Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Witajcie- po pierwsze- kilka słów do\"ja 15lat\"(jeśli jeszcze jest) brunatny sluz, to zapewne wynik masturbacji, a \"jajeczko\", które wyczuwasz, to na pewno szyjka :-) Dziewczyny- widzę, że poszalałyście! A ja wczoraj znowu miałam spięcie z mężem, ryczałam przez niego cały dzień, od słowa, do słowa, potrafił mi powiedzieć parę naprawdę smutnych słow na temat mojego wyglądu(czytaj brzuszka w ciąży), potem zaczął się czepiać, ze naczynia nieumyte itd... to coś w stylu : \"co z Ciebie za baba, że potrafisz wrzucić i patrzeć jak leżą?\" Mówię Wam, tak mnie to wszystko zraniło, że miałam ochotę wsiąść w auto i pojechać gdzieś na cały dzień! i pewnie bym tak zrobiła, ale tylko mi Róży było żal zostawić:-( :-( Nie odzywałam sie więc cały dzień, bo nie wiem, co bym powiedziała(zwłaszcza przy dziecku) jak się wzięłam za sprzątanie, to wszystko jak leciało, byleby jakoś się odstresować, na szczęście wziął Różę na sanki i nie było ich dość długo. Jak przyszedł, to prawie klęczałam szorując jakąś plamę na panelach popatrzył i powiedział: \"do takich rzeczy , to się mopa bierze, ale Tobie pewnie ciężko go wziąć ...\" Mówię Wam, brak słów, po prostu słowa nie mogłam do niego powiedzieć, taki mam żal w sercu! Potem widział, że się nie odzywał, to słyszałam, jak do dziecka mówił: \"mama ma znowu humory\" Boże, jak fatalnie się czułam, z tego wszystkiego od obiadu nie zjadłam kompletnie nic, trzęsłam się z głodu, ale nie byłam w stanie...Wcześnie położyłam się spać, choć nie mogłam zasnąć, widziałam, że chyba trochę nad tym myślał, bo próbował coś zagadać pół żartem... ech... jakie to przykre, gdy nie masz do kogo się odezwać i nie możesz na nikogo liczyć, nie wiem, co się z nim dzieje, naprawdę, może to ten wiek \"męskej menopauzy\" czy co? Przepraszam, ze tak Wam tu nasmęciłam, ale musiałam to z siebie wyrzucić. Teraz gotuję obiad, dziś zawiozłam Różę do nowego przedszkola, mam nadzieję, ze wszystko będzie ok. Lilowa- to ja Ci wysłałam zdjęcia, ale na wcześniejszy adres, teraz widzę, że masz jakiś nowy. Ja też proszę, o Twoje zdjęcia. Smerfetko- fajnie, że się odezwałas,ucałuj maleństwa🌻 Witam też kolejną staraczkę! Przesyłam Wam 👄👄👄 i na razie zmykam, będę zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko 🌼 z Ciebie tez fajna babka. Podobaja mi sie Twoje fotki, kilka z nich jest super pomyslowych. Ma ktos dobre oko. ;) Nasi mezowie nosza te same imiona ;) Monia🌼 jesli chodzi o Twojego meza.... przykre jest to co piszesz. Probowaliscie po prostu spokojnie porozmawiac na temat tego co czujecie, co sie z Wami dzieje, co Wam sie podoba a co nie? Przeslalam Ci cos na skrzynke :) ja 15 lat- dzis pewnie znasz juz odpowiedz na swoje pytanie. Jesli krwawisz, prawdopodobnie jest to Twoja pierwsza miesaiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa-niezła laska z Ciebie!!! Ktoś Ci śliczne fotki strzelał! Wysłałam ci zaproszenie na NK :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia🌼 No no . Jestem pod wrazeniem Twoich zdolnosci krawieckich i wyobrazni!! Ja swoja sukienke slubna tez sama sobie wymyslalam, niestety nie szylam. Ale i tak satysfakcje mialam. Ty jestes prawdziwy kreator mody :) Pani Misiowa🌼 fajnie, ze mnie znalazlas.W pierwszym momencie zaskoczona bylam kto to. :) Kurcze, laski z Was niesamowite. A te Wasze Skarby!!!?? Cudnosci!!!Czy ja sie doczekam swojego.... Cholercia ... ja w pracy jestem. I zamiast ogarnac te sterte papierow, ktora mam do na biurku to ogladam Wasze fotki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunch... Powinnam podskoczyc do sklepu, ale jakiegos lenia mam dzis. Rozleniwiona jestem po niedzieli.Poszperam wiec w necie, zjem pierozki :) A gdzie Wy sie podziwacie? Mam nadzieje, ze Was nie wystraszylam... Madzik:) jak sie czujesz? juz niedlugo Twoja @ Do mojej jeszcze daleko. Jeszcze owulacji nie bylo, a my tyle energii na przytulanki juz spozytkowalismy :) .Dzis moj 13 d.c No ale moze jakis uparty plemniczek poczeka.Czasami nie moge uwierzyc w to co robimy. Nie myslalam, ze do tego dorosne. Zawsze bardzo balam sie ciazy i uzbrojona bylam po zeby i panikowalam nie raz ze moze jestem w ciazy, ze cale zycie mi sie teraz zmieni, ze to po prostu bedzie koniec swiata :) Teraz jeszcze z wieksza checia kocham sie gdy wiem, ze to nie owulacja, ze jestem krotko przed albo krotko po :) Jakis strach mi chyba pozostal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) noc byla przecudowna :D mala marudzila wczoraj od 8:00 wieczorem wiec po kapieli zanioslam o 9 ja do sypilani na gore gdzie byla cisza i ciemnosc i mala w 20 minut zasnela 2 razy w nocy nakarmilam ja na spiaco bo zaczynala sie wiercic i dopiero o 7 mej zawitala nas slodkim usmiechem na Dzien dobry :D Mezulek dopadl mnie w nocy :O nie mialam szans na ucieczke (dla niewiedzacych moje Libido spadlo do -0) nie uzywamy zabezpieczen bo ja tabletek nie moge,spiralki tez nie z powodu mojje szyjki kondonow moj nie znosi wiec przerywany i powiedzialam mu ze jak mi zrobi teraz dzidziusia to go zabije ,musze dojsc do formy mialam tyle poronien ze organizm moj jest wykonczony,wiec wracajac do tematu moj mezulek z haslem Kochanie do Srodka??No wiecei co myslalam ze go zabije.Normalnie sie go boje.Choc nie powinnam raczej wam tu opowiadan tego typu strzelac ,bo marzycie o dzidziusiu,wybaczcie ale tu sie najlepiej czuje no i musze odpoczac. Smerfetka trzymaj sie jjeku ty to musisz miec maraton ja z jedneym ledwo ledwo a z 2 podziwiam cie :) Myszka o kurcze ale mialas sytuacje przykra tez bym sie poplakala z bezsilnosci. Monia urodzona krawcowa i projektantka mody jestes no i bardzo sliczna kobieta z ciebie, Figurki macie jak z bajki a ja jak balon schudnac nie moge karmie piersia smazonego nie jem i co i psinco :( jak utylam w tej glupiej anglii tak schudna juz nie moge :O strasznie mnie sutki pieka dzis bol okropny abym grzybicy brodawek nie dostala bo podobno zdarza sie czesto przy karmieniu piersia a bym chyba sie wsciekla. Madzik super ze odpoczelac i wyszlalas sie na nartach. caluje was wszsytkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc czesc!!!!! U nas znow sniegu nasypalo :):) Lilowa dziekuje za mile komentarzyki .....Wy tez jestecie super para👄 Patinko to ciesze sie ze Oliwka tak ladnie przespala nocke:)👄 Monia to przykre co Ci maz nagadal.....ja tobym sie obrazila na dobre az by sobie wszystko przemyslal.....jestes w ciazy i masz odpoczywac a nie szorowac podloge na kolanach....a On jest od tego zeby Ci pomoc....mam nadzieje ze szybko to przemysli , przeprosi i bedzie dobrze👄 PaniMisiowa co tam u Was kochana???👄 Pozdrowionka dla wszystkich dziewczynek....lece po kawke i sniadanko, bede zagladac wiec piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia myszka ma racje tez bym sie nie odzywala tak z pare ladnych dni ze odechcialo by mu sie mowic ze masz Humorki masz odpoczywac a nie sprzatac zeby mezusia zadowolic. Na glowe upadl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas sniegu nie ma i nie zapowiada sie aby spadl mnie tam obojetnie ale Laura kocha snieg. Wiecie zrobilam dzis cos okropnego uderzylam moja corke w twarz a zawsze sobie mowilam ze jak bede musiala to w tylek ale nigdy w twarz ale tak mi cisnienie podgrzala zaczela mi nie ladnie odpowiadac,od rana glupie odzywki w moja strone Mowie jje laura ubierz sie umyj zeby a ona Nie rozkazuj mi nie jestes od tego!!skad ona takie hasla zna? i jak chcialam jej warkocza uplesc do szkoly i patrze na nia a ona-- i co sie tak glupio gapisz na mnie.Nie wytrzymalam skad w niej ten gniew i taka agresja?Nie zrobilam tego mocno ale jednak --mam wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka :) no tak Ty tez w Anglii jestes. Jak Ci sie tu mieszka? Odnajdujesz sie jakos? Na stale zostajecie? Jesli nie planujecie drugiego dziecka na razie to chyba jednak warto pomyslec o antykoncepcji. Tutaj przeciez masz darmowa. Porozmawiaj ze swoim lekarzem, na pewno dobierze Ci cos odpowiedniego. Myszka🌼 a u Ciebie poranek :) Zycze milego dnia! :) Ja jeszcze mam 3 godzinki pracy przed soba i lece do domku.Zrobie obiadek, ogarne troche i mam troche papierow do wypelnienia. Znowu wpadlo mi do glowy, zeby pouczyc sie troche. Szukam wiec odpowiedniego kursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka🌼 a widze, ze Malenstwo to nie Twoja pierwsza pociecha. Sorki.Starsza ile juz ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa wlasnie ciezko z antykoncepcja u mnie bo nie moge tabletek zazywac z powodu problemow hormonalnych u mnie.Spiralki tez mi nie wolno.plastry dzialaja na szczuple osoby. zastrzyku nie chce bo duzo kobiet wariuje od nich bole glowy nudnosci i przez ok rok cykle bardzo nieregularne itd. juz myslalam o Inplancie ale zawiera Hormon ktorego nie moge brac :( tak ja zostaje na stale choc nie bardzo mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka , to chyba zostaje kalendarzyk ;) . Mozesz sie tez wspomagac globulkami. Masz profil na n-k? A moze starsza jest po prostu zazdrosna? Moja siostra tez ma problemy z pierworodnym, drugi synek urodzony po 7 latach. Starszy zrobil sie pyskaty i niegrzeczny. Gdy zaczeli mu poswiecac wiecej czasu, zrozumieli ze o zazdrosc chodzi. Teraz jest znacznie lepiej, chociaz trzeba uwazac zeby i o niego pytac, o nim pamietac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizka rolk
Monia 671... Przypadkowo natknęłam się na Twój wpis... Twój mąż to TYRAN! Widząc cię na kolanach, w ciąży, jeszcze śmiał Ci taki tekst o mopie walnąć??? Nie mogą uwierzyć... Sama jestem w 5 miesiącu ciąży i uwierz mi, gdybym coś takiego usłyszała od męża, nie dość, że jemu kazałabym chociaż raz pozmywać, to jeszcze wsiadłabym w samochód i pojechałabym do kina. Ten człowiek nie zasługuje na Ciebie. Nie daj się jemu pastwić nad Toba bo będzie coraz gorzej tylko... Pozdrawiam Cię gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia __________ kurwa jego mać gdzie jest powiedziane że naczynia masz myć Ty ??????? jak sie nie podoba to niech sam umyje, czasy ze ludzie żyli w patriarchacie juz mineły i on nie jest panem i władcą a Ty tylko żoną od garow i sprzątania !!!!!!!!!!!!!!!!!! patinka ______ nie obwiniaj sie, jestes zmeczona, wyczerpana a dla Laury to tez jest nowa sytuacja i musi sie przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia!!! weż sie za niego!!! niech skonczy traktowac cie jak szmatę!!! kurde gdybym tam byla to bym sobie z nim porozmawiała!! skąd on sie urwał???? a tobie tez sie należy ochrzan!! z brzuchem, szmata i na kolanach??? i co lepiej Ci?? normalnie az mnie nosi!! patinka, porozmawiaj z laurą o tym co sie stało, jest juz duża powinna zrozumiec. a co do antykoncepcji to raczej bym sie czyms wspomogla, chociazby jakies globulki, żele antyżołnierzyokwe itp - bo Wasz sposób chyba nie jest do końca pewny;) lilowa- daj jakies namiary na siebie na nk - to moj nr gg 2522031- napisz jak cie znalezc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki- dziękuję za miłe słowa👄 jak na razie mąż wrócił z pracy i jest bardzo miły, teraz chce nadrabiać;-) Jestem padnięta, bo przed chwilą skończyłam robić gołąbki(z 50 sztuk mi wyszło), nogi oczywiście spuchnięte, zaraz sie kładę, choć na chwilę... Wkurzyłam się, bo coś mi laptop nawala:-( Muszę go jak najszybciej zanieść do serwisu, póki jest na gwarancji, tylko ja chyba bez niego zwariuję... Ale bardzo się cieszę, bo Róża zadowolona z przdszkola i dziś rozmawiałam z dyrektorką i powiedziała, że na 100% ją przyjmie:-), kamień z serca:-) Tylko muszę ją i siebie przyzwyczaić do rannego wstawania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane ale się rozpisałyście!! Mionia nie wiem co bym swojemu zrobiła jak by mi taki tekst strzelił w ciąży i jak go nie przystopujesz to będzie sobie pozwalał na coraz więcej. A jak leżałaś w szpitalu to nawet z Róża do lekarza nie poszedł Nie odzywaj się do niego dopóki cie naprawdę solidnie nie przeprosi - zrób mu ciche dni!!! Patinko fajnie że jesteś!!! moja mała śpi ładnie dziś w nocy spała ciągiem ponad 6 godzin :D Nauczyłam ją spać w łóżeczku. Mój mnie też dopada co jakiś czas, tylko gumek używamy bo nie chcę przy karmieniu brać hormonów no i ja cała w nerwach bo po cesarce to nie mam mowy żeby wpadkę zaliczyć bo to by się mogło źle skończyć :( a w ogóle to seks po porodzie najprzyjemniejszy nie jest :( Chyba Laura jest zazdrosna o mała i tak odreagowuje, musisz jej poświęcić więcej uwagi bo jak będziesz ją karała to obawiam się żę będzie jeszcze gorzej. Lilowa wiem że chcesz zmianić nick ale \" waniliowo- lilowa z zielonymi dodatkami\" to chyba trochę za długi ? :p :D :D :D :D kusi mnie żeby się wyrwać do sklepu bo wyprzedaż butów jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki Powinnam dzisiaj dostać okres ale jeszcze nic nie ma :) Nadzieja rośnie. Boję się jednak, że się rozczaruję :( Oczywiście czuję już chyba wszystkie możliwe oznaki ciąży ale to pewnie psychika tak zaczęła działać bo nawet mam chyba za niską temperaturę (36,4). Z resztą już dawno nie miałam 36,6 - zawsze poniżej A co tam u Was. Przeczytałam, że jedna z Was ma problem z mężem. Otóż ja też czasami tak mam. Niedawno tak bardzo się pokłóciliśmy, że chyba nawet się cieszyłam, że nie mamy jeszcze dziecka bo by musiało wysłuchiwać tych kłótni. Pomimo tego, że takie burzliwe okresy szybko mijają to na długo zapamiętuję czasami bardzo niemiłe słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny orientujecie się jak to jest z tą temperaturą????? Czy zawsze musi być tak min 37????? Ale się nakręcam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra niestety chyba tak. jeżeli jesteś w ciąży to tempka utrzymuje sie powyżej 37, jeżeli spada to @ za progiem... (ja piszę o temperaturze mierzonej pod pachą )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierz porządnie, połóż się i potrzymaj termometr z dziesięć minut, może masz wyższą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski:) U mnie byli naprawic te nieszczesna rure :-0.....peknieta byla w jednym miejscu z mrozu....i to za moja szafka sobie pekla.....powycinali mi dziury i teraz ma przyjsc kolejny gosciu poszpachlowac to i pomalowac i ma tak zrobic jak bylo przedtem, bo jak nie to...😠😠😠😠😠 Ide sobie odgrzac obiadek bo przez nich nie moglam sie dostac do kuchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie chodzi o to że mam elektroniczny termometr i on już pika po 2 minutach.... no nic muszę uzbroić się w cierpliwość i jeśli jutro nie będzie@ to pojutrze zrobię test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatek tabeleczka STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................21.. . . .. .........30.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................54.... .............07.01.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................5.... . .............24.01.09 EwelkaO /Kraków.........27...................4...................29. 01.09 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................3... ..............05.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu olawd.....................28...............39........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................36........... ..............06.02.09 Monia671Kraków......27................25......... .................01.05.09 alutek29.................29.................17......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................12........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×