Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Hejka:) Juz jestem po badaniu:) Nie bylo tak zle, choc przy wlewaniu kontrastu tak mnie z prawej strony jakby rozpychalo, ale to trwalo chwilke i przestalo.....nie bralam wczesniej zadnych przeciwbolowych lekow ani nic.....niestety wyniki dopiero bedzie mial moj ginekolog za 2-3 dni, wiec we wtorek zadzwonie i dowiem sie co i jak.....mam nadzieje ze wyszly dobre......wykupilam sobie teraz antybiotyk ......bo lekarz mi powiedzial ze przez pare dni moge sie gorzej czuc.....ale jak narazie jest ok.....brzuch czasami pobolewa jak na @ i nawet nie krwawie.....polecialo mi troche w klinice, a teraz juz mam prawie czysto.....Lekarz powiedzial ze bylam dzielna, bo przychodza takie panie do nich ze w czasie tego badania tak strasznie i glosno wrzeszcza ze niewiem....heheh.... Dziekuje Wam kochane za wsparcie i za kciuki - lezac na lozku myslalam o Was ze tyle osob trzyma kciuki za mnie, wiec bedzie wszystko dobrze i nie bedzie bolec:) Dziekuje za wszystko👄👄👄👄👄 Wszystkie Was mocno sciskam:) Zagladne do Was jutro:)Papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka wszystkie jestesmy z toba :) dzielna z ciebie kobietka widzisz nawet sam lekarz to powiedzial teraz juz musi byc dobrze :) czekamy razem z toba do wtorku :) 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko kochana jesteś dzielna kobietka ! wszystko będzie dobrze zobaczysz. Patinko buziaki dla dziewczynek 👄 Madzik jak tam matura odezwij się!!!! Alutek intuicja matczyna podpowie ci która niania będzie najlepsza. Ja spotkałam się tylko z jedną i od razu ją wzięłam, nie zrobiłam castingu bo to nie na moje nerwy. Dobrze wyszło jestem zadowolona. Niania bardzo przywiązana do małej i siostra niani, która z nią mieszka też. jak przywożę ją po weekendzie to nie mogą się naprzytulać :D Emilka je uwielbia, bardzo ładnie się bawią, ja nie wymyśliłabym tylu zabaw ile te dziewczyny - naprawdę bobas się przy nich rozwija. Powiem wam że ta dziewczyna ma wrodzony dar opiekowania się maluchami. Przyznam się wam że czasem mam wrażenie że ja jako matka nie jestem tak dobra dla dziecka jak ona.... Ale się rozpisałam. Mój mąż zapytał kiedy zaczniemy się starać o następnego malucha. Może już? Zatkałam uszy i zaczęłam wrzeszczeć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia i Graminis ale już duże te wasze maluchy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni25
Myszka 24- super ze bylas dzielna ja tez mialam to badanie balam sie okropnie...robilam we wroclawiu ...jak zobaczylam ze nei jestem sama tylko jest ze mna 9 innych kobiet to tak troszke sie uspokoilam ....ale jako jedyna wzielam zastrzyk przeciwbólowy i nie potrzebnie dupa potem bolala mnie bardziej niz to badanie:) ....nie wiem czemu tak dlugo bedziesz czekac na wynik ja dostalam odrazu i jeszcze plytke z nagraniem badania :).....placilas cos za badanie moje kosztowalo nas 400zl i co nie bylo tak zle co nie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa👄 Moni🌻 lekarz ktory mi robil to badanie, powiedzial ze przesle wyniki do mojego ginka i w ciagu 2-3 dni bedzie je mial moj ginek.....ale z racji ze u nas w poniedzialek jest wolne bo jest dlugi weekend, to mowilam ze zadzwonie dopiero we wtorek.....jezeli ginek dostanie te wyniki w sobote to pewnie odrazu zadzwoni:)Ja za to badanie nic nie placilam, bo mam ubezpieczenie i robilam je w USA:) Nie bylo tak zle, choc tez sie bardzo denerwowalam i ten chwilowy bol, takie rozpychanie....nieprzyjemne to jest, ale do zniesienia:) Grameczko dziekuje kochana👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane nareszcie mam z wami kontakt przez pare dni nie mialam netu koszmar :( jestem na bierzaco bo czasami u sasiadki udalo mi sie was poczytac tylko nie mialam jak pisac ;) Myszko szkoda ze sie nie udalo ale suuuper ze jestes dzielna i tzrymam kciuki zeby badanie wyszlo ok co ja mowie napewno bedzie OK!! Pozdrawiam i przesylam buziaki od Kacperka 👄 Lilowa rozumiem twoje obawy ale nie sluchaj kolezanek moje wszystkie mowily ze pporod to koszmar itp. straszyly jak tylko mogly a ja nastawilam sie psychicznie ze bedzie ok i to mi pomoglo nie bede mydlic oczu ze jest super extra ale jak dziewczyny pisaly gdy bierzesz malenstwo na rece zapominasz wszystko wiec grunt to pozytywne myslenie Grameczko Lenka wspaniala ucaluj ja od nas (ode mnie i Kacperka ;D) Monia biedulko dasz rade jestes silna kobieta pozalatwiasz sprawy szybciutko i na badanka bo przeciez musisz byc zdrowa i silna dla dzieciaczkow :) Monita przyjemnego odpoczynku :) PaniMisiowa ty sie cieszysz ze wracasz do pracy a ja podjelam decyzje ze ide jeszcze do szkoly i tez sie ciesze jak dziecko ;p bede chodzila w weekendy a tatus bedzie sie opiekowal synkiem ;p Patinko jak tam po powrocie do domu juz doszlas do ladu ze wszystkim?? EfQa suuper ze Emilka ma tak dobra opieke przynajmniej ty sie nie stresujesz o nia , tesciowa sie nie przejmuj niechsobie pogada a ty rob swoje a ja bedzie trafial szlag ;p Dziewcznki bede teraz zagldac ale znow mam pelno roboty robie papryczke, leczo, i przeciery pomidorowe na zime ;p a do tego musze miec oczy wszedzie bo niuio juz teraz sam smiga to robi co chce :) A i musze sie pochwalic ze ma juz 12 zabkow ;p Pozdrawiam wszystkie i kazda z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) A co wy jeszcze spicie???? Pobudka!!!!!!!!!!!! Kakusia👄 dziekuje kochana.....ciesze sie ze sie odezwalas....sciskam Cie mocno i przesylam Tobie i Kacperkowi buziaki👄👄👄 Zagladaj czesciej teraz:) Madzik🌻a co u Ciebie slychac???? Jak dzidzia - rozrabia bardzo w brzuszku??? I jak matura??? 👄 EfQa🌻ciesze sie ze Emilka polubila nianie, Ty jestes spokojniejsza ze tak sie obie rozumieja:)Sciskam mocno i 👄 sle:)Dziekuje za wszystko:) Alutek🌻Pawelek rosnie jak na drozdzach - super👄 dla Was:) Moni🌻 co slychac ????👄 Grameczko🌻 jak mala krolewna???Co porabiacie ciekawego???👄 Patinko🌻 jak tam u Ciebie??? Uporalas sie juz ze wszystkim???👄 dla Ciebie i dziewczynek:) Asia🌻👄Rowniez pozdrawiam:) Monitka🌻 udanego wyjazdu, odpocznij sobie i zbieraj sily na staranka.Mam nadzieje ze chorobsko Cie nie rozlozylo na dobre👄 PaniMisiowa🌻ciesze sie bardzo ze moge na Was wszystkie liczyc - dziekuje Wam za to......jak Patrysia??? 👄 dla Was:) Kalpeczek🌻co slychac kochana u Ciebie?????👄wieelkii:) Monia🌻jak dzieciaczki????? A Ty jak sie czujesz???👄 Lilowa🌻dziekuje rowniez za kciuki.....jak sie czujesz i co tam u Ciebie????👄 Misiaczku🌻 Co u Ciebie slychac kochana???👄 Sara🌻 a Ty gdzie sie nam zapodzialas???Odezwij sie jak znajdziesz troszke czasu👄 Ewelka🌻 tez daj znak zycia👄 xxmadziaraxx 🌻Ty tez dlugo sie nie odzywalas - co u ciebie??👄 Izulkaa🌻 kochana co u Ciebie??? Tak dlugo sie nie odzywalas do nas - napisz jak sie czujesz??? tesknie👄 Aneczka🌻 obiecalas ze bedziesz czesciej zagladac, a tu Cie nie ma:(:( Odezwij sie i napisz jak sie czujesz👄 Dorotka🌻Rusaczek🌻Felicity🌻 ---- odezwijcie sie rowniez.....czekamy na wiesci od Was 👄👄👄 Obca🌻 jak sie Twoi przystojniacy maja???👄 Becia_gask🌻Co u ciebie??? 👄 dla Ciebie i synka:) Smerfetko🌻 sciskam Cie mocno i przesylam 👄 dla Ciebie i dla Gabrysia i Nikodema.....jak znajdziesz chwilke czasu to odezwij sie bo tesknie za Toba i Twoimi postami:) Olawd🌻 rosnie Ci maly kawaler jak na drozdzach:)👄 Asiunia🌻 Kkinia🌻 Jolanta🌻 Gab🌻 odezwijcie sie czasem👄👄👄👄 Gab🌻 mysle o Tobie i synku , jak tam wszystko u Was:) Ale sie rozpisalam:D:D:D:D Zaraz biore sie za sprzatanie, a pozniej troche rzeczy sobie juz popakuje w kartony, zeby pozniej miec mniej....Ale bede podgladac, wiec piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Myszko badanie napewno będzie git :) U mnie nic ciekawego,dopiero wyjme obiad,robiłammkugla,a to sie musi kilka godz piec.. Boli mnie starsznie jajnik,pewnie to owulka,po anty chyba jakos"szybciej"zajsc ?gdzies mi sie to o uszy obiło.. Monia napisz co u ciebie ! Monita miłego pobytu.. Madzik jak sie czujesz? Patinka ogarnełas chałupe ? Lilka jak sie masz ?pokaz nam zdjecie brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki poczytam co u was zaraz, sformatowałam całego kompa i na nowo Windows i sterowniki zainstalować trochę to trwało, bo nie miałam za bardzo czasu na to odezwę sie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu witaj ponownie :-) kalpek oj oj ostatnie chwile laby :-) myszeńko... ty wiesz ❤️ a my dziś się szczepiłyśmy... ale był ryk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o rety!!! a co by było gdyby mamusia nie zdecydowała się na szczepionkę skojarzoną??? wolę sobie nie wyobrażać :-) ale szybko się dziecko uspokoiło, nie ma gorączki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora :) Powinnam juz w lozeczku byc ale jakos energia mnie dzis rozpiera... Malz moj Kochany zamowil nam wozio i chyba juz jutro go zobacze. Emocje wiec mnie roznosza :) Wypatrzylam go sobie wczesniej ale nie myslalam, ze sie na niego zdecydujemy... a tu niespodzianka. Myszko🌼 wyniki na pewno beda bardzo dobre. Pisz nam wszystko jak tylko bedziesz cos wiedziec.Jestes dzielna Kobietka! Monitka🌼 znowu nam sie wczasuje. Mam nadzieje, ze dobrze sie tam bawisz. Patinko🌼 rowniez zaluje, ze nie mamy do siebie bliziutko. Fajnie by bylo miec taka przyjazna dusze w poblizu :) Kakusia🌼 dzieki! Kalpeczku🌼 zajrzyj na nasza poczte ;) Spokojnych snow Wam zycze Kochane!! Spijcie z Aniolkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa majtaski urocze, brzusio też ewelka jak widze domek sie buduje, i jest coraz wiekszy madziarka kobito gdzie ty zagineles? gramka biedna Lenka kalpek co tam z tym mieszkaniem do wynajcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja ! Z kawusia :) Brzydka pogoda jak hcoelra :( Misiowa nie bedziemy wynajmowac,bo facet sobie zazyczyl,ze jak postawimy garaz za swoja kase,a posatawienie to nie kosztuje malo to przez 3 miesiace nie ebdziemy płacic za niego!!!!!ja wloze z 5 tys zeby go posatwic,a j mam jeszcze za niego potem płacic ?nie nie nie ! Lilka zaraz wejde i zobacze :D Chlodno na dworzu i zimno jak nie wiem :( Monia jak sie czujesz ? Gdzie reszta ? Gramka juz z ranca wstalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilus,ale fajny brzusio:DSTy chyba normalnie ejstes bardzo szczupla,bo taka malutka piłeczka jest :) A majtochy"zajebiste":Dbiedroneczki sa w kropeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u nas za oknem sloncem ale wieje we wszystkie strony nie wychodze z mala jedynie do autka zero spacerkow :( Oto moje dzisjesze motto Bardzo optymistyczne :) Nie żałuj w życiu niczego, bo życie to nie film. Nie zobaczysz już powtórki... Nie cofniesz się do najlepszego momentu. Jedynie kiedy będziesz widzem, będziesz patrzeć na wszystko z góry... Ale siebie już nie zobaczysz... Bo będąc widzem nie możesz być jednocześnie aktorem!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu sie cichutko zrobilo :) ja zrobiam 3 pucharki deserkow budyn vaniliowy dookola rozowe zelki haribo w kostke do srodka kit kat i marsallow takie poduszeczki miekkie :) a na gore tezejaco juz galartke agrestowa tak aby Laura nacieszyla oko i zjadla bo wogole apetytu nie ma ;O tylko te miski wyplynely mi na gore wrr 😠 i juz tak to slicznie nie wyglada jak mialo ;) lilowa fotke zrobilam jeszcze musze przeslac do komputera i do ciebie mam nadzieje ze to dzis zrobie :) u mnie pranko wstawione wyprawka dla meza zrobiona czyli jedzonko :p a ja dzis postuje bardziej pragne te 10 kg jeszcze zrzucic ale bede to robila wolno i bardziej zdrowo mam nadzieje ze dam rade :) no dziewczynki zycze wam milego dzionka pewnie jeszcze zerkne tu do was 😘 dla wszystkich :) Laska sa jeszcze witaminy bardzo dobre Androvit ok 30 zl w aptece miesieczna kuracja tez sa bardzo dobre :) tak jakos mi sie przypomnialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny przepraszam ze nie pisze na czas jak sie cos pytacie ale remontujemy nasz domek i nie ma czasu na nic a u mnie coraz ciezej w ponedzialek ide do szpitala na obserwacje bo strasznie nogi mi puchna :( a wczoraj zakupilismy wozek moj wymarzony :)a i jeszcze ta paskudna zgaga zaczela mi dawac popalic chce wam wyslac fotki brzunia i wozka na poczte ale nie da rady a kojec dla dzidzi tez juz mam nie wiem czy sie juz nim chwallam czy nie :):)usypia gra ma lampeczke przy raczce bardzo mi sie podoba myszka no daje czadu czasami ze caly brzunio mi wibruje matura juz o niej zapomnialam he he oczywiscie zdana troche z wosu poleglam ale...😘 kalpku ogolnie jest ok tylko te nogi masakra nie moge zadne buty wlozyc oprocz japonek 😘 monita jestem w 33tyg to aby patrzec jak dzidzia wyskoczy ;) 😘 pani misiowa matura jak matura bardzo nie ma sie co wynikami chwalic:P:P 😘 dla wszystkich trzymam za staraczki kiuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik super ze sie odezwalas ;) zobacz jak ten czas leci ;) juz 33 tc jjeku a niedawno byly 2 kreseczki na tescie staraj sie nogi trzymac wyzej niz glowe jak lezysz podkladaj poduszki czesto mocz w solonej wodzie i pij wiecej wody ale patrz na ilosc Na w zawartosci wody wiekiszosc drogich reklamowanych Owd mineralnych jest zla Najlesza jest Dobrawa bo zawiera tylko sladowe ilosci sodu i Gorska ntura tez ma malo sodu a za duzo sodu w organizmie powoduje puchniecie . Oczywicie musziz isc do lekarza tak jak piszesz bo to tez moze oznaczac gestoze lub inne dolegliwosci choc zdarzaja sie naprawde czesto pod koniec ciazy nic sie nie martw juz coraz blizej :) mozliwe ze ty taka chudzinka i nogi maja co dzwigac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja oczywiscie rowniez z kawka:D Madzik🌻 ciesze sie ze dzidzia szaleje w brzuszku i gratuluje zdanej matury👄 PaniMisiowa🌻 Co tam u Ciebie ??? Co dzis porabiacie z Patrysia??👄 Kalpeczku🌻 dawaj do mnie, u mnie sliczna pogoda, w tej chwili jest 21*C, poplotkujemy z kawka i poopalamy sie troszke:D👄 Lilowa🌻 brzuszek przesliczny i taki zgrabny, nie bedziesz miala co gubic po ciazy👄 Patinka🌻 jakie Ty chcesz 10 kg zrzucic????? Przeciez wygladasz super i nie potrzeba bys chudla jeszcze bardziej - uwazaj na siebie:)👄 Grameczko🌻 a Wy co porabiacie kochane???? 👄 A gdzie reszta dziewczynek sie podziewa???? Pewnie wszystkie sprzataja przy sobocie, albo szykuja sie na jakies imprezki hehehe:):) U mnie nic nowego.....wczoraj juz spakowalam troche rzeczy do przeprowadzki, w poniedzialek mamy wolne z mezem to bedziemy powoli rozkrecac meble, malowac wszystkie dziurki po obrazkach czy zdjeciach i bedziemy pakowac dalej:D.....Dzis na 4 ide do pracy na nocke, ale za to jutro wolne:):) Dziewczyny napewno pod koniec miesiaca nie bede miala netu , niewiem na jak dlugo, bo tutaj bede musiala skasowac, a na nowym mieszkanku podlaczyc i niewiem kiedy beda mogli mi przyjechac podlaczyc, ale to dam Wam znac od kiedy mniej wiecej mnie nie bedzie:)Biore sie zaraz za prasowanie.....bede podgladac....zycze milego weekendu:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze zapomnialam Wam powiedziec, ze moja bratowa jest w ciazy z drugim dzieckiem, beda mieli dziewczynke, termin ma na 17 stycznia, wiec Mateuszek bedzie mial siostre:):) Ciesze sie, ale i smuce ze to nie ja jestem w ciazy.....ahhhhh....jakos to musi byc:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko wszystkie badania mam ok lekarz wykluczyl gekstoze nie wiem co sie dzieje z tymi nogami wcale mi opuchlizna nie schodzi dlatego lekarz chce mnie wziasc na 3 dni do szpitala dal mi tabletki moczopedne i pije duzo lekarz tez cos wspomnial ze moge miec zatrzymanie wody w organizmnie 😘 myszko dziekuje i nie martw sie u cibie teznie dlugo bedzie szalec przypomnij sobie jak ja tak chcialam zeby juz szalala a to juz nie dlugo spotka mnie porodowka :):) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Myszko 🌼 wiem co czujesz, moja siora tez ma dwójkę dzieci, a ja wcale, a mam już 32 lata :( .....kiedyś i na nas przyjdzie kolej, najwidoczniej nie teraz nam to pisane, może niedługo i my będziemy latac z brzuszkami po sklepach dla niemowląt :) Patinka 🌼 a z której strony ty te 10 kg chcesz zrzucić przecież dobrze wyglądasz :) ja od czerwca schudłam 8 kg, jak chcesz wiedziec jak to napisz na nk Zaoszczędziłam 25€ :D sama sobie sformatowałam kompa :), całego wyczyściłam i na nowo Windowsa zainstalowałam i wszystkie sterowniki.Normalnie to z biosa bylam zielona, a nawet w biosie obczailam już o co Kaman :D Jak ktoś coś chce bardzo mocno to potrafi zdzialac cuda :D :D w marcu jak miałam podobny problem próbowałam, ale nie wychodziło i oddalam kompa do informatyka.A teraz wiem ze sama potrafię sobie to zrobić i za darmo hehehe. wczoraj mój miał powrotne badan przed in vitro teraz ja muszę czekać na pierwszy dzień @ i zrobić sobie termin na 21dc :D Ciekawe czy za pierwszym razem sie uda :( Wiecie może jak sie nazywają te zastrzyki na zwiększenie jajeczek, bo ja nie wiem czy dobrze pamiętam ale to chyba doktorka mówiła jakoś PUREGON PUL , czy któraś to może brała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie oglądałam jak sie stosuje Puregon Pen złe napisałam w tamtym poście, nie wiem jak ja sama będę sobie robiła zastrzyki jak ja nawet na igle nie mogę patrzeć :( Czy któraś to już brała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asia madra kobieta z ciebie :) ja juz kiedys robilam pelny kurs komputerowy i lubialam bawic sie w rozne rzeczy na kompie od paru lat jednak juz mnie przestalo to bawic i pozapominalam sporo no i stalam sie bardzo nerwowa i niecerpliwa jak cos nie udaje mi sie od razu rzucam tym w bok i odchodze cala zla :O oj dziewczyny dziekuje wam bardzo :) za mile slowa ale jednak mam jeszcze sporo do zrzucenia moje BMI pokazuje mi nadal nadwage.Przerwalam moja diete na 3 msce z powodu iz zaczelam chorowac i tez nie wiem czy moje wczesniejsze odchudzanie nie bylo zbyt szybkie i organizm dostal tzw szoku i zaczol sie bronic choroba no nie wiem jak to zdefiniowac,dlatego chce wolniej :) Asia chetnie sie dowiem jak zrzucilas 8 kg choc tez nie wiem z czego bo figurke masz do pozazdroszczenia prawidziwa Kleopatra :) u mnie dziewczynki zjadly Laura obiadek bo zjadla 2 lody po kryjomu 😠 i czas obiadu sie przesunol a Olivka zjadla cheasecake strawberry czyli ciasto truskawkowe ale w postaci Musu :D hehe pewnie juz smaka zrobilam :p a ja wyjadlam wszystkie marcheweczki z zupki :p zaraz zrobie sobie siemie lniane i zaglusze ochote podjadania ta magiczna pora mam nadzieje ze mi sie uda. Asia to w tym mesaicu podchodzicie juz do in vitro? bede mocno trzymala kciuki :) co do zastrzykow to sie nie wypowiem bo niestety nie mam zielonego pojecia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×