Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Ja tu zaglądam z nadzieją że lilowa już rozpakowana a tu jeszcze nie :D Klapek kochana niedługo i ty ogłosisz dobra nowinę. Madzik ucałuj malutką! Pani Misiowa to naprawdę fajnie że Patrycja tak lubi przedszkole. Towarzyska z niej dziewczynka :D Saro a ty do roboty w tym miesiącu! pofigluj tam dobrze pod choinką żeby nam w nowym roku dobrą nowinę ogłosić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czytam co tam u was słychać z ciekawością. U mnie bez zmian. Właśnie patrzę że mi tipsy odchodzą chyba od paznokci - kurcze a muszę jeszcze tydzień wytrzymać. Prezentów jeszcze nie kupiłam ale dostane talon w pracy więc z tego cos kupię wszystkim. mam już wybrane, mam tylko nadzieję że uda mi się dotać. dzisiaj byłam na zakupach i nabyłam dla małej zimową kurteczkę, cena szok - 120 zł w h&M a do tego spodenki ocieplane, czapka, rekawiczki, no i męzowi kupilam podkoszulek i tym sposobem trzy stówki pękły . koszmar. Żałuję że nie mam czasu chodzić do mojego ulubionego ciucholandu, tam zawsze nakupiłam markowych ubranek dla małej na zapas i miałam w kącie, tylko wyciągałam. A tak jak mam iśc do sklepu i kupić wszystko nowe to załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mikołajkowo :) efqa ceny sa masakryczne a szczegolnie ubranka dla dzieci i zabawki my troche spedzam,y czasu w sklepach z zabawkami bo wszyscy nas prosza zebymy sami wybrali jakas zabawke dla niej wiec jestesmy w żywiole lilowa jak tam??? no i jak był pan z brodą u Was? bo u mnie był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mikołajkowo... lenka od rana wygląda jak elf ;-) zapraszam na nk ;-) liluś jak tam??? efqa no coś o tym wiem... kasa topnieje u mnie szybciej niż lód w piekarniku... a 4stycznia kończę mój zaległy urlop wypoczynkowy i już zeto kasiurki!!! wesołych mikołajków kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas spokojnie... brzucho napina sie , pobolewaja jakby jajniki ale poza tym bez sensacji. Widac jeszcze nie jego pora. ;) Twardziel maly. ;) Od 32 tygodnia rozwarcie i lekkie skurcze a on ciagle tam siedzi. Widac dobrze mu ;) W Polsce pewnie po kilku dniach musialabym isc na wywolanie porodu - nie wiem ile teraz czekaja- tydzien? .Tutaj dali mu czas do 20 grudnia...w czwartek mam spotkanie z polozna- zobaczymy co powie. Milej niedzieli. Ja przygotowuje kartki swiateczne. Paaaaa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) przepraszam ze sie nie odzywalam ale rozchorowalismy sie wszyscy niestety. Zaczelo sie od Olivi kaszelkek pozniej temperatura katar i gardlo nie obylo sie bez antybiotyku mala miala poczatkowe zapalenie oskrzeli obustronne zapalaone migdalki i gardelko,no a pozniej juz po kolei Laura i ja ostatnia.Teraz Laura ma sie jeszcze najgorzej tzn katar bardzo dokuczliwy wczoraj we 2 zuzylysmy 4 paczki husteczek a kazdas jest po 200 sztuk :O Jolanta fajnie ze masz czas dla dzieci ja to taki dzikus obiad zakupy i jak cos Laura chce ode mnie to czesto nerwow reaguje nadrabiam pozniej wieczorem przy jej lozku rozmawiajac z nia.Nerwowo reaguje na sytuacje takie jak widze ze Laura jest w kuchni moja mama nam zawsze zabraniala bo bala sie ze sie poparzymy czyms itp. Lilowa no widze za Adas ma super w twoim brzuszku :) zbiera sily hehe trzymaj sie pamietaj by nas powiadomic bo rowniez czekamy :) Gramka ty ostanio cos zabiegana jestes i mniej cie tutaj :( zakupilam testy ovulacyjne 1 raz widze testy gdzie zamiast 2 kresek ma pojawic sie usmiechnieta buzka ciezko bedzie mi sie przyzwyczaic bo po kreskach widzialam kiedy sie zbliza hmm chyba te zwykle tez bede uzywac i bede miala porownanie :) moja maszynka Baby comp na razie oglosila strajk :( poniewaz bylam chora i mialam wysoka temperature ponad 38 uzadzenie pokazalo iz nie moze zapisac pomiaru bo nie jest to moja naturalna temp. wiec znow pojawilo sie zolte switelko pokazujace ze sie uczy mojego zykluy wrrr ze wlasnie znow musialam zachorowac.Ale mysle ze od jutra bedzie ok :) sara wieki temu cie nie bylo pisz do nas czesciej bo myslimy tez o tobie a jak taka cisza to gdybamy tylko. Madzik dziekuje za zdrowko ,No to hustaweczka teraz wam zycie ratuje :) ciesze sie ze mikolaj trafil w zakup ;) myszka hej hej gdzie sie podziewasz? Efqa super ze sie odezwalas :) a czemu nie mozesz zagladac do swoich ulubionych sklepow?Brak czasu? a no nowe ciuszki to kosztuja u nas tez jest drogo tylko czesto sa promocje i okazja. zaraz sie wam pochwale co zakupilam na mikolaja paczka zostala polozna w nocy na dywaniku a teraz kolo okna leza ciasteczka i list z podziekowaniem.Tak sie zastanawiam kiedy jej powiedziec prawde :O bynajmniej nie w swieta :) Monita przyjemnego weekendu choc juz dzis niedziela :) mam nadzieje ze w sobote wizyta i zakupy sie udaly :) cos mialam jeszcze napisac ale wylecialo mi z glowy wrr skleroza 😠 Monia hej hej zyjesz jeszcze jak tam dzieciaczki? kalpek przykro mi najmocniej tak bardzo bym chciala pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.amazon.co.uk/Fisher-Price-Pink-Bounce-Spin-Zebra/dp/B002DGTGFE/ref=sr_1_73?ie=UTF8&s=baby&qid=1260107698&sr=1-73 to dostala Olivka :) gra swieci odbija sie na tym :) ma problem z wejsciem ale juz sama schodzi z tego :) http://www.toys-4-tots.co.uk/f1-595314-B000NI2DDG-Fifi_and_the_Flowertots_Musical_TV.html oraz cos takiego przyciska sie leci muzyczka z Fifi i przesuwa sie filmik ;) patrzy zahipnoztyzowana oraz mate po ktorej chodzi gra pianino sa rozne pojazdy samochod karetka helikopter sporo tego gdzie nadepnie tam wydobywa sie dzwiek :) a dla laury ogromna skarpeta slodycze i kula podswietlana wieczorem gdy sie sciemni moze ogladac planety gwiazdy znaki zodiakow na suficie i scianie ona sie takimi rzeczmi interesuje a jakie bylo jej zdumienie skad mikolaj wiedzial ze ona to lubi :) no i jeszcze to ma przyjsc w poniedzialek od dziadkow zapytali co Olivia potrzebuje a ze konik na razie tylko pod moja obserwacja to w tym moze smialo samo sie hustac :) http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_60_10751_-1_15056_90879_10001_15056 i oglaszam strajk :p porfel pusty a tu swieta za pasem ale to juz tak obficie nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakoś ostatnio spacerujemy więcej, więcej się bawimy, doszła jeszcze szkoła aerobic i brakuje mi czasu... a na dodatek święta za pasem!!! ale obiecuję poprawę!!! patinko no to mamy dwie mikołajki!!! testy z uśmiechniętą buźką :-) ale bajer!!! lilku u nas czekają 2 tyg a później wywołują chyba że wcześniej coś z dzidzią nie tak !!! puk dla adaśka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka super ze sie pojawilas :) zdaje sobie sprawe ze obowiazki sa :p to tylko ja takim leniem chyba jestem :p Lilowa tutaj do 2 tygodni bynajmniej u mnie tak jest trzymaja ale po ok 10 dniach polozna zaprasza na masaz szyjki zalezy dla kogo czasami kobiety narzekaja na bol podczas tego badania inne znow nie odczuwaja zadnych dolegliwosci w 85 % po tym badaniu do 24 h nastepuje porod :) u moich 3 kolezanek tutaj tak wlasnie sie stalo :) jedna poszla na masaz byla 9 dni po terminie polozna po masazu powiedziala ze do zobaczenia na porodowce very soon :) poszla do domu ugotowala obiad zjadla ale kolo 19 juz zaczelo ja pobolewac kluc i coraz mocniej mocniejn i pojechala w nocy na porodowke jak juz czula ze skurcze sa regularne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa no wlasnie widze :p mnie by sie przydal jakis sport zastanawiam sie od kiedy moge zaczac uzywac mojego sprzetu do masowania hmmm. Po nim skora jedrna zadnego celluitu.-jakos tak sie pisze :p Gramka ale sliczna Mikolajka normalnie schrupac ja tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza nastala :( ja ugotowalam poprasowalam 2 ga czesc prasowania za godzinke nazbieralo mi sie :p dzieciaczki w wannie cieplo w lazience maja :) spogladam co jakis czas na film na tvn nawet nie wiem jaki tytul hehe ale zapowiada sie interesujaco i tak zleci mi dzionek ehmm :) mam nadzieje ze jutro sie pojawicie i zdacie raport jak tam po weekendzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) nie było mnie przez wekeendzik:) ale jak już w pracy tyle siedzę na necie to w domu nawet nie siadam:) ale dziś już od 7 rano jestem patinko super fotka Oliwki:)a gdzie Laura??co? piękne te prezenty dla dziewczynek,na pewno była radocha a co do testów z buźka to fajnie będzie popatrzyć na te buźkę jak będą dni płodne,szkoda tylko że ta maszynka tak strajkuje jak sie zachoruje dobrze że Olivci już przeszło,teraz jeszcze ty z Laurą sie kurujcie🌻 olawd pewnie już na nowym:):):)fajny prezent sobie zrobili na mikołajki:):):) a ciekawe czy sie coś fajnego przyśniło w pierwszą nockę? kakusia zobacz jak czas zasuwa ani sie obejrzycie jak zaczniecie sie starać o rodzeństwo dla Kacperka,oglądałam fotki na nk:)dzięki ze mnie znalazłaś:):):) panimisiowa ale ty spryciula z tym gipsem jesteś:)super że mikołajki sie udały:)teraz będziesz szykować urodzinki dla córuni,poślij nam pózniej fotki jalanta,czyli szczepią was na tę grypę u nas nawet chyba nie zakupili tej szczepionki:( rózne sa opinie na ten temat a ja czekam na ten przepis na sernik:) to mówisz że prezenty kupione i przyjeżdżacie do polski na święta:) wasabi może jeszcze ten wiesiołek w kapsułkach by ci pomógł a co do kremów to nie wiem ,może na ulotce by pisało kalpek nie martw się no musi sie w końcu udać,życze powodzenia i udanych starań:) nikola jak tam samopoczucie?🌻 liluś jesteś jeszcze zapakowana:) poślij jeszcze fluidków nam i zapukaj adaskowi gramko szalejesz:) a niunia sliczna śnieżynka mikołajkowa hihih a co u mnie? w sobotę byliśmy na tych mikołajkach od męża z pracy z synem w wytwórni filmów rysunkowych w bielsku,puścili dzieciaczkom bolka i lolka,reksia i inne ,później trochę pokazali jak sie tworzyło te bajki i było spotkanie z mikołajem który rozdał im paczki ze słodyczami:) co do zakupów to tylko spożywcze trochę kupiłam,i jeszcze materiał na zasłony w salonie(wczoraj z mamą pocięłam ten materiał i teraz tylko uszyć) a jeśli chodzi o prezenty to tylko słodycze były,puzzle trójwymiarowe i model myśliwca :) takie sobie synuś zażyczył :) u nas raczej kupujemy prezenty na gwiazdkę i wtedy pod choinką wszystko jest:):):) wczoraj odwiedzili nas moi rodzice:) gościliśmy sie od obiadku:) mężuś też się spisał w sobotę i niedziele hihihih:):):) mimo ze go kręgosłup bolał :( a dziś jest równy rok jak wprowadziliśmy się do domku :) buziaki dla wszystkich kobitek i dzieciaczków👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam patrycja dostala wczoraj gorączki, wydaje mi sie ze to przez zeby bo widzialam bielącą się 5 a oprocz lekkiego kataru nic sie innego nie dzieje zostala ze mną w domu i zobaczymy, do przychodzi boje sie ją ciągnać bo tam jest tyle ludzi, ze jescze cos gorszego przyniesie najwyzej wezwe jakąs pediarte prywatnie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Poniedzialkowo :) Pani misiowa oj biedna Patrycja :( moja nie dawno miala 5 tki bardzo szybko bo 2 ki nie moga sie przebic juz dlugo ledwo tylko widac a 5 taki prawie cale wyszly wiec wiem co to jest moja plakala non stop temperatura biegunka ahh ale 3 dni byly najgorsze pomogl nurofen i czopki virbucol. Monita witaj Kochana wieki temu cie nie bylo :p super ze zakupki sie udaly i ze mikolaki wypadly pomyslnie i bajkowo :) No mysmy troszke zaszaleli a teraz bedziemy narzekac :O hihi ale radosc dziecka Nie zna granic a ja sie ciesze razem z nia :) cos mnie glowa boli juz od wczoraj lykam paracetamol i nie przechodzi a dudni tak jakby miala wybuchanc lada moment :( Lilowa kochana odezwij sie prosze co u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolanta u nas nic nie mowia o szczepieniach wiec jestem w szoku :( chetnie bym na to poszla choc podobno 3 msce nie wolno sie starac po tym szczepieniu ciekawe czemu gdzies przeczytalam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciagle jako dwupaczek. :) Czujemy sie dobrze, od czasu do czasu brzucho sie napina, czuje Fasola bardzo nisko ale poza tym jest ok. Martwi mnie tylko bolace gardlo... mam nadzieje, ze nie wychodzi nam ten tydzien bez ogrzewania. Poki co pije harbatke z miodem i cytrynka i grzeje sie w domciu. Patinko🌼ja tez dostalam skierowanie na szczepienie przeciwko swinskiej grypie... zapytaj po prostu w swojej przychodni. :) Przesylam oczywiscie fluidki: 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czekamy czekamy :p adas wylaz juz bo ciotki sie doczekac nie moga :D obys sie teraz nie rozchorowala bo potrzebujesz sily na to wazna chwile duzo czosnku posiekac na lyzeczke do buzi popic cieplym mleczkim z miodem nie brzmi interesujaco i szczypie ale pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dziś byłam u mnie w pracy i powiedziałam że wracam 15 lutego z dziećmi chyba zostanie babcia jeszcze musimy się dogadać co do ceny zobaczymy wiem że nie bedzie mi łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto obiecant przepis na sernik z brzoskwiniami ciasto 1 kostak margaryny może być zwykła 3 szkl. mąki 3 łyżeczki proszku do pieczenia 5 żółtek z podanych składników zagniesc ciasto i podzielić na jedną mniejszą i jedną wieksza tą większą dać na blache jest lo geste wię trzeba wykleic blache tym ciastem a reszte ciasta włożyć do zamrażarki Masa serowa 1 kilogram zmielonego sera taki w wiaderku najlepszy niecałe pół szklanki oleju 2 jajka 1 budyń waniliowy 1 szkl. cukru ser wymieszać z olejem jajkami i budyniem i cukre i włożyż na ciasto na blaszce i poukładać brzoskwinie pokrojone w paski piana 5 białek które nam zostały od ciasta pół. szklanki cukru ubić pianę na sztywno i wsypać cukier troszeczkę jeszcze ubić i położyć to na masę serową a na wierzch zetrzeć to zamrożone ciasto pieć 1 godzinę w tem ok 200 stopni Smacznego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam wam powiedziec mój Bartek dostał na mikołaja pierścień wibrujący dla nas mówie wam jakie fajne uczucie ale mieliśmy świetny wieczór nowe doznania u nas to kosztuje ok 10 euro polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów mam jakiegoś doła,beczeć mi sie non stop chce :( Kiedy ja w końcu zajdę w ciąże?mam juz dość poprostu:(przerasta mnie to wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×