Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

EfQa- jeny, to straszne co piszesz i bardzo :( Najgorsze, że takich \"obrazków\" mamy coraz więcej...... co to się dzieje... Kurcze, głodna się coś zrobiłam..... może bym zrobiła jabłuszka w cieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! No wreszcie przeskoczyłyśmy o jedną stronkę he he :p Ja jeszcze sobie leżę w łóżeczku i tak mi dobrze:p Efqa- u Ciebie jak w filmie he he, ja się niedawno dowiedziałam, że mąż mojej ciotki postrzelił ją 7 razy! A potem strzelił sobie w głowę! Ubzdurał sobie, że go zdradza! Oczywiście sam nie przeżył, a ciotka po rocznej rehabilitacji doszła do siebie, szok!!! Syn ją znalazł, jak ze szkoły wrócił, na szczęście chłopak 18 lat, rozumny szybko zainterweniował, bo kilka minut później i wykrwawiłaby się. Niestety taka nasza okrutna rzeczywistość, czasem lepiej nie wiedzieć... Po wczorajszym maratonie prasowania(4 godziny) tak mnie bolał brzuch, że się przestraszyłam nie na żarty, ale na szczęście dziś ok. Pewnie Adaś się wkurzył na matkę:p Patinko-fajnie, że do nas zaglądasz! Kalpek- a Ty gdzie? No i mamy marzec! A wczoraj mi mąż mówi, że za tydzień dzień kobiet, chyba cud, że pamiętał, może dostanę jakiś kwiatek he he. Będę zaglądać! Madzik- nie daj się teściowej! teraz to Ty masz prawo zadecydować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja mówię dziś rano do swojego męża: - O ! Za tydzień 8 marca - dzień kobiet! Na to mój mąż: - O .....! Eeeee ...najwyżej cie przelecę w jakiś specjalny sposób... bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HE HE HE HE HE HE HE HE HE HE HE HE HE HE HE HE HE HE HE HE HE HE HE HE HE HE HE HE HE HE HE HE HE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUU... jakie pustki! Ale cóż, mam nadzieję, że dziewczyny odpoczywają! Muszę Wam się pochwalić, że mój mąż dziś ugotował pyszny obiadek i przyniósł mi do łóżka!!! Efqa- widzę, że Twój mąż to kawały lubi:-) A tak sobie myślę, że Ty chyba nam nie pokazywałaś zdjęć ślubnych i na Nk też nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa to niezły ten twój mąż ;-) , mój jakos omija mnie szerokim łukiem- dziwoląg jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja brałam ślub w epoce kamienia łupanego kiedy jeszcze nie znano fotografii cyfrowej. jak sobie kupie skaner to zeskanuje zdjęcia i umieszczę na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQa ale masz dowcipnego męża:D ja dochodze do siebie oj główka boli jak nie wiem co heeheh dzis wzielam wolne sie nasłucham pewnie jutro od szefa najwyzej zwolnie sie juz powoli mam dość...nie tylko tej piekarni ale i ludzi... Monia Ty chyba naprawde chcesz juz urodzic dbaj o siebie i dzidzie !!! madzik 👄 najlepiej olac :) i sie nie przejmowac..;) bedzie ok a pamietaj ze stres teraz nie jest wskazany!! alutek 👄 PaniMisiowa 👄 uciekam jakas heracie spic moja glowa aaaaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Monia ja czytam,ale nic nie pisze,bo nic sie nie dzieje :( W ciazy nie ejstem,czwartek i piatek mialam wolne,a dzis juz do pracy ! Efqa fajny kawał,mężus super rjst :) Madzik ja ci chyba gratulowalam?jak nie to z całego serca,zycze zeby była sliczna zdrowa fasolka !!! U mnie sniegu juz nie ma i prawie wiosna,prawie... odezwe sie kiedys,pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie czytam was nabiezaco ale nic nowego u mnie sie nie dzieje wiec nie pisze tak czesto Niunio rosnie dokucza ale to takie slodkie dokuczanie :) wlasnie wali lyzka o stolik to jego jedna z ulubionych zabaw :) Ah ten moj synek lobuziak z niego rosnie ze hoho :) Madzik GRATULUJE dzidzi. wez ty ta swoja tesciowa w kosmos wyslij tam potruje troche ufoludkom ;p a tak pozatym to ja olewaj i nierezygnuj z wizyty przez nia jedz i jej rob na zlosc to bedzie miala nauczke ;p\\\\ Monia oszczedzaj sie dla dzidzi niech sobie jeszczedzi u ciebie, a maz moze wreszcie sie poprawi jak pamieta o dniu kobiet ;p;p;p EfQa no ten twoj maz to ma poczucie humoru i orginalne myslenie Pozdrowienia i caluski dla Emilki Myszko Saro Misiaczki Ewelkaodpedzam wasza @ akysz akysz akysz Alutek ty musisz jakos mezowi wytlumaczyc ze w ciazy tez sie ma potrzeby ;p;p;p Pani misiowa buziak dla Patrysi Kalpek twoja @ tez cie wkoncu opusci pokonasz ja zobaczysz :) Pozdrowienia dla wszystkich i buziaki dla niewymienionych 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Kalpek- to fajnie, że chociaż nas podczytujesz, u mnie też bez zmian, ale lubię czasem coś nabazgrać:-) Misiaczki-ta praca to Cię chyba dobija, z tego co widzę okropna harówa! Od razu przypominam sobie historię Smerfetki, która jak rzuciła pracę, to wiesz... Może warto czegoś innego poszukać? Efqa- który to rok ten Twój ślub hę? Ja też ze swojego nie mam cyfrowych... Nam się wczoraj auto zepsuło i dziś u mechanika stoi :-( nowy wydatek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia- miło, że wpadłaś! Oszczędzam się bardzo,, wczoraj prawie cały dzień leżałam, a wieczorkiem jak troszkę pochodzić chciałam, to mnie skurcze złapały :-( Mąż nawet ostatnio sie przyciszył z docinkami! Rety! jak ja bym już chciała, żeby ten remont sie skończył i wreszcie wszystko na swoim miejscu było! A tu każdego dnia po trochu robi jak z pracy wraca, jak dobrze pójdzie, to w przyszłym tygodniu dopiero malowanie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że troszkę pochodzę, bo tak cudnie na zewnątrz i ptaszki słyszę ,ale jak tylko parę kroków zrobiłam to już ból i skurcze więc wróciłam do łóżka :(Pozostaje mi jak na razie patrzeć przez okno:( ale jak tylko skończę 36 tydzień, to mam gdzieś! Pierwsze, co zrobię, to pódę na spacerek! a potem, to już mnie moga na porodówkę wieźć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulkaa
Dziewczyny a z kąt wy bierzecie te aktualizacje tabelki, za każdym razem muszę się wpisywać bo jakaś lalunia ŚCIĄGA STARĄ TABELKĘ I SIE WPISUJE a reszta później wpisana znika:( aktualizujcie tą ostatnią tabele a nie jak popadnie bo się robi zmieszanie pozdrawiam ( już nie będę pisała kto tak kombinuje) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to @ jakis zart mi zrobila i przyszla po 26 dniach. Tego to jeszcze u mnie nie grali. Juz wczoraj tempka mi sie obnizyla wiec wiedzialam co sie swieci. Wieczorem juz sie zjawila z czerwona walizeczka @. Jedyny plus taki, ze nie musze na nia czekac i szybciej mozemy zaczac nowe staranka. A nastepny termin @ jeszcze mam w tym miesiacu. Wychodzi na to jednak, ze owulke mialam wczesniej w tym miesiacu. Za pozno zaczelam testowac :( STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........27.03.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................23. .. .............????????????? misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................45....... ..........04.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............23.03.2009 kalpek........................22................26 ...................???????????? madzik.......................20.................. 6.... . ..........18.02.2009 EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27. 03.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... .............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........15.02.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................31......... .................01.05.09 alutek29.................29.................23......... ...............25-06-09 graminis..................25.................20......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................20........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ;-P no to mamy lalunie na topicu... mam nadzieję, że to nie ja jestem mistrzynią zamieszania i nie ja koleżankę izulkę tak od świtu stresuję... ;-) luzik koleżanko... ja obiecuję dbać o kkopiowanie ostatniej tabelki... he he he :-) madzik.... jak tam teściowa? monia trzymaj się dzielnie! lilowa może @ chodzi o to, że chce się szybciej wybrać na urlop :-) tak czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No tak, czasem zauważam, że tabelka źle skopiowana, ale nie zauważyłam żeby kogoś pominęła!!! po co te nerwy? Lilowa- @ spłatała Ci figla. Jakie cudne to słoneczko! graminis- a Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa --- koniecznie napisz czy dotrzymal slowa i przelecial cie w jakis specjalny sposob kakusia ---- witaj matko polko 👄 monia ---- 👄ty to masz juz z gorki kalpeczku 🌼 graminis duza buzka izulka ---- a jak ty sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis :) a juz nie wiem o co chodzi tej malpie. Mam nadzieje, ze masz racje. Jednak cykl 26 dniowy nie zdarzyl mi sie od przeszlo roku. No i jak takie rzeczy przewidziec?? Nie da rady. :( W tym cyklu bede szybciej testowac. Smutno mi troche, ale probuje tez znalezc plusy.9 marca powinnam miec przeswietlenie zabka. Teraz nie bede sie stresowac fasolka, moge spokojnie je zrobic. Jesli @ by nie przyszla nie robilabym go i przez kilka miesiecy bylabym w jakiejs niepewnosci.A dzieki temu, moze jeszcze bardziej przygotuje sie do ciazy ;) Bede miala pewnosc, ze zabki zdrowe ;) Zastanawiam sie czy przy okazji nie zrobic sobie badan na hormony. Jesli tak to co byscie polecaly. Wiem, ze jakies hormony tarczycy mialam sprawdzane kilka miesiacy temu i byly ok. Ale moze prolaktyna? Wyzej skopiowalam ostatnia tableke. Jesli nie wszystkie informacje sa w niej aktualne to po prostu skopiujcie i wpiszcie poprawne dane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa, mówię Ci!!! To ta franca się już na urlop spakowała i wpadła się pożegnać!!! monia, ja czuję się dobrze... ostatnio nachodzą mnie jakieś nastroje płaczliwo-depresyjne ale poza tym do przodu... dzidziolek szaleje w brzuszku... to są już ewidentne kopy... widać jak się wybija girkami na brzusiu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulkaa
Panimisiowa170- kochana ja jestem właśnie po szpitalu, dostałam krwawienia ale teraz juz jest ok ale muszę uważać,jednym słowem ciąża zagrożona i Musze leżeć ......i leżeć, ale mama nadzieje że to tylko przejściowe, pozdrawiam cieplutko, pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulka- mam nadzieję, że wszystko bedzie ok, ja też na początku wylądaowałam z powodu krwawień. Ale postanowiłam zabawić sie w detektywa i - nie masz racji! Od Twojego ostatniego wpisu do tabelki nikt niczego nie zmieniał! Sprawdź- strona 182. Nie dawało mi to spokoju, dlatego przeszukałam wszystkie strony wtecz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo pani detektyw!!! izulka więc rozumiem porannego nerwa! atmosfera szpitalna się udzieliła! trzymam kciuki za fasolinkę twoją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie oglądam zdjęcia na NK. EfQa- ty jestes chudzina! A tak narzekasz! Przecież podobno ważysz tyle, ile przed ciążą? Nawet sie nie waż mi tu o odchudzaniu mówić! A swoja drogą masz przystojnego męża :P Graminis- ja Cie chyba nie mam na NK? Dawaj namiary na moją pocztę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tu zagladam... Monia 🌼 jeszcze troche i bedzie po remoncie....czysciutko milutko... Monia wlasnie mi uswiadomilas,ze skoro nie ma fasoliny, to moge dietke trzymac... przez zime przybylo mi kilka kg i fajnie byloby sie ich pozbyc! No tak.... znajduje sobie pocieszenie... dzieki temu troche mi lepiej. :( troche... Izulkaa teraz bedzie juz tylko lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa! nie dobijaj mnie kobieto z dietkami! Nie wolno sie odchudzać kiedy sie starasz o dziecko! a poza tym- takie z Was laski! Przesadzacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu🌼 nie chce zadnej drastycznej diety. Postaram sie po prostu ograniczyc slodkie i nie bede sobie pozwalac na wszystko na co mam ochote. Postaram sie nie jesc 3 godziny przed snem, pic wiecej wody...To nikomu nie zaszkodzi. ;) Monia przeciez to Ty jestes Fajna Laska :) Widzialam Twoje fotki wiec nie chrzan glupot ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×