Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość przerazonaaa
witam, dwa dni temu kochałam sie ze swoim facetem, bez zabezpieczenia, doszło do wytrysku ale nie w srodku tylko na zewnatrz, niestety sperma "poszła" tez troche na mnie na moje posladki, boje sie ze moge byc w ciazy. Moj cykl mniej wiecej to 30 dni(wahania 29,31) miesiączka przypada na 26 (27) dizen tygodnia, a kochałam sie z nim 21. prawdopodobnie powinnam juz nie miec dni plodnych, ponieważ okolo 16 wydzialalo sie z mojej pochwy duzo zółtawego ciagnacego sie sluzu co oznaczalo by ze to okres poowulacyjny, jednak dzisiaj jak i wczoraj znowu wydziela sie przezroczysty sluz. jestem znerwicowana od dwoch dni, cala sie trzesę, ponieważ dziecko to dla mnie w tym momencie.. koniec świata.. powiem jeszcze ze wczoraj bołał mnie sutek, pierś jedna, i całyczas latałam i oddawałam mocz. Pomocy! ;(;(;( dodam jeszcze ze mam dzisiaj zawroty głowy, przzez mala sekunde cuzlam kucie w jajniku. i jeszcze to, że dzien wczesniej tez sie kochalam, lecz bez takich atrakcji (chlopak wrocil miesiac go nie bylo..) noi zatracilam glowe.. podobno jesli dzien w dzizen sie to robi to sa mniejsze skutki zajscia w ciaze. ale tak otwornie sie boje.. prosze was o pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerażona- jak mamy Ci pomóc!! żadna z nas nie zapewni Cię że na pewno ciąży nie będzie!! ale jak trochę poczytasz nasze posty to się przekonasz że wiele z nas oprócz licznych badan, ziółek, leków, nawet staje na głowie żeby pomóc żołnierzykom trafi do celu;) wiec zajśc w ciąze to naprawde nie taka łatwa sprawa!! teraz nie pzostaje ci nic innego jak tylko czekac na miesiączkę!! a następnym razem chyba warto pomyłśec "przed" niż potem przez tydzień by znerwicowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z kursu. Do domu przypedzilam z testem owulacyjnym w torbie, zaraz wiec go zrobilam. Oczywiscie jedna krecha. Powiedzcie mi Kochane, czy po tygodniu od owulacji powinno cos pokazac jesli bylaby fasolina? Tak mi jakos smutno... nie oczekuje jednak pocieszenie... chcialabym tylko wiedziec czy nie za szybko ten test zrobilam, bo wiem ze owulacyjne czulsze od ciazowych... ale moze jednak nie tak czule?Dzis moj 22 dzien cyklu, termin @ sobota lub niedziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczne te Dzieciaczki. Szkoda, ze nie mialam okazji poznac tu Waszej Smerfetki :( a moze jeszcze sie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa, ja niestety nie iwem jak działają testy owu w sensie wykrywania ciaży- wiem że madzik cosik takiego testowała...może pomoże a jesli nici z tego to bedziemy razem witac @ bo u mnie tez w weekend sie zapowiada, w tym iesiącu nie licze na fasolke bo z wtemperaturki wychodzi że owulki w ogóle nie było, cały czas tempka niska a dziś juz 26dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rańca EfQa przyjmij moje kondolencje z powodu śmierci babci, jestem z tobą trzymaj się A u mnie za oknem z 5 cm śniegu, ale wiosna... no i gdzie te bociany?! Aż z domu nie chce się wychodzić, a muszę iść do diabetyczki buuu. Z dzieciatkiem wszystko ok, bo byłam wczoraj u ginesa. Mały waży około 1 kg. Serduszko i przepływ ma ok, już się tak o niego nie boję. Tak mnie wtedy nastraszyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia alutek!!! ewqa :-( moje wyrazy współczucia :-( kurcze jakie boskie te smerfiątka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzidzuś jest jak najbardziej gin robiła mi usg dopochwowe ale bardzo krotko przepisała mi dupashon czy cos takiego no i kazała brać kwas foliowy oraz jeszcze leki homeopatyczne osscoli jedną dawkę na tydzień. Aż mnie strach obleciał ale strasznie się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Efqa 🌼 przykro mi.... Alutek to super, ze wszystko jest ok. Teraz mozesz spkojnie cieszyc sie tym blogoslawionym stanem ;) Dorota🌼 gratulacje!Jak sie czujesz? Dotarlo juz do Ciebie, ze bedziesz mama i to jeszcze w tym roku? :) Ewelka🌼 ja w tym cyklu mialam piekny skok temp. Caly czas utrzymuje sie na ok. 37.10. Dlatego tez ta nadzieje tak sobie robie. U mnie dzien w biegu. W pracy sporo roboty, a zaraz po niej lece na kurs. Wyszlam z domu o 7 i dopiero po 19 wroce. Milego dnia dla Wszystkich. I tak bede tu zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja teraz bardzo nie mam czasu pisac ale podgladam was caly czas:):):0 wczoraj mialam gosci wiec cala zalatana bylam a u mnie narazie dobrze czasami mam takie bole na dole brzucha przewaznie rano jak wstane bylam wczoraj robilam badania i w czwartek ide do gina mam nadzieje ze juz bedzie slychac serduszko ale sie boje ❤️ ewcia przykro mi z powodu twojej babci kazdy przezywa jak odchodzi bliska osoba dlatego skladam kondolencje 🌻 przerazona my tu walczymy zeby miec ta dzidzie a ty sie tego boisz musisz czekac na @ nic wczesniej nie zaradzisz smerfcia dzieciaczki slicznoty takie fajne dwa:):) misiaczki a co tam u ciebie:):) liliowa ja mialam 2 jasne kreski caly czas az wkacu zrobilam test ciazowy i wyszla fasolka:):):) wiec mi testy owulacyjne pokazaly ciaze trzymam kciuki ewelka nie zadreczaj sie szczerze mowiac to fakt ze w tym miesiacy co zaczelam testowac to zaszlam ale ja na testy nie liczylam prawde mowiac to nie pokazaly mi ani razy dwoch takich samych kresek ciagle mialam jedna grubsza albo dwie jasne wiec nigdy nie mow nigdy mam nadzieje ze juz jestes zafasolkowana:):) alutek ciesze sie ze maly rosnie pieknie i oby tak dalej:):):) juz duzy chlop z niego:):):0 graminis a ty jak sie czujesz:):) myszka a co tam u ciebie slychac gdzie sie podziewasz:):) monia a jak sie czujesz dajesz sobie rade:):0 fluidki dla was czaruje je to napewno komus przyniosa fasolke:):) ########################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################### a nie dlugo sezon na bociany to napewno tabeleczka bedzi sie powiekszac:):):) 😘 😘 😘 😘 bu$$ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
)STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................23.. . . .. .........27.03.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................28. .. .............13,03,2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............23.03.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27. 03.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................3.... .............03.04.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................34......... .................01.05.09 alutek29.................29.................26......... ...............25-06-09 graminis..................25.................23......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................23........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............8............. ........ok 01.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009 juz drugi miesiac mi sie zaczal oby tak szybko mi lecialo jak teraz najbardziej to sie boje usg ktore niedlugo mnie czeka mam nadzieje ze mnie nie nastrasza jak alutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa jak na razie czuje się dobrze trochę boli mnie kregosłupa albo nerka nie wiem własciwie co ja mam nastepne badanie 16.04 tez się boje madzik a moja siostra ma dziś termin ale jeszcze nie słychac nic żeby już się działo. Pozrawiam i fluidki dla starających się:**********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sara76: brałam zioła z vilcacory z instytutu z Gdańska medical center mi przesyłali najpierw oczyszczające nie pamiętam nazwy a później wzmacniające Mace są trochę drogie ale może warto spróbować. zadzwoniłam na infolinie opowiedziałam problem połączyli mnie z lekarzem a później zdecydowali co mam Brak tej macy to wybrałam dwa opakowania po 100 kapsułek i przy barnu tych kapsułek należny trzymać dietę ale oni powiedz co i jak można jeść na pewno nie można słodyczy i pić alkoholu ja zamiast coś słodkiego to jadłam chleb razowy z masłem i miodem. To są leki ziołowe także nie zaszkodzą ci. Nr telefonu muszę poszukać w domu bo jem w pracy to najwyżej jutro bym ci podała jak byś chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik🌼 a Ty te testy owulacyjne robilas w ciagu dnia czy rano? Ja zrobilam wczoraj wieczorem i nie bylo nawet cienia drugiej kreseczki. Sprobowalam tez dzis rano i pojawila sie dosc wyrazna druga kreska.Mhm nie wiem wiec co o tym myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madzik... jak samopoczucie!!! ty się już tak nie stresuj, usłyszysz w czwartek serducho jak nic!!! lilowa 🌻 miłego dzionka!!! ty biedulko znów zabiegana!!! i fluidki wiosenne... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! A ja od rana na pełnych obrotach. Zawiozłam małą do przedszkola, ma ostry katar, a poza tym ok, nafaszerowałam ją syropem z cebuli i lekiem przeciwzapalnym, zobaczymy... Potem zakupy, teraz gotuję obiad i piekę dobre ciasto, a jeszcze muszę posprzątać, bo aż się prosi, garnków cały zlew itd... Miałam malować taką kompozycję na ścianie w pokoju, ale chyba juz sił nie znajdę, bo co chwilę robie przerwy, tak mnie wszystko męczy, a maluch sie tak rozpiera, że czasem wydaje mi się, że wychodzi już dołem, albo spod żebra:D Noc była koszmarna, nie mogłam znaleźć dla siebie wygodnej pozycji, do tego zgaga i straszliwa wichura za oknem. Koszmar! Lilowa- proponuję wrzucic na luz i czekać cierpliwie do momentu miesiączki, żeby teścik zrobić:-) Smerfeciątka cudne! EfQa- przykro mi, jestem z Tobą🌻 Dorota- wreszcie zobaczyłaś ukochaną fasolkę!!! Duphaston to dobry lek, ja mam nawet jeszcze w szafce nowe opakowanie, nie mam komu dać, jakbyś miała używac na dalszą mętę, to chętnie Ci podeślę. Uciekam już robić masę do ciasta. Będę zaglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! A ja od rana na pełnych obrotach. Zawiozłam małą do przedszkola, ma ostry katar, a poza tym ok, nafaszerowałam ją syropem z cebuli i lekiem przeciwzapalnym, zobaczymy... Potem zakupy, teraz gotuję obiad i piekę dobre ciasto, a jeszcze muszę posprzątać, bo aż się prosi, garnków cały zlew itd... Miałam malować taką kompozycję na ścianie w pokoju, ale chyba juz sił nie znajdę, bo co chwilę robie przerwy, tak mnie wszystko męczy, a maluch sie tak rozpiera, że czasem wydaje mi się, że wychodzi już dołem, albo spod żebra:D Noc była koszmarna, nie mogłam znaleźć dla siebie wygodnej pozycji, do tego zgaga i straszliwa wichura za oknem. Koszmar! Lilowa- proponuję wrzucic na luz i czekać cierpliwie do momentu miesiączki, żeby teścik zrobić:-) Smerfeciątka cudne! EfQa- przykro mi, jestem z Tobą🌻 Dorota- wreszcie zobaczyłaś ukochaną fasolkę!!! Duphaston to dobry lek, ja mam nawet jeszcze w szafce nowe opakowanie, nie mam komu dać, jakbyś miała używac na dalszą mętę, to chętnie Ci podeślę. Uciekam już robić masę do ciasta. Będę zaglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze mała korekta: STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................23.. . . .. .........27.03.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................28. .. .............13,03,2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............23.03.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27. 03.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................3.... .............03.04.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................35......... .................01.05.09 alutek29.................29.................26......... ...............25-06-09 graminis..................25.................23......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................23........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............8............. ........ok 01.11.2009 A u mnie za oknem CZARNO!!! Zaczął padać gęsty śnieg. Ratunku!!!!! DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis🌼 dzieki i najlepsze jest to, ze sama sobie to piekielko gotuje...poki co maz dzielnie znosi kolejne moje pomysly... Jednak jesli teraz nie zrobie tego kursu to mam wrazenie, ze nigdy sie za to nie wezme.Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja chyba nie pojadę na pogrzeb :( nie mam z kim zostawić małej. Do rodziców z nią nie pojadę bo tam będzie pełno ludzi i nawet nie będzie miała gdzie się przespać a mąż nie może wziąć wolnego żeby z nią zostać w domu :( bo tego dnia ma ważnych gości akurat z zagranicy i super ważne szkolenie. Powiedział że jak bardzo chcę to będzie nalegał żeby mu dali to wolne ale ja nie chcę bo żeby po pożegnaniu z babcią nie było pożegnania z pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa🌼 a daleko masz do miejsca gdzie ma sie odbywac pogrzeb? Ja tam mysle, ze najwazniejsze zebys serduchem byla blisko babci i bliskich. Monia🌼 ja wyluzuje z myslenie, jak Ty wyluzujesz z tymi swoimi porzadkami i bieganiem tu i tam ;)A tak na serio to az tak bardzo sie nie nakrecam, to moj Malz tym razem bardziej ludzi sie nadzieja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa dwie godziny jazdy autobusem w jedna stronę :( Mam nadzieję że bocian do ciebie w końcu przyleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej :-( ewqa, babcia na pewno się nie obrazi... będzie na Was patrzeć z nieba i zaśpiewa Ci jeszcze jakąś przyśpiewkę :-) lilowa... podziwiam Twój upór!!! i dziękuję 🌻 u mnie dziś jest jeden z tych "lepszych dni" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia a ty tak nie szalej!!! wpadnę na ciacho jak skończysz... chociaż chyba powinnam zupełnie słodycze odpuścić bo zaczynają się u mnie problemy trawienne... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×