Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

No, to akcja rusza! :-) Ja tak miałam w dniu porodu właśnie. Geberalnie czop może odejśc nawet 2 tygodnie przed porodem, ale Ty masz skurcze, więc tylko czekać. A jak skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko🌼 trzymam mocno kciuki!! Mocno tak, ze bardziej juz sie nie da. :) Czekam na kolejne wiesci o Tobie i malej Lucy- Lenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gramka bardzo się ciesze no to do dzieła wielkie wyzwanie przed tobą jestem z Tobą mam nadzieje że pójdzie szybko u mnie nic wszystko ustało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam jeszcze tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............???????????? Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................26.. . . .. .........20.07.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............????????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............04.07.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27................10................ 06.08.2009 silnaaa.......................32..................6... .............05.08.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34......... długo + 3zclo ............03-08-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........05.08.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............???????????? anula177..................26....................5....... .............???????????? AsiaAaK....................19...................13...... ..............10.07.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................40......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................40........ ...............15-07-09 gab2901....................34..............29........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............19...... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 felicity78....................30...............3........ .............27.08.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilość cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Graminis trzymam kciuki :) W ogóle super wiadomość z rana :) Życzę mega szybkiego porodu żebyś już mogła wycałować Lucy :) Przepraszam, ze tak rzadko piszę ale mam gości. Przyleciał do mnie brat i kuzyn na prawie miesiąc więc mam teraz 3 facetów na głowie :) Chyba nie muszę pisac co to znaczy :) W przelocie zaglądam do Was prawie codziennie. U mnie @ zbliża sie wielkimi krokami, bo piersi już mnie tak bolą, że dotknąć ich nie mogę... MIŁEGO DNIA Buziaki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo, misia/27/ - piekna historia, trzymam kciuki by bylo wszyyyystko dobrze!!!! :-) mam nadzieje, ze i mi sie niedlugo uda znowu zobaczyc dwie krechy :-) graminis , Kochana - Ty juz jestes na dniach - \"poprosze\" porod na 18 lipca, na moje urodziny, mowie Ci w tym dniu to fajne dziweczyny sie rodza, hihihih :-) :-) :-) efqa - mam nadzieje, ze wszystko ok! I nikimu nic sie nie stalo!!!! U mnie w poprzedni weekend tez bylo \"ciekawie\". Moja tygodniowa nieobecnosc byla spowodowana urwaniem chmury. Mowie Wam, to byl \"koniec swiata\". Maz wiozl mnie do pracy, taka ulewa SZOK! grad... Gdy maz wrocil do domu okazalo sie, ze w nasz dom uderzyl piorun, ktory odbil sie od komina (ktory eksplodowal)w innym budynku. DVD, karta sieciowa i jakby \"modem\" - zepsute. W calym miescie duze szkody - zalane piwnice, brak cieplej wody (ptrzez zepsute ogrzewania elektryczne), telewizory itp.itd. Ciesze sie ze nie bylo nas w domu w tym czasie, bo podobno huk byl taki jakby \"dom sie walil\". Ach.... Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie. Trzymajcie za nas, staraczki kciuki, - bysmy i my byly szczesliwymi matkami!!!! Ciao :-) P.S. graminis pamietaj, 18 lipca :-) hihi, buziaki!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfff ale ze mnie dobra kolezanka - zycze Ci porodu na 18 lipca - a Ty tu piszesz ze czop odszedl - cokolwiek to znasczy , nie mam pojecia (wybacz :-) ) zycze by porod poszedl jak po "maselku" :-) -wybacz za sugerowany termin porodu - glupia jestem :D Papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY! Graminis jedzie do szpitala! Była u lekarza i dostała skierowanie, skurcze ustały, ale ma poskręcaną pępowinę i mało wód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze kciuki za Staraczki rowniez trzymamy!! Moniu🌼 pisz nam prosze jak tylko bedziesz cos wiedziec.Bedzie dobrze. Dziewczyny swietnie sobie poradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Gramka trzymam mocno kciuki za szybki ilatwy porod:)Myslami i serduchem jestem z Toba:)👄 Dziewczyny u mnie to juz sie calkiem cos popieprzylo:( Dostalam okres w 23 dniu cyklu, wiec moj cykl w tym miesiacu to 22 dni....pierwszy raz cos takiego mi sie zdarzylo - to pewnie przez te cyste...cholerka....no nic, do ginka mam na 27 lipca....coz by to bylo za zycie bez komplikacji hehehe... Wczoraj bylismy nad super jeziorem...opalilam sie pieknie na brazowo...odpoczelismy z mezem, ale od jutra niestety trzeba wracac do pracy:) Monia pisz nam na biezaco jak bedziesz miala jakies wiesci od Grameczki👄 Ide zrobic sobie kawke i jakas kanapke:) Bede zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście jak tylko będę coś wiedzieć, to zaraz dam Wam znać, wzięłam laptopa ze sobą :-) Ale jak na razie cisza, więc pewnie nie ma możliwości napisać. biedulka, mam nadzieję, że szybko pójdzie. Myszko, Lilowa- miło Was widzieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko🌼 idziemy wiec tego samego dnia do gina :) Bede trzymac kciuki! Na pewno sobie tam o Tobie pomysle :) Oby po cyscie nie bylo sladu. Moniu🌼 dobrze, ze wiemy co sie dzieje- dzieki Tobie. Az mnie brzucho rozbolal z tych emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też siedzę jak na szpilkach i czekam wiadomości, od razu wracają wspomnienia... jakby nie było zapewne jest bliżej niż dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gramka oby szybko poszło u nas pada deszczyk ja czuje się dobrze u mnie była koleżanka z maludą którą ma 13tyg. taka fajna maluda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka leży podłączona do ktg, na razie akcji porodowej brak. Ale ma za mało wód. Czekamy dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia🌼 Ty masz wieksze doswiadczenie... myslisz, ze bedzie cesarka czy czekaja na naturalny rozwoj sytuacji? Kostki bieleja od trzymania kciukow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki🌻 ja przed chwilą dotarłam do domku uffff grameczko trzymam kciuki żeby wszystko gładko poszło:):):) byłam dziś na tym badaniu w klinice i normalny amok nikomu nie polecam,nawet nie chce mi sie o tym dziś gadać:(:(:( ale najważniejsze że spotkałąm się z naszą koleżanką PATINKĄ:):):):) było super ,naprawde swietnie się jest spotkać w realu :):):) przecież tyle o sobie wiemy nawet niekiedy więcej niz z rodziną się rozmawia:):):) na pocztę posyłąm Wam na razie dwie fotki a pózniej jak pati mi posle to dam jeszcze albo moze patki od razu pośle:):):) i nawet nasze dzieciaki się zakumplowały :) Laura z krisem na karuzeli i huśtawkach brykali a my sobie siedziałyśmy w parku i gadałyśmy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita witaj sekundke temu dodalam fotki ale nie na dzial fotek tylko w ogolne.dodalam tylko kilka reszte ci posle :) gramka trzymam kciuki za ciebie :) a was wszystkie sciskam i zapraszam na poczte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja nie mogę przesłąć fotek z komórki na kompa:(:(:( poślij mi na skeypa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa wybacz zadalas mi pytanie kiedys , do kiedy mam byc w polsce wiec bilet mam na 27 sierpnia :) chyba ze bede chciala wracac z tata samochodem to 18 lipca w ta sobote ale raczej na to sie nie zapowiada tesknie za wygodami dla olivki ale dam rade tak mysle :) kiedys dzieci bez niczego szlo wychowac wiec nie bede wydziwiala i bede twarda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze zdrowiem ciut lepiej tzn co mnie czeka to wiadomo i boje sie tego strasznie ale od tygodnia nic mnie nie boli :) i podjadam co nie co :p ale wagi pilnuje. buziaczki dla was na dobranoc grameczko sciskam cie i mam nadzieje ze juz dzis a najpozniej jutro bedziesz tulila swoja dziecinke ukochana Lucy. a dla wszystkich starczek zycze bardzo owocnej nocy :p pogoda dzis super wiec panie wsakuja dzis w sexi pizamki i do dziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Gramki nadal bez zmian... ma dać znać jak coś ruszy. Jak na moje oko, to czekają na rozwój sytuacji, a jak nic nie ruszy, to zrobią cc. Nawet jak w nocy napisze, to dam Wam znać, no bo ja i tak noce mam pod znakiem czuwania:-) Monita, Patinko- ale fajowo!!! zazdroszczę! Super tak się spotkać! Też chcę!!! Monita- ale jak poszło? Bolało? Jaki wynik? drożne jajowody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka a kiedy Wy omówiłyscie wizyte spotkania ????? Gramka czekamy na dobre wiesci!!!! Monia a Ty co robisz ? Ja bylam dzis u gina z moimi wynikami,sa dobre,owulka jest,w sumie nic nowego...badania nasienia koniecznie musi maz zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek z dnia na dzien monita napisala ze przyjezdza do chorzowa i zgadalysmy sie wiec w sobote omowilysmy spotkanie i w niedziele sie spotkalismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie skończyłam obiad gotować, wykąpałam dzieciaki i teraz karmię Adaśka i mam chwilę na wytchnienie... No, ale zapewne Was już nie ma:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×