze na to nie wpadl ? :) Wiesz, z ta dzisiejsza mlodzieza roznie jest :) Moze trzeba mu wytlumaczyc. Madzik:) Wiem, ze nie ma na to reguly. Chcialam chyba uslyszec cos na pocieszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia ta suknia jest zajebista takie wlasnie lubie taka chcialam ale niestety nie bylo rozmiarow na mnie i musialam szyki tak mi nie uszyla taki wzor jak chcialam z tylu sa biale rize na tej sukni i taka podpinana jak twoja wyslalam ewci ta suknie bo raz na weselu w niej bylam a reszte nie mam meila ale chyba niektorym dziewczynom wysylamam ta fotke jak jedzcze nk nie mialam:):) ewelka widzialam juz siwego wlosa:):):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek wysyłam :) liliowa temu młodzieńcowi to jakby takich trzech byczków 190 cm wzrostu, w skórach wysłał to by mu wytłumaczyli bo tak normalnie jak się mówi to on nie rozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kalpek to chyba przez ten wlos heeh ale zaraz zaraz ty nie wiele odemnie starsza jestes:):):) lilowa przytulanki luzik i nogi do gory a nie dlugo nas zaskoczysz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka :) Widze, ze w tym samym wieku jestesmy i tez jestescie na poczatku staranek :) Trzymam kciuki :) Pedze niedlugo do domku. Chcialam Was jeszcze przeprosic, ze pisze bez polskich znakow diakrytycznych ale moj sluzbowy komputer niestety nie zna takich zbytkow. :( Wieczorami, piszac z domku postaram sie byc bardziej czytelna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia jak to taki gownierz i na dodatek wredy to na zlosc ci bedzie robil zeby cie wkurzyc a on bedzie sie smial z takimi to odrazu ostro nie moze tam mu maz troche skore przetrzepac jak matki i ojca nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik zaraz założę skórę wezmę bejsbola i zejdę do niego :D Madzi suknia REWELACYJNA! Pieknie wyglądałaś i te bransoletki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ewcia :):):) heeh wez jeszcze jakos ponczoche to bedziesz juz calkiem taki mada faka:):):):) oknami bedzie spierdalal ehheehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesle wam zdjecia ze studniowki to bedzie ja cala widac:):):) i jeszcze zebym nie zapomniala o tej podwiazce:P:P wy tez ja mieliscie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik niezłe hehe !!! No mężuś wrócił, czas wyjąć żeberka z piekarnika i zaraz się dziecię moje obudzi - uciekam 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa...no znajdż jakichs napakowanych kolegów i niech "przemówia" do rozsądku temu młodzieńcowi!!! w pale sie nie mieści zeby w domu na desce akrobacje urzadzac!!! lilowa - tak jestesmy w tym samym wieku i to nasze poczatki jesli chodzi o staranka, ale ja nie jestem taki bezproblemowy typ- jestem troche wybrakowana;) - tzn ciągle powracające torbiele itp... ale na razie sie nie załamuje- grunt to pozytywne nastawienie. a Polskimi znakami sie nie przejmuj- dajemy rade to przeczytac;) - ja piszac tu czy na gg tez najczesciej je pomijam- bo po prostu jest szybciej;) madzik - jak tylko jednego siwego włosa zobaczylas to trzeba go bylo wyrwac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz idz ewcia bo jak chlop glodny to zly:):):):):):) 😘 😘 dla emilki u mnie bym ja juz budzila bo nacieszyc bym sie nia nie mogla:):):) a reszta dziewczyn gdzie?? misiaczki myszko list gonczy za wami wyslac:):):):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik - ja nie miałam podwiązki;) i mature zdałam, tak dobrze że ustne mnie ominęły;) ale jeśli ma ci to poprawic komfort psychiczny to zakładaj!! nawet dwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka na 2 nogi i jeszcze dawidowi dla pewnosci:):):) mnie te ustne to doluja ruskiego sie boje jak ognia bo polski to mozna wykuc jeszcze:):):) ale moze pojde w twoje slady to zdam napewno:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie- przyłóż się do pisemnych i z głowy- wszyscy bedą jeszcze zakuwa a ty juz będziesz balowac i może głaskac rosnący brzusio;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik podwiązka koniecznie czerwona, pończochy samonośne i czerwone stringi a w nocy niech ci chłopak zębami ją ściąga hi hi, ale jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka na ten brzunio licze najbardziej:):):) alutek podobno jak studniowka nie.... to matura nie zdana hehe to moze i zdejmie ta podwiazhe ehheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie mam waszych maili więc jak któraś chce fotki to proszę podać maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×