Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość Kamila87
Ściągalam kiedyś ale trzeba płacić jak dałam do naprawy tel to usunęli gg nie ufam tomkowi chyba chciał mnie wykorzystać mówiłam mu że chyba jestem w ciąży bo 2 kreski wyszły a tak bardzo chciał mieć zemna dziecko a teraz dziwnie się zachowuje też myślę że powinnien być przy mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Patinko Zazdroszczę ci że masz śliczna córeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Moja kuzyneczka Asia Jak miała 10miesięcy jej tato miał wypadek w chorzowie jak się hala zawaliła musiałam ją pilnować 2 miesiące tak bardzo mnie kochała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą. :) Dziewczynki nie poganiajcie mi Adaska bo ja mam nadzieje, ze on tam posiedzi dopoki cieplo w domku nie bedzie i w kranie goraca woda nie poleci. Fachowiec przyjdzie w poniedzialek, ale czy uda sie naprawic sprawe od reki... tego nikt nie wie. Sytuacja wydaje sie byc dosc powazna.Dogrzewamy sie cieplym nawiewem ale ruch w domu mamy jakby sparalizowany bo ograniczamy sie wlasciwie do jednego pomieszczenia. brrrrr Dobrze, ze pod prysznicem ciepla woda... mamy gdzie sie ugrzac ;) A co do porodu- macie racje, innej rady nie ma- damy rade! Patinko🌼 przykro mi bardzo, ze takie rzeczy Wam sie zdarzaja... na wandalizm chyba tylko jedna rada- kamery. Slodkich snow dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa cesze sie ze wszystkow porzadku ;) masz racje dzidzius musi miec ciepelkjo tylko wiesz :p nie ty wybierasz ;) co do wandalizmu wiem ze potrzebna kamera mamy profesjonalna na podczerwien w nocy kupilam na poprzednim mieszkaniu tutaj nie podlanaczalm jeszcze bo myslalam ze takiej potrzeby nie bedzie,ale jednak sie pomylilam :( Kamila dziekuje super ze masz dobry kontak z dziecmi ale to nie wszystko dziecko potrzebuje przedewszystkim milosci i poczucia bezpieczesntwa ale to poczucie bezpieczenstwa to nie tylko milosc ale cieply zadbany dom ubranka zabawki cieply obiadek regularne posilki i kochajacy szczesliwy rodzic-e! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Moje malenstwo będzie miało kochających rodziców Tomek obiecał że będzie dobrym ojcem gotować umiem u mnie jest dużo miłości moje dzieci będą mieć lepiej niż moje dzieciństwo mam chrzestnice zosie ma 6lat jestem biedna ale jak mam parę złotych to kupuje od 2 tygodni jestem ciocia moja kuzynka urodziła ślicznego synka cesarkę miała bo musieli ratować dziecko wczoraj moja chrzestna była mówiła że wnuk osikal całą łazienkę jest bardzo szczęśliwa że jest babcia a moja babcia jest prababcia a malutka asia 4 latka ma malutka ciocia chciałambym mieć taki skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane w ten niedzielny poranek :) ja juz od 1,5 godziny wogole nie spie ogladalam film na laptopie w sypilalni majac nadzieje ze jeszcze przysne ale gdzie tam :( nerwy robia swoje i tak cala noc sie zucalam na prawa czy lewa strone Olivka to odczuwala bo tez sie wiercila :( musimy pomyslec o lozku osobnym dla niej z nakladka bezpieczna by nie zleciala zaraz przy moim lozku moze w ten sposob nauczy sie spac sama. biore sie zaraz za obiadek co bede miala z glowy :) Kamila ja juz zostawiam twoje wypowiedzi bez komenatrza--nie bardzo chyba zrozumialas o co chodzi. Mam nadzieje ze niedziele spedzicie milutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wam zycze milej niedzieli !!!! u mnie @ brak, spoźnia sie juz tydzien, ale testy są negatywne ide w tym tygodniu do gina zeby dal cos na wywolanie powiem wam, ze to moj zycie jest zakręcone przez caly czas od porodu mialam w miare regularne @ a teraz jak sie zaczelam starac od tego miesiąca to od razu poprzestawial mi sie cykl to chyba wszystko siedzi w mojej glowie, nakrecilam sie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Ja wiem co dziecko potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/Hejka u nas pogoda okropna :O leje wieje i buro szaro :( Olivka kaszle i az taki dlawiacy kaszelek ma a ja musze nzakupy zrobic no coz Laura przypilnuje malej a ja wyskocze z mezem do tesco po najwazniejsze rzeczy. Obiadek juz gotowy :) dzis rosolek :p kluseczki kotleciki zastanwaiam sie nad salatka tylko nikt jej nie zje procz mnie :O w domu pachnie praniem :p wczoraj pralam caly dzien a dzis tylko raz choc nie powinnam dzis ale nie znosze jak kosz do bielizny sie nie domyka w wymienialam wczoraj posciel wszedzie :) i ten zapach mmm kupilam plyn do plukania zwykly w marks&spencer ale dlugo czuc zapach, najlepszy Lenor ucieka po czasie i nic nie czuc. zmykam wyklepac olivke po kaszle jakby pluca miala wypluc gdzie ona sie tak zalatwila :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani misiowa jeszcze nie wszystko stracone a moze organizm nie wytwworzyl odpowiedniej ilosci HCG? Poki @ nie ma jest spora nadzieja :) ja jestem na bank pewna ze @ przylezie bo zrobilam wczoraj najczulszy test na rynku 6 dni przed mozna juz robic i wyszla jedna gruba krecha i ani cienia z drugiej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Mój brat też na to chorował może grypa lub asma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa -- poki @ nie ma jest nadzieja jak powiedziala patinka - i ja tej nadziei sie trzymam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Pani misiowa śliczna ta patrycja jak laleczka wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do starających sie z topiku
wiecie co dziewczyny, czytam wasz wątek prawie od poczatku, kibicuję kazdej z was w walce o dziecko i nóz mi sie w kieszeni otwiera jak czytam wypowiedzi niejakiej Kamili. Niedojrzałe toto, od perwszego strzału zachodzi w ciąże, bez warunków do swojego życia,a co dopiero mówić o życiu z dzieckiem, a wy - w ustabilizowanych związkach, sytuacji materialenj i cholerka - NIC. Gdzie jest sprawiedliwość ja się pytam? czyzby wywiesiła kartkę - "zaraz wracam"?????????????????????? ja tego zrozumiec nie mogę....... jak czytam te jej wypowiedzi - raz, że chłopak jej nie chce, raz że ją kocha, że będzie dobrym ojcem - to mnie szlag jasny trafia. Niedojrzałość chodząca a matką zostanie. Ach zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Ty jesteś niedojrzala i jeszcze głupia więcej nie będę pisać nie będziecie mnie obrażac a po drugie mam chore serce i nie wolno mi się denerwować przez was zrobię sobie krzywdę zamiast mnie pocieszać to tylko krzywdzicie tomek mnie nigdy nie zostawi i dziś poprosił mnie o rękę bo jestem z nim w ciąży dziś przyjechał po mnie narazie mieszkam u niego napewno będzie dobrym mężem i ojcem bo widać nie pije Może tylko na różne okazję jego mama cieszy się ze będzie babcia żegnam więcej nie napisze bo jakaś wariatka mnie obraza po co pisałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec wieczor nastal obzarstwo jednym slowem i od jutra sie pilnuje z jedzeniem jednym slowem nie panuje nad soba :O do starajacych sie z topiku -:) wiem o co chodzi ale mnie sie juz nie chce o tym pisac mam nadzieje ze zrozumiesz :) ehmm zycie czasami uklada nam scenariusze nie tak jakbysmy tego chcialy,niestety. z Olivka coraz gorzej tzn kaszelek coraz czestszy glosniejszy i bardzo mokry cos mi sie zdaje ze bez lekarza sie nie obedzie :( smaruje ja tym pulmex baby chodzi cieplutko ubrana w domku cieplo cholercia od 2 dni kompletnie w domu siedzimy. ale juz nie zasmucam bo nie o tym chcialam pisac. Lilowa odzywaj sie kobieto blagam cie :) Pani misiowa a moze by tak wyskoczyc do laboratorium jutro na bete tak tylko dla wlasnego spokoju i naszego takze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Jakbym była niedojrzala to bym nic nie umiałam a po drugie mam za co utrzymywać dziecko żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Jakbym była niedojrzala to bym nic nie umiałam a po drugie mam za co utrzymywać dziecko żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedojzalosc a umienie czegos to dwie rozne rzeczy - żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno kamila - skoro tak bardzo pragniesz pocieszania to zaloz sobie osobny temat pt "pocieszcie mnie " i tam pisz moze akurat trafisz na lepszych ludzi co cie nie beda krytykowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila szkoda mi Ciebie
Wydaje mi się, że Kamilę ponosi fantazja i II kreski widziała tylko oczami wyboraźni. Pojawiła się żeby zamieszać i to wszystko, a jeśli rzeczywiście jest w ciąży to bardzo przykro mi to pisać ale już teraz SZKODA mi jej dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Jeśli nie wierzycie to mogę pokazać foto że 2 kreski były bo zrobiłam foto Moje dzieci będą miały lepiej niż wasze więcej nie piszcie do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko - duzo zdrowka dla olivci pani misiowa - racja jutro śmigaj na bete i melduj nam co i jak bo ja trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Patinko🌼 nie martw sie Kochana. My ciagle w dwupaku. Mam nadzieje, ze jutro przyjda fachowcy, naprawia to cholerne ogrzewanie i wtedy wreszcie poczuje, ze moge rodzic ;) Dzionek uplynal nam spokojnie w domku- gotowanie, filmy, jedzonko, lektura, prasowanie reszty dzidziusiowych ciuszkow... tak slodko wygladaja w jego komodzie... napatrzec sie na nie nie moge. Za kazdym razem jednak gdy na nie patrze to przechodzi mi przez glowe mysl... ,,czy naprawde bede mogla go w nich zobaczyc??'' Ugotowalam i zamrozilam tez dzis leczo zeby bylo na czasy gdy bedziemy zajeci Fasolem. Jutro mam zamiar zrobic to samo z lasagne, potem pierogi... macie moze jakies fajne przepisy na farsze do pierozkow? :) Jutro chcialabym jeszcze na chwilke wyskoczyc na zakupy ... ciagle jeszcze brakuje mi kilku swiatecznych prezentow dla rodzinki i przyjaciol.Musze to ladnie popakowac, udekorowac i wyslac do Polski. Pierwszy raz w zyciu tak wczesnie sie za to zabralam. :) i juz mocno udzielil mi sie swiateczny klimat. Niestety jeszcze czasu nie mialam na kartki swiateczne... chce przygotowac wszysto zeby potem wkleic tylko fotke Adaska w stroju od Moni :) No i moze jutro okaze sie czy moja Mama bedzie mogla przyleciec do nas na swieta...pisalam Wam, ze bardzo bym ją tu chciala ale jest schorowana kobietka i nie wiadomo czy lekarz wyrazi zgode. Jutro bedzie wiedziec wiecej gdyz odbiera bardzo wazne wyniki badan. Tak fajnie byloby miec tu kogos z kim moglibysmy przezywac te wszystkie chwile...Jesli to by sie udalo, jutro kupie jej bilet z asystą na lotnisku... mam nadzieje, ze linie lotnicze nie beda robic z tym problemow i ze jest taka opcja. Moniu🌼 dlaczego milczysz? Odezwij sie prosze... mysle... Jolanta🌼 a co u Ciebie? Jak Twoja Mama? PaniMisiowa🌼 nic przesadzonego... czekamy ;) A moze faktycznie warto zrobic betke?? No Kochane... rozgadalam sie. Uciekam bo maz mi lazienke nagrzal grzejnikiem elektrycznym wiec moge spokojnie wygrzac sie pod prysznicem. Slodkich snow. Spijcie z Aniolkami :) Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny lilowa trzymie kciuki za szybki i bespieczny poród u mnie wszystko po staremu Rafałek fajnie wygląda z tym ząbkiem Martynka czeka na prezenty od środy mamy małego kotka ma 7 tyg. to prezent dla Martynki bardzo fajnie sie nią zajmuje chyba to kotka jeszcze nie wiemy ale karmi go i zanosi do kuwety i mówi rób siusiu kotek jest czysty troche rozrabia jak to małe kotki ja już prezenty mam prawie zrobione dzis kupiłam mojej siostrze kieliszki do wina z czarnymi pakami na prezent ślubny bo koscielny wezmą dopiero w 2011 a mama bedzie mieć operacje w styczniu w tym tygodniu idzie jeszcze raz do innego gina zobaczymy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wreszcie znalazłam chwilunię, żeby coś skrobnąć... Zaraz ubieramy się do przedszkola... Przez ostatnie dni dosłownie padałam na pysk za zmęczenia:-( Chwała Bogu, że M miał wolny piątek, więc zajmował się Adasiem, a ja oczywiście szyłam tę narzutę. Nie macie pojęcia ile pracy mnie kosztowała, ale jak się uparłam, to postanowiłam skończyć i już. M był nawet zły,bo twierdził, że jakby wiedział ile to pracy, to wolałby coś kupić... W sumie miał rację, bo przy efekcie końcowym stwierdzliśmy, że taki prezent, to na ślub pasuje :P Ale ja oczywiście miałam satysfakcję:P Gdyby nie to, że naprawdę uwielbiam tę szwagierkę, to pewnie jakiś kosmetyk bym zakupiła i byłoby... Więc moje Andrzejki były takie- pobudka po 5, dalsze szycie, zakończenie o 1:30 nocą :o Ale z efektu byłam zadowolona, miałam problem, bo takie gabaryty ciężko było mi upinać, została podłoga w kuchni... No dobra, koniec smęcenia- zdjęcia dostępne na naszej poczcie, najpierw w kuchni, potem na łóżku, choć w sypialni szwagierki wyglada znacznie lepiej :P Wczoraj wreszcie wręczyliśmy jej ten prezent i mało się nie poryczałam, jak zobaczyłam ją kompletnie pijaną:o Oczywiście wyglądała na zachwyconą, ale jak ja widzę,że ktoś nie myśli trzeźwo, to po prostu uważam, że to fałsz. Tak więc chwilę posiedzieliśmy(szwagier był taki pijany, że tylko nas przywitał i poszedł spać) i do domu. Potem się popłakałam, bo tak mi było przykro... Miałam wrażenie, że moja praca nie była warta... Kurka- nawet jak piszę, to bolą mnie pokłute od szpilek palce... Może dziś, jak już otrzeźwieje, to sobie oglądnie dokładnie... Ech... czuję się , jakby mi ktoś dał kopa:-( :-( :-( No i wrócliśmy do domku i przypomniałam sobie, że Różyczka ma mieć (dziś) w przedszkolu zabawę andrzejkową, więc w te pędy spódniczkę uszyłam- bo jej obiecałam! Normalnie już ledwo stałam na nogach ze zmęczenia jak Adasia kąpałam! Potem padłam razem z nim, w ubraniu... Ale się nażaliłam... sorki... Paitnko- przykro mi z powodu auta- obyście dostali jakieś pieniążki! Pani misiowa- moze faktycznie to ciąża, tylko wczesna. Liluś- dzięki za pamięć :-) Juz się nie mogę doczekać zdjęć Adasia. Mój Adaś sam siedzi i na czworakach próbuje do przodu zasuwać :P Kiedy to minęło... Kochane ściskam Was WSZYSTKEI MOCNO, przepraszam, że nie piszę do każdej osobno. Mam nadzieje, ze znajdę czas, żeby do Was dziś zajrzeć. 👄👄👄 dla WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny monia --- mnie tez bylo by przykro -- ale ja za to calowalabym cie po nogach - nazuta jest przepiekna!!!!!ty to na prawde masz talent - kurde jest przesliczna !!! duza 👄 dla ciebie!!! lilowa - ja zanim maly sie urodzil tow jego komodzie chyba ze 100 razy cos przekladalam , ukladalam a maz sie wkurzal ze co co chwila dotykam jego ciuszki - a ja tak nie moglam sie doczekac kiedy bede go w nie ubierac - i dupa bo i tak we wszystkim nie chodzil (mialam kika ulubionych i najlatwiej ubieranych ciuszkow , a pozniej byly juz za male..) jolanta - duzo zdrowka dla mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki w koncu jestem:) dziś w pracy od 7 rano patinko ale sie porobiło z tym autem:(,musisz założyć znów te kamerę żeby spokojnie funkcjonowac,ale normalnie chamy żeby tak zniszczyć,pewnie chcieli ukraść ale im się nie udało,a może lepiej żeby ukradli bo z ubezpieczeniem nie było by problemów,a tak to oni nie chcą płacić mam nadzieje ze ta sprawa wyjaśni sie z korzyścią dla ciebie o mówisz że olivka już mówi "tata" a wiesz że to wróży na następnego chłopczyka:):):) monia no brak mi słów,super ten komplet na łóżko,ale jak opisałaś to zajście z szwagierką to aż faktycznie się chce płakać,a ty tyle pracy w to włożyłaś,przynajmniej teraz wiesz że następnym razem trzeba jakiś drobiazg kupić i spokój panimisiowa jak tam?? dalej czekasz? trzymam kciuki:) nikola👄 gramko ale fajna ta twoja niunia:):):) lilus mam nadzieję że wam naprawią dziś to ogrzewanie i będzie cieplutko,a jak tam Adasiek,siedzi grzecznie czy daje popalić mamusi?? olawd to juz tylko parę dni i będziecie w nowym mieszkanku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×