Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość do Sary
Saro, jak do jutra @ nie przyjdzie radze ci iśc zrobić badanie z krwi. Daje przecież 1000000% pewności:):):) nie musisz byc na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ranne ptaszki ;-) w ten piękny słoneczny dzień. U mnie dzis wielkie prasowanie buuuuu aż wyć mi się chce, bo jak tu prasować takie małe ubranka i te kafraniki, ja po prostu nie umiem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................24.. . . .. .........25.04.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................7................07.02. 2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................38......... .................01.05.09 alutek29.................29.................30......... ...............25-06-09 graminis..................25................28.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................27........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............11........... ...........23.10.2009 gab2901....................34..............23........... .............12.08.09 aneczka227.................21.............15........................30.09.09 dorota822...................27.............8............ ..........20.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rańca... sarcia ❤️ umieram z niepokoju!!! i trzymam mocno!!! a to fluidki fasolkowate odganiające @: ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczął się 30 tc i tak zastanawiam sie kiedy to minęło. Jeszcze tylko 10 tygodni i będzie ze mna moje maleństwo, a ja oczywiście jewszcze nie mam łóżeczka, wózka i innych rzeczy tylko uranka. Bo przecież mój szanowny mąż nie ma czasu ze mna jechać do sklepu. W tamtym tygodniu przełożył na ten tydzień, teraz też niby nie mógł i przełozył na poniedziałek. Powiedziałam mu że go z łózka pogonię jak nie kupimy łóżeczka dla maleństwa. A ja coraz bardziej sie denerwuję. I jeszcze nie możemy się dogadać co do imienia dla synka, bo nic mu sie nie podoba, ciągle się śmieje że będzie junior a mnie już szlag trafia. Czy te chłopy muszą byc takie wkurzające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek: wdech - wydech ;-P nie stresuj się :-) dasz radę... tak to już jest z tymi chłopami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku :) Alutek to masz tak jak ja mam dużo ciuszków za kilka tygodni zamierzam je poprać i poprasować i z tego co piszesz to obie będziemy miały synka :) Imię dla naszej pociechy wybrał mąż a mnie się bardzo spodobało i będzie Oskar. Mam nadzieje że po środowej wizycie u lekarza wróce już całkowicie do pionu bo narzaie powiedziałam mężowi że do łóżeczko kupi jak będe w szpitalu i Oskarek już będize na świecie a wóżek kupimy później razem. Jedno wiem że boje się strasznie już cokolwiek planować. I chyba nik bliski nie wie tak do końca co ja czuje...................... Bawi mnie ten mój maly synek co rano bo jak się budze to głaszcze się po brzuszku i mówie dzień dobry Oskarku a on mnie kopie . Już Was nie zanudzam. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za małe błędy nie moge się przyzwyczaić do nowej klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gab :-) nie nudzisz... fajnie poczytać o rozmowach z oskarkiem :-) ja chcę mieć wszystko zanim wybiorę się na porodówkę :-) Łóżeczko już jest (nie rozłożone, bo za wcześnie, ale jednak) a wózek wybrany!!! teraz tylko kwestia czasu i finansów ;-P chcę mieć już nosidełko dla maleństwa jak będę wychodzić... wiem... mam duuużooo czasu ale ostatnio ucieka mi między palcami... to już 28 tydzień... jeszcze 12tygodni i... a przecież może zechce pojawić się trochu wcześniej... muszę być gotowa, wtedy będę spokojniejsza!!! od przeszłego tygodnia idziemy na szkołę rodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monita30
witajcie postanowiłam znów do was zajrzeć,pisałam na tym topiku w zeszłym roku,oj smerfetka wtedy zaszła w ciąże a tu proszę juz dzieciaczki sie urodziły !!!! pozdrawiam wszystkie kobitki te które są od początku myszka:):):),smerfetka:):):) panimisiowa:):):)olawd:):):)madziara:):):)anusia227:):):) i inne,oraz pozdrawiam wszystkie kobitki:):):) sytuacja moja jest taka ze nadal nikt nie zamieszkał pod serduszkiem :(:(:(z czego strasznie jesteśmy z mężem załamani :(:(:(:( być może trochę przystopowaliśmy przez tą przeprowadzkę do nowego domu,ale teraz trzaba wziąć los w swoje ręce od lutego biorę luteinę na wywołanie @ ,bo miałam strasznie długie cykle 35-40 dni,wiec znalazłam następną lekarkę która się mną zajęła teraz w 2 dc. zaczęłam brać clostilbegyt,bo przy monitoringu wyszło ze mam za mało pęcherzyków i są małe 10mm. i właśnie w sobotę jadę znów na monitoring sprawdzić czy clo pomogło???? jeżeli nie to znów jakieś inne leki:(:(:(:(:( mam nadzieję ze mam wszystkim się w końcu uda myślę ze teraz bedę mogła częściej zaglądać bo mam w pracy internet ściskam mocno i pozdrawiam wszystkie staraczki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej graminis i gab wiecie jak to jest, kobieta spokojniejsza kiedy wie że ma juz wszystko i tylko czeka na dzieciatko Graminis a razem idziecie do szkoły rodzenia? Ja chciałam iść z mężem ale on oczywiśce nie ma czasu i nie za bardzo lubi się udzielać w miejscach gdzie są inni nie znajomi ludzie, taki odludek i niestey wymyślił że to natura i że kobieta to powinna wiedzieć jak rodzić, wkurza mnie tymi gadkami. Chciałam iść ale z nim nie sama więc sobioe odpuściłam. Rozmawiałam ze szwagierka to mówiła że połozna pomoże i wytłymaczy jak oddychać i przeć o ile sie na jakąś jędzę nie trafi, ale bądźmy dobrej myśli. Mąż tez nie chce być przy porodzie, krórde okaz mi sie trafił. Mówię mu że sama sobie dziecka nie zrobiłam i teraz trzeba będzie mi pomóc, to mówi że po mamę zadzwoni. Te jego gadanie to mnie wkurza. No nie jest taki do końca zły bo codzień głaszcze i całuje brzuszek, rozmawia z synkiem to takie fajne patrzeć jak on wkońcu się uzwewnętrznia, bo co do wylewności to u niego to nie takie proste. Nigdy nie mówi o sowich uczuciach, bo w domu nikt go nie nauczył, nie rozmawiał i raczej nie okazywał uczuć bo nie było czasu, dopiero po latach widzę ale to malutkie postępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do lekarzy to już szkoda słów :(:(:(:(: to jest chyba czwarta z kolei lekarka,pokładam w niej nadzieję ,starsza kobita doświadczenie na pewno ma spore,z córką zajmuje sie nawet in vitro i leczeniem niepłodności,tak ze zobaczymy z moim m. a jak nie to już na 90% jestesmy zdecydowani na adopcję:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj monita życzę powodzenia i mocno trzymam kciuki Saro jesteś?? Pewnie w pracy, ale potem prosimy o wieści i to jakieś dobre ;-) Monia a ty kobitko jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita a słyszałas że Rusaczek dzięki in vitro jest w ciąży? Także kobieto nie martw się jeszcze wszystko przed tobą, zobaczysz że się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałam ,czytam co jakis czas topik ale akurat nie natrafiłam na te wiadomość,ale to super że się udało,bo ta metoda tez niekiedy zawodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Witaj Monita! Pamiętam Twoje wpisy z zeszłego topiku:-) Pewnie, że wpadaj i wskakuj ponownie do tabelki :-) Saro- nadal trzymam kciuki, może jednak... U mnie po staremu, nadal dziwne bóle ale nic sie nie dzieje:-( Wczoraj miałam ktg i jakieś tam skurcze wyszły, następne we wtorek. Martwię się , bo mój doktorek od 24 do 4 maja idzie na urlop:-( Akurat kiedy mam termin, pozostaje czekac do 5 albo pzed 23 urodzić.... tylko jak to zobić???? Efqa- liczę, że uda się z ta nianią:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia albo zaciskać nogi albo już zacząć skakać i okna pomyć czy coś w tym stylu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pracuję, zrobiłam sobie własnie małą przerwę bo juz mnie kark boli, a dopiero to 1/3 tego co wyschło. Jeszcze całe 2 suszarki i gdzieś jeszcze 3 pralki ciuszków do wyprania. Ble nienawidze prasować 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita... my jeszcze się nie znamy... witam i cieszę się bardzo, że wróciłaś!!! przesyłam Ci fasolkowe fluidki : ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:):):) to się wpisuje STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................24.. . . .. .........25.04.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................7................07.02. 2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................2.....................05-05-2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................38......... .................01.05.09 alutek29.................29.................30......... ...............25-06-09 graminis..................25................28.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................27........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............11........... ...........23.10.2009 gab2901....................34..............23........... .............12.08.09 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............8............ ..........20.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj,miło mi :):):)::) dzięki z fluidy,jutro ide zbadac moje pęcherzyki i jak będą dużo po clo to zaczynamy działac a później zobaczymy czy pękną..... na mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbrew pozorom to nie takie proste! Okna pomyte, sprzatam każdego dnia... Obawiam sie , że to tylko od tego uparciucha zależy :-) Muszę z nim pogadac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a stosowałyście może 'clostilbegyt" sama jestem ciekawa ,ale jutro sie dowiem czy urosły i czy jest ich duzo,ale skutków ubocznych to bardzo dużo ma ten lek uffff,jak przeczytałam te ulotke to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek 🌻 moja męża trochę się krzywi ale to chyba tak dla zasady... idziemy razem na szkołę :-) i rodzić też będziemy razem :-) kochany jest ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wspaniałe ze mężuś będzie cię wspierać ,moja koleżanka miała poród rodzinny i bardzo chwaliła sobie ze maż ją wspierał,ja niestety miałam przy pierwszym dziecku 10 lat temu cesarkę i to przy całkowitym uśpieniu w narkozie,więc nic nie dało sie zrobić ale mysle ze mój by chyba tego nie wstrzymał bo jest słaby na takie przeżycie..... podziwiam takich facetów którzy dają radę trzymam kciuki za całą waszą trójkę :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam troszke mnie nie bylo ale takie ladne pogody zy zal z maluszkiem w domu siedziec u nas po staremu no prawie niuniowi wychodza jzu 2 nastepne zabki tym razem u gory czyli juz ma 4 a po zatym to straszny lobuziak chodzic chce a pojutrze dopiero 9 miesiecy konczy ;p ;p ;p pozatym gadula straszna mama mama dada dada baba itp. gada po swojemu prawie mu sie buzia nie zamyka (a to po mamusi ma bo ja to gadula jestem ;p Dzis mialam fajny sen snilo mi sie ze wyszly mi znowu 2 kreski na tescie ;p;;p;p Saro jeszcze nic straonego zrob bete bedizesz pewna bo moze masz jeszcze malo hormonu a na testach glupoty pisza ze chyba juz jak stezenie jest 15 (niepamietam jakie jednostki) to rozpoznaje ciaze a u mnie jak zrobilam bete tego samego dnai bylo co po 40 a kreska byla prawie niewidoczna tylko taki cien wiec nie zalamuj sie kochana :) Monita ja bralam clo bo nie mialam owulacji czyli male niepekajace pecherzyki i dzieki temu mam dzidzie udalo sie w 3 cyklu brania wiec powodzenia :) Monia teraz to wkoncu przenosisz synka bo tak to jest najpierw straszy a pozniej siedzi w najlepsze ;p;p;p ale nie stresuj sie wazne ze wszystko oki jak mu dobrze to niech porosnie troszke w brzuszku jeszcze graminis i alutek ale zlecialo wy juz ostatnia prosta prawie a dopiero oglaszalyscie cudowne nowiny prosze jak czas leci EfQa podrzucaj mi Emilke ja narazie siedze w domu a i niunio bedzie mial kolezanke do zabawy ;p;p;p Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×