Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hejo dziewuszki przepraszam, że mnie tak mało ale jestem jakaś wypluta, wyżuta... senna, zmęczona, apatyczna... same komplementy ostatnio słyszę... "ale ty blada jesteś... skąd masz te wory pod oczami" etc etc zaczynam tysiąc spraw i żadnej skończyć nie mogę... masakra jakaś!!! jolanta no to mikołaj niezły... ale mój mąż też dostał durexowy prezent... żel rozgrzewający ;-) też niezły ;-) kalpeczku... wiem, że jest pod górkę... że jest coraz trudniej... że potrzeba coraz więcej siły i wiary!!! ale wiem też, że masz w sobie tyle siły, że sama siebie zadziwisz!!! dasz radę kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) i zaraz zmykam :p dzis colleg i olivka ma wizyte u lekarza ale wysylam meza niech sobie radzi :O miejmy taka nadzieje noc nie przespana mala cos sie budzila plakala czyzby znow zeby ?:( kalpek kochana trzymaj sie tak jak gramka napisala jestes silna dzielna dziewczyna wiem ze ci ciezko a bynajmniej moge sobie tylko zdac sprawe ale tule cie najmocniej jak tylko potrafie.Bedzie dobrze i tego chce sie trzymac.😘 dla ciebie lilowa daj znac :) co u was nie trzymaj nas w niepewnosci bo my tutaj jak na szpileczkach :) sciskam was wszystkie i uciekam obowiazki wzywaja jak ja to kocham :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz wysiadam psychicznie:(nie wiem co mam juz robic :(nie jestem taka silna jka mi sie wydawalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek a moze spotkaj sie z jakąs kolezanką, idz z nią na piwo i pogadaj my cie wspieramy ale tylko wirtualnie a spotkanie takie prawidziwe na pewno by ci duzo dalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku🌼 sciskam Cie mocno i sle fluidki poki jeszcze moge. Panimisiowa ma racje... moze masz jakas blizsza kolezanke, kogos z kim mozna wyskoczyc na piwko i pomyslec o kilku innych sprawach. 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze raz Dzien Dobry... U nas chyba cos ruszylo. W nocy dostalam nieregularnych skurczy, niezbyt bolesnych wkrotce po nich przyszlo plamienie... na poczatek czerwono- wodniste a pozniej po prostu brunatne- jakby plamienie na koniec miesiaczki. Bolą mnie pachwiny, lekko plecy i przeczyszcza mnie co chwilke... Moge miec nadzieje, ze jeszcze dzis spotkamy sie z Adasiem? Powiedzcie cos doswiadczone Mamusie? Jednak skurcze znowu sa delikatne, bezbolesne... Nie spalam prawie cala noc a ciagle mnie nosi zeby cos robic. Tak trudno usiedziec na tylku w takim momencie. W nocy dzwonilismy do szpitala... kazali po prostu czekac, odpoczywac i wziac paracetamol- jesli on nie bedzie uśmierzał bolu to wtedy dopiero jechac do szpitala...chyba, ze skurcze stana sie reguralne co 5 minut lub odejda wody...wtedy nie ma co sie zastanawiac...no wiec czekam... Maz poszedl do pracy a ja prasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilus to może juz dzis lub jutro będzie Adaś z nami :) Dziewczyny ja mam mnóstwo koleżanek,w pracy jest fajnie,ale przychodzi taki moment,ze mam doła i wszysko mam gdzies.. Przepraszam,że Was zanudzam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny liliowa no to ruszyło jeszcze chwilka i bedziecie w troje kalpeczku moja droga wiem że nie raz brak sił ale napewno wszystko się uda ja wierze w nowy rok że bedzie lepszy tak że głowa do góry moja babcia dziś ma 80 urodziny i kupiłyśmy przez poczte kwiatową 80 róż a mama kupiła torta i babcia dostała rano przez gońca popłakała się Martynka powiedziała jej wierszyk pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa to ja trzymam kciuki jolanta to rzeczywiscie miala babcia niespodzianke :) kalpek to moze z kims z rodziny pogadaj np. z mamą na pewno cie podniesie na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo!!! jolka no to nie dziwię się babci ani trochę sama bym soę poryczała!!! kalpeczku... też mam podobny charkter... jak łapię doła to nie mam ochoty nigdzie wychodzić... z nikim gadać... mi pomaga kuracja kartkowa!!! piszę list i się żalę... konkretnej osobie... tyle, że go nie wysyłam... ale jest mi lżej!!!! liluś... już tak bliziutko!!! przypomniałaś mi to moje wyczekiwanie!!! ja plamienie miałam w poniedziałek a lenka urodziła się w środę!!! ale czasem wszystko dzieje się wiele szybciej!!! czekamy więc na eska od ciebie!!! od was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo jest tu kto???? mam pytanko.... co poradzić na problemy z kupką??? mała strasznie się męczy... anie chcę jej ładować ciągle czopków glicerynowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Maz spisal sie swietnie byl z mala u lekarza waga 9.20 czy to nie za malo :( schudla po chorobie dostalismy free books :) ksiazeczki do czytania z torba :) wiec zaczniemy czytac :p mama sie podszkoli z angielskiego w szkole bylo fajnie ale krotko i chyba jestem na szkole uczulona w kazdy wtorek nasijala sie bole glowy po 30 minutach siedzenia w klasie :O ale przezylam i bylam dzis aktywna :p kalpek pani misiowa dobrze ci doradzila wiem ze jak czloiwiek jest zdolowany to mu sie nic nie chce zazwyczaj tak jest.Ale moze po pracy za duzo siedzisz w domu,i mysli powracaja klebia sie po glowie wychodz czesciej zaplanuj sobie dni tak by codziennie miec jakis zajecie .sciskam cie raz jeszcze i jeszcze :) Jolanta wow no to sliczny prezent :) ja tak zrobilam 3 lata temu jakos tak nieparzyscie bo mam miala 48 ale tez akurat czerwone roze w takimkoszyczku slicznie to wygladalo :) wiec babcia na pewno przezywa bo to nie codzienny widok a jeszcze z daleka jak ktos pamieta to juz wogole bajka:) caluski dla Martynki 😘 i dla maluszka. Moja mala zasnela zjadla caly serek danio oczywiscie musiala byc zajeta zeby zjesc jak jest skoncentrwana na jedzeniu to po 2 giej lyzeczce kiwie glowa ze nie i koniec nie chce jesc wiec dzis rozerwala 2 torebki rumianku ,mama miala sprztanie a corcia radoche ,ale zjadla :p Kurcze zebym jak tak potrafila sobie odmowic po 2 gim kesie ze jesc nie bede :D bylo by super lilowa wiec sprawa stoi tak :D zaczyna sie :D Adas prawdpodobnie do jutra max bedzie juz z nami skoro skurcze zaczely sie plamienia to juz bliziutko.Z laura tak mialam bylam juz w szpitalu bo bylam 2 tyg po terminie i w nocy skurcze nieregualrne bole takie jak @ i wc zauwazyl;am krew tylko ze ona byla jasna.A o 2 giej po poludnbiu juz bylam na porodowce z 2 cm rozwarciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis a podajesz ej herbatki typu Plantex rumianek jej zaparz lekko osludz glukoza a termometr nie wkladaj dosrodka bo sie przyzwyczai naoliw tam dookola i w srodku i tak remometrem rob masaz dookola odbytu miesnie beda sie prezyc i rozluzniac moze akurat pomoze.Zrob jej masaz brzuszka w kierunku zegara kolankami uciskaj o brzuszek sporo zdjec jest w internecie. ja raz jak mala miala 2 msce zrobilam sok marchewkoy starlam marchew i przez gaze wycislam soczek wzielam 20 ml soczku i 20 ml wody przegotowanej Tez sie balam ze za mala na soczek wypila ponad polowe i kupka do 2 godzin byla zrobiona wczesniej jeszcze masaz wlasnie i susarka ocieplalam jej brzuszek i poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tylko na chwilke gramka ja zawsze robie tak : przykladam palc na koncu mostka zuzi palec srodkowy przy pepku a wskazujacym wyznaczam linie czyli nciskam tu gdzie jest srodek i masuje ten punkt przez minute moja zuzia tez ma problemy ale zawsze tak robie i za 2 godz juz po problemie:) a i duzo jej brzunio masuje:):) liliowa :) teraz aby ptrzec jak przyjdzie oczekiwana chwila na ktora czekalas przez tyle miesecY:):) kalpeczku teraz masz zbierac sily a nie sie zalamywac bedzie dobrze doczekasz sie i ty kochana :):) jolanta swietny prezent dla babci tez bym sie poplakala jakbym dostala tyle roz i jeszcze wierszyk od prawnusi:):) patinko oliwka szybko nadrobi kg to slna laleczka da rade:):) pozdrawiam wszystkie was i obiecuje ze napisze wiecej pezy nastepnym poscie lub gdy zuzia zasnie :):) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała pije soczek marchewkowy, brzunio masujemy regularnie... pije też rumianei i koperek z hippa... lilku u mnie najpierw pojawiła się bigunka,później w pn odszedł kawałek sławnego czopa... i skurcze regularne co 15, 10 min... ale później cisza... trafiłam do szpitala... we wt znów skurcze od 18... ok 20 odeszłą reszta czopa... później sączyły się wody... problem był tylko z szyjką... inaczej lenka urodziłąby się pewnie wcześniej... w środę o 7 pękł pęcherz, chlusnęły wody i o 9:10 tuliłam małą żabkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku grmka jak ja tesknie za tym momentem tzn u mnie akurat nie bylo wesolo ale ten fakt jak juz ci poloza to malenstwo na brzuch i do piersi ;) mmmm.............. to sie rozmarzylam daj pozniej znac czy pomoglo i czy lenka zrobila kupsztala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati ja też jak to wspominam to się rozmarzam :-) ach... najpiękniejsze wydarzenie w moim życiu!!! marchewka jest, oliwka jest... działamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to czekamy :) ja sobie nalalam likieru :p mniam wczoraj bylo Malibu :p cos spieta ostatnio jestem :) ale pyszniutkie slodkie moze ktoras sie skusi :p poki nie mam auta to trza korzystac pozniej znow w odstawke oby za dlugo nie bede musiala czekac na pieniadze z ubezpieczalni do kupna auta bo popadne w alkoholizm :p Lilowa zeby przyspiesyc to polecaja lampke wina ciepla kapiel a po kapieli przytulanki -jaak to ladnie brzmi :D jestes juz po terminie to tzw lagodny masaz szyjki :) wielu pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i możesz miętolić sutki i... chodzić po schodach... ale działanie ma schodzenie a nie wchodzenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, jak mnie przeczyszcza- momentami nie wiem ktory bol jest ktory ;) czy to skurcze czy moze bol jelit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Liluś- no to się zaczęło! Oby szybko poszło❤️ U mnie tyle nowości, że nie wiem od czego zacząć- w każdym razie podupadłam na zdrowiu... Chyba długo nie popiszę, bo obwieszona jestem i Adaśkiem i Różą:-( Patinko- dawaj znać co i jak, będę zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wyslalam sms-a do lilowej :) miejmy nadzieje ze albo napisze na forum albo odpisze sms-ka :) to dam wam znac szybciutko :) Ja zamowilam sobie dzis kalendarze scienne na biurko do kluczy zakladki i kartki pocztowe z kopartami a wtle OLivia mikolajkowa :P a kalendarz kazdy miesaic zdjecie inne dostalam e-miala z ofertami i sporymi znizkami wiec kazdemu wysle z rodziny :) Z ladnym tekstem :P Monia daj znac co sie dzieje martwimy sie o ciebie?Pamietaj ze masz nas.jesli nie chce napisac na forum to daj znac na poczice naszej.Sciskamy cie mocno 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×